|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoća i fakultet
7.4.2009 7:30:33   
Anoniman
Da li ima koja je bila trudna (ili je trudna) a uporedo studira? Jel postižete? Kako na vas gledaju profesori (ima raznih ljudi...), jel vam lakše da položite ispit dok ste trudne ili je bilo lakše pre? Ili nema promena u odnosu?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoća i fakultet
7.4.2009 9:03:54   
NadaR
Ja sam zadnja dva ispita polozila u sedmom mjesecu trudnoce.Imala sam ogroman stomak,nisu se obazirali na to! Jedino me profesorka pitala kad je terminuser posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoća i fakultet
8.4.2009 14:11:08   
marince1
ja vam mogu reci da je moja koleginica imala svakava iskustva sa tim.Neki su bili blazi,a neki prof su imali komentare tipa ili studiraj ili se udaj!!!!Strasno!Ja jos nisam otisla na ispit ali javicu vam kako je bilo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoća i fakultet
8.4.2009 14:23:06   
mihi
Evo odgovora sa druge strane. Ja sam bar lično uvek bila sentimentalna prema studentkinjama koje su bile trudne, pomagala sam im da lakše završe vežbe i uvek na praktičnom ispitu malo pomogla, od kada sam počela da pitam usmeni ispit nisam još imala ni jednu trudnicu na ispituuser posted image  ali ne sumnjam da će opet biti isto.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnoća i fakultet
8.4.2009 22:31:46   
Anoniman
ja sam sad na postdiplomskim studijama, i imam malu prednost :)) dozvolice mi vanredni rok, ali ne zbog trudnoce nego jer je odzavam i zbog toga sto sam vec bila u bolnici zbog bubrega... inace mislim da ih ne bi bilo briga da mi je trudnoca ok. budale :) 

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 9:02:18   
Anoniman
Mislim da ako je trudnoća normalna, da se onda prema trudnicama treba ponašati kao prema ostalim studentima. Sasvim je druga priča sa rizičnim trudnoćama, ali mislim da trudnice sa rizičnom trudnoćom ni ne idu na ispite, ili se varam? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 9:09:13   
mihi
Ja sam napisala moj lični stav da sam ja kao žena i majka sentimentalna prema trudnim studentkinjama, mada ih stvarno nema puno, a te žene koje imaju problema u trudnoći obično ni ne dolaze na fakultet da polažu ispiteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 9:11:35   
Anoniman
Ma naravno da si kao ČOVEK sentimentalna, mislim da svako ko nije jednostavno nije normalan.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 10:29:25   
nitki
pozdrav svima,ja sam vasa nova clanica.Da se nadovezem na temu,meni je ostao diplomski rad koji je ovog meseca,al ja sam na pocetku trudnoce 6 nedelja tako da se i ne primecuje.Al imala sam koleginice buduce mame koje treba da zahvale svom detetu na polozenim ispitima, to je ipak pedagoska akademija, pa smo tamo svi ukljucujuci i profesore srecni kad imamo bebu u okolini. Tako da se kod nas isplati biti trudnica na fakultetu.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 10:32:14   
sneza24
Dobrodosla nitki user posted image

(odgovor članu nitki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 10:34:52   
Anoniman
Dobrodošla nitki! user posted image  I ja sam diplomirala trudna, bila sam oko 10-te nedelje, isto se nije primetilo.

Javi se na Spisak RR trudnica KLIK

(odgovor članu nitki)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 10:37:15   
Modessty
moja koleginica je imala probleme oko dobijanja potpisa. Bila je na sva predavanja do poslednjih desetak dana letnjeg semestra. Onda je imala neko krvarenje i bila u bolnici par dana. Profesor iz medjunarodnog prava nije hteo da mi da potpis za nju jer nije lično došla. Uverenje lekara i molba svih nas u učionici inije urodila plodom. Čovejk je user posted image overili su joj semestar bez njegovog potpisa hvala bogu. On je tada meni rekao "neka se odluči da li će da studira ili da radja decu"
Mislim da mu je komentar bio totalno kretenski!!!! Da sam ja kao ona bila pametna i sa 21 ostala u drugom stanju sad bih lepo imala dete a ne bi se mučila da zatrudnim u 32!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 10:41:03   
nitki
hvala na srdacnoj dobrodoslici

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 10:41:18   
Anoniman
joj kretena i komentara modessty... i on profesor...svega u Bozijoj basti.... na mom faxu su bili ok prema zenam koje su bile trudne kolko se ja sjecam... posto je i kod mene pravni fax...i cak su im izlazili u susret sto se tice i ispita ... pa meni nekad bilo krivina sto i ja nisam trudna ili sto bar jastuk ne stavim pod majicuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnoća i fakultet
9.4.2009 10:43:38   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
lenka e sve si blesava!user posted image user posted image user posted image

na mom faxu nema popuštanja, čak se većina ponaša totalno idiouser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnoća i fakultet
10.4.2009 22:01:49   
Lilly*
Ja sam imala jos 5 ispita do kraja kada sam zatrudnela, od kojih 2 teska, 4 sam dala dok se stomak jos nije ni tako video, tako da mi nije ni pomagao ni odmagao, ali zato ovaj poslednji!! Profesorica me je "sahranila" bas zbog stomaka, dobila sam pitanja, sve ispricala i ona kaze kako nemam pojma, da sam ucila po ko zna kojoj knjizi koja je zastarela, nije nego user posted image , ucila sam po onima koje je ona navela, nego sam posle cula da ona nije mogla da ima decu pa se na meni istresala user posted image . Porodila sam se, pauzirala oko mesec dana sa ucenjem, pa ponovo na strebanje, sve onako uz dete zajedno, izasla na ispit i slucajnost je htela, dobila jedno pitanje isto zbog kog me je prvi put oborila, ispricam joj isto ono sto sam joj i prvi put ispricala, iz istiih knjiga i dala mi 9!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnoća i fakultet
15.4.2009 0:09:05   
ana79
   Ja sam odbranila magistarski rad u 3 mjesecu blizanacke trudnoce. Bilo je to vrijeme najvecih mucnina, tako da sam jedva izdrzala 2 sata ispitivanja. Mentor i clanovi komisije muskarci, pa nista ne kapiraju, a mene uhvatila muka i preznojavanje, samo sam cekala da zavrsim. Kad ih je posle odbrane sefica sluzbe pitala jesu li mi cestitali sto nosim blizance, oni su se samo pogledali i zacudili kako to da sam trudna dosla na odbranu. Nijesu ni primijetili stomak koji mi je vec u 3 mjesecu izgledao kao trudnicama koje nose jedno dijete u 6-om.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnoća i fakultet
15.4.2009 0:14:01   
dunja RR
i ja sam pokusavala da zabebim  jos dok sam studirala, ali eto fakultet zavrsih odavno a od  user posted image ni trafa ni glasa...user posted image

(odgovor članu ana79)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnoća i fakultet
15.4.2009 0:21:47   
ana79
Bice Dunja!
Ne predaj se!
Obicno se desi kad se najmanje nadas!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnoća i fakultet
15.4.2009 0:23:23   
dunja RR
nadam se Anci, verujem da ce se i meni mm to desiti, nadam se uskoro...

(odgovor članu ana79)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnoća i fakultet
10.5.2009 11:42:04   
Berta
Ja sam bila na pola studija kad sam ostala u drugom stanju i bilo je raznih komentara. Šef katedre kod koga sam polagala dva ispita u to vreme je najednom bio blag a na drugom me oborio sa već pomenutim tekstom, odluči se da li ćeš da studiraš ili da radjaš decu.
Ništa se nije promenilo sa drugim profesorima, svi su bili isti kao i pre. Sreća u nesreći je što nisam imala predavanja jer sam obnovila tu godinu. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnoća i fakultet
11.5.2009 9:20:19   
Nanica1
Ja sam trudna 5+1 i ostao mi je jos diplomski na Pedagoskoj akademiji. Kod nas su profesori zakon i kada si bez stomaka a kada imas stomak...user posted image onda te svi maze i paze i svako ti da barem mrvicu prednosti.

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnoća i fakultet
11.5.2009 9:21:37   
Anoniman
Dobrodošla Nanice!

Javi se na Spisak RR trudnica!

(odgovor članu Nanica1)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnoća i fakultet
1.8.2009 10:16:49   
ceca 87
Ja sam na pocetku trudnoce, cetiri nedelje...Ovo dete mi je vaznije od stotinu fakulteta user posted image i bas me interesuju iskustva trudnica koje su polagale ispite, jer tek sam odslusala trecu i interesuje me da li predispitna nervoza, dosta ucenja i nerviranja mogu da skode bebi?Po prirodi sam panicar, cesto sam pre trudnoce imala nesanice, ali jako zelim ovo dete, a ipak hocu da pokusam da se izborim sa fakultetom...Upomoc!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnoća i fakultet
1.8.2009 10:26:55   
Anoniman
Naravno da može i fax i trudnoća. Prioritet si već postavila. user posted image

Ja nisam bila trudna na faxu, ali znam žene koje jesu bile. Jedna moja koleginica je detetu dala ime na T, jer je baš pred porođaj položila Trgovinu! user posted image

No, jesam paničar! Shvati to ovako: Ako izađem na ispit - postoji šansa da ga položim. Ako ga ne položim - biće druga šansa da ga položim. A ako paničim, imaš šanse da mi mozak blokira!

Sve će to biti suuuuper! user posted image

(odgovor članu ceca 87)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here