|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se jance! :)
9.2.2013 17:06:15   
sarti
Cestitam, dobrodosla devojcice user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Porodila se jance! :)
9.2.2013 23:25:49   
ica82
Cestitam Jance

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Porodila se jance! :)
10.2.2013 21:42:17   
branki*
cestitamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Porodila se jance! :)
10.2.2013 21:45:11   
magnetic
cestitam Janceuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Porodila se jance! :)
11.2.2013 7:44:46   
Trcosava
Čestitke mila!!!!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Porodila se jance! :)
11.2.2013 8:58:41   
Anck Su Nmaun
Cestitam od srca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Porodila se jance! :)
11.2.2013 14:24:11   
mtajcica83
Cestitke Jance...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Porodila se jance! :)
11.2.2013 14:38:36   
Hajnalka
Cestitamuser posted image

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine i u svom srcu do dana svoje smrti.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Porodila se jance! :)
11.2.2013 23:16:19   
Azra_
Čestitamo!user posted image
Janče, što pre na oporavak pa i treća beba da nam stigne, ali gledaj da požuriš, ako može da svi idu u isti razred. :-) Šalim se. Divim se mama koje prave tako malu razliku između dečice! Budite nam zdrave pa pravac kući da rastete sa batom!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Hajnalka)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Porodila se jance! :)
12.2.2013 22:20:44   
panicarka1
cestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Porodila se jance! :)
13.2.2013 9:59:30   
Brand new mama
Cestitam na divnoj kcerkici :) Da mama i tata uzivaju sa svojim mrvuljcima:)
P.S.Ne da ste me zbunili sa "nastavkom" teme-htela sam da bacim pogled da vidim kad se porodila,kad vidim-dolazi Ognjen,reko':sta sam sad propustila:)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu panicarka1)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Porodila se jance! :)
18.2.2013 22:52:53   
Skockica
Sve cestitke nek je curica ziva i zdrava user posted image
A ovo za nastavak teme i ja sam se zbunila znajuci da se Ogi vec rodio.Da li ima na youtube emisija o njegovom rodjenju?

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Porodila se jance! :)
21.2.2013 11:25:11   
jole82
Cestitam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Porodila se jance! :)
25.2.2013 16:24:19   
jance
evo drage moje da Vam se konacno zahvalim na temi. pisala bi i ranije ali nestizem...
porodjaj je prosao jaako brzo, bukvalno su me ispred tusa odvukli u porodjajnu salu. sve je bilo gotovo u 2 napona... i tu sam mislila da je sve gotovo, ali nije bilo :(
plodova voda je bila zelena i smrdljiva, a bebu nije pregledao pedijatar odmah po rodjenju, tek ujutru na viziti. odmah su je odneli od mene, rekli mi da ubrzano dise i da ce je smestiti u inkubator. kiseonik u krvi joj je bio smanjen, sad se vise ne secam tacno koliko. provela je 3 dana u inkubatoru na intenzivnoj, od petka do nedelje, u ponedeljak su je prebacili na polointenzivnu. tu ju je uhvatio prvi talas zutice, i konstatovana tahipnea, ili ubrzano disanje, vise od 80 udisaja u minuti. jela je jako slabo, morali su da dodaju infuziju. ja sam bila smestena na odeljeje gde su mame bez beba, i prvi put su mi je doneli da je vidim u utorak u podne, na kako to oni zovu "pokazivanje". i tako su mi je "pokazivali" skoro nedelju dana. nisu smeli da mi je daju na sisanje dok se udisaji ne smire ispod 60 u minuti, inace moze da se udavi mlekom, tako su mi objasnili. a udisaji su se jaako sporo smirivali. u nedelju je vec prosla drugu turu suncanja i dezurni pedijatar ju je izvadio iz inkubatora u kom je bila pod objasnjenjem da :nekim bebama jednostavno smeta inkubator...?
u ponedeljak, 11 dana od porodjaja je u viziti bila dr Natasa Stasuk, koja mi je rekla da ce je voditi u decju bolnicu na pregled kardiologa, i da ce joj raditi UZ mozga. ne mogu vam opisati kako sam se uplasila! bila sam apsolutno ocajna i nista mi nije bilo jasno. dr je dodala da beba ima i povisen secer, i da gubi na kilazi, sto me je dodatno uplasilo, jer je vec proslo ono vreme kad je trebala da izgubi ono malo na kilazi ko sve bebe, vec je trebala da pocne da dobija.... po povratku iz decje bolnice se pedijatar nije pojavio da mi ocita nalaz, sto me je dodatno uznemirilo, i trazila sam da pricam sa nekim. odveli su me na polointenzivnu, i tamo mi je nalaz ocitala neka profesorka, sad se vise ne secam prezimena. rekla je da su nalazi kardiologa i UZ mozga uredni, da joj se disanje smiruje, i da je secer u dva merenja bio blago povisen a u dva merenja normalan, i da cu je uvece dobiti na prvi podoj... jos se puno toga izdesavalo, nastavila je da je prati iskljucivo dr Stasuk, i u sredu smo bile otpustene kuci. moram da priznam da mi je laknulo sto smo kuci posle 13 dana, ali idemo na kontrolu u cetvrtak, i razumecete me da sam zabrinuta kakvi ce nalazi biti. no verujem da ce biti ok, Kika je pocela lepo da dobija na kilazi, bukvalno se na moje vlastite oci onako ubucila za ovih 5 dana koliko smo kuci, tako da ce valjda biti sve ok....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Porodila se jance! :)
25.2.2013 16:38:52   
janabons
BAs ste se namucile,mogu samo da zamislim tvoju briguuser posted image
Sva sreca ,pa se sve dobro zavrsilouser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Porodila se jance! :)
25.2.2013 16:46:00   
Anck Su Nmaun
Jao Jance user posted image bas mni je zao sta vas je snaslo , ali najvanije je da ona bude dobro.user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Porodila se jance! :)
25.2.2013 16:52:33   
adulence
jance sigurna sam da ce sve biti kako treba...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Porodila se jance! :)
28.2.2013 23:53:30   
Azra_
Jaoj Janče....drži se... Od lekara da čovek poludi. Kao da i većina od njih nisu roditelji i ne znaju kako da majci objasne neke stvari, umire u takvim situacijama. Držimo vam palčeve!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Porodila se jance! :)
1.3.2013 0:32:23   
Dada81
Jance,da ste mi zive i zdrave ,izdrzala si najteze, vazno da je sve proslo i neka samo ide na bolje.Ljubi puuuno hrabru Kristinuuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Porodila se jance! :)
11.3.2013 17:07:56   
mica0
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Porodila se jance! :)
12.3.2013 10:12:17   
*Maki*
Čestitaam user posted image

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Porodila se jance treći put!
26.12.2018 16:50:46   
vonavoj
Morala sam da osvezim temu.ko se seca jance,nase stare drugarice, juce se porodila treci put, stigla je Kalina!Cestitam mama,da je ziva i zdrava!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Porodila se jance treći put!
26.12.2018 17:03:01   
Maraj
Cestitke user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Porodila se jance treći put!
26.12.2018 17:09:22   
Duškić
Neka je srecno

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Porodila se jance treći put!
26.12.2018 17:12:26   
Sanjica26 RR
Bravo Jance. 

Von reci joj da se javi malo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here