|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 10:58:09   
Ana RR
Moj prvi gin. pregled je bio kod zenskog G i bila je sasvim ok,prvi pregled pa je bas pazila i sve mi govorila sta radi. Kad sam dosla na kontrolu ona vise nije radila vec je bio neki "cuveni" dr. Jovanovic koga su sve zene hvalile a ja sam izasla uplakana iz ordinacije. Necuveno koliko je bio grub!
Posle sam po preporuci dosla kod moje sadasnje dr i evo vec godinama sam kod nje i stalno je hvalim! Malo je reci da sam prezadovoljna!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 12:59:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja imam ženskog ginekologa, i ona mi je vodila trudnoću, i sada idem kod nje na redovne kontrole - prezadovoljna sam, ali mi je carski rez radio muški ginekolog jer moja doktorka ne voli carske rezove, mnogo više voli prirodne porođaje a taj ginekolog je najbolji u gradu za carske (stvarno je napravio minimalan i perfektan rez), tako da je on bio glavni a moja doktorka je asistirala.
Inače, nemam predrasude na tu temu-smatram da su oni svi lekari i trebali bi biti na prvom mestu profesionalci, uopšte ne vidim u njima pol, samo lekara.



Tek sam sad procitala ovaj tvoj post. Da li mozes da mi kazes ime tog dr?
Pozdrav.



< Poruku je uredio lelaNS -- 26.3.2009 13:00:20 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 13:41:11   
NadaR
Muski ginekolozi su zaista puno njezniji ... Ranije sam imala jednog pa je otisao onda mi porodicna preporucila jednu finu tetu koja je takodje jako strucna a i ljubazna, spremna da odgovori na svako pitanje ...
Cak i neke moje nebuloze u toku trudnoce user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 13:46:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lelaNS

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja imam ženskog ginekologa, i ona mi je vodila trudnoću, i sada idem kod nje na redovne kontrole - prezadovoljna sam, ali mi je carski rez radio muški ginekolog jer moja doktorka ne voli carske rezove, mnogo više voli prirodne porođaje a taj ginekolog je najbolji u gradu za carske (stvarno je napravio minimalan i perfektan rez), tako da je on bio glavni a moja doktorka je asistirala.
Inače, nemam predrasude na tu temu-smatram da su oni svi lekari i trebali bi biti na prvom mestu profesionalci, uopšte ne vidim u njima pol, samo lekara.



Tek sam sad procitala ovaj tvoj post. Da li mozes da mi kazes ime tog dr?
Pozdrav.




dr Vejnović

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Muški ili ženski ginekolog
26.3.2009 14:18:26   
Anoniman
Pretpostavila sam. Hvala puno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Muški ili ženski ginekolog
27.3.2009 0:52:52   
Lilly*
imam muskog G, stariji i iskusan cika, nagledao se svega, uopste me nije sramota, pa to mu je posao, jako je prijatan i apsolutno mu verujem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Muški ili ženski ginekolog
14.6.2009 22:24:01   
Anoniman
Ja imam zenskog ginekologa i ona ce me i poradjati, tako smo se dogovorile. Na prvom porodjaju mi je bilo sve potaman, pa cu opet isto da ponovim.
Ali, neki dan ja odem na pregled u bolnicu i tamo sretnem drugara iz srednje skole. Ispostavilo se da je on poceo da radi kao ginekolog, i da lako moze da se desi da prisustvuje i mom porodjajuuser posted image
I sta sad? MM mi kaze da bih mogla da ga zamolim da ne prisustvuje mom porodjaju, ako mi je neprijatno, a meni je JAKO NEPRIJATNO. Bas sam u dilemiuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Muški ili ženski ginekolog
14.6.2009 23:42:19   
sneza24
Mi ovde nemamo muskog ginekologa.Imamo dve doktorice pa biras jednu od nijih.
Ja neznam kako bih reagovala da postoji sansa da mom porodjaju prisustvuje neki moj skolski drug ili bilo koji drugi muskarac koga znam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Muški ili ženski ginekolog
14.6.2009 23:43:32   
Anoniman
Pa ne znam ni sama sta cuuser posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Muški ili ženski ginekolog
14.6.2009 23:45:47   
NadaR
Pa to mu je posao! Ja mislim da bi ti sa njim jos bolje prosla jer se poznajete pa bi mozda i obratio vise paznje. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Muški ili ženski ginekolog
14.6.2009 23:49:07   
Anoniman
Jeste, to mu je posao, i po tome mislim da bih bila prilicno primitivna ako bi se on slucajno zatekao na mom porodjaju i ja ga zamolila da ode.
Ma nemam pojma, nadam se da se to nece desiti (da se zatekne u bolnici bas kad ja "dodjem na red").

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Muški ili ženski ginekolog
14.6.2009 23:51:57   
sephora
Zdravo svima,
Evo videh ovu temu, zaista je cesta tema medju zenama i ja uvek kazem da su muskarci bolji ginekolozi.
Zapravo, ima dobrih i medju zenama naravno, ali veci broj je dobrih muskih ginekologa. Meni je obe trudnoce vodio muskarac i bas je super. On kaze da se divi zenama jer mu se cini da je roditi dete nesto cudesno!!!(a i jeste tako)
Zene mislim da nemaju taj odnos. Na prvom porodjaju  mi je igrom slucaja bila zena doktor i bila je bas neljubazna!!!


(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Muški ili ženski ginekolog
14.6.2009 23:59:40   
sephora
Zille,
Nemas razloga da brines, ja takodje mislim da njegovo prisustvo moze samo da bude od pomoci!!!
U medicini nema razloga za stid, posebno lekari tako misle i zato ne brini!!!
Moju prijateljicu je poradjao njen kum, super je prosla i nije bilo nikakvih posledica na njihov odnos i druzenje!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Muški ili ženski ginekolog
15.6.2009 23:43:05   
akul
idem kod isti ginekolog vec 7 godina, vodio mi je trudnocu, bio uz mene uvek kad mi je trebalo..obozavam ga...trpio je sva moja pitanja, cak sam mu zvonila u nedelju u 8 ujutro da ga pitam nesto i on mi je posteno odgovorio..mislim da su muski ginekolozi bolji od zenski

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Muški ili ženski ginekolog
16.6.2009 12:13:18   
barbara
ja idem kod muskog ginekolaoga!nekako su mi nezniji i ljubazniji od zena!zene se nesto dignu ko da je popila pamet ovog sveta!moj doktor uvek kaze ako ti nije jasno ili nesto cudno se desava sa tobom a do sada nije bilo slobodno me nazovi!i svaka koja je ostala trudna i on joj vodi trudnocu zove i pita kako si,osecas li kakve promene i sl.....

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu akul)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Muški ili ženski ginekolog
16.6.2009 12:19:00   
maki83
moj gin je isto musko imala sam neprijatan susret sa zenskim gin kad sam prvi put otisla na pregled.onda sam rekla da vise nikad kod zene a i nekako se lakse opusti kad je gin muskouser posted image i lakse mi je da mu kazem sta mi je a i da objasnim u cemu je problem

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Muški ili ženski ginekolog
16.6.2009 12:25:23   
Anoniman
Ja idem kod mushkog ginekologa i sada sam zadovoljna....u pochetku sam imala neke sumnje...ali sada ne...svaki put kada odem...iako nisam trudnica...pita me kako se osetjam...da li me neshto boli...juche pre podne sam bila na pregledu...i pitao me dal sam ok...i ponovo me "teshio" da tju bez obzira na ovaj pobachaj motji lepo da iznesem drugu trudnocu....a predveche kad sam ga zvala opet me pitao kako se osetjam....i opet mi rekao da se ne brinem...i da tje sve biti ok...user posted image
A jutro posle pobachaja...poshto moj dr nije radio....dospela sam kod neke zenske....koja me je onako popreko pregledala....i iako sam joj isprichala kako sam iskrvarila...zakazala mi ultrazvuk tek za sutra...u fazonu....pobacila si pa shta sad...nije hitno....a ja 0 negativ krvna grupa.....uf....doshlo mi da je bacim kroz prozor!!!user posted image

(odgovor članu maki83)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Muški ili ženski ginekolog
16.6.2009 12:29:03   
Sneža
Ja imam iskustva i sa muskim i zenskim ginekolozima,u sustini mi je svejedno kog je pola sve dok sam zadovoljna odgovorima na sve sto me zanima.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu maki83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Muški ili ženski ginekolog
17.6.2009 0:06:07   
anitamo
moj ginekolog je bila žensko.ali mi je umrla u 40 godini.od leukemije.još nisam našla zamjenu dostojnu nje.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Muški ili ženski ginekolog
17.6.2009 0:28:06   
Jacaca
Do pre dve godine samo muski sada obe zene svejedno mi je , a kod Goce malo muz malo ona, stvarno mi je svejedno.

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Muški ili ženski ginekolog
17.6.2009 7:40:40   
marince1
moj ginekolog je musko,i vazi za jako dobrog strucnjaka.
Za mene,mislim je malo ,uf kako da vam oblasnim,ubrzan,brzo prica,brzo radi...kod njega nikad nema guzve,on sve na brzinku,pa nikad ne stignem da ga pitam sve,nekako ne razgovara dovoljno samnom,da nije vas bila bih skroz neobavestena.user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 8:05:19   
Trcosava
U Bgd dok sam bila,išla sam kod doktorke JAdranke Duraković, u DZ u Knez Danilovoj ulici, i to preko preporuke, važila za stručnjaka (majko moja sačuvaj me takvih stručnjaka)
Desilo se da sam morala na kiretažu i to sam odradila u Porodilištu Zvezdara (zaboravila sam mu imeuser posted image )

Generalno važi za muške ginekologe da su nežniji, u mom slučaju se potvrdilo. Sada sam u Sloveniji, ovde mi ginekolog isto žensko, prijatna, skroz ok. Da je bila opcija da mogu da idem kod muškog - izabrala bi muškog ginekologa. Nije me sramota, pa to im je posao user posted image

(a sad odo' do preporuka da napljujem onu doktorku moju iz DZ u Bgduser posted image )

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 8:50:58   
*Alexx*
Svejedno kog je pola, ali bitno mi je da nije neka nadrndana osoba, koja 'odradjuje' pacijente. Volim kad mi se u detalje prica sta se radi, tako sam sigurnija. Ako je doktor opusten, opustena sam i ja, a to je najbitnije kada mi zavaljuje onaj grozni spekulum... user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 8:54:09   
Zoka81
Ja sam ko muskog i ostacu, oni su mi nekako nezniji, par puta sam bila kod zenskog i rekla sam nikad vise.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 13:47:03   
Biberon
Ja imam muškog ginekologa, i mnogo sam zadovoljna. Kod njega sam išla i pre trudnoće i što ni je mnogo bitno on radi i u betaniji tako da mi je skoro 100% na porođaju. Idem kod njega privatno na preglede. 

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here