|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naterajte me da vezbam
26.5.2009 19:51:18   
Anoniman
Uf....sad kako je sve vishe i vishe upeklo sunce....i nosi se sve manje i manje garderobe....ja ludim user posted image

Ne mogu se naterati da vezbam....hranu ako smanjim netju nishta jesti...jer i ovako jedem kao vrabac,....a neznam odakle mi onda ovi shlaufi na stomaku.....uffff....user posted image

Pomagajte...kako da se pokrenem....i skinem koji kg i zategnem ove moje shlaufe....user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Naterajte me da vezbam
26.5.2009 20:03:16   
prase
Penji se uz stepenice i silazi niz njih, nemoj ići liftom. Dok nešto čekaš, šetaj ako je to moguće, umesto da sediš ili stojiš. Ako moraš da stojiš u redu, zateži mišiće zadnjice i stomaka dok se penješ na prste i spuštaš na pete (po malo, ne baš da svi gledaju u tebe). Uzmi korpu u supermarketu umesto kolica, ako je to moguće. Pij dosta tečnosti, rashlađenog čaja ili vode - izbegavaj gazirane sokove i kafu. Vezuj pertle stojeći, umesto sedeći. Dok sediš, drži leđa u ispravnom položaju - nemoj da se zavaljuješ u stolicu ispred računara. Kada poželiš da pojedeš sladoled, prošetaj do najdaljeg frižidera za sladoled za koji znaš, pa pojedi sladoled hodajući nazad. Spavaj više, jer san regeneriše organizam i topi kalorije. Isplaniraj sebi vidjanje sa prijateljima u gradu, obilazak prodavnica, šetnje ili tako nešto u kasnim poslepodnevnim satima kako bi izbegla grickanje svega i svačega kod kuće. Ako je moguće, planiraj da se vratiš kući neposredno pre spavanja.

Ukratko rečeno, u svemu što radimo u toku dana krije se po neka vežbica, samo je treba pronaći. Ja recimo vežbam dok se igram sa malim, on se super zabavlja a ja nemam ni tragove od trudnoće na sebi. Šta više, imam manje kilograma nego pre trudnoće user posted image

Eto, jeste bilo uopšteno, ali nadam se da je od pomoći...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Naterajte me da vezbam
26.5.2009 20:06:23   
Anoniman
Znash shta je najgore....shto ja sve to radim....

Znam po 10-tak kilometara dnevno shetam...vozim biciklu i rolere...pijem samo vodu jer sam gazirano odavno izbacila...na stepenice ne mogu jer zivim u kuci....ali sve to nije dovoljno da se oslobodim ovog stomaka....i bash me ponekad nervira....danas pogotovo....user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Naterajte me da vezbam
26.5.2009 21:58:10   
dunja RR
prase- ne znam osobu koja vise hoda od mene, trcim svaki drugi dan na atletskoj stazi po nekoliko kilometara, nikada ne idem liftom, radim trbusnjake skoro svaki dan po nekoliko serija. leti puno plivam( i danas sam bila na Adi, gledala sa ceznjom u vodu, malo mi falilo da udjem ali ne smem zbog laparaskopije sledece nedelje).... pa opet imam 7-8 kila viska....

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Naterajte me da vezbam
26.5.2009 21:58:55   
dunja RR
ne jedem ni puno, onako srednje...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Naterajte me da vezbam
26.5.2009 21:59:28   
Anoniman
A ja sam malopre trchala pola sata....crkla nachisto...gola voda....ali i kad sam to radila svaki dan...nije bilo dovoljno....user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Naterajte me da vezbam
26.5.2009 22:08:31   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: prase

Penji se uz stepenice i silazi niz njih, nemoj ići liftom. Dok nešto čekaš, šetaj ako je to moguće, umesto da sediš ili stojiš. Ako moraš da stojiš u redu, zateži mišiće zadnjice i stomaka dok se penješ na prste i spuštaš na pete (po malo, ne baš da svi gledaju u tebe). Uzmi korpu u supermarketu umesto kolica, ako je to moguće. Pij dosta tečnosti, rashlađenog čaja ili vode - izbegavaj gazirane sokove i kafu. Vezuj pertle stojeći, umesto sedeći. Dok sediš, drži leđa u ispravnom položaju - nemoj da se zavaljuješ u stolicu ispred računara. Kada poželiš da pojedeš sladoled, prošetaj do najdaljeg frižidera za sladoled za koji znaš, pa pojedi sladoled hodajući nazad. Spavaj više, jer san regeneriše organizam i topi kalorije. Isplaniraj sebi vidjanje sa prijateljima u gradu, obilazak prodavnica, šetnje ili tako nešto u kasnim poslepodnevnim satima kako bi izbegla grickanje svega i svačega kod kuće. Ako je moguće, planiraj da se vratiš kući neposredno pre spavanja.

Ukratko rečeno, u svemu što radimo u toku dana krije se po neka vežbica, samo je treba pronaći. Ja recimo vežbam dok se igram sa malim, on se super zabavlja a ja nemam ni tragove od trudnoće na sebi. Šta više, imam manje kilograma nego pre trudnoće user posted image

Eto, jeste bilo uopšteno, ali nadam se da je od pomoći...


Da, slazem se sa svime. Super je savet user posted image
ali mi je mnooooooooogo smesno dok sve ovo citam i gledam sliku praseta pored ovakvog texta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 13:30:45   
gracija
Evo da se pohvalim i ja.Vec 7 dana vozim biciklo po 2 sata.Osim modrica i zguljenih koljena koje zaradjujem svakodnevnouser posted image ,osjecam se fenomenalnooooouser posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 13:32:55   
Rivana
ja sam nekad vezbala isla u teretanu na aerobik, a sada nista i bas mi to fali.....kako da se nateram kad imam milion izgovora....user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 13:39:30   
gracija
Jednostavno dogovoris se sa sobom.Idem sutra i to je to.Meni je takodje lijeno ici i na fitnes,aerobik(jednostavno nisam u toj prici),ali eto jedan dan sam odlucila da vozim bicikl i tako krenula.Za sad se super osjecam.Svu negativnu energiju izbacim vanuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 13:45:43   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gracija

Jednostavno dogovoris se sa sobom.Idem sutra i to je to.Meni je takodje lijeno ici i na fitnes,aerobik(jednostavno nisam u toj prici),ali eto jedan dan sam odlucila da vozim bicikl i tako krenula.Za sad se super osjecam.Svu negativnu energiju izbacim vanuser posted image

ma suer je bar nesto bar trcati lepse se covek oseca user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 13:57:45   
Anoniman
Hej gracija! user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 16:55:29   
Anoniman
Eto...koliko je vremena proshlo...a ja nisam nishta uradila... ali sada tju morati poshto idem na medene masaze, pa moram da nastavim sa nekim treningom ili ode sve u propast.... ali ne mogu da se nateram sama da idem...a nijedna moja drugarica nije zainteresovana za vezbanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 17:03:26   
Brand new mama
Posto sam ja danas u fazi da sam mnogo pametnauser posted image  htjela sam ti reci(jer sam procitala da jako malo jedes) da toliko reducirani obroci nisu bas pametni(ne znam da li ne jedes jer nisi gladna ili jer hoces da smrsas). Svacije tijelo drugacije reaguje, ali postoji sansa da se tvoje "istripovalo" da je u fazi oskudice,pa bukvalno cuva rezerve masnoce. A za "slaufe" nema nista bolje od trbusnjaka(mozes da kombinujes i obicne i ledjne i sl...),sto mozes da odradis i u kucnoj varijanti.Krenes od 20, pa do ..... svakih par dana povecavaj broj i mislim da bi to trebalo da pomogne

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 17:09:10   
Anoniman
Ne gladujem...nego jednostavno nisam gladna...i kad krenem da jedem brzo se zasitim...ne uvek...ali uglavnom je tako...
Shto se vezbanja tiche...ja kuci vezbam pomalo...ali s obzirom da sam nekad ja drugima drzala treninge...ovo mi je nishta...user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 17:49:31   
božana
Da li neka od vas zna kad sme posle carskog reza da se počne sa vežbama?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Naterajte me da vezbam
13.8.2009 18:03:34   
mihi
Posle 6. meseca mislim.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Naterajte me da vezbam
16.8.2009 11:28:50   
Anoniman
Ja sam pocela sa vezbanjem danas!!! Iz bolnice sam izasla sa 72 kg, kad sam prestala da dojim imala sam 67, a sad sam se opet vratila na 72. navukla sam se na gazirano i slatko, a rijerko sam kad to konzumirala. Moja tezina je uvijek bila zimi 63, a ljeti 61, sto je za mene idealno na mojoj visini 174. Dosta je bilo odlaganja! Sreca moja je ta sto sam vjezbala prije trudnoce, tako da mi je samo donji stomak malo opusten, a nemam naslaga na struku i na gornjim trbusnjacima. Eto, samo da znate, krecem u akciju, morala sam to podijeliti sa vama, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Naterajte me da vezbam
16.8.2009 11:32:03   
afrodita
Bravo Miljana, user posted image javi i rezultate.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Naterajte me da vezbam
16.8.2009 11:32:45   
Anoniman
Bravo Miljana, samo napred sa vezbanjem.user posted image
Ja sam juce pocela da vezbam na mom steperu koji sam kupila prosle godine. Do sad je samo sakupljao prasinu jer sam ja bila trudna i nisam htela da vezbam na njemu. Juca sam stepala 5 minuta, i osecam da me malo zatezu misici. Necu da se forsiram jer dojim bebu. Smem li uopste vezbati kad dojim?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Naterajte me da vezbam
16.8.2009 14:50:04   
Anoniman
ne vidim razlog zasto da neuser posted image Ja sam pocela sa trbusnjacima, ali ne klasicnim nego se rukama uhvatim za forelju i dizem noge. ovo je 100% efikasno, imam slika kao dokaz. Klasicni zatezu samo gornje, a slabo donje. Dizanje nogu podstice na rad sve trbusne. Plus vozim sobno biciklo koje je EXTRA(mrzim ovu rijec, nikada je ne upotrebljavan, ali zaista je prava da opise efikasnost bicikla). Javljam rezultate. Jednom sam vec dosla do zeljenog cilja, pa cu i sada!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Naterajte me da vezbam
17.8.2009 6:25:50   
Anoniman
Ja razmisljam da kupim leg magic... neznam dal ste videle reklamu za to u top shopu... jedna moja prijateljica (nazalost ne iz Subotice) ima ovu spravicu i kaze da je odlichna za donji deo tela...a meni je bash to kritichno...

LEG MAGIC KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Naterajte me da vezbam
17.8.2009 9:28:46   
Anoniman
najbolja sprava za donji dio tijela ti je sobno biciklo, zateze u isto vrijeme i listove, butine i dupe. 100% efikasno i provjereno.

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja razmisljam da kupim leg magic... neznam dal ste videle reklamu za to u top shopu... jedna moja prijateljica (nazalost ne iz Subotice) ima ovu spravicu i kaze da je odlichna za donji deo tela...a meni je bash to kritichno...

LEG MAGIC KLIK


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Naterajte me da vezbam
17.8.2009 12:28:13   
Anoniman
Pa meni ne pali biciklo...jer i inache mi je glavno prevozno sredstvo bicikal...a u teretani kad sam vozila taj sobni...nishta...bash nishta ne osetjam...niti jedan mishic da ozbiljnije radi....+ na sobnom biciklu mi trbushnjaci apsolutno ne rade....
Razmisljala sam o ekliptichnom trenazeru...ali to mi je jako puno para...ovo je duplo jeftinije...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Naterajte me da vezbam
17.8.2009 16:27:07   
Anoniman

Mora da ima efekta. jedes li ti draga moja slatko? Onako posle obroka?
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa meni ne pali biciklo...jer i inache mi je glavno prevozno sredstvo bicikal...a u teretani kad sam vozila taj sobni...nishta...bash nishta ne osetjam...niti jedan mishic da ozbiljnije radi....+ na sobnom biciklu mi trbushnjaci apsolutno ne rade....
Razmisljala sam o ekliptichnom trenazeru...ali to mi je jako puno para...ovo je duplo jeftinije...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here