|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija zidova i sobe
21.5.2012 23:42:20   
Sanchy
Zna li neko gde mogu da kupim sablone za zidove pa da oslikam zid umesto da lepim stikere...neverovatno da sam nasla gomilu na hrvatskim sajtovima a ovde kad pitam svi me gledaju belouser posted image ...imate li ideju???

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Dekoracija zidova i sobe
22.5.2012 11:02:17   
Sanchy
Neko??????

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Dekoracija zidova i sobe
22.5.2012 11:10:00   
tanjica85
sablon mozes i sami da napravis ili da potrazite u farbari.

Bolje ti je da sama napravis. Hamer moze da prodje kroz stampac ali mislim da bi to bilo zgodnije sa nekom folijom jer ce hamer brzo da se nakvasi i pocepa.To bi trebalo da ima u svakoj knjizari.

mozda ti i ne trebaju sabloni. Jeftiniji je grafoskop i folija. ekstra izgleda pogotovo za deciju sobu.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Dekoracija zidova i sobe
22.5.2012 11:22:22   
mala_koala
Videla sam fine sablone u uradi sam u Ns. Za druge gradove ne znam. Meni su se jako dopali sabloni za bordure. Mislim da treba pogledati u radnjama tog tipa...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Dekoracija zidova i sobe
22.5.2012 12:11:59   
pandina
Sanchy, ne znam da li si citala temu od pocetka, ja sam davno citala i secam se da se pisalo o tome. Bas o tim sablonima, mame su same crtale i bojile. Ili pravile same sablone, pa nosile u stamparije ili gde vec nemam pojma.

(odgovor članu mala_koala)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Dekoracija zidova i sobe
22.5.2012 13:37:14   
Sanchy
Pandina,nisam,procitacu u toku dana,inace da sama pravim ne mogu stvarno ,odusevila sam se sablonima na jednom hrvatskom sajtu ,nikad ne bih mogla tako nesto sama da napravim,izgleda fenomenalno...i hvala devojke za Uradi sam ,to stoji da cu tamo ici da proverim ....user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Dekoracija zidova i sobe
23.5.2012 11:44:19   
pandina
Konacno sam realizovala ono sto sam zamislila. Stiker me kostao sa postarinom 1350 din, ali sam zadovoljna kako izgleda.
Nadam se da ce mi i bebac uzivati. Sad razmisljam da se ne uplasi?

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Dekoracija zidova i sobe
23.5.2012 13:12:19   
tanjica85
user posted image user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Dekoracija zidova i sobe
23.5.2012 13:19:48   
Ana RR
Neće se uplašiti ali bih stavila i nešto šareno jer bebe obožavaju boje. Mi imamo iznad kreveca stikere sa životinjama, Marko obožava da ih pipa i da "priča" sa njima.

user posted image

Ovako učimo šta je šta user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 23.5.2012 13:32:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Dekoracija zidova i sobe
23.5.2012 13:34:08   
pandina
Da, tacno, moracu da osmislim nesto. Mozda bih mogla u nekom drugom uglu nesto sarenkasto,

Jao, meden je!

< Poruku je uredio pandina -- 23.5.2012 13:36:35 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Dekoracija zidova i sobe
23.5.2012 15:50:34   
Yag
Pandina super je ispalo ali isto se slazem sa Anom da deci treba nesto sareno narocitno iznad kreveta gde najvise vremena provodi...

Ana super slikica a mali med medeniuser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Dekoracija zidova i sobe
27.5.2012 9:45:13   
jelena038
Mi smo juce pozvali drugare da dodju da slikamo po zidovima. Ja sam im uzela otiske saka za jedan deo koji cu jos doraditi i koji planiramo da ostane jos dugo, a druga dva zida koji ce se najverovatnije jednom prekreciti, dala sam im da oslikaju, ja sam im samo napravila okvire, da se en bi tukli oko teritorije i deca su bila genijalna puna cetiri sata! Njihovi roditelji su me proglasili ludom, ali im se posle svidelo user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Otiske cemo uzimati svim drugarima, bice to lep kutak na zidu, za par dana cu dovrsiti, kad uhvatim malo vremena, pa cete videti kako je ispalo.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 10:45:08   
tanjica85
user posted image user posted image zene, divne ste user posted image user posted image

mi smo danas kupili stikere za zid.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 11:29:06   
Anoniman
Bila sam juče u Mr Bricolage. Našla sam žirafe KLIK
Like za njih!

I našla sam neke krugove, različitih veličina i različitih boja... i to mi je extra!
Tipa ovo user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 289
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 11:57:16   
Anoniman
Tash, nadam se da nisi kupila žirafe! Ja sam iste žirafe videla a ovog slona sa zečevima i kupila kod Kineza za 150 dinara a u Mr Bricolage su bili 1500 kad sam ih prvi put videla.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 290
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 12:00:56   
lesica
Tash,i ja sam prosle godine za L kupila identicne zirafe kao sto je GG rekla kod brace cajniza za 150 dindzi. Ne bih da te smorim ali pogledaj kod njih,jeste dosadno za kopanje ali razlika u ceni je veeeelika.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 12:04:19   
Anoniman
E, da, i ti zercovi su bili, meni se nisu dopali (što je ustvari nebitno), i da, koštaju oko 1500din. A kažite mi, kinezi... ove male radnjice što ima na svakom ćošku, ili mi treba neka bolje opremljenija? Novosađanke, u kom kinezu da gledam?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 292
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 12:07:10   
Anoniman
Ja sam moje našla u nekoj radnjici na Karaburmi, onako obaška nije ni neka velika ni superopremljena ni specijalizovana a vala ni u kineskom TC...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 293
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 12:07:24   
lesica
Ja sam ove zirafe uzela u nekoj kineskoj robnoj kuci,koja ima sve,mada mislim da je bar sto se bg-a tice ipat njihov blok najporemljeniji,mada i tu koliko sam skontala svi oni vrte sve na isti fazon. Jedino je caka u onoj gooomiletini iskopati sta te vec zanima.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 12:18:26   
Anoniman
Ja sam uzel neke njihove stikere u knjizari. Ima ih skoro svaka knjizara

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 295
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 18:17:40   
Anoniman
GG jesi kupila i ove kucice i drvece kod kineza ??

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 19:34:59   
Anoniman
tash, tc erker - prekoputa dnevnik-a i veeelika kina-robna kuca na n. naselju, iznad rodica a pored poste. ima i onaj novi otvoren na Sajmu, kod Vitorog-a.
ako tamo nema, propade nam ekonomija user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 297
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 19:41:41   
Maya21
Tash najbolji izbor stikera a da su na jednom mestu su kod onih kineza na sajmu,kod vitoroga. tamo sam cak nasla i Angry Birds za Makijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 21:37:03   
Anoniman
Rizibizi, jesam i ataj komplet je bio 150 dinara evko koliko ima u kompletu:

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio gae_gr -- 28.5.2012 21:40:38 >

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Dekoracija zidova i sobe
28.5.2012 21:37:19   
pepeljuga
GG, preslatka je slicica! user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Ivana.stosic: Moja porođajna priča
Dođe babica, dere se što zovem telefonom, pa kad ja dreknem na nju, pa počnem da psujem, sad kad te do'vatim ovako gabar...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here