|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 14:43:23   
Verus
user posted image  Vika-da mi je da vidim mamu koja uspe da smeka doktora u svoj toj frci

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 14:44:27   
Vika
Verka, nemoj da stravimo trudnjačeuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 14:48:44   
maslachak

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Puno hvala Mina! I ja sam o njemu cula da je ok, i da radi i negde privato i u Višegradskoj. jesi li ti isla preko neke preporuke, ili ...?



ja sam preko svoje sestre otisla kod njega,ali koliko sam primetila prema ostalim trudnicama u razgovoru,uglavnom nisu dolazile preko veze i sve su jako bile zadovoljne..meni je moj porodjaj prosao fantasticno,kao da sam bila u pozoristu,a ne na porodjaju,pritom me je zasmejavao sve vreme..
uglavnom,ja cu nastaviti da idem kod njega i dalje,jer mi mnogo vise odgovara nego moja doktorka u domu zdravlja user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 15:26:32   
Mizzy
Hvala puno! Samo vidim da ga je Mina oslovila sa Miloš, a ja sam čula za sašu? KAko se zove taj tvoj? On radi normalno u ambulanti sa trudnicama? Zmajeva, javi kako si prosla sa N.Stanojevicem, ja se jos dvoumim....

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 16:28:49   
maslachak

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Hvala puno! Samo vidim da ga je Mina oslovila sa Miloš, a ja sam čula za sašu? KAko se zove taj tvoj? On radi normalno u ambulanti sa trudnicama? Zmajeva, javi kako si prosla sa N.Stanojevicem, ja se jos dvoumim....



Sasa Andrijasevic,ambulanta br.2,cetvrtkom od 10h (tada sam ja imala kontrole) user posted image
pitaj sta god da treba user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 17:34:24   
Mizzy
Odlicno, hvala ti puno! Razmisljam jos o njima dvojici - Nemanja ili on. Posavetovacu se i sa mojom dr, mozda me ona i preporuci negde. Najgore mi je sto mi je termin pocetkom avgusta, pola njih su na godisnjem....
Maslachak, jel smo se mi sretale na forumu "pregrada u materici"? Ipak smo uspele :)

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 17:40:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zmajeva

Zakazala sam ultra zvuk kod Nemanje Stojanovica za 28.4.! Zvala telefonom i to je to!user posted image
Veruj mi neces se pokajati i slobodno ga pitaj sta god te interesuje user posted image

(odgovor članu zmajeva)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
15.4.2011 17:55:58   
minna

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Hvala puno! Samo vidim da ga je Mina oslovila sa Miloš, a ja sam čula za sašu? KAko se zove taj tvoj? On radi normalno u ambulanti sa trudnicama? Zmajeva, javi kako si prosla sa N.Stanojevicem, ja se jos dvoumim....


Mizzy, jeste Sasa, nego je u istom postu pisalo da mi je trudnocu vodio dr Milos Petronijevic, pa ti se mozda zbog toga ucinilo.
A inace ovo sto kazes za godisnji jeste nezgodno, tako je i mene uhvatilo da moj dr ne bude tu... ali nemoj to sad da te opterecujeuser posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.4.2011 13:21:27   
maslachak
Mizzy,za kog da se odlucis,obzirom da ce ti voditi trudnocu razgovaracete o svemu tako da ces znati i kad ce ici na odmor..ja sam znala jer mi je uvek najavljivao kad ce biti odsutan,a prisustvovala sam kada se sa pacijentkinjom dogovarao jer je morala na carski da to zavrse pre nego ode na odmor..
konkretno ja sam sa Sasom zaista mogla o svemu da razgovaram,na kraju smo se i dogovorili kad da dodjem da se poradjam,koliko vidim takva su iskustva i sa dr.Nemanjom..nemoj da brines,budi otvorena,razgovaraj o svemu i videces sve ce biti okej user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.4.2011 13:35:09   
Anoniman
Upravo tako i sa Nemanjom se dogovaras oko svega. Napomene ti kad ide na odmor zbog kontrola mene je uhvatilo skijanje user posted image , i oko porodjaja smo se dogovorili, ali mojoj Milici bilo dosadno u stomaku pa nas zeznula jedan dan, inace bi me on porodio, sto sam i zelela, ali nema veze ispravicemo gresku drugi put user posted image

(odgovor članu maslachak)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.4.2011 17:34:32   
liliana
Jao , Miljana, i na mom CR  Nemanja je terbao da asistira Profesoru  Radunoviću, ali ga neki kolega zeznuo oko dežurstva, pa nije mogao. Baš mi je bilo žao. I njemu-bili smo se dogovorili da  će biti u sali  još 2 meseca pre mog porođaja.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.4.2011 17:36:25   
Anoniman
Mi se dogovorili za 1 mart on dezuran, a ja sva srecna i zadovoljna, kad ono Milica nas iznenadila 28 februara user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.4.2011 20:16:32   
zmajeva
Pa kako se dogovarate oko porodjaja, osim ako nije cr, otkud znate kad ce porodjaj da krene?user posted image

_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
16.4.2011 22:04:54   
maslachak
meni je termin po ciklusu bio 14.12.,ali je prema uz Visnja bila naprednija,na poslednjoj kontroli je po uz okvirno tezila 3800gr,a ja sam bila 1.5 prst ptvorena,tako da smo se dogovorili da ako porodjaj ne krene sam do 14.12. dodjem taj dan ujutru,doktor mi je bio dezuran i da cemo sve da zavrsimo (ja sam se porodjala uz epidural) jer nije hteo da se igra da cekamo,pa da se ispostavi da je veca..tako ja dosla 14.12.,u 14h mi probusili vodenjak,u 21:05 se rodila Visnja user posted image

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
17.4.2011 2:43:55   
liliana
IZVORNA PORUKA: zmajeva

Pa kako se dogovarate oko porodjaja, osim ako nije cr, otkud znate kad ce porodjaj da krene?user posted image

Zmajeva, kod mene je bio  CR. A, inače, kad si u terminu, možeš se dogovoriti sa  svojim Dr da  se porođaj "izazove" , ukoliko želiš ds se porodiš za vreme njegovog dežurstva.
Usput,  Dr. Nemanja i ja smo se dogovorili (ono što sam gore pisala), jer smo mi, inače, jako dobri prijatelji, pa smo  MM i ja želeli da on asistira na mom porođaju, a i operisao me 2006. kada sam imala rak grlića materice.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
17.4.2011 13:04:16   
zmajeva
A zar se ne placa to dodatno, cini mi se 45 000 dinara? user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
17.4.2011 16:03:42   
Ivana.
Drage, ja se raspitivah o dr Lilji Vukmirovic i niko nije imao iskustva sa njom. Pa evo ja da podelim svoja. Dr je suvo zlato. Smirena, strpljiva, sve sto sam zelela da je pitam, pitala sam je bez ustrucavanja i ona mi je odgovorila. Vrlo prijatna osoba. I sto je najvaznije, stekla je poverenje kod mene.

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.4.2011 12:06:37   
zmajeva
Danas sam uzela uput za Visegradsku iz doma zdravlja. Da li mi doktor u Visegradskoj daje neki jos uput za porodjaj?

_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.4.2011 12:52:38   
Rivana

IZVORNA PORUKA: zmajeva

Danas sam uzela uput za Visegradsku iz doma zdravlja. Da li mi doktor u Visegradskoj daje neki jos uput za porodjaj?

Ne samo taj iz doma zdravlja

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.4.2011 12:55:22   
zmajeva
Hvala, ja sam nesto pogresno razumela. :)

_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.4.2011 15:06:25   
liliana
IZVORNA PORUKA: zmajeva

A zar se ne placa to dodatno, cini mi se 45 000 dinara? user posted image


Pa, to ne znam. Da ne ponavljam  moja 2 prethodna posta. Mi smo se tako bili dogovorili, ali se izjalovilo.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.4.2011 16:07:40   
maslachak
ne placa se,sto bi se placalo..
niko te ne poradja van termina..ali ako si u terminu i krenula si da se otvaras i da se spremas za porodjaj,tvoj doktor ima pravo da te primi u bolnicu i posalje u porodiliste user posted image

placa se ako ti prirodno krene porodjaj,ti dodjes u porodiliste,a tvoj doktor ne radi,a ti izricito hoces njega na porodjaju user posted image

< Poruku je uredio maslachak -- 20.4.2011 16:10:56 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.4.2011 16:21:42   
prolece
IZVORNA PORUKA: zmajeva

A zar se ne placa to dodatno, cini mi se 45 000 dinara? user posted image

Pre godinu i po dana je počelo naplaćivanje Usluge prisustva doktora po izboru na porođaju. U prevodu, ti si primljena na porođaj, tvoj dr ne radi tog dana, a ti insistiraš da te on porodi. Ali ti se sa tvojim dr dogoviriš kad da dođeš, on ti uključi indukciju i porodiš se u njegovoj smeni i ne platiš ništauser posted image

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.4.2011 16:22:54   
prolece
Maslachak me preduhitrila. user posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.4.2011 20:36:29   
zmajeva
Hvala na objasnjenju!user posted image
Mada se ja zentam od te indukcije. Videcemo, da odem na prvi ultra zvuk, pa otom potom. user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto morate skinuti lak sa noktiju pre po...
Jedno od najvažnijih pravila za trudnice koje dolaze na porođaj je da ne smeju da imaju lakirane nokte, gel ili trajne n...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image
Click Here