|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:32:58   
liliana
Imam "situaciju," pa mi treba vaše mišljenje:
Naime, več par godina, jetrva za svoj i dečje rođendane kad zove MM i mene, poziva MM na mobilni telefon. Ja smatram da, ako smo oboje pozvani, osnovna kultura je pozvati na fiksni telefon, a da se na mob. zove samo onda kada ciljaš na određenu osobu. Tako sam ja sinoč, kada je pozvala na svoj sutrašnji rođendan, MM saopštila da beba i ja nečemo iči.
Da li sam u pravu? Šta biste vi uradile?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:35:28   
viking
Mislim da nisi u pravu. U stvari, vrlo mi je čudna cela priča. I da nisi stara članica, pomislila bih da se neko zajebava...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:37:08   
liliana
Viking, nije zajebancija. Zaboravila sam da kažem da nas dvije nismo u sjajnim odnosima, pa ne zove na fiksni da joj se ja ne bih javila.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:40:25   
mati
E pa onda ja mislim da nisi u pravu. Jednostavno nece da rizikuje da se ti javis, ako vec niste u dobrim odnosima. Stavi se na njeno mesto, da li bi ti zvala na fix, a znas da postoji mogucnost da se ona javi. A mozda se plasi da namerno neces da preneses m da vas je zvala?user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:41:05   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: liliana

Viking, nije zajebancija. Zaboravila sam da kažem da nas dvije nismo u sjajnim odnosima, pa ne zove na fiksni da joj se ja ne bih javila.


ali samim tim je i logično što ne zove na fiksni; i ja mislim da nisi u pravu ako ne odeš samo zbog poziva; druga je stvar ako ne odeš zato što se ne slažete i znaš da ti tamo neće biti prijatno, ali ne otići samo zbog poziva na mobilni, tu mislim da nisi u pravu....

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:43:05   
liliana
Ja uvek njih zovem na fixni, bez obzira ko će mi se javiti, i fino saopštim što imam. Ako neče da rizikuje da joj se ja javim, pa kak onda rizikuje da joj dođem?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:43:11   
viking
Haha, can you blame her? user posted image  Šalim se, ali sad stvarno, govorim generalno uzimajući u obzir sve tvoje postove koje sam do sada pročitala - moraš malo da se opustiš. Mnogo razmišljaš, sve vagaš trista puta, tražiš skrivena značenja, opterećuješ se sitnicama... ne valja ti to. Opusti se, uživaj. Idi na rođendan, lepo se provedi, druži se s ljudima. Nećeš valjda da sediš kod kuće jer je pozvala na mobilni? Ja bih izludela kad bih se time bavila, ozbiljno ti kažem. Ne troši svoje vreme na gluposti, jer ako tako analiziraš, UVEK ćeš naći neku negativnu konotaciju, u svemu.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:43:46   
Brana
IZVORNA PORUKA: liliana

Viking, nije zajebancija. Zaboravila sam da kažem da nas dvije nismo u sjajnim odnosima, pa ne zove na fiksni da joj se ja ne bih javila.

tako i meni zaova radi samo zove mm a ja kao da ne postojim,ali nemoj se cimati bolje je tako neka njega zove da ne bi dolazilo do svadje,ja bih isla da sam na tvom mestu u inat sto da ne odes!user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:44:24   
Anoniman
Joj sto aj volim kad me neko pozove i kaze mi duso moja ja te volim a ja ne znam koje user posted image A posle i taj skonta da je pogresio broj user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:45:26   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: liliana

Ja uvek njih zovem na fixni, bez obzira ko će mi se javiti, i fino saopštim što imam. Ako neče da rizikuje da joj se ja javim, pa kak onda rizikuje da joj dođem?user posted image user posted image user posted image


pa preko fiksnog ste jedan na jedan, a tamo će biti više ljudi, ne opterećuj se pozivom; idi ako misliš da će biti lepo ili da će tvom detetu prijati društvo, nemoj ako misliš da neće i to je to....

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.2.2011 1:46:07 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:47:47   
liliana
IZVORNA PORUKA: viking RR

Haha, can you blame her? user posted image  Šalim se, ali sad stvarno, govorim generalno uzimajući u obzir sve tvoje postove koje sam do sada pročitala - moraš malo da se opustiš. Mnogo razmišljaš, sve vagaš trista puta, tražiš skrivena značenja, opterećuješ se sitnicama... ne valja ti to. Opusti se, uživaj. Idi na rođendan, lepo se provedi, druži se s ljudima. Nećeš valjda da sediš kod kuće jer je pozvala na mobilni? Ja bih izludela kad bih se time bavila, ozbiljno ti kažem. Ne troši svoje vreme na gluposti, jer ako tako analiziraš, UVEK ćeš naći neku negativnu konotaciju, u svemu.

Viking, ona je osoba zahvaljujuči kojoj sam ja izgubila jedno dete zbog stresa koji mi je priredila, a kada smo pravili Tini rođendan, ona i dever  su prošli pored mene i Tine ne pozdravivši se kada su došli. Kao da ne postojimo. Da li ti je sada malo jasnije zašto sam takva u vezi celog slučaja "Jetrva"?user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:49:20   
viking
Pa to je onda druga stvar, nije razlog mobilni. Zar ne?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:49:40   
mati
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Joj sto aj volim kad me neko pozove i kaze mi duso moja ja te volim a ja ne znam koje user posted image A posle i taj skonta da je pogresio broj user posted image user posted image

Malo off. Popadija Maro pogledaj temu "odakle ste"

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:51:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Joj sto aj volim kad me neko pozove i kaze mi duso moja ja te volim a ja ne znam koje user posted image A posle i taj skonta da je pogresio broj user posted image user posted image

Malo off. Popadija Maro pogledaj temu "odakle ste"


E gle Nislika user posted image user posted image
E a ja se zenial tek sad vidla koja je problematika u temu user posted image

(odgovor članu mati)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:51:26   
liliana
IZVORNA PORUKA: viking RR

Pa to je onda druga stvar, nije razlog mobilni. Zar ne?

Ma, razlog je ona i njena glupost!!! I, pravo da ti kažem, baš me mnogo zabole i za nju i za njen glupi rođendan!!!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:53:46   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: viking RR

Pa to je onda druga stvar, nije razlog mobilni. Zar ne?

Ma, razlog je ona i njena glupost!!! I, pravo da ti kažem, baš me mnogo zabole i za nju i za njen glupi rođendan!!!!!



onda mislim da je najbolje da ne ideš, oset_im tvoj bes (opravdani po ovome što pišeš) i na razdaljini od preko 600 km user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.2.2011 1:54:54 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:54:37   
liliana
Dunja, ja sam sad u Srbiji, Daleko si mi 240km!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:55:43   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: liliana

Dunja, ja sam sad u Srbiji, Daleko si mi 240km!!!!!user posted image user posted image user posted image



aaaa još uvek user posted image , mislila sam da si se vratila, sve jedno, osetim user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 1:57:00   
liliana
Pa, ko ne bi bio besan da je na mom mestu?user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 2:00:36   
dunja RR
ti lepo dođi na RR kada bude njen rođendan i u ovoj temi piši a mi ćemo da te slušamo (čitamo)  user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 2:06:38   
liliana
 Dunjice, care!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 7:55:06   
Anoniman
Ja UVEK zovem sa mobilnog na mobilni, kao i mm. Fixni ne koristimo. Imamo besplatne minute na mob, i ne znam sto bismo ih bacali. :) Prenosimo jedno drugom poruke tipa "Zvao me je kum da dodjemo u subotu kod njih, treba da potvrdim ako si ti ok sa tim". Nikad mi nije palo na pamet da je takav poziv iskljucio mene ili njega iz tog poziva u goste.
Ali shvatila sam da je Lilianin problem druge vrste. :)


(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 10:33:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: viking RR

Pa to je onda druga stvar, nije razlog mobilni. Zar ne?

Ma, razlog je ona i njena glupost!!! I, pravo da ti kažem, baš me mnogo zabole i za nju i za njen glupi rođendan!!!!!


Ili idi s osmijehom na licu i planom da se dobro zabavite ili ne idi nikako!
Nemoj ni ti nju zvati na proslave ako se ne mozete gledati, bolje je da se jednom sastanete nasamo i to rjesite sto imate, ocito da problem nije mobilniuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 11:57:30   
IVA 11
Potpisujem sve sto je Lu rekla! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pozivanje na mobilni telefon
13.2.2011 19:38:10   
gabrijelaaa
IZVORNA PORUKA: Tash

Ja UVEK zovem sa mobilnog na mobilni, kao i mm. Fixni ne koristimo. Imamo besplatne minute na mob, i ne znam sto bismo ih bacali. :) Prenosimo jedno drugom poruke tipa "Zvao me je kum da dodjemo u subotu kod njih, treba da potvrdim ako si ti ok sa tim". Nikad mi nije palo na pamet da je takav poziv iskljucio mene ili njega iz tog poziva u goste.
Ali shvatila sam da je Lilianin problem druge vrste. :)



potpisujem u potpunosti...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here