|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rinas program mršavljenja
1.3.2009 21:57:59   
orhideja
Ja sam na ovoj dijeti već mesec dana.Omršavila sam 7kg.Osećam se super i nikada nisam gladna.Videćemo da li ću uspeti da izguram tri meseca.Da li je neko od vas pokušao sa ovim?

< Poruku je uredio orhideja -- 1.3.2009 22:09:57 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:01:05   
vodolija 82
draga orhideja,mozes li mi detaljnije opisati ovu dijetu,nisam dosada cula za nju...pusa

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:06:25   
orhideja
Mogu.Videćeš sa strane reklamu ispod debata i zadnjih poruka.Vrlo je slična,a možda čak i ista kao un dijeta samo što moraš da jedeš uvek u isto vreme,imaš recepte za svih devedeset dana jer se ona obavezno mora držati toliko ako hoćeš da održiš težinu i da se kilogrami ne vrate.Prvi dan-proteini,drugi dan-skrob,treći dan-ugljeni hidrati i sve ispočetka.svaki 29. dan je vodeni.Piješ samo vodu inače količina hrane koju jedeš ostalim danima je pun tanjir.ima cela knjiga o tome i jako je opširna.Ovo ti je ukratko.user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:15:29   
Ptičica
Znam za tu dijetu, a mišljenja su podeljena.
Ozbiljnio sam razmišljala da je probam, ali plašim se, jer želim user posted image .
Šta ti misliš?

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:19:51   
orhideja
Pa mislim da ne može da škodi.Naravno dok ne zatrudniš.Sa trudnoćom je sve drugačije.U organizam unosiš sve potrebne vitamine i minerale.Ja sam bezveze krenula,kao jedan dan pa ćemo videti i kada sam videla da nije teško,nastavila sam.I ja isto planiram bebu već duže vreme,pa ne ide i mislim da  mi je veći problem za zatrudnjivanje taj višak kilograma.user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:27:34   
Ptičica
I to je tačno. Ja imam par kila viška. Nije ništa alarmantno, ali mi je doktorka rekla da bi bilo dobro da smršam pre trudnoće, jer ću posle teže skinuti kilažu, a i za bebu nije dobro.
Jedini problem bi mi bilo to što se mora jesti u isto vreme.

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:28:53   
vodolija 82
ja sam bila pre neki kod mog dr i merio je me,posto ja trebam valjda od marta u postupak ivf,skrenuo mi je paznju da smrsam,mada ne spadam u kategoriju preterana kilaza,ali bih za svaki slucaj probala skinuti koji kguser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:29:52   
vodolija 82
ma pticice,ja mislim da cvrst karakter moze sve,samo ja nisam jedana od tihuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:29:58   
orhideja
Ja uglavnom ne mogu uvek jesti u isto vreme zbog posla ali trudim se da to ne bude velika razlika.Nije škodilo,opet sam smršala.Uz neverovatnu volju i strpljenje.user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:31:32   
orhideja
Ne moraš držati nikakvu dijetu.Samo izbaci večeru.Nemoj ništa jesti posle šest.Ama baš ništa.I tako isto kile idu dole.user posted image

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:34:51   
Ptičica
Eh! Znam... Ali, teško. Slatkiše ne jedem, zaista. To me ne zanima. Ne sećam se kada sam pojela neki slatkiš. Ali, zato slana hrana... mmmmmmmljac!!!user posted image
Pošto obožavam da kuvam... muž i ja jedemo k'o termiti!!! K'o popisna komisija! user posted image

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:38:01   
orhideja
user posted image user posted image user posted image Sve ja to znam.I znam šta je moj problem,mada ja nisam baš jako debela ali želja za user posted image user posted image je veća.Kada kreneš da grickaš nikada kraja,a kada završiš samo si još više gladna jel tako?Onda se prelazi na nešto konkretnouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:41:14   
Ptičica
Tako je. Skroz si u pravu. A, znam da želiš user posted image . Viđamo se na user posted image .
Probaću tu dijetu. Samo, da ne poremetim ciklus, bla, bla... Nadam se da neću dobiti!!!

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:43:23   
vodolija 82
ma mene su najvise unistili hormoni,koje sam primala za dva ivf_a,nazalost bez uspijeha i evo god.dana muku mucim,ludim....user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:48:50   
orhideja
Samo je potrebna jaka volja.Ja sam već poludela.Nisam sebe prepoznavala u ogledalu.Počela sam da izbegavam izlaske jer više ništa nisam mogla da obučem.Grozno.a tek kada mi je ginekolog rekao da obavzno moram smršati ako želim da zatrudnim,onda sam poludela.pa nisam valjda ja tako slabog karaktera.I eto 7 kg manje za sada.Samo nešto krenite po malo.Posle će sve doći samo od sebe.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:52:29   
vodolija 82
hocemo i moramo,sada ce konacno ljepse vrijeme,pa ce biti i vise fizicke aktivnosti

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Rinas program mršavljenja
1.3.2009 22:53:40   
orhideja
Srećno,idem da spavam.Čujemo se opet.user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Rinas program mršavljenja
2.3.2009 15:07:08   
Anoniman
A koliko je to kg viska koje imate? Ne morate mi reci kolika vam je tezina, ali koliko je se to kg smatra viskom kada zelite da zatrudnite?

(odgovor članu orhideja)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Rinas program mršavljenja
4.3.2009 12:25:33   
Modessty
Orhideja ajd mi na pp pošalji koliko košta ta knjiga i gde može da se nadje.

Ja sam pre tri godine primila gomilu hormona i od tada imam problem sa viškom kg. Pre toga nikad nisam imala probleme sa kilažom šta god da sam jela!
Nikad niasam imala celulit.

Sada imam 10kg više nego što je normalno za mene. user posted image Sva sreća pa na izgled nije strašno jer se sve lepo rasporedilo

Inače ne večeram nikada. Jedino kad se desi da odemo na neki rodjendan ili tako nešto.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Rinas program mršavljenja
4.3.2009 12:30:42   
Anoniman
Hormoni bas umeju da naprave haos u organizmu. Mnoge zene su se bas zbog tih hormona jako ugojile. Ne znam sta bih ti rekla, ali pojacaj znojenje tj. kardio treninge user posted image  Da li si probala sa nekim preparatom ili zelenim cajem? Mozda je ovo ipak vise pitanje za uopstene dijete nego za ovde user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Rinas program mršavljenja
4.3.2009 12:33:37   
Jeca*
Imate članak o tome na RR  user posted image

Rina's dijeta / UN dijeta / dijeta 90 dana <-- KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Rinas program mršavljenja
4.3.2009 12:38:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Katjica

Hormoni bas umeju da naprave haos u organizmu. Mnoge zene su se bas zbog tih hormona jako ugojile. Ne znam sta bih ti rekla, ali pojacaj znojenje tj. kardio treninge user posted image  Da li si probala sa nekim preparatom ili zelenim cajem? Mozda je ovo ipak vise pitanje za uopstene dijete nego za ovde user posted image



Ma nisam nikakve čajeve pila niti držala neku strogu dijetu. Kažu da organizmu treba bar 3 godine da bi se "sredio" posle uzimanja hormona.
A nisam radila ni svoje treninge kako treba jer sam se uvek plašila onog večitog "a šta ako sam trudna?"

Hoću da probam da malo korigujem ishranu, ali više na način da nadjem ono što meni odgovara.
ovo s receptima mi se čini kao dobra ideja.

Nerviraju me dijete u kojima je potrebno jesti jastoga ili neke nepoznate voćke koje ovde ili ne mogu da se nadju ili koštaju nenormalno

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Rinas program mršavljenja
4.3.2009 12:38:54   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Imate članak o tome na RR  user posted image

Rina's dijeta / UN dijeta / dijeta 90 dana <-- KLIK


Jeco pročitala ja. Hoću samo da čujem nekog ko je to već probaouser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Rinas program mršavljenja
4.3.2009 12:49:39   
Anoniman
Procitala sam vec clanak, i bas mi se svidja onaj deo "cokolada je obavezna" user posted image  Salu na stranu, bas je super sto imas recepte po kojima mozes da spremis sve sto ti treba, a ne kao sto neke dijete izmisljaju toplu vodu i sto Mod kaze treba da jedes jastoga ili papaju uvaljanu u sirce, ali samo tri puta dnevno po 3/4 vocke user posted image  Neke dijete su stvarno brdo gluposti, a ova mi zvuci ok i knjiga uoppste nije skupa user posted image  Meni licno ne bi odgovarala jer nemam toliko kg za skidanje koliko se tamo trazi, ali bi mi drago bilo da cujem druga iskustva ukoliko je neko probao user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Rinas program mršavljenja
4.3.2009 12:56:58   
Modessty
I mene interesuje šta ako hoću da skinem 10kg a ne 18 kao što se tamo kaže?!
ORHIDEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here