|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
14.12.2011 19:04:43   
bea83
Jao, Gae, nikako jer nisu uspeli da je nadju tad kad je meni bio zakazan 4duser posted image user posted image user posted image A u stvari čini mi se da ih je bilo blam da je traže jer je UZ radila dr. Vesna Mandić koja je, kao iskusniji doktor, pa nisu znali kako da objasne zašto moj dr insistira na Zagi... I tako na kraju ja završih kod Mandićke...I ne nosim baš neke lepe utiskeuser posted image Prvo sam mislila da sam stekla pogrešan utisak, jer mi je delovala baš nadrndano i nadmeno, pogledala me, rekla mi dve rečenice i to je to...Ja odem kod ovog mog i njemu nije bilo pravo što nije Zaga radila UZ, al pošto je sve na kraju ispalo ok, onda je rekao dobro ajde sad...Medjutim danas kad sam Mandićki nosila rezultat OGTT potvrdila sam prvi negativan utisak- nezainteresovana, puna sebe, gruba...Sušta suprotnost našoj miloj Zagiuser posted image Tako da mi je sad još krivlje što nisam uspela da odradim to kod nje....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: GAK Narodni Front
4.1.2012 14:50:20   
zelenooka
da li je neko vodio trudnocu kod aleksandra ristica ili kod dr dimic-plavokosa doktorka?ako ima takvih nek napisu iskustvo neko...pozz

_____________________________

NE MOZES TI BITI TOLIKA SVINJA KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM BRE!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: GAK Narodni Front
5.1.2012 14:01:46   
pescana
Da li neko zna nesto o dr Kikanovicu u NF?


Pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2012 16:08:51   
JellK
Jel zna neko kako je sa posetama u Frontu i kad i gde tata moze da vidi bebu?

(odgovor članu pescana)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2012 16:46:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JellK

Jel zna neko kako je sa posetama u Frontu i kad i gde tata moze da vidi bebu?


Ne može. Bar ne regularno. Ja sam se dogovorila sa cimerkama pa prošvercovala muža u sobu da je vidi (za ovakve ilegalne radnje najbolje je posle 3 kad nema lekara a sestre ispare sa hodnika). Za bebe koje su u inkubatorima na 4. (odeljenje intenzivne nege za bebe) posete su četvrtkom i nedeljom ali se ne sećam u koliko sati.

(odgovor članu JellK)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2012 16:51:20   
bea83
JellK odgovorih ti u trećemuser posted image

Ok, mi je ako se cimerke slažu ali u svakoj drugoj situaciji mi je nekorektno prema ženama i bebama u sobi....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: GAK Narodni Front
22.1.2012 19:36:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bea83

JellK odgovorih ti u trećemuser posted image

Ok, mi je ako se cimerke slažu ali u svakoj drugoj situaciji mi je nekorektno prema ženama i bebama u sobi....


Kod nas je bila specifična situacija, cimerke su porođene dosta pre mene i već su se bile poprilično oporavile, bebe si im bile u inkubatorima, moja je bola jedina u sobi, pa smo se dogovrile kad mogu da ga prošvercujem. Mm je ušao video je, uplašio se i pobegao. user posted image

Uplašio se kad je video koliko je mala. Posle smo sedeli kod lifta i on je sve vreme ko pokvarena ploča ponavljao: Ali ona je tako mala!!! (žaba je rođena ranije i imala je 2500)


< Poruku je uredio gae_gr -- 22.1.2012 19:38:14 >

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 17:24:42   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: pescana

Da li neko zna nesto o dr Kikanovicu u NF?


Pozdrav


Moja kuma nema bas najlepse iskustvo s njim, vodio joj je trudnocu i nije obratio paznju da joj je skocio secer gotovo pred porodjaj, slucajno je dosla do nekog dr u D. Misovic koji je porodio i rekao da je moglo da bude problem i uopste mu nije jasno kako to njen dr nije na vremew otkrio (valjda po plodovoj vodi, tako nesto) ali to je mozda njeno iskustvo, hocu reci izuzetak.

(odgovor članu pescana)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 17:26:03   
jacagoga
Kakva su iskustva sa Dr Mikovicem i valjda je njegov asistent dr Pazin, dr reumatolog me uputila da obavezno on vodi trudnocu zbog antifosfolipidnog sindroma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 17:37:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jacagoga

Kakva su iskustva sa Dr Mikovicem i valjda je njegov asistent dr Pazin, dr reumatolog me uputila da obavezno on vodi trudnocu zbog antifosfolipidnog sindroma


Miković je načelnik patologije i šef sekcije za genetiku kuja se jednom nedeljno sastaje na IZMD. Slušaj šta ti kaže i ne beri brigu. Teško da ćeš naći nekog stručnijeg a bonus je što ima laku ruku i pregelde ne osetiš.  Bila sam ko zna koliko puta na KPN (kontrolni pregled načelnika) dok sam ležala u bolnici a na kraju je on odlučio kad i kako će me porađati, on mi je i indukovao porođaj.

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 17:59:22   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: JellK

Jel zna neko kako je sa posetama u Frontu i kad i gde tata moze da vidi bebu?

Posete su dozvoljene samo u apartmanima čini mi se od 10h do 20h.

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 21:13:20   
Milen@
Ja sam se prvi put prrodila u FDrontu i moje mišljenje je da su oni najobičnija mesara!!!!

_____________________________

Ti si moje Sunce,sreća,moj vazduh,najveća ljubav....SMISAO MOG ŽIVOTA!!!!

Julija 05.04.2010.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 21:23:28   
zivka

IZVORNA PORUKA: JellK

Jel zna neko kako je sa posetama u Frontu i kad i gde tata moze da vidi bebu?

Tacno samo u apartmanu a ima sad fora sa skypom
I ja imam misljenje jos od ranije da je Front pokretna traka ali sto se tice mene ja sam skroz okprosla sa dezurnom ekipom...

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 21:30:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Milen@

Ja sam se prvi put prrodila u FDrontu i moje mišljenje je da su oni najobičnija mesara!!!!


Zašto?

(odgovor članu Milen@)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 22:09:36   
crazymama
IZVORNA PORUKA: jacagoga

njegov asistent dr Pazin


ako mislis na dr barbaru pazin, ja mogu da ti kazem da je to jedno umisljeno i bezosecajno stvorenje... e sad, postoji i njen muz dr pazin, za njega ne znam kakav je.


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: GAK Narodni Front
31.1.2012 22:22:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: crazymama

IZVORNA PORUKA: jacagoga

njegov asistent dr Pazin


ako mislis na dr barbaru pazin, ja mogu da ti kazem da je to jedno umisljeno i bezosecajno stvorenje... e sad, postoji i njen muz dr pazin, za njega ne znam kakav je.



Njega sam upoznala dok su mi indukovali trudnoću, skroz je ok, bar koliko može da se proceni na osnovu jednog pregleda!

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2012 10:17:45   
Milen@
Prvo, u devetom mesecu, kada sam došla sa porođajnim bolovima, poslali su me na patologiju trudnoće bez objašnjenja i davali mi injekcija da zaustave porođaj?? Naravno, niko mi nije objasnio za šta su te injekcije. Lažala sam nedelju dana i na kraju iskukala da me za vikend puste kući. Pri otpustu mi je jedna mlada doktorka sve objasnila i začuđeno me pitala što mi neko to već nije sve ispričao. Kad sam se vratila u ponedeljak, Dr. karadžov ili tako nešto, mi je rekla da je jedva videla malo plodove vode i da moraju hitno da me porode-. To hitno je trajalo do nedelje, kad su mi anjzad obećali da će me poroditi. Ja , narvno sve te dane iščekivanja pod stresom da li će sa bebom biti sve u redu. Najzad, dolazi i ta nedelja da bi mi an kraju Dr. Miković rekao da sačekam još malo???? Ode ti on čovek negde posle pregleda a mene oko podneva presekle kontrakcije, odmah na 7 minuta. Konstatovali oni preko CTG-a da je meni krenuo porođaj ali niko da zove Mikovića da zove Mikovića da dođe. I tokp, mene razbijaju kontrakcije, slabo se otvaram, nerviram se jer primećujem da niko za mene ne daje ni pet para.... Najzad se oko 20: 30h , kad je skontao da ne mogu više da čekam, setio neki ćelavi da me spusti u porodilište. Klistirali me tamo, prikačili na CTG a meni kontre 100. Uključili mi i indukciju ali , dok neko nije pozvao Dr. Jeremića oko 5h ujutru jer nisu znali šta će samnom a tog ćelavog nigde ni od korova. Na kraju, došao Dr. Jeremić i kaže mi d asam tek 4 prsta otvorena. Posle sam ga čula kako kaže nekoj babici da je beba već u kanalu i da jej kasno za carski. Dolazi je 2 puta da me ručno, masažom grlića otvara. U 8:20 sam bila otvorena jedva 7 prstiju. Beba je rođena u 8:30 dok sam 7 celih prstiju bila otvorena. Sekli me 2 puta, sva ispucala, grlić u fronclama...Šili me sat ipo... Kasnije me načelnik na trećem( gde su porodilje) pitao da li sam rodila dete od 6 kg jer sam tako unakažena.
Eto, to je moje iskustvo i nebi tamo više otišla po cenu svog života.

_____________________________

Ti si moje Sunce,sreća,moj vazduh,najveća ljubav....SMISAO MOG ŽIVOTA!!!!

Julija 05.04.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2012 10:29:45   
crazymama
na zalost ima i ovakvih slucajeva, ali srecom nisu svi takvi... ja mislim da se ne moze uporedjivati ni trudnoca ni porodjaj, svako prodje drugacije...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Milen@)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2012 10:37:39   
Anoniman
Zavisi i na koga naletiš... Ja Front ne bih ni za šta menjala, tamo su mi spasili i bebu i glavu!

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2012 11:42:46   
Milen@
A, svako drugačije prođe. U mojoj okolini su , na žalost, skoro svi imali negativno iskustvo.


_____________________________

Ti si moje Sunce,sreća,moj vazduh,najveća ljubav....SMISAO MOG ŽIVOTA!!!!

Julija 05.04.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2012 11:55:28   
crazymama
ja sam za svako porodiliste u beogradu, cak i za betaniju u ns cula razlicita iskustva, neka prodje super i ako nema vezu, neka i sa vezom prodje lose, sve je to lutrija.... ali nadamo se najboljem ;)

p.s.
meni se front ne dopada samo zbog guzve, inace kad sam lezala zbog pobacaja pre godinu i po dana, svi su bili divni prema meni, pratili su me 5 dana zbog krvarenja i iako sam trazila da idem kuci na svoju odgovornost, nacelnica odeljenja je htela da bude sigurna da sam ok, na kraju se ispostavilo da je bila u pravu, u poslednjem trenutku su mi radili reviziju... da su me pustili kuci na licni zahtev, ko zna sta bi bilo... i bilo je bas cisto! u sobi pored je lezala devojka kojoj su ustanovili ginekoloski kancer, primala je citostatike skoro mesec dana, ali nije shvatala ozbiljnost situacije i trazila je od dr da je pusti kuci, a zivi u nekom selu kod bosilegrada... nacelnica nikako nije htela da joj dozvoli da ide kuci autobusom, i nisu je pustili dok nije obezbedjen prevoz, jer je bila narusenog imuniteta i zena se danima trudnila da joj objasni da ne sme da rizikuje da se prehladi ili slicno... a naravno, imala sam i cas_t da naletim na dr kretene, kao i salt_erusu dole na informacijama, kojoj je tesko da ti kaze gde je ambulanta... ali mislim da toga ima u svakoj bolnici.


< Poruku je uredio crazymama -- 1.2.2012 12:01:18 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Milen@)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: GAK Narodni Front
1.2.2012 12:32:16   
pescana
IZVORNA PORUKA: jacagoga






Moja kuma nema bas najlepse iskustvo s njim, vodio joj je trudnocu i nije obratio paznju da joj je skocio secer gotovo pred porodjaj, slucajno je dosla do nekog dr u D. Misovic koji je porodio i rekao da je moglo da bude problem i uopste mu nije jasno kako to njen dr nije na vremew otkrio (valjda po plodovoj vodi, tako nesto) ali to je mozda njeno iskustvo, hocu reci izuzetak.



Hvala na odgovoru. user posted image Zao mi je sto je tvoja kuma imala takvo iskustvo. Ja sam za sada zadovoljna, ukazao mi je cak na neke dodatne preglede na koje drugi nisu. Ipak dobro je cuti i tudja iskustva! Hvala jos jednom.

Pozdravuser posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: GAK Narodni Front
21.2.2012 20:20:16   
gracia
Drage forumasice,
ima li neka od vas iskustva/ili je nesto cula o dr Smiljkovicu ili dr Paunovicu u Frontu?

(odgovor članu pescana)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: GAK Narodni Front
21.2.2012 22:16:44   
mama kukunka
CM, salterusa na informacijama ( ako je ona matora i sprzena a nafrakana) je hit u frontu!
Glavna zanimacija dok sam cekala x pregleda ispred savetovalista za trudnice mi je bila da prisluskujem kako se izdire na ljude..
Nekom muceniku kome se sestra u tom trenutku poradjala nije htela da pozove porodiliste (ionako se nikad ne javljaju na telefon, zovite sestru na mob), onda on kaze kako nije ponela telfon , tj ostavila je kod njih-porodice, a ona krene da se dere , te kako nije ponela, pa kojos ne nosi telefon itd Mucenik se skroz pogubio, a meni doslo da joj uletim u svoj svojoj velicini u onaj salter i onako za kragnu podignem uz zid..
a tek kad ne znas npr gde se radi kolposkopija.. i u koliko sat treba da se dodje..
Takodje sam mislila da su dve babice koje rade u savetovalistu namcori, ali one uvek hoce da tiizadju u susret..u stvfari se raspadaju od posla, jer dnevno imaju i po preko 100 trudnica..pa svaku upisi, posalji gde treba, prikaci na ctg, objasni sta je sledece...
Onda, matora laktacijska sestra koja te strava izmasira da krene mleko ako je dozoves, ali zato te dok ti cicis od bolova ispita kot i gde radi itd..ne bi li imala neke eventualne vajde..
A od svih katgegorija i titula koje se mogu naci u NF, najlosije iskustvo mije sa servirkama hrane..
Brate, kad uleti u 6 ujutru, a ti samo sto si zaspala i krene da se dere i proziva po sobama da dodjes po hranu, pa ti tresne kasiku pavlake, pa preko salamcinu, a na vr' toga parce leba, a na drugu polovinu plekanog tanjira uspe pola ( ne razumem zasto pola solje caja, bar je to jevtino...akli valjda ih mrzi da vuku iz kuhinje puno, pa prepolove) solje ,takodje limene caja...i ako imas u sobi nekog ko moze da ustane i uzme, doruckovaces, a ako ne, ko te sisa..za njom ide cistacica pa se posvadjaju jer ova cisti a ova gazi, i onda ti obe gundjaju kako se ubise od posla , vidi ovu .. Glavna zurka je od 6-8 ujutru....onda dodju sestre da bebu umotaju u kifle jer tako moraju da cekaju pedijatrijsku vizitu ( user posted image opet ne znam zasto). posle njih ide ginekoloska vizita, za njih moras da sredis sobu kao da si u vojsci, nista od stvari ne sme da bude van kasete, niti da visi na ofingeru , sestre te 100 puta ganjaju da sredis..i njih cekas na krevetu rasirenih nogu :)
oni prodju, onda ide pedijatrijska vizita, merenje beba , obrada pupka i dr ti kaze sta ima da ti kaze za bebu ( od njih me jedino bilo strah, sta cu da cujem).negde u toj jurnjavi je sestra poubacivala nove benkice u sobe, pa se tada bebe ponovo oblace u benkice i povijaju samo od struka.user posted image ..e, omda te u 9h zovu na ginekoloski pregled, gde te ova pita '' a sto nist imali stolicu, kad vam je -samo sto niste'' kad, sestro slatka da stignem?? ni da piskim nemam vremena a ne da se skoncentrisem sa ranom za veliku nuzdu..jos je beba sve vreme tu, pa neko mora da je cuva od cimerki kad ti odes u wc..a i one imaju potrebe.. i taako u 11h ti kazu u 13h ides kuci user posted image ..
e sve je to tako haoticno, i kao na traci, ali ja bioh opet birala NF , jer zaista mislim da se u tom '' pogonu za radjanje dece'' u ne daj Boze slucaju ipak sve mnogo strucnije odradi..nekako sam se oba puta osecala skroz sigurno..

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: GAK Narodni Front
22.2.2012 0:19:53   
crazymama
MK, tako nesto i ocekujem, i sve manje stresno od ovoga sto opisujes prijatno ce me iznenaditi... ali IZDRZACU tih nekoliko dana, samo da se lako porodim i da ne ostajem duze nego sto treba, a kad odem, zabole me za sve njih!user posted image
ja imam iskustvo samo iz ambulante steriliteta, gde su sestre preljubazne i sa odeljenja inflamatorne ginekologije gde sam lezala 5 dana zbog spontanog na samom pocetku trudnoce, pisala sam vec o tome, i tamo su sve sestre bile divne, a u pravu si za cistacice, ranom zorom te postrojavaju da pre vizite sklonis sve sa kreveta itd, itd... klopa nije bila losa user posted image , mozda zato sto ja mogu svasta da jedem :)
i amniocentezu kad sam radila na 4.spratu, takodje su sve sestre bile fine i ljubazne... ocigledno su ove iz porodilista najgore... ali sto kazes, nekako mi je taj front najsigurniji.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here