|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija zidova i sobe
8.4.2012 14:27:48   
marijana22
Super je ova super mario sobauser posted image

Gracia ja sam bila u bloku 70 (verovatnio je tamo najveci izbor). Idi u stari deo, kad udjes ides skroz levo (ka buvljaku) tu ima najveci izbor u vise prodavnica, mada imas svuda po TC te stikere. Ono sto je nezgodno sto vecina njih drzi stikere na gomili u kartonskoj kutiji pa moras da se saginjes i preturas po kutiji, sto uopste nije lako sa stomakom. Ali u nekoliko lokala su izlozili stikere na postolja koja su visa i ima manje stikera pa mozes lepoda pogledas. ako ides tamo nemoj da se zalepis za prvi stiker koji ti se svidiobidji malo naci ces gomilu koja ti se svidja, cene su 100- 200 bar ovi deciji

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Dekoracija zidova i sobe
8.4.2012 14:38:44   
gracia
Hvala, marijana! Svakako sam mislila da skoknem do 70og, da pronadjem neku torbu zgodnu za porodiliste, pa cu i to da pogledam...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Dekoracija zidova i sobe
8.4.2012 14:44:05   
Anoniman
Upozorenje: stikeri se ne mogu lepiti na vodoperive zidove. Narandžasti zid nam je okrečen punom disperzijom i na njega nismo ništa mogli da zalepimo, ti isti stikeri su se lepo primili na ostalim zidovima na kojima je poludisperzija.

(odgovor članu gracia)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Dekoracija zidova i sobe
8.4.2012 14:55:01   
liliana
Gae, ja imam u spavačoj te vodoperive i stikeri su mi se lepo nalepiliuser posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Dekoracija zidova i sobe
8.4.2012 14:55:05   
gracia
a jeste li probali na namestaj - ormare, komodicu npr?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Dekoracija zidova i sobe
8.4.2012 15:10:44   
Anoniman
Nisam ali planiram. Mislim da može. Ja tražim neki dobar za plakar u predsoblju.

(odgovor članu gracia)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Dekoracija zidova i sobe
8.4.2012 15:38:11   
liliana
mislim da može-čim može na pločice u kupatilu, ne vidim što ne bi moglo na nameštaj,user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Dekoracija zidova i sobe
11.4.2012 10:01:50   
Anck Su Nmaun
Ovo mi je najbliza tema pitanju...

Htela bih da kupim zavesu za sobicu za moje cure, al ja ne bih pravu zavesu, vec onako trakastu, sa nekim dzidzabidzama, kao niz leptirica, srca i sl. Znala sam jedno mesto al su sve rasprodali, imali su jednu super zavesu sa ljubicastim i belim pufnama na trakama, al mi je bila mala...
Nadam se da je neko razumeo , nemogu na netu da nadjem sliku da vam docaram bas!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Dekoracija zidova i sobe
13.4.2012 12:51:41   
gracia
Bila sam pre neki dan na nbg buvljaku, i ima par tezgi samo sa tim kineskim stikerima, povelik izbor, a i moze lepo da se pregleda. Uzela sam neki za 150din. Ima i raznih zavesa, volim sto ti oni sve sasiju na licu mesta, pa sam uzela neku simpaticnu sa cveticima za deciju sobu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Dekoracija zidova i sobe
13.4.2012 12:55:57   
marijana22
Gracia koliko su zavese? Jel si kupovala u onim radnjicamasto su okrenute ka sinama ili bas na buvljaku?

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Dekoracija zidova i sobe
13.4.2012 13:05:50   
gracia
Bas na tezgama. Ali cini mi se da su oni povezani sa tim radnjicama, i da tamo nose da siju.
Ima raznih cena, od 400 do 1500din po m2. Ove su moje bile 500, tako da me je izaslo oko 1800, u sta je uracunato i sivenje.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Dekoracija zidova i sobe
13.4.2012 13:16:45   
marijana22
Gledala sam kod njih pre mozda mesec-dva al mi se nijedna nije svidela. Za decake svi imaju samo vini pua ili cars. A kod kineza sam videla za 350 din (opet vini pu, ali moze da prodje) Kod nas je sivenje 50 din po metru, ali ja moram i da skracujem. Verovatno bi me isto izaslo

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Dekoracija zidova i sobe
13.4.2012 13:25:55   
gracia
Meni se tamo nisu dopale te sa bas decijim motivima,mnogo se sijaju, bas izgledaju mi nekako jeftino. Pa sam iskopala neke sa diskretnim cveticima, to za devojcicu moze da prodje user posted image Isto sam ih skracivala na duzinu do radijatora, i gore su mi nasili onu traku.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Dekoracija zidova i sobe
16.4.2012 0:23:49   
Anoniman
KLIK za ideje


(odgovor članu Tatamata)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Dekoracija zidova i sobe
18.4.2012 11:37:38   
Anoniman
Anck, ti si trazila zavese?
KLIK
jesu daleko, ali salju postom

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 265
   RE: Dekoracija zidova i sobe
18.4.2012 13:47:08   
Anck Su Nmaun
Bravo BB tako nesto sam mislila user posted image sad cu da procesljam po sajtu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Dekoracija zidova i sobe
18.4.2012 21:36:57   
Anoniman
samo kazite sta vam treba
ja sam pogresila profesiju, trebala sam biti profi shopigoholicarka. ili bar referent nabavke.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: Dekoracija zidova i sobe
18.4.2012 21:58:09   
maslackic
pa ja nigde na tom sajtu ne vidim cene...niti opise proizvoda, velicine itd.. a dosta mi se toka svidjauser posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Dekoracija zidova i sobe
18.4.2012 21:59:33   
Anck Su Nmaun
Ni ja user posted image nigde nema ucelo to da se pogleda a ni cena ...bas cudno user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Dekoracija zidova i sobe
18.4.2012 22:27:10   
Anoniman
mislim da je to veleprodaja, pa zato. to sam vec primetila kod takvih firmi, rade i nadaju se veleprodaji ali ovako ucare sa strane. i ne zele da placaju ljude da im menjaju cene na sajtu svako malo. najbolje da pozovete i budete "teske" - molim lepo sa sve slagom, mogu li dobiti cenovnik? a one zavesice kolike su? a one? jao, vi imate taaako dobar posao, menjala bih se sa vama smesta (zanemarite da bi se ja stvarno menjala sa njima, ma menjala bi se sa gradskim zelenilom, oni imaju strava posao i redovnu platu!), pa sve cvr, cvr ...
cudni su ljudi. to mi jedino nije upalilo sa nekom firmom iz kragujevca .. bljak, neotesani vo user posted image

< Poruku je uredio BlackBetty -- 18.4.2012 22:29:11 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.4.2012 20:31:28   
maslackic
za neke stvari ja ne kontam ni sta je.. pa bi onda bilo bas vam je lepo ono Sifra 12345 user posted image user posted image

odprilike znam gde to moze da se kupi ali sam mislila ako je on li super..a ovako, nesma voljna a zovem, ja to vise mailom voli..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.4.2012 20:54:01   
Anoniman
bolje je mail jer ima pisani trag - trgovci to vise vole.
a jeste pogledale OVDE? znam da ima u NS, za BG nisam sigurna ... na sajtu i nema nesto ali je prodavnica user posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Dekoracija zidova i sobe
14.5.2012 12:05:32   
Nova mamica
Svaka cast mame....sobice su prelepe ! Kod nas je jednostavno,minimalisticko ali nama dovoljno ! ne ynam kako ubaciti sliku da vidite user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Dekoracija zidova i sobe
14.5.2012 12:07:37   
pandina
Nova mamice, evo pomoci
http://www.ringeraja.rs/forum/m_4012/mpage_1/key_/tm.htm#4012

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Dekoracija zidova i sobe
15.5.2012 0:20:50   
Nova mamica
Hvalaaaaaa.....user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here