|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muški ili ženski ginekolog
22.10.2011 15:15:30   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: majax3

Ma mora biti muškarac i kraj priče. Meni je upalu jajnika lečila neka ludača, za nepoverovati kod nas je na dobrom glasu, još privatno, kao ljubazna, onako izveštačeno, a pregled me boleo strašno, dala mi neke preskupe lekove, pregled naplatila papreno i baš mi nimalo nije bilo bolje!
A moj dr. mi izlečio za nedelju dana, idem kod njega privatno 10 godina i nemam nikakvu zamerku, nikad me ništa nije zabolelo, jedan fin i stručan doktor.
A ako trebam već da širim noge neka tamo sa druge strane ipak bude muško, meni je to  normalnije user posted image !


e da meni je upalu jajnika lecila neka ludaca pa sam fasovavala zacepljenje jajovoda..o daljim komplikacijama nema potrebe da pricam...

(odgovor članu majax3)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Muški ili ženski ginekolog
22.10.2011 15:30:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: peca

Moj VELIKI glas za muskarce user posted image

Svojevremeno sam imala neke ginekoloske problemcice, nista opasno, neki kondilom je bio u pitanju, i tad pre nekoliko godina sam prvi put po preporuci (za koju on ne zna) upoznala dr. Nemanju Stojanovica iz Visegradske, i tada sam rekla iako mi to nije bilo ni na kraj pameti "danas sutra bi volela da mi on vodi trudnocu i da me porodi" to je bila "ljubav na prvi pogled" i cim sam ostala trudna potrazila sam ga, i sad idem kod njrga. Neznije, milije, posvecenije stvorenje nisam nikada ipoznala. Tad, kad sam se zezala sa tim kondilomom, radio mi je i biopsiju, ja to osetila nisam, seo je pored mene, i crtao mi sve, organe dole, kondilom, gde je secnuo, sta, kako dalje, ma, bukvalno sam ga "zavolela" user posted image susrela sam se sa jos nekim muskim dr. u visegradskoj i svi su jako fini, ljubazni, strpljivi i sve kako treba !

A sa druge strane kad odem kod ove moje histericne u DZ nije mi dobro, izadjem nervoznija nego sto sam bila, a od Nemanje uvek izadjem sa osmehom na licu !
Verujem ti user posted image   predivan covek i fantastican doktor
I definitivno glasam za muskog ginekologa user posted image

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Muški ili ženski ginekolog
22.10.2011 17:12:51   
peca
miljana nadam se da ces i ti jos malo da se druzis sa njim, ili bilo kojim user posted image user posted image user posted image

Vezano za temu, meni je to fenomen, zar ne bi trebale zene da budu osetljivije i neznije i pazljivije po tom pitanju? Ipak su zene user posted image user posted image Ova moja dr. u DZ ima dvoje dece, ja joj ne bih dala psa da mi cuva ! Ili ne vole svoj posao? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Muški ili ženski ginekolog
22.10.2011 17:15:50   
Nina...
I ja idem kod muskog ginekologa. Jednom sam bila kod zene i bilo mi je dovoljno.

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 19:07:23   
ivannna
muski!

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 19:11:43   
Anoniman
Trenutno idem kod muškog, jer je moja doktorica otišla u penziju, ali ona je bila nezamenjiva user posted image Retka među ženama

(odgovor članu ivannna)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 20:14:47   
sneza24
Iz mog iskustva ŽENSKI ginekolog.Sa ovim muškim ginekolozima sto sam se do sad srela sve i jedan je bio katastrofa,neljubazni,grubi.U mom slucaju se ispostavilo da su žene nežnije,bar ove na koje sam ja naišla.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 20:15:05   
sneza24
Greška,isti post opet.

< Poruku je uredio sneza24 -- 24.8.2012 20:17:45 >


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 20:22:42   
Zemunka85
Zenski :D!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 21:59:26   
New Mom
Apsolutno muški!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 22:04:51   
Jole84
Muški takođe user posted image
Sve žene na koje sam naišla su blago rečeno "mesarke" user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 22:21:58   
anajid
I ja glasam za zenske ginekologe,cista logika.Posto imaju sve sto i ja pretpostavljam da znaju gde bi sta moglo da strecne.

Muski su mi tako grubi,bzvz.Ustvari to je moje lisno iskustvo,subjektivno.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Muški ili ženski ginekolog
24.8.2012 22:42:21   
purplish
Zanimljiva tema user posted image ...moj glas definitivno ide za zenske ginekologe. I u mom slucaju su se, kao sto je anajid vec rekla, muski ginekolozi pokazali kao dosta grublji i ne osobito rjeciti.

< Poruku je uredio purplish -- 24.8.2012 22:43:10 >

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.8.2012 10:36:25   
adulence
iako mi je prijatnije kod zenskih jer imaju sve sto i mi,glasacu za muske,nezniji su,bar u mom slucaju...

(odgovor članu purplish)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.8.2012 10:47:39   
jacagoga
Ginekolog i stomatolog uvek muskarac, mada ginekologa Dr Petronijevica ne menjam. U Frontu i u Visegradskoj sam se sretala s raznima...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.8.2012 10:49:53   
lanajelena
Iako sam sad kod zenskog(potpisala pre pregledauser posted image )uvek se opredeljujem za muskog

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.8.2012 12:06:34   
Anoniman
zenski. sa muskim nisam imala dobra iskustva. ne znam koliko je to pitanje pola, a i da jeste, tek onda bih glasala za zensko jer ima telo kao mi i oseca sto i mi. kako muskarac da ti objasni kontrakcije ili pucanje vodenjaka ili bol od ciste? on sve to moze da zna samo iz knjiga.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.8.2012 12:14:56   
Anoniman
Ginekolog i stomatolog uvek muskarac

do sada sam promenila 7 ginekologa, dva muska i 5 zenskih - muski su neuporedivo nezniji. ovaj poslednji je muski i ostajem ili dok ne emigriram ili dok ne ode u penziju.
od 5 stomatologa u 10 godina - cetiri muska i opet su nezniji.

sad ispade da su zene prakljace, ali sta cu ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Muški ili ženski ginekolog
25.8.2012 12:27:49   
bratzz
Mene su do sad pregledala dva muskarca sa zenama nemam iskustvo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Muški ili ženski ginekolog
2.9.2012 14:34:29   
Yag
Nikad u zivotu nisam isla muskom gin..jednostavno sramota me i neugodno mi...uvekkad zovem da zakazem za UZ pre svega narucim zensku...a nisam ni imala lose iskustvo sa zenama sta vise odusevljena samuser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Muški ili ženski ginekolog
2.9.2012 14:39:12   
dunja RR
Mene je do sada, pole ovoliko operacija, pregledalo ne znam ni ja koliko ginekologa, i muških i ženskih (preko 100 sigurno). Tako da, baš me briga iskreno da li je muško ili žensko, važno mi je da ja imam dobar osećaj kada odem doktoru, kada pričam sa njim i kada me pregleda. Do sada sam uglavnom imala sreće ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 96
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here