|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Renoviranje kupatila
20.3.2024 13:21:50   
Ivanka 75
Ana, iskreno ne znam da li je bilo sta gledala 😂 Pločice je birala onaj dan kad su joj prvi put brusili zube, ko zna pod kakvim anestezijama je bila 😂
A 3x joj brusili do sad, duga priča. 

Znam da joj se tuš kabina ne kliza, a nema kadu dole nego ozidano. Da li su to iste pločice kao na podu, ne znam. 
E sad, njena deca vole da eksperimentišu pa možda otuda i ta stazica. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Renoviranje kupatila
20.3.2024 14:47:45   
Ivanka 75
E sad sam ciljano pitala sestru za plocice. Ja nisam dobro shvatila, sve su mat R10 protiv klizanja. Na zidu su isto mat, mada na slikama koje mi je slala deluju glatko skroz. Zato sam ja ubedjena da su glatke. Dok ne vidim svojim ocima.
A deca namerno ulecu u kupatilo klizno jer im lepo 😂 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Renoviranje kupatila
20.3.2024 15:10:51   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Renoviranje kupatila
20.3.2024 15:14:27   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

user posted image user posted image



E oni su biseri skroz 😂 Otkako su sredili to drugo kupatilo, znaci ima 10 dana, nikad cistije zube nisu imali 😂😂😂

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 20.3.2024 15:15:05 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Renoviranje kupatila
23.3.2024 8:17:26   
dddaca
E sad sam ciljano pitala sestru za plocice. Ja nisam dobro shvatila, sve su mat R10 protiv klizanja.

Hvala, to me je zanimalo.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

E oni su biseri skroz 😂 Otkako su sredili to drugo kupatilo, znaci ima 10 dana, nikad cistije zube nisu imali 😂😂😂


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Renoviranje kupatila
23.3.2024 11:36:42   
Ivanka 75
Danas sestra skida lavabo. Ormaric je zakacen na zid pa na njega ide onaj cetvrtasti lavabo. Danas ga skidaju  i spustaju za 20ak cm jer je majstor kad je stavljao ormaric pitao sestru na koju visinu da stavi ona rekla 90cm. Ormaric 90 plus lavabo na njemu, otislo pod oblake. Ona mislila 90cm sa sve lavaboom. 😂😂😂



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Renoviranje kupatila
23.3.2024 11:36:59   
Kata90
Jedan savet,mi smo pre dve godine renovirali komplet kupatilo i stavili tuš kabinu sa staklenim vratima iiiii posle pola godine procurio silikon pa.opet sve skidaj stavljaj novi,kamenac pojeo točkiće od vrata pa i to menjaj znači užas.....Nikako ne savetujem....Ako vam se slučajno slomi staklo od vrata nema zamena,ne mozes kupiti posebno....sve ovo nismo znali kajemo se bolje da smo izidali tuš kabinu i gotovo,sto ce i biti na kraju....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Renoviranje kupatila
25.3.2024 9:32:51   
Srecko47E
Mi smo zidali tus kabinu prizmamam.
Ok je.Ogormna ,ozbiljno velika tus kabina-bas kako smo hteli,ali.

Ja se ne mogu naribati fugni kod prizmi.
Ako jedno vece posle poslednjeg tusiranja ne sredim,ujutru me zatekne zuto,kao da nikad nije oprano.

Nisam bas za Domestos i kontam da bi vremenom vise bilo stete nego koristi.
A nisam pametna sta raditi sa tim fugnama ...

Bas me nervira.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Renoviranje kupatila
25.3.2024 10:23:35   
Ivanka 75
Ja sam domestosom upropastila fugne iznad kade. Doduse, 20 godina im je.
Planiram da kupim ono Pink sredstvo, ima ga u Liliju cini mi se. Pa da probam njime. Četka za ribanje mi svakako ne gine 😳

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Renoviranje kupatila
25.3.2024 11:06:56   
Ana RR
Srecko, imaš sredstvo baš za čišćenje fuga, da li radi posao ne znam, ali eto čisto da znaš.

Ivanka, pink dobro čisti, pasta je odlična za sve. Ogromno je pakovanje, mislim da nikad neću potrošiti.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Renoviranje kupatila
25.3.2024 11:29:16   
Ivanka 75
Znaci dobar je pink. 👍 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Renoviranje kupatila
25.3.2024 11:31:08   
Ana RR
Jeste, ja sam sve pokupovala da isprobam user posted image jedino je nezgodno što ako naprskaš kupatilo i ostaviš da odstoji, čini to se kao da nikad nećeš skinuti tu pink boju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Renoviranje kupatila
25.3.2024 11:53:55   
Ivanka 75
Ajoooooj a ja mislim manje ribanja 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Renoviranje kupatila
25.3.2024 12:14:49   
Ana RR
Hahaha nema manje ribanja, isto se riba user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Renoviranje kupatila
26.3.2024 11:46:04   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sam domestosom upropastila fugne iznad kade. Doduse, 20 godina im je.
Planiram da kupim ono Pink sredstvo, ima ga u Liliju cini mi se. Pa da probam njime. Četka za ribanje mi svakako ne gine 😳




Kupila sam,rekla mi je mama da je videla,pazi sad...Kod snaje na tik toku. user posted image user posted image

I onaj sundjer sam uzela i neku cetku,ma sve po ps-u,medjutim nista posebno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Renoviranje kupatila
26.3.2024 11:49:02   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jeste, ja sam sve pokupovala da isprobam user posted image jedino je nezgodno što ako naprskaš kupatilo i ostaviš da odstoji, čini to se kao da nikad nećeš skinuti tu pink boju user posted image



Desilo se...
Ribala sam beze fugne imam osecaj tri dana posle.

A i on nekog zelenog sredstva iz DM-a isto...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here