|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lažni ljudi
7.2.2010 21:26:39   
Anoniman
Koliko ih je oko vas? Svakim danom shvatam da ih je sve vise i vise oko mene. Ne znam, ali prestalo je da me boli sto znam da su mi prijatelji licimjeri, egoisti koji su tu samo kad im treba nesto.

Najcudnije je to sto me vise nije briga. Jedino sam ljuta na sebe jer sam sebe davala 100%. Naucila sam da cijenim ono sto imam i da mi budu najvazniji u zivotu David, mm i mama. I niko vise, ni rodbina, ni kumovi, ni prijatelji.

Najgore ljudske osobine su mi foliranje, egoizam i laganje. Kada mi foliraju sa cile-mile, cico-maco, a znam da im treba nesto. Egoisti koji su tu samo kada su trenutno sami, jadni i pateticni, pa ce onda nakace. I lazovi koji izmisljaju sve i svasta nebili ispali divni u ocima drugih.


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:29:39   
kleopatra*
Takvih ima na svakom koraku,ja sam naucila da kuliram i bas me briga imam svoju porodicu i prave ali prave prijatelje a ovi foliranti njima odmah zapusim usta i vrlo lako me zaobidju

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:31:43   
Sanjica26 RR
Sto pre prihvatimo, tim bolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:32:03   
Anoniman
Jednini najbolji prijatelji u mom zivotu su mm i mama. I to je sve. I zahvala sam Bogu sto imam njih!

(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:32:05   
Anoniman
Oko mene laznih ljudi vise nema, odavno. Tj, otkako sam se udala, isfiltrirala sam prijatelje, kroz najsitnije mrezice, jer sam znala da kad beba dodje necu imati vremena za sve, i zelela sam to vreme da provedem sa onima koji su mi iskreni i pravi prijatelji. Najurila sam sve koji su bili foliranti. Ranije mi nisu mnogo smetali, bila sam neozbiljna, i bilo me bas briga, ali oduvek sam znala ko su mi pravi prijatelji.
Sada ih imam...taman...dovoljno da mi je ono malo slobodnog vremena ispunjeno, a da me ne smaraju oni koji ne zasluzuju, ne moju, nego niciju paznju. na vreme sam ih "otkrila", i jednostavno, otpisala iz svog zivotauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:33:04   
Dora
Ja sam dobro naučila da procenim ljude i da kod njih cenim određene osobine. Ima i osobina koje ajde, mogu da prođu, a ima i onih koje osobe s kojima se družim nikako ne smeju da poseduju.
Nekako, kad mi osoba ne odgovara u tom smislu, ja je se jednostavno klonim. Ona ne učestvuje u mom životu, izbacim je i ignorišem. Tako je sa mojom rodbinom, sada sa rodbinom mm a prijatelji su mi zaista odabrani.

Eto,mogu da se pohvalim da oko mene nema lažnih ljudi


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:37:24   
lothroniell
Diabla, rzumem te skroz... Koliko li sam njih zaobisla shvativsi da mi nisu prijatelji za kave sam ih ja samtrala, nego da sam ja bila tu kada sam im trebala a kada su oni meni bili potrebni vesto su se migoljili, sada imam moga muza, kumu, mamu i jednog druga i vise ni na koga sem n anjih ne oslanjam. Na zalost ne znam da procenim ljude i u pocetku su mi svi dobri, i cak i ako primetim da nesto ne stima sa njima ja trazim problem u sebi i ubedjujem se da mi se to cini, da nije tako itd... Posto sam se par puta zbog te moje naivnosti opekla sada sve uzimam sa rezervom i prvo kod mog dragog proverim sta on misli, jer on na svu srecu cita ljude iz prve... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:48:02   
Anitaaa
Kod mene ti ljudi eno iza ugla u kontejneru.Sve sam ih odstranila-ne trebaju mi.Kad sam se udala i rodila bebu ti ljudi su sami pokazali svoje pravo lice pa sam većinu ljubazno ispratila iz mog života

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:49:41   
cipiripi
Odlicna tema!
Pronalazim se u njoj...
Svako pokaze svoje pravo lice, samo je pitanje vremena..
Vise me nista ne iznenadjuje..samo se slatko nasmejem...i pomislim "boze pomozi ovom idiotu..." i tako u krug..
Mnogo ima "laznih ljudi-laznih prijatelja", cak i oni ljudi koje sam nekad smatrala prijateljima sad ih nazivam "poznanicima"..
Kad NEMAS svi te vole i sazaljevaju te, kad POSTIGNES nesto u zivotu svi te gledaju kao "neprijateljabr 1" izmisljaju kako se bavis kojekavim sumnjivim radnjama pa zbog toga imas.. o boze naslusala sam se svega i svacega..
E onda ti dodje jos neki prijatelj za koga znas da i on laje o tebi i prica za ovog drugog kojekakve price-bljuvotine koje taj iti plasira..krajnje smesno.. user posted image

Ja se hvala bogu lepo nosim sa svim tim, volim i zelim da pomognem svakome..
Onaj ko pljuje..nek pljuje i dalje, nek hrani svoju dusu i kompleks, mene to ne zanima..

Ima jedna lepa pesma...

Vlado Georgiev Lazni ljudi

Otisli su moji
prijatelji svi
zivi i zdravi
ost'o sam bez njih

Zivio sam za druge
i dao im sve
ostao sam sam
ost'o i bez nje

Oblaci su ovi
brzi od mene
kad pomislim na vrijeme
dodje nevrijeme

A mizerni su oni
sto idu od mene
kad sam stuk'o sve
lazni ljudi, pitam se

Ref.
Lazni ljudi, misle zlo
lazna si i ti, plava djevojko
lazu ljudi, naucio sam to
al' lazi me jos nocas
plava djevojko

Oblaci su ovi
brzi od mene
kad pomislim na vrijeme
dodje nevrijeme

I mizerni su oni
sto idu od mene
kad sam stuk'o sve
lazni ljudi, pitam se

< Poruku je uredio cipiripi -- 7.2.2010 21:50:45 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:51:59   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Svako pokaze svoje pravo lice, samo je pitanje vremena..
Vise me nista ne iznenadjuje..samo se slatko nasmejem...i pomislim "boze pomozi ovom idiotu..." i tako u krug..
Mnogo ima "laznih ljudi-laznih prijatelja", cak i oni ljudi koje sam nekad smatrala prijateljima sad ih nazivam "poznanicima"..
Kad NEMAS svi te vole i sazaljevaju te, kad POSTIGNES nesto u zivotu svi te gledaju kao "neprijateljabr 1" izmisljaju kako se bavis kojekavim sumnjivim radnjama pa zbog toga imas.. o boze naslusala sam se svega i svacega..
E onda ti dodje jos neki prijatelj za koga znas da i on laje o tebi i prica za ovog drugog kojekakve price-bljuvotine koje taj iti plasira..krajnje smesno.. user posted image



Cipi,znači čitaš mi misli


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:55:14   
cipiripi
ali zaista je smesno, ranije sam se nervirala..znas kakva sam sad extra sa svim tim ljigavcima user posted image user posted image user posted image
kad ih vidim zagrlim ih, smejem se pricam..odu ludi kuci user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:57:42   
Anoniman
nekako sam tip osobe oko koje je uvek neko društvo... svima prija da su samnom jer ja ih zasmejavam, orasopložim, podsetim na ono vredno u njihovim životima čemu treba da se raduju ... takva sam. Čupam sve iz g*****. Ako... nema problema, jeni druge čupamo...
ali kad sam osetila koliko se ja ustvari istrošim ispijajući jednu običnu kafu i slušajući samo tuđe probleme... ma daj. Kafu mogu da pijem i sama.... kao da mi na čelu piše - prirodni talenat za slušanje i tešenje drugih... i nekako sa tim svojim stavom večito nasmejane osobe valjda ljude uverim u to koliko meni jednostavno ne treba topla reč, savet, pa i dobronamerna kritika...ne, Dragana sve može sama....
...u pola noći-u pola noći...
kada sam najbolju drugaricu čupala iz depresije i bila svedok svake njene suze nakon raskida višegodišnje veze, ma bila sam najbolja na svetu.... da bih pre neki dan dobila .... joooooooo spavam, pusti me ...(inače, bila sam jako tužna i stvarno mi je trebao samo njen glas ...)
od mene nije čula takvu rečenicu ni u 3 posle ponoći..
možda ovo nekome zvuči bzv ali ja zaista gledam i sitnice, nekako se tu desi da sam gotovo uvek u pravu....
ne znam.... možda sam bila nervozna... ali eto opet ću pre da okrivim sebe nego da priznam da možda neko i ne zaslužuje toliku moju odanost i privrženost....

MM mi je zaista trenutno najbolji prijatelj.Za sve.

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 21:59:37   
Anoniman
Moj potpis nije neka zezancija vezana za sex! To je moj djed stalno govorio. Sto znaci: Gledaj svoja posla, brini o svom zivotu, a ostali nek se gone daleko sa svim svojim sranj*ma.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 22:00:05   
Anitaaa
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ali zaista je smesno, ranije sam se nervirala..znas kakva sam sad extra sa svim tim ljigavcima user posted image user posted image user posted image
kad ih vidim zagrlim ih, smejem se pricam..odu ludi kuci user posted image user posted image user posted image


Tako i ja,sve potpuno normalno samo čim mi izadju na vrata izvetre mi iz glave


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 22:03:12   
Anoniman
O tome govorim. Meni ne treba niko vise. Nikakvi prijatelji. Sa tim sam zavrsila. Zauvjek. Ne mislim da cu se sad zatvoriti u kuci, jednostavno cu postaviti barijeru- postaviti ih tamo gdje im je mjesto. Daleko od srca, ali dovoljno blizu za jednu popodnevnu kafu uz trac partijuuser posted image

IZVORNA PORUKA: kaliopi

nekako sam tip osobe oko koje je uvek neko društvo... svima prija da su samnom jer ja ih zasmejavam, orasopložim, podsetim na ono vredno u njihovim životima čemu treba da se raduju ... takva sam. Čupam sve iz g*****. Ako... nema problema, jeni druge čupamo...
ali kad sam osetila koliko se ja ustvari istrošim ispijajući jednu običnu kafu i slušajući samo tuđe probleme... ma daj. Kafu mogu da pijem i sama.... kao da mi na čelu piše - prirodni talenat za slušanje i tešenje drugih... i nekako sa tim svojim stavom večito nasmejane osobe valjda ljude uverim u to koliko meni jednostavno ne treba topla reč, savet, pa i dobronamerna kritika...ne, Dragana sve može sama....
...u pola noći-u pola noći...
kada sam najbolju drugaricu čupala iz depresije i bila svedok svake njene suze nakon raskida višegodišnje veze, ma bila sam najbolja na svetu.... da bih pre neki dan dobila .... joooooooo spavam, pusti me ...(inače, bila sam jako tužna i stvarno mi je trebao samo njen glas ...)
od mene nije čula takvu rečenicu ni u 3 posle ponoći..
možda ovo nekome zvuči bzv ali ja zaista gledam i sitnice, nekako se tu desi da sam gotovo uvek u pravu....
ne znam.... možda sam bila nervozna... ali eto opet ću pre da okrivim sebe nego da priznam da možda neko i ne zaslužuje toliku moju odanost i privrženost....

MM mi je zaista trenutno najbolji prijatelj.Za sve.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 22:21:12   
Anoniman
cipi baš sam htela da turim pesmu...user posted image

da, Diabla draga, tako sam i ja često pomislila ..
pogotovu jer sam oduvek mislila aha, ok to je to... ti prijatelji koje sam stekla do sada to je to... što sam starija teže ću naći pravog prijatelja..
ali ne mora da znači, nikad ne znaš kada možeš naići na nekoga ko će te ceniti, tebe, tvoje vreme, pažnju, brigu.... onako, bez reči jer to se podrazumeva.
ne mora meni niko ni za šta da zahvaljuje, samo please budi čovek.
Danas je to izgleda najteže.
Danas kada se sve gleda kroz novac... kroz to kako se ko udao, koliko nečiji muž/žena imaju, koja kola voze....
ne daj bože da ispadneš iz tog koloseka i budeš toliko staromoda i toliko se zajebeš da poveruješ  u neku emociju i udaš se iz ljubavi..
jao, kako zna da proradi sujeta kod nekih prijatelja......
ma daj.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 22:23:55   
cipiripi
...Manje nas je svaki dan
ajkule kruze i cekaju plen
ja znam da ovo nije san
al' ja sam mornar tvrdoglav i lenj...

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 22:25:36   
Anoniman
Pa za sve koje sam mislila da su prijatelji (tako nazivam ljude za koje mislim da zasluzuju moju paznju) razocarali su me... Ostala sam na dve drugarice koje su mi daleko sada i bice uvek daleko! Vidjacu se sa njima,cucemo se i bicu uvek tu za njih dok me ne izigraju na bilo koji nacin! Kad mi se pije kafa ili je popijem sama,sa mm, mamom, tetkom, babom...
Pre sam se druzila vise sa muskima i prijalo mi je to,od kad sam sa mm i udaljila se poceli su da jedu g**** iza ledja... Oni koji su me najbolje znali pricali su gluposti iako znaju da nije tacno nista,muka mi je kad cujem za njih,a na ulicu ne daj Boze da mi se obrate, pljunula bi ih! Imaju srece sto sam pikljava i malecka pa ne smem da se upustam u tako nesto da ne dobijem po njusci!
Lepse mi je da kuckam sa vama nego da ispijam kafe sa "prijateljima"!
I sto rekoste mm mi je najbolji drug,drugarica,brat,ma sve sto mi treba a molim Boga da tako i ostane...


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 7.2.2010 22:27:01 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 23:28:07   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja

Oko mene laznih ljudi vise nema, odavno. Tj, otkako sam se udala, isfiltrirala sam prijatelje, kroz najsitnije mrezice, jer sam znala da kad beba dodje necu imati vremena za sve, i zelela sam to vreme da provedem sa onima koji su mi iskreni i pravi prijatelji. Najurila sam sve koji su bili foliranti. Ranije mi nisu mnogo smetali, bila sam neozbiljna, i bilo me bas briga, ali oduvek sam znala ko su mi pravi prijatelji.
Sada ih imam...taman...dovoljno da mi je ono malo slobodnog vremena ispunjeno, a da me ne smaraju oni koji ne zasluzuju, ne moju, nego niciju paznju. na vreme sam ih "otkrila", i jednostavno, otpisala iz svog zivotauser posted image



Slažem se sa ovim, samo što ja nisam "najurila" lažne prijatelje sad, nego davno, kad sam shvatila da svaki dan dolazim sa faxa samlevena. Da sam napunjena negativnom energijom koju odašilju drugi ljudi, da većina mojih "prijatelja" spada u energetske vampire i da mi piju svaki pozitivni atom. A kada god bi mi bili potrebni oni su pokazivali ne da nisu tu, nego da su prosto srećni što napokon i ja imam neki problem. Mnogo sam puta u prošlosti bivala povređena jer sam ljude puštala u život pa ih onda analizirala, a sazrevanjem sam naučila da radim suprotno: analiziram kakav si pa tek onda mogu da te pustim malo bliže.
I iskreno, nakon svega, mogu nabrojati samo par ljudi za koje bih ruku dala i za koje znam da bi to uradili za mene: mm, brat i sestra, mama i tata i verovali ili ne, nekadasnji decko. Kao sto vidite, uglavnom se svodi na porodicu. A prijatelji....blago onom ko zaista ima prave prijatelje. Ja, pored sve velike zelje u zivotu da ih imam, to nisam uspela....da li sam sretala pogresne ljude...ili sam ja negde gresila...ne znam. Jedino sto znam da ja nikada, ali nikada nisam bila lazni prijatelj, bas zato sto sam bila svesna koliko je to ruzno.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 23:42:48   
Anoniman
A ova ti je kao iz Biblijeuser posted image user posted image user posted image
Ljubim svaku tacku koju si otkucala, o rijecima da ne govorim. Sve je i kod mene identicno....

IZVORNA PORUKA: Jeca RR


Slažem se sa ovim, samo što ja nisam "najurila" lažne prijatelje sad, nego davno, kad sam shvatila da svaki dan dolazim sa faxa samlevena. Da sam napunjena negativnom energijom koju odašilju drugi ljudi, da većina mojih "prijatelja" spada u energetske vampire i da mi piju svaki pozitivni atom. A kada god bi mi bili potrebni oni su pokazivali ne da nisu tu, nego da su prosto srećni što napokon i ja imam neki problem. Mnogo sam puta u prošlosti bivala povređena jer sam ljude puštala u život pa ih onda analizirala, a sazrevanjem sam naučila da radim suprotno: analiziram kakav si pa tek onda mogu da te pustim malo bliže.
I iskreno, nakon svega, mogu nabrojati samo par ljudi za koje bih ruku dala i za koje znam da bi to uradili za mene: mm, brat i sestra, mama i tata i verovali ili ne, nekadasnji decko. Kao sto vidite, uglavnom se svodi na porodicu. A prijatelji....blago onom ko zaista ima prave prijatelje. Ja, pored sve velike zelje u zivotu da ih imam, to nisam uspela....da li sam sretala pogresne ljude...ili sam ja negde gresila...ne znam. Jedino sto znam da ja nikada, ali nikada nisam bila lazni prijatelj, bas zato sto sam bila svesna koliko je to ruzno.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lažni ljudi
7.2.2010 23:45:59   
Jeca*
user posted image
ostaje mi samo da se nadam da ću i uživo sresti nekog ko bi boldirao moje reči. Ali nekako mislim da se prijatelji stiču u mladosti, dok su nam duše još čiste, neiskvarene. Iskreno, više se i ne nadam da ću sresti nekog novog ko bi mi bio pravi prijatelj. I bolje tako. Pa čik nek se iznenadim user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 0:14:30   
Anoniman
To sam i ja mislila, da se prijatelji sticu u mladosti. Ali ljudi se mijenjaju, tako da ni to vise ne vazi. Treba cuvati samo ono sto zaista vrijedi, a to je porodica.

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image
ostaje mi samo da se nadam da ću i uživo sresti nekog ko bi boldirao moje reči. Ali nekako mislim da se prijatelji stiču u mladosti, dok su nam duše još čiste, neiskvarene. Iskreno, više se i ne nadam da ću sresti nekog novog ko bi mi bio pravi prijatelj. I bolje tako. Pa čik nek se iznenadim user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 8:05:38   
afrodita
Ja bas imam problem sa ovim. Divim se svima vama
koje procitate ljude iz prve. Ja ne mogu da primetim
odma da li je neko folirant, da li muti i laze. I zbog toga
bas gadno prodjem. Ne kazem da imam na gomile prijatelja,
ali mi bas treba vremena da skontam da sam pogresila u misljenju
nekih ljudi, ne moraju mi oni biti prijatelji.
Neke skontam cak za par godina. Desi mi se i da pomognem
koliko god mogu, da dajem, da slusam, da savetujem ali kad
meni dodje onda me iskuliraju a ja i dalje ne znam da odreagujem
na dogadjaj.
Skoro sam se osecala kao zvaka. Rastezali su me na sve strane
i svima sam bila dobra da bi mi neki uzeli posao ispred nosa,
drugi mi uzeli ono sto su mi dali,
trci presli preko svega i ponovo trazili od mene uslugu,
cetvrti mi zavideli sto nisam pala kad sam bila u muci...
I stvarno sve ove ljude znam godinama i sad tek upoznam ove
njihove straneuser posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 8:48:51   
Anitaaa
Ja uglavnom dobro procenjujem ljude....ovi koje sam spominjala u gornjim postovima su ljudi sa kojima sam odrasla.Sada je to druga priča.Ako procenim da mi neko ne odgovara kao osoba i ne zamajavam se sa dotičnom osobom.Smatram da se prijatelji,dobri prijatelji mogu sticati celog života.Samo je pitanje kad ćemo naći jedni druge.

< Poruku je uredio Anitaaa -- 8.2.2010 8:49:15 >


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 9:00:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

nekako sam tip osobe oko koje je uvek neko društvo... svima prija da su samnom jer ja ih zasmejavam, orasopložim, podsetim na ono vredno u njihovim životima čemu treba da se raduju ... takva sam. Čupam sve iz g*****. Ako... nema problema, jeni druge čupamo...
ali kad sam osetila koliko se ja ustvari istrošim ispijajući jednu običnu kafu i slušajući samo tuđe probleme... ma daj. Kafu mogu da pijem i sama.... kao da mi na čelu piše - prirodni talenat za slušanje i tešenje drugih... i nekako sa tim svojim stavom večito nasmejane osobe valjda ljude uverim u to koliko meni jednostavno ne treba topla reč, savet, pa i dobronamerna kritika...ne, Dragana sve može sama....
...u pola noći-u pola noći...
kada sam najbolju drugaricu čupala iz depresije i bila svedok svake njene suze nakon raskida višegodišnje veze, ma bila sam najbolja na svetu.... da bih pre neki dan dobila .... joooooooo spavam, pusti me ...(inače, bila sam jako tužna i stvarno mi je trebao samo njen glas ...)
od mene nije čula takvu rečenicu ni u 3 posle ponoći..
možda ovo nekome zvuči bzv ali ja zaista gledam i sitnice, nekako se tu desi da sam gotovo uvek u pravu....
ne znam.... možda sam bila nervozna... ali eto opet ću pre da okrivim sebe nego da priznam da možda neko i ne zaslužuje toliku moju odanost i privrženost....




bravo kaliopi...ista si kao ja, i isto iskustvo sa najboljom drugaricom,samo što je meni zalupila vrata ispred nosauser posted image ....i od tad hladnoća...njene suze i izvinjavanje ništa nisu promenile,otupela sam prema njoj totalno....

ja 8 meseci nisam u istom gradu kao i moje najbolje prijateljice,da bih sve više shvatala da su mi pravi prijatelji oni kojima sam na svoju žalost posvećivala malo pažnje i koji me se ovih dana iznenada i najsrdačnije sete i pozovu...te moje "pajtašice i ovce" kako smo se zvale u srećna vremena, izgleda imaju zmiju na telefonu ili su isuviše sebično srećne da se sete i pitaju:ej bre ženo pa šta ima novo,kako na poslu,kao živiš?jao sećaš li se kako smo...itd....

mnogo plačem zbog toga, zbog svoje neuništive pozitivnosti i unutrašnjeg opravdavanja dotičnih da možda nemaju vremena ili šta već,ali nadam se da ću  očvrsnuti i konačno shvatiti da ima mnogo loših ljudi i da mi trebaju naočare sa dioptrijom nebeskomuser posted image

< Poruku je uredio banini -- 8.2.2010 9:08:50 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here