|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/23
26.6.2023 11:22:17   
Bambino1
Zdravo mame, kako ste? Kod nas lepo vreme ovih dana. Spremam se za generalno sredjivanje kuce. Na odmoru sam, pa da iskoristim da sve pospremim bez zurbe. Kako ste vi? 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 06/23
26.6.2023 12:43:29   
flamingos
Dobar dan.Bambino,evo ja u gužvi.I ovde je lepo vreme.Uživajte.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 06/23
27.6.2023 10:31:05   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem i odoh da se pakujem.Popodne idemo u grad.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 06/23
27.6.2023 13:22:31   
Ana RR
Zdravo devojke! Mi stigli noćas sa mora, premoreni smo. U tunelu Katlanovo u Makedoniji je bio udes, bili smo u kilometarskoj koloni, na kraju su nas usmerili da vozimo nazad autoputem do naplatne rampe pa smo odatle išli na put Štip-Skplje... Uglavnom umesto da stignemo sinoć u 22h mi smo stigli noćas u 2 user posted image

Sad mi treba još jedan odmor user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 06/23
28.6.2023 7:19:28   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh do Maxija,a popodne idemo do Lidla.Dete u 10 h ide po đačku knjižicu,pa kad dođe svo troje idemo u naš omiljeni restoran-valja proslaviti njen odličan uspeh.Svoj deci čestitam uspešan završetak školske godine.Uživajte u raspustu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 06/23
29.6.2023 8:12:02   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa kad završim u kuhinji da sređujem stan.Kato,ima li novosti?Ostale mame,kako ste?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 06/23
29.6.2023 8:31:22   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste mi? Ja jos sutra radim pa na godišnji 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 06/23
29.6.2023 9:29:53   
Srecko47E
Dobro jutro zene,nadam se das ste dobro.

Bas mi je nedostajao forum i sva ona guzva na njemu.

Prijatna kafa svima koji citaju uz prvu jutarnju. :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 06/23
29.6.2023 15:28:44   
Ana RR
Dobar dan! Nama je nestala struja jutros u pola 10 i do malopre nije bilo. Najgori mogući dan, ja posla preko glave, sada ne znam šta ću pre. Radiću do ponoći sigurno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 06/23
30.6.2023 7:43:59   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da izvadim autobuske karte za sutra.Pišem kasnije o čemu se radi.Nadam se da ste dobro.Uživajte u lepom danu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 06/23
1.7.2023 5:17:53   
flamingos
Dobro jutro.Da popijem kafu,pa da se spremamo za put.U pitanju je poset_a Baking Centru u Beogradu(putujemo dete i ja.Plaćeni su nam putni troškovi,plus dobijamo poklone).Tamo smo tri sata,a posle odosmo u Delta City u šoping,pa kad se vratimo večeras.Biće nas 6 žena čiji su recepti nagrađeni.Pišem vam utiske kad se vratimo.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 06/23
1.7.2023 12:29:41   
nata11
Bravo Flam.Lep provod! 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 06/23
1.7.2023 20:34:11   
flamingos
Hvala Nato.❤Evo sad stigosmo.Bilo je ovo jedno fantastično druženje.Malo smo imali problema sa putovanjem ka tamo,ali pri povratku lepo putovasmo.Super su nas ugostili i ispratili uz pregršt poklona.Naravno,i ja sam njima odnela poklone.I nas 6 smo mesile,ma sjajno druženje.Posle smo Anđela i ja išle u šoping i u Mek.Mada,i tamo su nas poslužili hranom.Mesile smo(uz instrukcije profesiobalnih pekara) bagete,pa smo ih vruće jeli,a i poslaše nam i njih.Evo sad da odmorimo,pa da krenemo u selo.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 06/23
2.7.2023 10:37:59   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam se javim i odoh da pripremam za sutra šta mi treba.Imaćemo goste na ručku.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Kato,ima li novosti?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 06/23
3.7.2023 8:14:47   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odoh.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 06/23
3.7.2023 16:24:01   
Srecko47E
Dobar dan i od mene,zelim svima prijatan dan i lepu nedelju.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 06/23
3.7.2023 17:47:55   
IvanaSK RR
Jul nam je stigao 😁
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 167
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here