|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 7:30:51   
bebać
Vuko ja sam strelac i ja psujemuser posted image user posted image ali ne gubim stvari,nisam trapava i odmah kažem šta mislim tj. izražavam se itekakouser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 9:19:59   
Anoniman
Hmmm user posted image user posted image user posted image
Kad podignem glas obraćajući mu se - "pa što ne možeš to lepo da mi kažeš" (zato što mi je ovo 5. put u minutu user posted image )
Ne voli kad ga ujutro budim user posted image , kad skuvam ručak u kojem nema mesa user posted image , kad ostavim korišćenu papirnu maramicu ispod jastuka (to noću) user posted image , kad jedem ribu jaakkkooo sporo (trebim kosti!!! ali jako volim ribu, pa je često jedemo), kad ispod pantalona obučem najlon dokolenice user posted image user posted image user posted image user posted image , kad sam se ošišala na kraće nego što je on ošišan user posted image user posted image user posted image ....
Valjda je to to user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 302
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 9:54:01   
Snelle
IZVORNA PORUKA: n i n a
kad ispod pantalona obučem najlon dokolenice user posted image user posted image user posted image user posted image



Nina, sve kapiram, ali što ga bre ovo nervira user posted image
Btw, i ja sam strelac Vuko user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 9:56:25   
Anoniman
Pitanje je sta ga ne nervira user posted image user posted image
Nervira ga to kad napnem u jednu stranu ne popustam dok to ne ostvarim pa makar i bilo pogresno ali mora da bude po moje. user posted image A inace ja sam skorpija a on bik idealna kombinacija za smrt user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 304
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 9:59:25   
PoisonEve
Mislim da ga najvise "nervira" moja hipersenzibilost, preosetljivost....user posted image cak ne bih rekla ni da ga nervira,vise mu je yao nekako sto me sve toliko pogadjauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 10:09:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: n i n a
kad ispod pantalona obučem najlon dokolenice user posted image user posted image user posted image user posted image



Nina, sve kapiram, ali što ga bre ovo nervira user posted image



user posted image user posted image user posted image kaže-babački mu!!! user posted image user posted image user posted image A on me vidi kad se skinem, pa mu valjda narušavam sexi doživljaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 306
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 15:16:24   
Ognjenka
Citam citavu ovu temu i razmisljam...mnogo se prica o neurednosti muzeva i zvocanju nas zena.
Ja sam bila takva sa bivsim muzem. Ista skroz. Aj' razveli smo iz sto miliona razloga, ali mi je stalno to zamerao-kako sam previse pedantna, a on to njemu stvara pritisak! No...to je prezvakana prica.

Onda sam se udala za mm-a i cudim se sama sebi. Ima i on stolicu-ormar, carape na sred sobe koje planira ponovo da obuce itd...a ja mrva 'ladna. Uglavnom me ne nervira. Vise volim da sedimo zajedno posle rucka i caskamo nego da odmah raspremam sudove.

Kad bas pretera ja onda ovako:

ja: Sreco, joj, sta CEMO sa svim ovim majicama na stolici?
mm: a? To sve moze jos da se nosi.
ja: znam, al' mi tako bezveze da se prasi ovde, steta. Jel' bi mogla JA da ti to stavim u ormar? Kad operem sudove, i pospremim ves...
mm: a ne, ja cu! Samo bre trcis okolo, ja cu, a ti to zavrsi...
ja prekidam: aha, i cim zavrsim doci su da te ceskam i ljubim i da gledamo onaj film...
mm: odlazi i brzinom one Kineskinje sa youtube-a odvaja cisto od prljavog, slaze u ormar i namesta se za ceskanje...
mission accomplished user posted image

da se vratim temi, znam da ga nervira sto sam trapava i jako slabo vidim pa se cesto udaram, i zidovi se pojavljuju tamo gde ih nije bilo, namestaj takodje. Kad neko rece dokolenice, i to ga nervira, narocito ako su prugaste, ali najvise volim da ih nosim zimi. I nervira ga kad se nerviram. To ga najvise nervira.




_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 15:19:55   
Klarita
Mm nervira :
1. sto sam pusac
2. sto imam dugacak jezik pa cesto upadam u nevoljeuser posted image
3. sto puno trosim i obicno na gluposti
4. i tako sad u krug ove tri stavke

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 15:22:14   
majared
U ovom trenutku cini mi se da ga nervira sta god da uradim i kazem ali moze da user posted image  user posted image

< Poruku je uredio majared -- 9.6.2011 15:24:05 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 15:22:46   
Olga75
blagio tebi Ognjenka
matori mene izgleda ne voli dovoljno da i pored pokusaja lepim ( zajedno smo od 2001 a to znaci 10 godina ) ne kaci stvari po stolici i baca one odvratne carape u korpu za ves
pih , sad sam skenj
moj muz mene ne voli iako sam sa njim tolike godine a i dete sam mu rodila user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 15:32:56   
Ognjenka
Olga moja, voli on tebe, a verujem da ce i moj tako za 10 godina. Sad moze lepo, kad smo na pocetku, ali videcemo posle...
Tm je bese arheolog? Ja mislim da su svi arheolozi takvi, cini mi se da im se genetika izmeni tokom studiranja. Veruj mi, ja sam studirala arheologiju (sad se ne bavim time) ali znam da su se neke kolege pretvorile u prave strokavce za vreme studiranja. I jos uvek su takvi. Ozbiljno!

< Poruku je uredio Ognjenka -- 9.6.2011 15:33:17 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 15:42:29   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Pitanje je sta ga ne nervira user posted image user posted image
A inace ja sam skorpija a on bik idealna kombinacija za smrt user posted image

Znam kako ti jeuser posted image Mog nervira sto sam stalno na noz(nisam,samo me on lako izbaci iz takta),sto necu da ga poslusam(hm,ma da, samo sto nisam)
Za njega bi bila idealna da sam stalno bleskasto nasmjesena,da me nista sem beba i njga(prvo njega) ne zanima, i da mi je glavna preokupacija slaganje stvari po abecednom redu(mama mu je dupla djevica).Meni nikako nije jasno sto se on uopste onda smuvao(ajd smuvao,ali i ozenio) sa mnom..Ali sto posto znam da on def. nije bio ovakav zajedljivac ranije.A za arheologe-izgleda da je moj omasio profesiju,odma` odo na filozofski da ga upisemuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
9.6.2011 15:49:50   
Olga75
Ognjenka user posted image
malo mi je lakse , n=znas kakav je smor kad ti se pod nogama motaju grobni nalazi , uredno obelezeni , razne keramicke krhotine i ono cuveno : paziii , to je starcevacka kultura
postujem ali ta starcevacka kultura meni ugrozava ljudse slobode prolazka kroz hudnik jer je natandarena tacno ispred oramna za cipele user posted image
jooj , stvarno cu ga udaviti i jadno to nase dete sa nama


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
10.6.2011 6:03:11   
vukosava

IZVORNA PORUKA: bebać

Vuko ja sam strelac i ja psujemuser posted image user posted image ali ne gubim stvari,nisam trapava i odmah kažem šta mislim tj. izražavam se itekakouser posted image user posted image


Ma to je i problem njemu sto odmah kažem šta mislim bez filtracije user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
17.6.2011 21:57:14   
Inica
Mm nervira kod mene to sto sam tvrdoglava.. Nikad ne popustam... I kad se posvadjamo umem dobro da ga "pocastim" user posted image Ali to samo kad pocne da me smara oko nekih gluposti.. i ako sam mu prednodnih 1001x rekla da o tome necu da raspravljam.. i tad se jedino ucutka...
i da.. nervira ga sto ja nikad "nemam sta da obucem" user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
17.6.2011 21:59:17   
Mala Loojka
To sto uvek kad zelim nesto napravim tako neku facu, i mio glas, pa mora da mi popusti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
17.6.2011 22:19:26   
mikica sa
nervira ga sto sam tvrdoglava i ponosna, sto mi treba po sat vremena da se spremim ispred ogledala kad negdje idemo (sta ces, djevica user posted image ), sto uvijek kad potrosim toalet papir zaboravim da ga zamijenim novim. doduse, sjetim se ja, ali cim izadjem iz kupatila gotovo cvrc, zaboravila user posted image ... nervira ga kad postavim pitanje o njeg.proslosti odnosno ciljam "u sridu" jer vjerovatno boli sto sam direktna i eto tako... mozda se sjetim jos necega user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
17.6.2011 22:27:57   
indy_25
Nervira ga sto mu nikada ne govorim yes yes kada on prica o necemu s cime se ja ne slazem to ga najvise nervira user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
25.9.2011 9:10:16   
tijana86
Molim vas , molim vas , molim pomozite mi kako da kaznim mm. Sinoc je otisao na neki rodjendan , doveo Vuleta kasnije kuci a on se vratio , najbolji drug njegov je sinu slavio rodjendan . Nije bitno sve to uspavala sam V i nije bilo problema. Ali kada je jutros dosao u pola 5 kada je poceo da se tetura pao mi je mrak na oci , jos je legao iza mene i probao da ima sex sa mnom naravno da sam ga na jedvite jade izbacila iz kreveta i poslala u kuhinju. Posle 2 minuta cula sam ga kako povraca , a toga je bilo svuda i po krevetu i po laminatu i tepihu , tako da sam u 5 ujutu ribala kucu a njega ostavila sa otvorenim prozorima. I naravno pose jedva zaspala. Zelim da napomenem da se nikada nije ovoliko napio i da nikada nikada nije povracao od kada zivimo zajedno (sem kada je bio bolestan) . Molim vas pomozite mi kako da se od sada (ljuta) na njega ponasam prema njemu i kako da ga kaznim. Molim vas pomozite mi nikada u zivotu nisam bila u ovakvoj situaciji !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
25.9.2011 10:22:07   
mikica sa
ajd u razgovore mama, da ne idemo off.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
25.9.2011 10:31:33   
NadaR
U zadnje vrijeme ga nervira sto hocu da pospremim prije nego krenemo negdje.
10 min da skupim igracke ili operem ako ima nesto u sudoperi ne znaci nista, ali on mrzi da ceka. user posted image user posted image

Tijana , dovoljna kazna ce mu biti danasnji dan i nadam se strasan mamurluk user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
25.9.2011 10:34:37   
icika26
mm najvise nervira moj napad besa i sto ne mogu da precutim neke stvari koje me nerviraju 

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
15.10.2011 23:23:19   
soni
nervira ga sto sam peterano osetljiva i rasplacem se za svaki sitnicu , sto ga non stop analiziram i ispustujem zasto je rekao ovo a sta je pod tim mislio i tako sl stvari i sto imam ponekad filmove u svojoj glavi i upropastim lep trenutak svojim bespotrebnim tripovima user posted image

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
15.10.2011 23:31:45   
GRGA
MM-a najvise nervira sto sam trapava..svaki dan razbijem nesto..........Servis casa mi traje (ceo ne okrnjen)nedelju danna!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Sta vaseg muza nervira kod vas?
15.10.2011 23:32:24   
World

IZVORNA PORUKA: vukosava

Nervira me što me baš briga kako se izražavam. Na poslu sam sva spečena pošto radim ko profesor na faksu pa kad dođem kući najčešće me i mrzi da pričam pa bi u najmanje reči da kažem što više. Njega nervira što se odmah jasno ne izrazim. Iskreno me baš briga da li ću uvek lepo da se izražavam (ko je Strelac, razumeće me). Za mene važi parola, cenim ljude po delima a ne samo lepim rečima.

Nervira ga što sam trapava i što mi često nešto ispada, što gubim stvari, ključeve i slično.


Ima horoskop neke veze ipak.... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here