|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.3.2015 13:06:21   
veselicaa
Meni je bezveze kada roditelji plase decu raznim stvarima a onda se cude sto lose sanjaju i imaju razne strahove.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
10.3.2015 12:55:28   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: veselica

Ja sa ovim nemam nikakvih problema jer mi bas pazimo sta je na tv kada su deca tu.Cak ni ovu muziku koju skoro svi slusaju mi ne pustamo tj.ne pustamo te programe.Filmovi koje gledaju su prilagodjeni njihovom godistu,kao i crtaci a nikada ih ne plasimo nekim bicima,cudovistima vec im vrlo jasno objasnim sta je stvarno a sta ne.



Mi ipak cesto u njenom prisustvu gledamo akcione filmove...sta da se radi...nekad utisamo, nekada ne...zavisi i od raspolozenja mmuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
10.3.2015 12:57:22   
veselicaa
Me draga i mi smo isto dok su bile male,ne brini mislim da joj ne moze sada nista skoditi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
10.3.2015 23:49:03   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: veselica

Meni je bezveze kada roditelji plase decu raznim stvarima a onda se cude sto lose sanjaju i imaju razne strahove.


Ne treba decu plasiti na taj nacin....user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 10:40:29   
vikiveki
Moj najmlađi sin često kada se probudi priča kako se uplašio jer je sanjao nešto strašno,a ja ga pitam šta je sanjao a on ne zna kako da mi objasniuser posted image a ne gledamo ništa na TV osim što oni gledaju crtaće za decu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 11:33:24   
veselicaa
Veki ako nije bas uplasen,ne place i ne trese se onda je sve to normalno i najverovatnije faza.Procice brzo user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 15:09:11   
vikiveki
Ma nije toliko uplašen ali mi malo jezivo kako samo o tome posle ceo dan priča, kao odrasli

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 21:58:33   
mila83
Moji jos ne pricaju da imaju takve snove,bilo je ranije dok su bili mladji malo plakanja u snu,ali ta faza je prosla.Retko kada mi i sada pricaju snove,bilo oni ruzni ili lepi,Mima vise,starija je.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 21:59:46   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Meni je bezveze kada roditelji plase decu raznim stvarima a onda se cude sto lose sanjaju i imaju razne strahove.


i sa ovim se sto posto slazem sto je Veselica napisala ranije ! Ja moju decu ne plasim,pogotovo nepostojecim babarogama i vesticama...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 22:09:50   
Ivanka 75
Ivka u snu prozivljava svaki dan kad joj dodje stric. Igraju se u toku dana veoma bucno, jure se, zadirkuju jedno drugo (on je rasplace ali opet nastave po starom)
I svaku noc posle toga ona kao da place, nemirno spava, okrece se, vrti, prica u snu vise nego obicno. nekad se bas zabrinem.
Kad njega nema spava mirno.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 22:15:50   
mila83
Da,bude i toga,vidis kako ona to jako dozivljava kada se toga priseca i u snu. Ja stvarno,pogotovo u zadnje vreme , nemam takvog iskustva sa decom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 23:00:14   
vikiveki
Ivanka kod tvoje ćere je tipično školski,ona u snu preživljava sve dogodovštine koje je doživela preko dana,...ali od mog mlađeg sina mene hvata jeza kada počne tako nešto o snovima da mi priča...kao npr. jednom ujutru ustao i kaže mama ja sanjao kako tebi curi krv na oči...ja umalo nisam pala...a kasnije tog dana sam dobila...baš jezivo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 23:05:24   
mila83
Uu Viki, ja se sad najezila kad procitah..stvarno takve snove ima ? Pa jel pazis sta gledaju na tv i na kompu,kakvi sadrzaji mozda uticu na to ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 23:11:58   
vikiveki
Ma mila lakše bi mi bilo da znam da gleda tako nešto pa posle sanja,...ovako znam da ne gleda takve filmove jer po ceo dan kada nam je TV uključen gledamo samo dečije kanale,minimax i nikelodeon...

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 23:16:13   
mila83
Pa jel to bude cesto ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 23:20:23   
vikiveki
Ne tako često,ali me plaši,od tada kada mi je rekao to za krv, kad god spomene nekad neki san ja se odma uplašim da nema to neko značenje,ali više se nije ponovilo...mada kažem ima baš čudne snoveuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 23:24:27   
mila83
Ti ga prati,bitno da ga saslusas svaki put kada ima tako nesto da ti isprica. Ako se bude cesto ponavljalo,konsultovaces se sa nekim strucnim.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
3.7.2015 23:28:06   
vikiveki
Pratim ga nego šta,videćemo kasnije kako će biti,user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2015 0:11:43   
Ivanka 75
Viki, ja imam te "prorocke" snove, imam ih otkad znam za sebe. Ne volim da sanjam jer onda znam da me san upozorava na nesto, dobro ili lose. Vremenom sa naucila da ih "desifrujem" pa se unapred spremim za naredne dane.
Srecom, sanjam jednom ili nijednom godisnje, nekad sam bas cesto sanjala, verovatno stres od skole i faksa, poslednjih godina mnogo redje sanjam.
To je deo mog zivota i pomirila sam se s tim, ne mogu da ga promenim.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2015 0:15:43   
mila83

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Viki, ja imam te "prorocke" snove, imam ih otkad znam za sebe. Ne volim da sanjam jer onda znam da me san upozorava na nesto, dobro ili lose. Vremenom sa naucila da ih "desifrujem" pa se unapred spremim za naredne dane.
Srecom, sanjam jednom ili nijednom godisnje, nekad sam bas cesto sanjala, verovatno stres od skole i faksa, poslednjih godina mnogo redje sanjam.
To je deo mog zivota i pomirila sam se s tim, ne mogu da ga promenim.


Ivanka,kao da si mene opisala,isto tako mi je bilo,intezivno u srednjoj skoli i na studijama.Sada se vec redje secam svojih snova i to pripisujem velikom umoru,zbog svakodnevnih obaveza oko dece a i posla,kada nisam na bolovanju.Ali to je i znak koliko smo povezani sa svojim podsvesnim.Nije to tako lose imati.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2015 0:20:30   
vikiveki
Nije loše imati takve osobe pored sebe,da te na nešto upozore...ali je da se naježiš...takva je moja sestra,kad ona nešto sanja to ti je zagarantovano da će se nešto dogoditi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2015 0:22:26   
Ivanka 75
Jao Mila ne volim ih ja.
Kad bi ti samo ispricala... mislila bi da lazem....
Baku sam sanjala samo 3 puta otkako je umrla pre 13god. Sva tri pita me upozorila na lose veze koje sam u tom trenutku zapocinjala, a kad sam pocela da se zabavljam sa mm odobrila mi je. To je bilo pre ravno 10 godina.
Sanjam i za druge, meni bliske ljude... Taj predosecaj je snazan i na javi.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2015 0:29:05   
vikiveki
Ju Ivanka...sva se naježih...baš je to jezivo,kada znaš dab će se nešto desiti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2015 0:31:54   
mila83
Ja retko sanjam osobe "sa onoga sveta" ali kada ih sanjam,bude bas iz nekog razloga i znam da li me opominju ili podsecaju na nesto.A intuicija i uopste povezanost sa svojim unutrasnjim je cudo.Svi ljudi su rodjeni sa tim samo im je to zakrzljalo i neosvesceno dovoljno.Verujem ti da je strasno. Da ne masim vise ovde temuuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.7.2015 9:08:12   
Milagros
Ja sanjam svaku noć i to tako živo kao da živim drugi život u snu....kada se pomolim pred spavanje nikad ne sanjam nešto loše,a prije par godina stalno sam sanjala čovjeka u crnom kako me krišom prati i uvijek bude isti san.
Već odavno ga ne sanjam,a snovi su mi toliko stvarni da kad sanjam intimne snove bude mi osjećajniji nego na javi.

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here