|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:10:34   
liliana
ponekad mislim da ga sve nervira (i tada je , obično, to osećanje uzvraćeno)!user posted image A , ponekad, mislim da ga više ništa ne neervira...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:10:53   
jovicaa
ja prdim cesto, posto volem sirovo povrce, to svi znajuuser posted image user posted image user posted image user posted image
salu na stranu, kaze nervira ga to sto planem za sitinicu, kao odjednom se ispizdim zbog gluposti kad ne skloni nesto i sl. pa naravno kad mi ide na zivce to, i nista vise nece da mi kaze, kaze ne razmislja o tome


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:11:13   
Anoniman
Bogami smo mi bili zajedno u kupatilu i bogami mi je brijao noge jer ja nisam od stomaka mogla da se dofatim. Nervira te što sam zarasla? Olrajt, bro, evo ti brijač pa striži user posted image .
Eto, još jedna stavka koja ga je nervirala. user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:12:40   
Ana RR
Bubo, mog to nikako ne bi nerviralo user posted image svako veče mi upada u kupatilo dok se tuširam da pita jel mi treba brica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:13:38   
Anoniman
Ana, ne znaš ti ovog Jetijevog potomka user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 255
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:13:42   
jovicaa
ma jezivi su usli bi u p... da moguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:15:01   
Brana
IZVORNA PORUKA: jovicaa

ma jezivi su usli bi u p... da moguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A mogu..user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:15:12   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ana, ne znaš ti ovog Jetijevog potomka user posted image


user posted image user posted image

A pre neki dan mu kažem da bi trebalo da kupim i pumpicu za grudi a on mi kaže Šta će ti pumpica kad imaš mene?? user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:17:09   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ma jezivi su usli bi u p... da moguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A mogu..user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahah, sad tek kontam, mislila sam celi oni bi se lepo uvukli i spavali tu da mogu!user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:17:34   
Verus
user posted image joj ana

meni mm nije brijao noge u trudnoci...ja sam to sama, ne znam kako dignem jednu u lavabo pa onako sastrane.... a dole mogu misliti kako je bilo jer sam se brijala pred ogledalom pred odlazak u bolnicu (ovde ne briju pre porodjaja)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:19:19   
Brana
IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ma jezivi su usli bi u p... da moguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A mogu..user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahah, sad tek kontam, mislila sam celi oni bi se lepo uvukli i spavali tu da mogu!user posted image


user posted image user posted image user posted image znam sta si htela reci nego se salim..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:27:22   
Olga75
matori kaze da sam dzangrizava i to ga kao nervira
uh ko da cu da se potresem i prestanem user posted image
sto se raznih gasova tice , reci cu samo : sto je prirodno nije sramotno user posted image
tako da slobodno rafal , pa i oni prde , smrde , podriguju i uopste se ne potresaju


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:28:32   
Verus
Ne potresaju se for sureuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:30:24   
Anoniman
Ja sam rekla sebi da ću da se udam za prvog s kojim budem uspela da podrigujem u harmoniji i da postižemo iste oktave user posted image . I to sve posle dobre pljeske s lukom, bez da se prenemažem.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:44:25   
isidora88
ja sam se u svakom postu pronasla user posted image
mm nervira sto sam samoziva (u to spada sve ono sto nervira i vase muzeve), sto trosim njegove pare,sto platu podizem i sto mu dajem za uzinu umesto da on meni daje jer sam nezaposlena user posted image
nervira ga i moja lenjost ,brzopletost (u svakom pogledu) itd...
...i oni su ziveli srecno i u slozi do kraja svog zivotauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 17:47:53   
jance
nervira ga moje ostavljanje dva prsta soka ili vode u casi - kafanska navika, sta da radim user posted image
i to sto imam haos u ormaru (ja znam gde mi je sta, ne mora niko drugi da zna)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 18:43:27   
minavb
Nervira ga sto sam pametnija od njega i sto sam uvek u pravu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 18:53:27   
jelenadunja
Nervira ga sto uvek imam odgovor na svaku njegovu,i kaze da mu kontriram.......user posted image to ga izludjuje

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 19:00:30   
Verus
Nervira ga kad uvece sedim na rr umesto sa njimuser posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 19:07:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nervira ga kad uvece sedim na rr umesto sa njimuser posted image


potpis... isto....

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 19:09:42   
Nina...
Nervira ga sto ponekad nisam malo zenstvenija... nego kao drugar iz vojske.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 19:23:38   
Olga75
evo sad vako
bas me briga sta njega nervira jer m=mene nervira mnogo vise kod njega user posted image
i daaa , prdim i podrigujem isperd njega a kad krene sa smarajucim pricama , bez blama mu kazem da prestane
i necu da prestanem da cantram jer njega to nervira user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 19:30:48   
Anoniman
Nervira ga što sam totalno overprotective kad je N u pitanju...nervira ga kad pevam/urlam, pošto zvučim gore od live Karleuše....nervira ga kad dođe iz radnje, a ja kažem jaooooo ja zaboravila pavlaku/hleb/bilo šta što mi u tom trenutku hitno treba...nervira ga kad mu čantram što stalno radi, a on to ne može da promeni...ima togauser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 20:54:59   
bebać
Ljudi ja ne ispuštam gasove skoro al skoro nikad,dali je to normalnouser posted image

i ne volim ser brijati da on vidi,niti mijenjati donji veš prednjim,obično toalet osvježavam posle velike nužde i govorim mu 'nemoj ulaziti još'....svoj donji veš odvajam odmah u mašinu za pranje(to radi i on) i nekako ja baš u tim stvarima nadam svoju intimu i o da imam pravilauser posted image

to očekujem i od njega,ali on je tooooooooooooooootalno opušten kad je sve zo upitanju(ti gasovi,podrigivanje....i to sve)

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
8.6.2011 21:01:29   
Anoniman
Ja podrigujem pred mm, al ne onako jako, i to je sve. Ostale gasove držimo u intimi klozetauser posted image Isto kao ti bebać, ne volim da presvlačim veš pred njim, niti mu dajem da uđe u kupatilo dok se brijem. Njega to nervira...mislim, nije sad smak sveta ako uđe, ali ne volim to, iako je navučena zavesa. I nervira ga što ne volim da šetam gola po stanu, kao kad sam bila zgodnauser posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here