|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 16:53:34   
Anoniman
Kako se slazete sa bratom i sestrom? Ne znam da li vec ima tema ,ako ima,zakljucajte...

Ja nikako,tako mi je tesko user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 16:55:27   
viking
Ja divno! Moj brat ima 5 godina, kupim mu autić i voli me najviše na svetu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 16:55:57   
viking
Anonimna, kakav problem konkretno imate?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 16:57:02   
jabudic
Imam striju sestru i 3 mladja brata, volim ih najvise na svijetu, divno se slazemo, svi ovako coporativno, i ne bih mogla da zamislim zivot bez njih, to su moje duse user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 17:40:18   
Anoniman
Imam samo brata i super se slazemo, i ne bih ga dala ni za sta na svetu... Iako zivimo blizu,svaki dan se vidjamo, mnogo mi nedostaje, nedostaje mi nase cavrljanje po ceo dan, ili kad ima problem sa devojkama user posted image , ali hvala Bogu napokon je nasao divnu osobu i nadam se da ce provesti zivot sa njomuser posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 17:42:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Imam samo brata i super se slazemo, i ne bih ga dala ni za sta na svetu...  mnogo mi nedostaje, nedostaje mi nase cavrljanje po ceo dan

Istouser posted image  On je mnogo bolji covek od mene,ma kakvi bolji, nestvaran jeuser posted image  pa mi nedostaje malo tih plemenitih vibri. U subotu cu ga videtiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 17:48:35   
Nina...
Moj brat je 9 godina mladji od mene, sad ce 18. user posted image  Obozavam ga i nedostaje mi puno, i svadjanje, i rvanje, i smejanje i sve user posted image ... on je moja ljubav ne menjam ga ni za sta!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 17:55:24   
mirks
moj brat je 11 godina stariji...ali razlika se zadnjih 20 godina uopste ne primecuje...dok smo bili mali izigravao mi je i mamu i tatuuser posted image ...to se promenilo kad sam izasla iz tinejdzerskog doba...pa smo postali ravnopravni.....ali sad kako nemamo roditelje postali smo jos blizi....on je covek kome stvarno sve mogu da kazem i bes i tugu i srecu..tu je da mi da savet da me podrzi da me smiri da utesi i da se zajedno radujemo...

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 18:34:48   
Brana
Imam sestru 8 god.stariju,super se slazemo,stalno se dopunjujemo,obe se bavimo muzikom i medjusobno se pomazemo kada god treba(menjanje u skoli,koncerti,deljenje muzicke literature,saveti,...),drago mi je sto nisam jedinica...ali zato bih mogla naglasiti da je uvek bolje naci muza koji je po mogucnosti jedinacuser posted image

< Poruku je uredio Brana -- 2.6.2011 18:37:43 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 18:40:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman


Ja nikako,tako mi je tesko user posted image

Razumem teuser posted image
Meni nikada svadja sa muzem nije pala tesko kao kad bih se blago pokacila sa bratom. Mada se to poslednji put desilo pre godinu dana i to oko gluposti, ali sam htela da presvisnem.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 18:45:20   
zoća
imam sestru 7 godina stariju slažemo se solidno.Svako ima žutu minutu ali kada zagusti samo ona i niko drugi.Pa na jednom porođaju me držala za ruku moje sunce,mada zna da bude i skot-skotićuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 18:48:53   
Klarita
Imam brata mladjeg 4 godine od mene, obozavam ga, cesto krijem pare i nutkam mu, saljem krisom kad god mogu...student je, pa valja se, dok sam i ja studirala bukvalno sam bila u stanju da trpim gladna samo da njemu posaljem da on ima...a, on je inace lenstina prava, mamina maza, a u gradu glumi frajera, ma mislim da je jos uvek deteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 18:52:57   
jelenadunja
Ja sam jedinica,ali sa sestrom od strica se super slazem.Mladja je 10 godina,ali zrela dovoljno da se razumemo.Cak nekad i ona meni podeli koji savet user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 19:23:28   
NadaR
Moj brat je 4 godine mladji .
On je u nekom svom svijetu , ja u svom , ne slazemo se bas najbolje .
Ne svadjamo se ali ni nemamo onaj odnos kakav bih htjela. user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 19:25:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nada RR

Moj brat je 4 godine mladji .
On je u nekom svom svijetu , ja u svom , ne slazemo se bas najbolje .
Ne svadjamo se ali ni nemamo onaj odnos kakav bih htjela. user posted image




Isto, samo je moj mlađi manje od dve godine. On je super momak, Nešu obožava, i mene...ali ima svoj svet, momački...pomoći će kad tražim, ali je dosta neodgovoran...valjda će odrasti nekadauser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 20:21:16   
SareniVrabac
imam dva brata, oba mladja... jedan je 4 god mladji od mene, i kao sto je vec neko rekao, u nekom svom svetu, pa ima dana kad se fino slazemo a i kad se uopste ne slazemo... a drugu je moja velika maza, sad mu je 11 god i dok se Aleksa nije rodio bio je kao moja beba, a sad je veliki ujko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 22:00:29   
Anoniman
Moj brat je 13 godina mlađi od mene, sad je napunio 17. Tek sada nekako uspevamo da se razumemo, da zaista pričamo i da zaista imamo nekakav kontakt. Do sada je on za mene bio klinac, a ja za njega matora. user posted image user posted image user posted image
VOLIM GA PUNO PUNO PUNO, jako sam ponosna na njega u poslednje vreme! user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 22:40:31   
oxy7
Mene je ova tema raznježila...
Moja sestra već dugo živi u Holandiji, tako da mi užasno nedostaje, iako dolazi prilično često. Pošto se udaje u avgustu, pretpostavljam da će to biti malo rjeđe i već sam tužnauser posted image . Obožavam je, a pošto je mlađa, nekao imam zaštitnički odnos prema njoj od kad se rodila. Mislim da je ona najveći prijatelj koga imam i koga ću imati u životu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.6.2011 22:54:45   
Jele
Imam mlađu sestru i mlađeg brata. Sa sestrom se slažem super, ona mi je ujedno i najbolja drugarica, jako je dobra osoba, tačnije najbolja koju poznajem. Sa bratom mi je odnos dosta hladan, nismo bliski, ponekad mi se čini kao da i nismo brat i sestra, oboje smo rogati, žao mi je zbog toga, ali ne umem to da ispravim. Na stranu to što se nas dvoje baš ne slažemo, tačnije nekako smo udaljeni, smeta mi to što mu je uvek porodica njegove devojke (koliko god da ih je bilo) važnija, bolja, interesantnija, više se trudi oko iste, nego oko sopstvene... Valjda zato i ne ispravljam taj nazovi naš hladan odnos, jer me to nekako nervira.

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:09:46   
Snelle
Moji roditelji imaju nas troje, tačnije imam i brata i sestru. S obzirom da i ja, ako Bog da, planiram troje dece, možete da pretpostavite koliko mi oni znače i koliko ih volim user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 3.6.2011 0:10:22 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:12:50   
Sanjica26 RR
Volimo i mi tebe, tj. ja. Brata cemo jos da pitamo da li i on tako osecauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 3.6.2011 0:16:08 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:15:28   
choopa choops
Imam sestru stariju godinu i po dana. Pa OK nam je odnos. Sta ja znam. Nije savrsen. Malo me nervira sto je neodgovorna, brzopleta, tvrdoglava, ali je zato velikodusna, uvijek spremna pruziti pomoc, nije kvarna i tako. Fino nam je. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:19:49   
Anoniman
Imam sestru po ocu. Ja često samo kažem "imam sestru" jer mi je jedina, rođena, a to što nam nisu iste mame je zanemarljivo.
Mlađa je od mene 7 godina i jako sam je makljala kad je bila mala. Posle je ona mene makljala kad je ušla u pubertet, terala mi momke. user posted image

Inače, volimo se. Nerviraju me njeni zadrti stavovi iz praistorije ("muškarac je muškarac samo ako lupi šakom o sto), ali se nadam da će je proći.
Ona studira književnost u BG.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:22:11   
moja ciklama
imam sestru_najdraže moje, 5 godina mladju, totalno smo različite,ali se uvek nadje kompromis, obožavamo se.
i imam brata_sekino rodjeno, 11 godina maladjeg, ljubi ga sestra, sav je na mene..sevaju varnice, ali se mnogo volimo.

hvala mami i tati na tom zadovoljstvu!


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
3.6.2011 0:23:40   
Snelle
Kako ste lepo krenule vas dve da iznosite mane svojih sestara dođe mi da rečem i ja jednu-dve, ali ne smem, može da pročita user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here