|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
24.2.2012 14:59:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gracia

Hvala, gae. A kako onda ide za sledeci put, oni ti zakazu, ili je ista procedura - uput iz dz, tempiranje u savetovalistu...


Kad se dočepaš željenog dr u savetovalištu, široko mu se nasmeješ i umilno ga pitaš da li bi ti on vodio trudnoću do kraja. Pa će ti onda on reći šta i kako dalje, nekad će ti zakazivati u savetovalištu, nekad negde na neko odeljenju... Videćeš već, dalje je njegova ili njena improvizacija. Čuvaj isečak od uputa (donji deo koji ti vrate, sa njim ideš u front narednih 6 meseci)

(odgovor članu gracia)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: GAK Narodni Front
24.2.2012 20:16:11   
gracia
Hehe, odoh da vezbam siroki umilni osmeh -> user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 13:18:00   
b1anca
Draga MK,
samo jos da dodam, na tvoj slikovit opis NF-a, pri haoticnom izlazu fotografa"...NECETE sliku svoga deteta???"  i cigane koje te jure kod vrata ..." a da castis???"..a ti bezis glavom bez obzira! :-)

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 13:22:21   
Anoniman
Ja imadoh tu sreću da mi kasnio otpust jer su zaboravili da mi otkucaju optusnu listu pa sam izbegla taj vašar na izlazu...

(odgovor članu b1anca)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 13:31:11   
mama kukunka
sa J sam imala tu cast da bude fotograf prisutan, i mogu vam reci da smo lepe fotke sa prvog foto-sesn-a dobili..cak je bilo i onih malih-za novcanik..uveselili smo familiju tim prvim slikama..
Sa L sam izasla na Bozic, cika fotograf nije radio ( pa mi bi zao, jer je mladje dete ostalo bez tih slikica)..a i ceo cirkus ispred smo preskocili , a mm kolima samo sto nije usao kod portira jer je ulica bila potpuino pusta..
GG, a da mi trazimo neku nadoknadu od klinike ( preko istih veza :) )...sto ovoliko pisemo o njima..ko god digne temu- eto nas dve sa objasnjenjem :)
Bar propusnicu za Zoo vrt da nam daju ..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 20:50:56   
Anoniman
Vidiš... Mogli bi da pričamo o nekom sponzorstvu. Propusnice za ZOO vrt obavezno. Ja se nadam da ću se tamo vraćati u dogledno vreme pa možda sredim neke povlastice. user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 20:56:01   
mama kukunka
juce u igraonici u uscu sreli mog dr ( onog jedinog kog nisi znala ko je)..kaze poceo da radi..ja kazem, da me sad bas briga..a on ce meni- doci ces ti opet :)
Nesto ne planiram u blizoj buducnosti..a u daljoj sam vec mnoogo matora koka..jedino da se omakne..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 21:18:04   
Anoniman
Jao ja jedva čekam, samo da smršam i eto me kod Najbolje Doktorke Na Svetu!

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 21:20:33   
mama kukunka
onda ti sredjujes da dobijemo propusnice !!
Meni je Stanojevic rekao da ce me poslati kod tvoje NDNS kad sam ostala trudna, alio meni bilo glupo da ga smaram posle..a fin tretman sam imala u savetovalistu..da je bilo kakvih problema sigurno bih se obratila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: GAK Narodni Front
26.2.2012 21:30:39   
Anoniman
Joj, ona je jedno tako diiiivno stvorenje.

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: GAK Narodni Front
27.2.2012 0:01:39   
crazymama
ja sam posle saznala da je Najbolja dr na svetu moja komsinica iz Mirijeva ;)...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: GAK Narodni Front
28.2.2012 15:16:15   
MaryJane
Je l' ona ima smene u porodilištu?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: GAK Narodni Front
28.2.2012 19:00:17   
Anoniman
Mislim da ne ali nisam sigurna.

(odgovor članu MaryJane)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: GAK Narodni Front
29.2.2012 14:45:29   
MaryJane
E, user posted image  ga.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2012 22:51:38   
crazymama
moze jedno smesno pitanje?

kad odem sa kontrakcijama u front, gde se prijavljujem da sam dosla na porodjaj?? koji salter?

do sad sam se uvek cula telefonom sa dr i on bi mi rekao gde da dodjem, nikad nisam isla regularno da predam knjizicu pa da cekam, pa zato i ne znam koja je procedura kad dodjes na porodjaj :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu MaryJane)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2012 22:54:58   
mama kukunka
u sobu broj 8-hitna sluzba za prijem, tu te pregleda dr i daju ti spavacicu
To ti je kad kod portira udjes u onaj hodnik desno

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2012 22:55:41   
crazymama
aha, tu sam cekala i kad su mi radili prijem za amniocentezu... HVALA!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2012 23:02:33   
mama kukunka
nema na cemu, i drugi put :)

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2012 23:26:29   
crazymama
videcemo za drugi put user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: GAK Narodni Front
9.3.2012 20:23:18   
gracia
jos jedno neiskusno pitanje za vas iskusne... na sajtu fronta izbacuju liste dezurstava za taj mesec http://www.gakfront.org/dodaci/dezurstva.pdf  e, sta sad to znaci kad je neki od dr dezuran u porodilistu, da je tamo 24 sata?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: GAK Narodni Front
9.3.2012 20:53:14   
mama kukunka
da, to bi trebalo da bude to..

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: GAK Narodni Front
17.3.2012 10:39:37   
gracia
Sto se o Frontu ovako retko pise? Nema vise sta da se kaze izgleda... user posted image
Nego, mene zanima jel kod njih mora iskljucivo njihova spavacica? Videla sam neke prakticne, ali koliko se secam, mora njihova. I pustaju li da se nose brusevi za dojilje? A pumpicu za izmuzavanje, ako zatreba?

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: GAK Narodni Front
17.3.2012 10:44:48   
Anoniman
Spavaćicu sam aj nosila njihovu dok sam jako krvarila da ne prljam svoju jer ih nemam toliko da menjam po 2 dnevno. Kad se krvarenje stabilizpvalo prešla sam u svoju jer je u junu bilo pakleno vruće a njihove su sve flanelske. Brus nisam nosila nikakav jer se za dojilje ne pravi u mojoj veličini a kad su mi grudi nadošle nisam ni običan mogla da nađem dovoljno velik. Pumpica je dozvoljena samo je problem čime da je sterilišeš.

(odgovor članu gracia)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: GAK Narodni Front
17.3.2012 11:17:21   
mama kukunka
kad se javi gg, moram i ja da zaprzim u ovoj corbi--ne brini, sasvim ces se prirodno osecati u njihovoj spavacici, jer svi idu tako..koliko god ti izgledala grozno i ofucano, mnogo je lakse da nju polivas jodom i flekas...i da uzmes kad ti zatreba nova..
Brus ti nece trebati, ne bih da te razocaram, ali-sise ce ti uglavnom biti -na izvolte :)
A pumpica-mozda, ako duze iostajes..za 2-3 dana u bolnici sasvim je dovoljno da te laktacijska sewstra malo tretira ako bas nadodje mleko

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: GAK Narodni Front
17.3.2012 11:22:12   
Anoniman
MK, po sezonsku za ZOO vrt ako nam ne daju sve ovo uzalud. user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here