|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 21:01:59   
Anoniman
Bebać user posted image ! Pa vi ste pred razvodom! Ne, to nije normalno!  user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 21:08:00   
jabudic
IZVORNA PORUKA: bebać

Ljudi ja ne ispuštam gasove skoro al skoro nikad,dali je to normalnouser posted image

i ne volim ser brijati da on vidi,niti mijenjati donji veš prednjim,obično toalet osvježavam posle velike nužde i govorim mu 'nemoj ulaziti još'....svoj donji veš odvajam odmah u mašinu za pranje(to radi i on) i nekako ja baš u tim stvarima nadam svoju intimu i o da imam pravilauser posted image

to očekujem i od njega,ali on je tooooooooooooooootalno opušten kad je sve zo upitanju(ti gasovi,podrigivanje....i to sve)


Isto, potpuno!
A on otvori vrata od wc-a i onako sa solje mi prica nesto...
A nervira ga sto mnogo filozofiram (citaj sto pokusam normalnim tonom da razgovaram o problemima), sto ne pokazem prema njemu malo vise postovanja user posted image , sto sam razmazena i sto sam dijete user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 21:56:50   
jovicaa
moj muz je kao krpelj, on sve zeli da vidi i zna u vezi mog tela, jedva ga ponekad oteram, ali to mi je nekako i simpaticnouser posted image
on me juri po kuci, a ja kao bezim. ali u poslednje vreme ga umlatim ponekad kad me jako smarauser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 21:59:16   
jabudic
Ovaj moj mrtav ozbiljan, pravi starac user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:01:14   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: jabudic

Ovaj moj mrtav ozbiljan, pravi starac user posted image

jojuser posted image
ja sam ti ziva vatra, i da je najozbiljniji uspela bi da mu se popnem na glavu, ljudi pored mene postaju neozbiljni pod pritiskomuser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 280
   [Obrisana poruka]
8.6.2011 22:01:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:01:32   
Snelle
MM nervira što uvek mora da me čeka gde god da krenemo, što mu stalno nešto kontriram, što sam uvek u pravu i što ostavljam mrve od plazme u nuteli user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:02:11   
jovicaa
ustvari sam ja krpeljuser posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:04:07   
jovicaa
e jel znate da se ponekad pitam kako me trpi, ali ozbiljno! nadrkanaaaa sam cesto , pa videle ste i sama kakve sam bila ovih dana, blaga je rec jeziva, ali on ume da me kulira, ne znam kako, ali ume!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 284
   [Obrisana poruka]
8.6.2011 22:05:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:05:48   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ovaj moj mrtav ozbiljan, pravi starac user posted image

jojuser posted image
ja sam ti ziva vatra, i da je najozbiljniji uspela bi da mu se popnem na glavu, ljudi pored mene postaju neozbiljni pod pritiskomuser posted image


smisao mog posta je bio da mu se popnes na glavu, oni bre vole da pate, da me ne protumacis nesto pogresnouser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:07:38   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: gagi

Jovicee ja sam takva uvjek mora da si jarac u horoskopuuser posted image

ja sam lav, nije negouser posted image isti djavo, i moja mama je takva kao mi(jarac je u horoskopu),  prava je bogomoljka prema muskarcimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 287
   [Obrisana poruka]
8.6.2011 22:09:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:10:16   
Snelle
Jovice, iskren savet - pazi da ti se takvo ponašanje ne obije o glavu, svakome dozlogrdi jednom!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:10:42   
jabudic
IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: jabudic

Ovaj moj mrtav ozbiljan, pravi starac user posted image

jojuser posted image
ja sam ti ziva vatra, i da je najozbiljniji uspela bi da mu se popnem na glavu, ljudi pored mene postaju neozbiljni pod pritiskomuser posted image


smisao mog posta je bio da mu se popnes na glavu, oni bre vole da pate, da me ne protumacis nesto pogresnouser posted image



Ma nema ti ovaj moj vremena za to... Naime,  meni je lako da budem djetinjasta i da se glupiram, jer, znate, ja nemam nikakvih obaveza, i ni o cemu ne razmisljam, nista mi ne fali u zivotu, a on je taj koji sve to mora da zaradi, jer se od ljubavi ne zivi user posted image

I ja ga ostavim na miru user posted image

Mada, dobar mi je muz, stvarno, samo mi nedostaje da budemo onako blesavi i bezbrizni, kao sto smo nekad bili... Ali to vise nikad necemo biti, jer sad mi bezbrizni treba da brinemo o nekome...
Ma ok smo mi skroz, kad razmislim, kao 2 starca user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 8.6.2011 22:12:53 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:15:26   
Brana
IZVORNA PORUKA: jovicaa

e jel znate da se ponekad pitam kako me trpi, ali ozbiljno! nadrkanaaaa sam cesto , pa videle ste i sama kakve sam bila ovih dana, blaga je rec jeziva, ali on ume da me kulira, ne znam kako, ali ume!

ma znam ja zasto si takva...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:15:51   
jovicaa
ja i prdim i ke_am pred mm-om i sve radim pred njim, pa video je glavu naseg deteta kad je izlazila iz moje vagine, ovo mu nije nistauser posted image user posted image user posted image
mislim nije nam kao praksa da kakim pred njim, nego ne skrivam seuser posted image user posted image user posted image jao umrecu od ovih gluposti koje pisem, sve zvuci drugacije nego sto zelim
real jovicaa is back user posted image   user posted image user posted image
pravim pauzu od par dana sam ucenjem pa sam opet "normalna"


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:16:58   
Brana
IZVORNA PORUKA: gagi

Jovicee ja sam takva uvjek mora da si jarac u horoskopuuser posted image

eh,jarcevi...user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:18:02   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Snelle

Jovice, iskren savet - pazi da ti se takvo ponašanje ne obije o glavu, svakome dozlogrdi jednom!

malo karikiram naravno, ali jesam za_ebana.... ponekad mogu da iskuliram, ponekad ne.... trudim se da idem ka boljem naravno. meni je ovo sad zezancijauser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:21:29   
bebać
jovice ja sam slična tebi...i ja sam više nadrndana nego raspoložena,i stvarno nekad se pitam kako mu je,a on je opuštenjakuser posted image

bubo mi smo pred razvodom skoro 5godina(koliko sam u braku)user posted image

ja sam takva,ne dam svoju intimu,i red i pravilauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:28:10   
Pretty78
nervira ga sto necu da piskim kada je on u kupatilu user posted image user posted image user posted image popiiiiiiiiiiiiiii**i kad se recimo brijem a ja udjem i kazem izadji da piskim user posted image user posted image ...meni je to ok...neki deo moje intime je sacuvan samo za mene user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Pretty78 -- 8.6.2011 22:43:03 >


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 22:35:34   
Ana RR
Cenzurišite psovke malo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 0:52:50   
lidija 011
Ja nemam taj problem sa mm, sve radnje radimo bez skrivanjauser posted image ... a nervira ga jedino to sto pusim kao furunauser posted image ... a sad cete i vi da me kritikujete zbog toga, a on ce da se sladiuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 1:03:55   
NadaR
Nervira ga sto ja kada nesto zelim to mora biti odmah i sad user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 1:13:48   
vukosava
Nervira me što me baš briga kako se izražavam. Na poslu sam sva spečena pošto radim ko profesor na faksu pa kad dođem kući najčešće me i mrzi da pričam pa bi u najmanje reči da kažem što više. Njega nervira što se odmah jasno ne izrazim. Iskreno me baš briga da li ću uvek lepo da se izražavam (ko je Strelac, razumeće me). Za mene važi parola, cenim ljude po delima a ne samo lepim rečima.

Nervira ga što sam trapava i što mi često nešto ispada, što gubim stvari, ključeve i slično.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here