|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 13:54:53   
melania
Ja idem kod zene ginekologa samo ako mi gori pod nogama,sto znaci par puta kad sam morala.Moje iskustvo sa ginekolozima je nazalost veliko i svima bi preporucila samo muskarca za ginekologa,daleko su nezniji i pazljiviji,i cini mi se da vas bolje slusaju.

(odgovor članu Biberon)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 14:14:07   
indy_25
Ja idem kod ginekologa redovno na preglede nikada ne cekam da me zaboli pa da odem. Hvala bogu nisam ni imala do sada nikakvih problema. A idem na preglede cisto onako preventivno da radim papatest i S vremena na vrijeme UZ maternice a svakih 6 mjeseci na UZ dojki. Moj ginekolog u Bosni je bio musko i nimalo mi nije bilo neprijatno kad se trebam skinuti za pregled. E posto sam tek dosla u Holandiju ne znam ko ce biti moj novi ginekolog musko ili zensko.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 14:14:30   
sanji
Nije bitno, samo ako je dobar lekar!!!!!!!!! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 22:09:59   
anitamo
kod žene definitivno.ali mi ne smeta ni muški.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 22:18:35   
magnetic

IZVORNA PORUKA: sanji

Nije bitno, samo ako je dobar lekar!!!!!!!!! user posted image
Potpisujem

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 22:21:28   
Delijagirl
Defenitivno kod muskog ginekologa.

Bila sam jednom kod zene i to kao 12 godisnja devojcica jer sam vec sa 11 dobila i imala uzhasne bolove pa me baba odvela kod svoje... UZhas jedan debilni ko da vadi krompiru oci nozem i posle toga sam dobila veliki strah i kasnije jedva otisla kod jednog matorog matorog matorog dede (koji je vec smrdeo na zemlju i ciprese salim se naravo) i on ko dusa neznan sve mi je objasnio i njega sam mnogo zavolela ali sada kada sam se preselila i moj matori dr je otisao u penziju opet sam u bg izabrala muskog ginekologa.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu anitamo)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.9.2009 22:25:59   
gagana83
Do sad sam promenila nekoliko njih i muskih i zenskih i iz mog iskustva kazem definitivno muski. Mog sadasnjeg ginekologa koji radi privatno pa na zalost nije mogao da me porodi ne bih menjala ni za jednog zenskog ginekologa.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.10.2009 14:39:58   
dzepna venerica
 s obzirom na to da je kod mene prisutna rana trudnoca*(5nedelja), da je prva trudnoca, imam naravno milion pitanja...user posted image sve me buni, svi me bune. promenila sam do sada za ovih 6 nedelja 5 ginekologa/i muskih i zenskih. nasla sam sjajnu ginekolosku ordinaciju privatnu i sjajna doktorka , koja mi je posvetila sat vremena , meni i mom muzu, o nasim milionskim pitanjima. juce smo bili kod nje prvi put, i odusevila nas je, zaista je divna . ali se bojim da me i ona ne razocara kao i mnogi pre nje. pa sam htela da vas pitam , koliko je dobro sto tako cesto menjam ginekologe?  takodje mi je u opticaju i doktor u narodnom frontu, koji je voljan isto tako da mi vodi trudnocu, ali je problem sto on nema vremena ni za jedno moje pitanje. PA bih volela da me posavetujete sta da radim povodom tog pitanja, da li je glupo da idem i kod ove doktorke i kod njega?  hvala puno....uplasena mlada i neiskusnauser posted image

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.10.2009 15:37:15   
Anoniman
Mislim da nije dobro često menjati lekare. Smatram da lekari ipak pamte svoje pacijente kada ih posetiš više puta. I znaju šta su napisali na prethodnom izveštaju.

No, kada sam pitala žene zašto idu kod dva lekara (privatno i DZ, uglavnom je razlog za DZ bilo bolovanje. Ja nisam išla kod dva lekara, išla sam samo privatno. Mislim da je bitno da imaš poverenja u svog lekara.

Potraži temu Preporučite ginekologa (imaš u vrhu stranice Google search), pa vidi šta su beograđanke pisale. Možda bude od pomoći. Ili pitaj za konkretnog lekara za kog se dvoumiš, možda neko nešto zna da ti kaže. Mada uvek imaj na umu da iza svakog lekara stoji i dobra i loša priča.

(odgovor članu dzepna venerica)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.10.2009 15:39:59   
Anoniman
slažem se u potpunosti s ovim što je Tasha napisala

i da dodama ja ženama ginekolozima i stomatolozima jednostavno ne vjerujem
zato glasam za muškog ...imam dva svoja ginekologa (jedan privatno...jedan klinički)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.10.2009 15:40:53   
Anoniman
Ja već godinama idem kod žene ginekologa, i zaista sam zadovoljna, ali mi je CR radio muški ginekolog. nekako nož mnogo bolje stoji u muškim nego u ženskim rukama. user posted image  

< Poruku je uredio Tasha RR -- 1.10.2009 15:41:38 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.10.2009 16:08:23   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.10.2009 18:16:58   
dzepna venerica
hvala Tasho i Vuchko :) 
mislim da cu ipak da ostanem kod ove privatne, treba da  idem sada za 10 dana ponovo kod nje da prvi put cujemo otkucaje srca kod bebe, kazu da je to jedan od najlepsih osecaja kada cujes da jos jedno srce kuca u tebiuser posted image ... a kod ovog ginekologa cu da odem svremena na vreme, cisto da uvek imam dva misljenja pri ruci :)

hvala Vam puno, i zaista smatram da ovi forumi mogu mnogo da pomognu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.10.2009 18:33:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dzepna venerica

da prvi put cujemo otkucaje srca kod bebe, kazu da je to jedan od najlepsih osecaja kada cujes da jos jedno srce kuca u tebiuser posted image



Evo temica za tebe: KLIK OVDE user posted image

(odgovor članu dzepna venerica)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Muški ili ženski ginekolog
2.10.2009 9:51:43   
Debeljuca
ja glasam za muskog...

zenski uglavnom.. ma da poludis... sad sam dosla sa kontrole....

eto sad sam ja kriva sto se beba okrenula...
i sad sam ja kriva sto je beba krupna....

i tako.... onda b da me reze u 34 35 nedelji....
da dete bude noirmalne tezine oko 3 kg.. jer ce ovako da bude oko 4kg
a to nije dobro.... cccc

kakva krava.....


cekam sledecu nedelju da se vrati moj doktor... koji nema takve sulude ideje..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 21:32:29   
New Mom
Imala iskustva i sa ženskim i sa muškim ginekolozima, sva pohvala na muškoj strani.
Sad kod muškarca idem i kod njega sam pratila trudnoću. Odmeren, fin, nikad me ništa nije zabolelo... Žao mi jedino bilo što nije iz ekipe iz Betanije pa nije mogao da me i porodi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 21:42:42   
nencydrew
Vau, žene ja sam iznenađena!Sve muški ginekolozi.Moja mama mi takođe kaže da je imala jednog baš nežnog ginekologa.
Ja sam ipak izabrala ženskog ginekologa, jer se nekako osećam opuštenije, a žena je stverno divna i ima baš puno pacijenata.Navikla sam da me ona pregleda, i baš bi mi bilo teško da menjam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 21:46:06   
majax3
Ma mora biti muškarac i kraj priče. Meni je upalu jajnika lečila neka ludača, za nepoverovati kod nas je na dobrom glasu, još privatno, kao ljubazna, onako izveštačeno, a pregled me boleo strašno, dala mi neke preskupe lekove, pregled naplatila papreno i baš mi nimalo nije bilo bolje!
A moj dr. mi izlečio za nedelju dana, idem kod njega privatno 10 godina i nemam nikakvu zamerku, nikad me ništa nije zabolelo, jedan fin i stručan doktor.
A ako trebam već da širim noge neka tamo sa druge strane ipak bude muško, meni je to  normalnije user posted image !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 21:47:23   
AndreaK
Ne zavisno od pola, lekar treba da poseduje strucnost pre svega... naravno da su bitni i drugi kvaliteti, ali to vec svaki pacijent moze da proceni i odredi da li mu doktor odgovara ili ne.

Sada sam kod "muskog ginekologa" jer smatram da je najbolji u ekipi koja radi u ZR porodilistu.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 21:49:53   
IVA 11
Muski ginelokog definitivno!

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 22:09:05   
choopa choops
Svejedno, samo ako je susretljiv(a) i strucan(a), apsolutno mi nije bitno user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 22:29:54   
lanajelena
preferiram muske user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Muški ili ženski ginekolog
1.4.2011 22:50:52   
Brana
Meni je najbitnije da je ginekolog strucan naravno opustenija sam kada je zenski ali eto meni je trudnocu vodio muski ginekolog stariji covek vrlo pristojan i odlican strucnjak pomogao mi je da zatrudnim i njemu stvarno mnogo dugujem,divan covek,e sad da je mlad ginekolog ne znam da li bi isla kod njega tu bih se vec dvoumila.
Ipak ne moze svako da zaviruje na mesta koja su da kazem provkativna i navode na grehuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 1.4.2011 22:52:07 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Muški ili ženski ginekolog
22.10.2011 14:21:40   
peca
Moj VELIKI glas za muskarce user posted image

Svojevremeno sam imala neke ginekoloske problemcice, nista opasno, neki kondilom je bio u pitanju, i tad pre nekoliko godina sam prvi put po preporuci (za koju on ne zna) upoznala dr. Nemanju Stojanovica iz Visegradske, i tada sam rekla iako mi to nije bilo ni na kraj pameti "danas sutra bi volela da mi on vodi trudnocu i da me porodi" to je bila "ljubav na prvi pogled" i cim sam ostala trudna potrazila sam ga, i sad idem kod njrga. Neznije, milije, posvecenije stvorenje nisam nikada ipoznala. Tad, kad sam se zezala sa tim kondilomom, radio mi je i biopsiju, ja to osetila nisam, seo je pored mene, i crtao mi sve, organe dole, kondilom, gde je secnuo, sta, kako dalje, ma, bukvalno sam ga "zavolela" user posted image susrela sam se sa jos nekim muskim dr. u visegradskoj i svi su jako fini, ljubazni, strpljivi i sve kako treba !

A sa druge strane kad odem kod ove moje histericne u DZ nije mi dobro, izadjem nervoznija nego sto sam bila, a od Nemanje uvek izadjem sa osmehom na licu !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Muški ili ženski ginekolog
22.10.2011 15:13:28   
anuksunamun
Ne sumnjam da zena moze da bude dobar ginekolog,ali kada su u pitanju lekari uopste (pa i ginekolozi)uvek biram muskarce..u zene nekako nemam toliko poverenjauser posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here