|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 13:55:52   
Maraj
Milena i moji su bili zdravi jedan period. Sad opet malo malo slinave...
Ja sam ok, hvala ti... idem veceras kod ginekologa pa sam onako, malo napeta. Nisam bila 2 i po god...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 13:58:12   
pari
Biće sve u redu Maraj! 

Milena,kako si ti?Kako ste druge mame?
Ovde kiša opet...i tako će cele nedelje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 14:12:16   
Ivanka 75
Ovde je prelep dan, Maraj, prolece doslo a sa njim i slinavi nosevi 😔


Pari, navijamo da vam grane sunce

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 15:24:03   
flamingos
Maraj,srećno kod ginekologa.Da,proleće,pa i mališani slinave.Pari,šaljemo ti sunce.Puno pozdrava svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 04/20
12.4.2021 19:49:45   
flamingos
Maraj,jesi li završila?Ostale mame,šta radite?Branki,ne javljaš se,sve ok?Lady,ni tebe nema.Nadam se da ste svi dobro.Evo ja spremih stvari za sutra.Da odgledam seriju,kviz,pa na tuširanje i u krevet.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 7:54:15   
Maraj
Jutro mame.
Nema vas nesto.
Ja poslala decu u vrtic. Pijem kafu. Nesto mi noge teske...
Bila sam sinoc kod gin. Kolposkopija mi je ok, cekam rezultate papa testa. Rekla sam joj za skracene i izmenjene ciklise. Dala mi da uradim hormone 2.dan ciklusa pa da nakon ciklusa dodjem opet kod nje da ih pogleda a i da mi uradi opet uz. Videla mi cistu zutog tela na desnom jajniku, pa da vidi dal ce nestati sa ciklusom. Mene je i za vikend jako stomak boleo, pa kaze da je vrlo verovatno zbog te ciste. Kaze nema ni odnosa do ciklisa, da cista ne pukne...
I tako...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 7:55:29   
jess021
Jutro mame, mi jos u krevetu. Mm ustao da radi. 
Maraj, bar si to obavila pa si mirna. 
Sta je ovo? Niko nista ne pise, nikog nema 🙄

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 8:14:27   
Ivanka 75
Dobro vam jutro  🌅 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 8:32:50   
mama Jo
Dobro jutro... Meme stalno izbacije, i onda mi se ni ne pise 😁
Mi u selu opet, u nedelju dosli.
Maraj, je l' "ti spominjala pilule za kontracepciju ako se cista ne povuce? Meni je tako rekao...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 8:55:21   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,Jes,mene ima svakig dana.Skuvah vam kafu u baru čim sam ustala,ali vi ne zalazite tamo.Maraj,pisah ti i juče,,zapitah za ginekologa,ali mi ne odgovori.Mama Jo,kako si ti,kako mama?Evo pijem drugu kafu,zamesila sam za picu i da ispečem kad dete dođe iz škole sa jede vruću.Razduvao se hladan vetar.Obukosmo debele jakne.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 9:08:18   
Maraj
Hvala zi flam. Videla sam tek jutros ,pa sam jutros i odgovorila.
Juce nam crkao frizider tj ja sam juce primetila garant je vise od 24h bio pokvaren tj nije radio.
Pa kada smo dosli od lekara cistili frizider/zamrzivac izbacili ga iz stana, uneli neki koji smo imali od ranije... ma nismo stali. Deca kukala da su gladna, ja nisam znala gde udaram...
Mama jo, jeste predlozila mi je ali sam kontraindikovana za pilule zbog trombofilije koju imam. A dok nisam znala da imam trombofiliju (kao devojka) pila sam 6 meseci pilule, jako sam ih lose podnosila. Povracala sam, smrsala jako...
Tako da nam to za sada nije opcija. Provericu hormone pa opet kod nje na uz, nadam se da ce nestati

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 9:28:10   
flamingos
Maraj,hoće,nestaće cista sa ciklusim.Naravno,odi opet da proveriš.Mislim ja na vas,vi ste moje drugaRRke.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 9:35:29   
Milena18
Jutro, mame!
Maraj, moja drugarica je imala tu cistu, 2 cm je bila velika, i pukla je. Mislim da je to prilično uobičajeno, tj. dosta žena je ima nekad tokom života.
Mama Jo, uživajte na selu. Jesi li uspela malo da se opustiš posle svega?
Jess, moguće da se nagradna igra završila, pa ti se zato čini da je pusto, tj. vratilo se sve u normalu.
Flamingos, a ja jutros u tankom mantiliću. Videću da li sam se zeznula kad budem krenula kući.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 9:41:41   
flamingos
Milena,možda je kod vas toplije.Ovde je baš hladnjikavo.Kako je bilo lepo kada je grejalo sunce.Ali dobro,proćiće i ovo.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 11:01:40   
Ivanka 75
Kod nas je bas toplo a sestra kaze kod njih ledeno. Eto drasticne razlike.

Nema mame pa nema ni sedenja, odoh dalje ❤️❤️❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 14:57:22   
flamingos
Ovde sad pada kiša.Baš neko ludo vreme.Pari,kako je kod vas?❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 15:21:54   
Ivanka 75
Pocela kisa. Vec sat vremena pokusavam da nalozim kotao i nece pa nece, muci se 😔


Videh i da je pao pritisak vode, moram zvati mm da pitam sta je problem. 
Sad sedoh, postavih da rucamo nas dve pre posla. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 15:50:04   
pari
Ovde je dva dana padala kiša ..danas konačno bez!


Sinoć sam videla kod T crnu tačku na zubu 😔 moram je voditi kod zubara...A sutra idemo da primi još jednu revakcinu pa smo gotove sa tim...
Juče škola,domaći,igranje...pravila i burek i ručak i pitu sa jabukama... Postala sam kuvarica,a nikad nisam bila 😋
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 16:08:51   
flamingos
Divno Pari.Bravo za tebe,ku arice naša.Super kad ne pada kiša.Joj što je ne volim,a ugodila,pa pada li pada.Lepo,da završite i sa revkcinacijom.Znači,mora kod čika zube.Ako,bolje na vreme.Mi juče primismo vakcine.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 16:14:51   
Ivanka 75
Kotao se razbuktao 😊

Htela uciteljica danas da izvede decu napolje na fizicko a oni nisu hteli, hoce gradjansko. Poceli neku radionicu Volim, ne volim, svidja mi se, ne svidja mi se pa hteli da pricaju o tome. I uciteljica im udovoljila. Kaze Iva ja sam htela na fizicko, meni nista ne smeta 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 20:02:34   
flamingos
Bravo za tebe Ivanka i kotao.Lepo Ivka kaže,napolhe da uživaju dok je lepo vreme,da ne sede zatvoreni.Spremih stvari za sutra.Da odgledam serije,pa pod tuš i na spavanje.Mame,šta radite,pada li kiša kod vas?Ovde pada,baš je grozno vreme.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 04/20
13.4.2021 20:05:04   
Ivanka 75
Sad se skuvah 😊


Pauza pa nastavak. Jedem neki zacinjeni cips, ne volim al jedem 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 6:33:25   
flamingos
Dobro jutro.Jeste li dobro?Didy,kako tm?Ovde pada kiša.Da ispijem kafu,pa spremanje za školu.Trebsla bih da odem i do prodavnice,ali mi se ne mili po ovakvom vremenu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 7:34:59   
jess021
Jutro mame, kasno sam zaspala, pa sam sva na tri coska, gledala tv do 2h. Juce sam sa drugaricama bila u outletu u Indjiji, super nam je bilo, svasta smo nesto kupile. Na prognozi pise ocekujte sneg??!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 04/20
14.4.2021 7:48:32   
Milena18
Jutro, mame !


Jess, super što si se malo opustila sa drugaricama. Jao ja se ne sećam kad sam poslednji put nešto sebi kupila, a i što se druženja tiče sam totalno zakazala. Viđam samo kolege i komšije 😁 Moram pod hitno to da menjam. 
Kod nas jutros kiša, još i semafor ne radi na jednoj od velikih raskrsnica, a nema saobraćajca. Noćna mora za nas početnike, ali prođoh nekako, čak mi nisu ni trubili 😂


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here