|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: BubaBubica
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/21 [ chat]
18.9.2021 16:10:22   
Malaraja
Coconut jeste zahladnilo 🤣 njima ali ne i nama. Ja nisam neko ko se znoji, ali zadnja 2 mjeseca imam osjecaj da se istusiram, izadjem kao da se nisam ni kupala. Tokom spavanja pogotovo. Ma moze biti, mozda ti je i zeljezo malo palo pa se zato osjecas lose. 

Kad nemas sta pametno, napisi glupo 🤣 

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 176
18.9.2021 16:41:25   
BubaBubica
I mene hvataju valunzi, ko u sred menopauze 😂 a noću ume da mi bude toliko toplo da mi nije dobro, kao u sred najvećih vrućina u leto. 

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*Peta zvezdica stiže u novembru 2021*

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 177
18.9.2021 17:22:30   
Coconut
Malaraja,pa bas.Muz mi kaze sto ne obuces malo bolje decu a ja u cudu gde po ovoj vrucini da ih oblacim jos 😂 nocu se nisam toliko znojila ni po onim vrucinama kao sada,sve beli trag ostane na jastuku.I nekako drugacije se znojim sad nego kad je stvarno toplo cini mi se. A sto se gvozdja tice bilo mi u redu zadnji put,u ponedeljak idem da radim analize krvi i urina pa cu videti.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 178
18.9.2021 17:59:46   
Malaraja
Da,da samo toplotni val naidje :) al sta sam primjetila koliko god odvratno bilo nije to znoj normalan, normalnog ''mirisa'' nego drugaciji. Kao da nesto isparava iz tijela 😅 ljepse objasnjenje nmg naci. Ma dobro ne vjerujem da je nesto, doso ti takav period. Svaki dan se probudis sa necim novim ili starim sto je proslo. Primjetila sam da me i stomak boli vise kad se najedem...a apetit mi se smanjio. 

Razmisljam Bubo stomak ti je bas nisko, kad je mn ovakav priyisak kakav je tek tebi. 

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 179
18.9.2021 18:13:22   
BubaBubica
Imam i ja pritisak itekako, i zato mi verovatno i stradaju ligamenti sa strana i ispod stomaka, pritisak ponekad čak oset_im i na spoljašnoj strani, ne samo unutra. Samo ga potpuno ignorišem jer mi u prošle dve trudnoće nije ništa govorio, iako sam ja bila ubeđena da ću skoro da se porodim. Ovih dana mi se mota po glavi grlić, nadam se da neće popucati jer sam imala onu intervenciju na grliću, da nije postao neelastičan. Nadam se da opet samo tripujem. 

Danas smo bili kod svekrve i jetrva me pita kad je tačno termin, kažem joj šta i kako, kaže njoj deluje da sam pred porođajom, stomak veliki i spušten, ne može da veruje da treba još mesec i po dana da guram. Sve u svemu, Malaraja možda je tebi pritisak jači jer je beba baš unutar stomaka i karlice, meni deluje kao da mi je beba "ispala" sa stomakom pa i ne vrši toliki pritisak na dole koliko tebi. 

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*Peta zvezdica stiže u novembru 2021*

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 180
18.9.2021 18:37:35   
Coconut
Jeste,drugaciji je miris znoja nekako vise bljak,razumem sta hoces da kazes 😁 tako je i posle porodjaja jedno vreme.Al nesto ne pamtim da mi je za vreme trudnoca bilo tako pre, a sad i u trudnoci.Isto tako i za stomak,sad mi je najveci.Kao da imam jos koji dan do porodjaja a ja tek osmi mesec. 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 181
18.9.2021 18:58:43   
Leptirica92
Joooj kad piset_e 8 mjesec da smo, sve mi kroz glavu prodje kad smo se javile sa testovima i iscekivanjem prvog pregleda. A sad pred porodjajem. Kako leti vrijeme, strasno.

A sto se tice znojenja i vrucina, ja nemam problema sa tim. Inace sam zimogrizljiva jako, pa tako da ni sad nije puno drugacije. Primjetila jesam, da se ne smrzavam onako strasno kao prije trudnoce, ali svakako sam uvijek fino obucena, a grijanje cim malo ispod 20 padne ja palim 🤦‍♀️🤦‍♀️ 

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 182
18.9.2021 19:16:52   
Malaraja
Hahah kad gledas sa strane proletilo brzinom svjetlosti, a opet nama vrijeme kao da stoji 🤣 jos malo ce nas zamjenit nove trudnice 😋 al hajde vala mogu procitat sve sto ih zanima. 

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 183
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:

Ovako izgledaju prva 24 sata nakon porođaja
PRVI dan nakon porođaja za ženu koja je upravo postala mama pravi je vrtlog emocija.
U petak, u 4 popodne sam imala spontani po...
Kada pobacimo, kada izgubimo bebe, nema ništa. Ućutkane smo. Nemamo podršku.

image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

zatrudnjivanje
zvezdica009

Trudili smo se da zatrudnim

manje od 6 meseci (68%)

1 god (12%)

1.5 god (4%)

2 god (3%)

2.5 god (2%)

vise od 2 god (11%)

Ukupan broj glasova: 198

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here