|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:27:40   
Olga75
devojke, NEGA MLECNIH ZUBA

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:28:41   
Anoniman
Sorry, mi "nahranile" decu, pa prešle na pranje zuba user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 252
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:29:25   
Anoniman
user posted image neka deca jedu pastu nakon druge godine user posted image
izvini Olga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:31:11   
Modessty
i mi nismo bili kod zubara. Rešila sam da ga sa dedom vodim kod njegove prijateljice zubarke kući. Čisto da mu virne u usta user posted image

imate li neku ideju kako da naviknem dete da pije mleko iz šolje a ne iz flašice?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:31:37   
Modessty

IZVORNA PORUKA: n i n a

Sorry, mi "nahranile" decu, pa prešle na pranje zuba user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:32:42   
minavb
Ajde da kopiramo postove da poštedimo Olgicuuser posted image
Hoće svaka svoj ili neko sve?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:33:29   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Modessty

imate li neku ideju kako da naviknem dete da pije mleko iz šolje a ne iz flašice?


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:36:54   
Anoniman
Modessty pogledaj temu Iz čega dete pije vodu... Tamo sigurno ima predloga

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 258
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 10:52:47   
Modessty
pogledaću. hvala.
nama ipak treba neki način da ga "prevarimo".

kao što mu podmećemo jaja i šunku u sendviče user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 11:03:19   
Anoniman
Mod, ja sam svojevremeno, kad sam rekla sebi da je velik za flašicu (imao je 2,5 god) smislila priču o dečaku Joci koji je pio stalno mleko iz flašice, pa su mu se pokvarili zubi. Onda je usledila priča o lekovima, o dobroj zubarki koja je pomogla ali je bilo kasno pošto zubi više nikad nisu bili lepi i beli, i naravno, to sam potkrepila fotkama sa neta. Prvi dan je malo kenjkao, sutradan je on meni ispričao priču, i posle par dana flašica je pala u zaborav. Da napomenem samo da je on pio mleko i noću, budio se svaki čas, samo zato sam smatrala da ne sme više da koristi flašicu, da je pio samo ujutru recimo, tolerisala bih do 3. godine.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 260
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 11:12:38   
Modessty
Nedjo hvala! mislim da ću mu i ja tako nešto ispričati. ALi mi imamo primer pored nas. Sin našeg druga ima crne zube zbog toga što je noću pio sok. Valjda će to pomoći.
Reci mi samo, da li i dalje pije mleko?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
21.8.2012 11:13:52   
Anoniman
Da. Jedno vreme je pio mnogo manje, ali sam forsirala jogurt, kiselo mleko i sir, sad pije iz svog tetrapaka, direktuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
22.8.2012 10:23:47   
Modessty
sinoć sam ga ubedjivala da pije mleko iz šolje kao veliki dečko a ne iz flašice kao beba. Nije hteo. Tražio je flašicu i popio pola . Nije hteo sve. Mnogo mu se spavalo i bio je sav kenjkav.
Večeras ću probati ponovo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
22.8.2012 10:41:31   
Anoniman
Polako Mod, nije to mala stvar, pogotovo za decu koja baš vole flašicu. Strpljenja, i doći će sve na svojeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.9.2012 22:21:37   
Figaro88
Andrea je napokon pocela da prihvata neke nove stvari,jela je krem corbicu od pecuraka,svidela joj se,jela je pasulj kod mog tate juce,jela je sataras,papriku,palentu,purenjake.I ako je opet to sto pojede kolicinski jako malo i nedovoljno bar hoce da proba-prvo pomirise,pa lizne,pa ako joj se svidi stavi u usta e onda ili jede ili pljune....Juce je doruckovala jedan paradaiz i pola solje mleka,rucala kod mog tate pola kutlace pasulja i salate i vecerala plazmu i mlekce.To je super i puno vise nego do pre par danauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
10.9.2012 23:59:53   
pepeljuga
V pije bas mnogo jogurta, ne znam da li je preterano ali mislim da bi bio u stanju i litar dnevno da popije user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
11.9.2012 0:06:46   
Figaro88
To radi i Andrea,to je jedina stvar koju mi uvek sama trazi.Kad treba da ide na spavanje ne trazi mleko nego ponese jogurt i popijeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
11.9.2012 8:23:04   
minavb
Vanja za dorucak jede tost sa puterom i medom, kremom, zdenkom, wassa dvopek, fun & fit pahuljice, lino kuglice, djevrek sa slaninom, hleb i kifle integralne stanglice ili stapice s abelim lukom. Od voca jede jabuke, kruske, dinju, lubenicu, bananu. Za rucak jede sve, osim sto izbegavamo bolonjeze zbog kiseline a za veceru jede pudinge sa pahuljicama, lino, ili mu ja mesim rolnice, kiflice, palacinke. Obozava norveske rolnice, pa ih mesim bar jednom nedeljno. Ne jede jaja, suhomesnato, pastete, virsle, kackavalj, sveze povrce, kiselo voce.... jogurt voli a mleko pije samo pred spavanje.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
11.9.2012 8:26:46   
Anoniman
Šta su norveške rolnice?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
11.9.2012 8:32:17   
minavb
norveske rolnice

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.9.2012 21:40:20   
Anoniman
210ml ad mleka
D: hleb, pršut, paprika
U: brskva, šljiva sa grizom i ječmom
R: čorbica: grašak, šargarpa, piletina, krompir
V: pa biće ili kifla, ili griz jer sutra Luka slavi rođus, pa planiram Marku da napravim imitaciju tortice od griza, a ako ne bude to hteo, dobiće kiflu
210ml ad mleka

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.9.2012 21:55:58   
Anck Su Nmaun
Moje dete danas kaze mama ja bih da rucam.... i pojede citavu ciniju graska s mesom!

Ovo je za vecinu normalna situacija, ali ja nisam mogla da dodjem sebi!!!! user posted image
Naj srecnija na svetu user posted image user posted image

Jer inace se borimo oko rucka, redovna dernjava neeeeeee, necuuuuuu...aaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
13.9.2012 21:57:11   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
14.9.2012 0:08:38   
Yula
Klinci su cudo. Moj brat nikada nije bio gladan i uvek kada mu kazemo da je vreme da jede od kaze: "Ja sam jeoooo!", na pitanje kada, on kaze: "Pa juceeee!" user posted image Uopste nije kapirao zasto mora svaki dan da se jede.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
14.9.2012 9:52:09   
Anck Su Nmaun
Pa i moju Taru kad pitas jesi li gladna Nikad nije rekla jesam , mozda je 2-3 puta rekla da je gladna...

Ali mnogo o kulturi ishrane je naucila u vrticu...o hvala mu sto postoji, letos je bila zurka sa njom oko vijanja da pojede nesto user posted image

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here