|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ko je "muško" u vašoj zajednici :)))?
13.5.2011 12:43:39   
Anoniman
E, što sam se primila na otvaranje novih tema user posted image
BubaMira me podstakla svojom "negativnom energijom" user posted image malo da nađem ovakvu neku temu, ali ne nalazim.... user posted image
Ja sam juče mm mužu rekla: "Ti slobodno možeš kolegama na poslu da se "pohvališ" kako tvoja žena u kući nosi brkove i pantalone!" Sad bi tu trebali da stoje: user posted image user posted image i sl. Ali meni je ponekad stvarno muka od tog "muškaranja".

Da pojasnim- kad god se desi neka konfliktna situacija sa ostatkom porodice, prijateljima, komšilukom, vezano za nas ili naše dete - uvek ja rešavam rasprave!!! Zamerimo sa mojima ili njegovima, uvek ja na vatrenu stolicu (pa nije ni čudo što me sveki mrzi), njegovi prijatelji naprave neko sranje, ili nas uvrede nekim postupkom, ja se šaljem da im skrenem pažnju, komšinica baci smeće sa terase na našu, ja idem da joj kucam na vrata, sad imamo muku sa dadiljom Mišinom i danas treba da se pokupe njegove stvari, kao i da se traže pare za razliku što neće ići do kraja meseca na čuvanje (od pon kreće kod nove žene), on se sve nešto prenemaže, pa neka joj ja to kažem, pa ne bi on da se svađa i zamera... user posted image A ja da odlepim!!! Zašto majku mu uvek ja?! user posted image Nije dosta što brinem da se domaćinstvo snabdeva, ja uvek smišljam šta se kuva, gde se ide, šta M da obuče, da li je uključen bojler, da li je bačeno smeće, nego moram i rukave da zavrćem svaki problem kad iskrsne.... Mm je divna osoba, ali moram javno konačno i to da priznam - mm je mlakonja!!! user posted image A tako bih se ponekad osećala krhko i zaštićeno od strane mačomena....Ahhhhhuser posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 13:55:55   
Maccana
user posted image user posted image user posted image Nina,bas si me nasmejalauser posted image !Moram priznati da te razumem,mada ja vise nisam u takvoj situaciji-tako mi je bilo u predhodnom brakuuser posted image !Bila sam pokretac svega,odgovorna za sve!Bila sam pravi brkajlouser posted image user posted image !E kao sto vidis iz prilozenog,ja sam se toga resila ali me nemoj pogresno shvatiti-nije to bio jedini razlog zasto nismo vise zajedno.Samo sam se pronasla u ovoj tvojoj prici pa reko" da prokomentarisem....Ja sam isto ludela od toga ali kako je vreme prolazilo pravila sam gresku i prihvatala sve vise i vise obaveza na sebe.Nije imao ko drugi.Toliko sam se zatrpala da sam na kraju radila dva posla,kucne poslove i sve poslove u dvoristu(citaj-muske p.)U svoje retko slobodno vreme sam uglavnom gundjala i trazila da se situacija promeni i da sada vec moj bivsi pocne da se ponasa odgovornije prema nasem z. zivotu...Vecina me je gledala kao Azdaju!Novac je prepustio meni a on je samo trazio-daj za ovo daj za ono,a ja budala se grizem hocemo li se pokriti do kraja meseca,hocu li ustedeti...uf,uf.Menjaj politiku zeno!S godinama ces dobiti etiketu;Za sve odgovorna!Najuser posted image ala si.Sadasnji suprug mi je zmaj!Ponovo se osecam kao zena i vise nikad ne bi nosila pantalone !!!!Cak sam i kosu pustilauser posted image user posted image user posted image !Sve je suprotno od onog sto je prvi bio i ja sam zadovoljna novonastalom situacijom.Ne kazem da treba da se razvedesuser posted image ,jer nama to nije jedini razlog bio(jeste jedan od razloga)ali pod hitno obuci suknju dok se nisi kao i ja smucila sama sebi od silnog gundjanja i nezadovoljstva!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:07:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maccana

Ponovo se osecam kao zena i vise nikad ne bi nosila pantalone !!!!Cak sam i kosu pustilauser posted image user posted image user posted image !


user posted image user posted image user posted image a ja se prošle godine ošišala na kratko user posted image user posted image user posted image
Ma ne mislim ja ništa loše, to je tvoje iskustvo, ja znam s' kim imam posla. I hoće on i da usisa i da čuva malog i u kupovinu ode, ma sve radi - ali kad mu se kaže user posted image Ja se samo umorim kad naiđemo na neku nezgodnu situaciju kao što je sad ova sa dadiljom i on očekuje da ja preuzmem potpunu kontrolu - i da nađem novu dadilju i ovu da otpustim. E ja našla novu- TI otpuštaj staru kako znaš i umeš. Jednog dana moraće da nauči da se nosi sa "vrućim krompirom". Mnogo znam da se iznerviram u datom trenutku, pa mi bude baš teško sa celim tim bremenom (to već razumeš), ali ja stalno guram tu priču kako mora i on da deli kako uspehe tako i poraze samnom, i stalno blablabla na tu temu. Valjda dopre do njega. Videćemo šta će sad u 15h da uradi, pošto ide SAM da pokupi Mišu i njegove stvari...........................

(odgovor članu Maccana)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:21:28   
Maccana
Jos nesto cu ti reci.To si cula milion puta u zivotu:Niko   nije    savrsen   !Samo mi znamo sta je za nas a sta nije.I svi se mi umorimo od nase uloge u zivotu i svi bi mi nekad nesto menjali.Niko od nas definitivno nije skroz zadovoljan.Moj m. je sada maco ali voli da je njegova zadja i neda svoje pantalone ni za zivu glavu.Voli da je uvek u pravu i sta ti ja znam...ali hocu da ti kazem da sve nosi svoje dobro i lose i da je na nama da odlucimo sta je za nas bolje.user posted image Savrsenog nema ali je meni ovaj moj ovakav dobar( iako bi ga i ja nekad uhvatila za gusu i protreslauser posted image )Moj savet ti je da istrajes u tome da mu nataknes malo vise odgovornosti,na primer:ostavi ga jedno dva dana sa decom samog,idi malo odmori negdeuser posted image ...shvatice!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:23:54   
jabudic
Mi "zivimo" nase uloge kako je i Bog odredio... user posted image
Ne bih mogla da budem musko u braku, tim vise sto sam ja njezna, romanticna riba, treba mi neko da me vodi i da me prizemlji kad uzletim mnogo u svojim iluzijama, koje predstavljaju 50% mog zivota user posted image

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:30:47   
Anoniman
Mene da vidite, štiklice, suknjice, pa našminkana, fina na kub user posted image
A kad nam zabadaju kaznu na auto što kasnimo jedan minut, mm ćuti, a ja user posted image
user posted image user posted image user posted image Naučila da se borim za svoje i to ti je. Mm su pre probleme rešavali roditelji, sad to radim ja, pa jadan ne zna da se snađe.
A mnogo me nekad golicaju ovi moji brkovi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:30:52   
oxy7
Baš super tema, moram da komentarišem...
Ja sam oduvijek voljela u sve da se petljam, da uzimam učešće u svim odlukama, i u vezama i sada u braku. MM je to ukapirao brzo i lagano mi prepustio da radim šta hoću, a on se uklapa, rijetko mu nešto zasmeta i sve je to išlo dok ja nisam počela da se osjećam upravo ovako kako je Nina opisala. Malo, po malo - to je strašno počelo da mi smeta, ali sam istovremeno shvatila da sam najviše sama kriva, a da je mm išao linijom manjeg otpora dok sam ja birala namještaj, odlučivala gdje ćemo na ljetovanje i da ne nabrajam...Ja kupujem namirnice za kuću, on ide sa spiskom kad mu kažem, ja kupujem garderobu za dijete, on je posmatrač, ja biram meni za rodjendanski ručak, on ide da preuzme hranu........

Nije to baš neki veliki problem, ali ponekad bih da budem od onih žena kojima je što kod nas kažu "mozak na otavu" i čiji muževi brinu o svemu. Stvarno ne kosim travu i sl, on takodje uradi dosta po kući, čuva dijete, ali me nervira što ja pokrećem inicijativu za 99% stvari. sa druge strane, možda bi mi neko sasvim suprotan počeo da pegla živce za dva dana...

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:35:11   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic

Mi "zivimo" nase uloge kako je i Bog odredio... user posted image
Ne bih mogla da budem musko u braku, tim vise sto sam ja njezna, romanticna riba, treba mi neko da me vodi i da me prizemlji kad uzletim mnogo u svojim iluzijama, koje predstavljaju 50% mog zivota user posted image


user posted image bravo prijo moja, slicne smo...
i kod nas se uglavnom zna ko je musko a ko zensko ali to ne znaci da ja ne znam da podignem osigurac, svadjam se sa majstorima, da mm usisa, opere sudje (to radi od kada sam trudna)... on je tu da nam trenutno obezbedi novac (pored pomoci koju dobijamo od mojih roditelja), da ,kao sto sam rekla, usisava, popravlja sitne stvarcice koje moze bez majstora, izbacuje smece... ja sam tu da skuvam, jer je njemu jedino bitno da svaki dan ima nesto kasikom da jede pa makar to bila supa iz kesice, mada se trudim da stvarno svaki dan pripremim nesto sto on voli i uzivam u tome, kao i da mu sipam da jede iako mi drugarica kaze da sam ga time jako razmazila- neka sam, da mu operem, ispeglam, i jos mnogo sitnica koje jesu zenski posao i koje znam da njemu znace...
i kao sto kaze moja prija, ja kao zensko mnogo mastam i zivim u iluzijama, a on pokusava da mi ispuni ono sto je realno i da me 'probudi' kada previse 'sanjam'...



(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:41:33   
Anoniman
Moram jedino jedno da mu priznam- što se novca tiče, izuzetno je savestan i kad počinje da se "tanji" on u brigu da nađe što više posla da pokrijemo mesec user posted image Ja sam po prirodi vrlo ekonomična, ali nikad se u životu nisam sputavala u planovima samo zato što imam loš mesec. On kad naiđe na prepreku u svakom pogledu se zaustavlja dok to ne reši, a onda planira dalje. Tu jedno drugo dobro upotpunjujemo, samo kad bi već jednom i on lupio šakom o sto i rekao: "Ne brini ženo, ovaj put ja ću da rešim situaciju. I'll be back!" user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:43:02   
Anoniman
Ili: "Idem preko da pobijem govna, i gotova stvar!!!" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E moj Radovane..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:43:09   
Anoniman
Mm radi, ja studiram i brinem o detetu, kuvam, perem i peglam...i radim skoro sve u stanu, ne mogu ja da čekam 10 sati da mi muž zavrne sijalicu, ili izbaci smeće, iako je to njegov deo poslova. Sama oštrim noževe, zakucavam eksere, prikopčavam telefone u struju i tako te manje stvari, jer mm često na posao ode pre podne i vrati se oko ponoći. Ali, kad je tu, on skloni sudove, raširi veš, tj uradi sve što mu kažem. Ranije mi je smetalo što moram sve da mu kažem, ali ako njemu nije teško da mi pomogne, nije ni meni teško da mu kažem. I ne mislim da on pored svog radnog vremena treba da ima i neka veća zaduženja u kući. Dovoljno je što uradi ono što ja ne mogu, i što mi pomaže u onome što mogu, ali u tom trenutku ne želimuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:48:16   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Mm radi, ja studiram i brinem o detetu, kuvam, perem i peglam...i radim skoro sve u stanu, ne mogu ja da čekam 10 sati da mi muž zavrne sijalicu, ili izbaci smeće, iako je to njegov deo poslova. Sama oštrim noževe, zakucavam eksere, prikopčavam telefone u struju i tako te manje stvari, jer mm često na posao ode pre podne i vrati se oko ponoći. Ali, kad je tu, on skloni sudove, raširi veš, tj uradi sve što mu kažem. Ranije mi je smetalo što moram sve da mu kažem, ali ako njemu nije teško da mi pomogne, nije ni meni teško da mu kažem. I ne mislim da on pored svog radnog vremena treba da ima i neka veća zaduženja u kući. Dovoljno je što uradi ono što ja ne mogu, i što mi pomaže u onome što mogu, ali u tom trenutku ne želimuser posted image



to htedoh reci ali sa zaboravilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:48:47   
Maccana
stvari. sa druge strane, možda bi mi neko sasvim suprotan počeo da pegla živce za dva dana...
E to je pesnik "teo da kazeuser posted image user posted image !Svi mi "nesto" trpimo ali samo trebamo da znamo sta hocemo da trpimo.user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:51:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maccana

stvari. sa druge strane, možda bi mi neko sasvim suprotan počeo da pegla živce za dva dana...
E to je pesnik "teo da kazeuser posted image user posted image !Svi mi "nesto" trpimo ali samo trebamo da znamo sta hocemo da trpimo.user posted image user posted image


user posted image Meni recimo uopšte ne smeta podignuta daska od wc šolje, ali mi beskrajno smeta kad patike u predsoblju nisu složeneuser posted image Mm trpi to što sam picajzla, a ja trpim što on nije. I oboje pravimo jednako velik kompromisuser posted image

(odgovor članu Maccana)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 14:56:49   
oxy7
Mislim da uopšte nije suština u tome ko radi kućne poslove. Stvar je u osjećaju da u svakoj kritičnoj situaciji treba nekako ja da poguram, a onda će i on učestvovati, naravno. To nije pitanje lijenosti, više nekako prepuštanje drugoj strani da krene prva u akciju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 15:00:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: oxy7

Mislim da uopšte nije suština u tome ko radi kućne poslove. Stvar je u osjećaju da u svakoj kritičnoj situaciji treba nekako ja da poguram, a onda će i on učestvovati, naravno. To nije pitanje lijenosti, više nekako prepuštanje drugoj strani da krene prva u akciju...


To oxy!!! E to je ono što mene muči. Ja sa kućnim poslovima nikakav problem nemam. Mm jedino ne pegla- SVE ostalo radi. Već to konstantno guranje i nagovaranje i ubeđivanje u situacijama kad bi on prvi trebao da istupi, a ja da ćutim u pozadini. Kod nas je to uvek obratno. 

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 15:01:28   
Ana RR
Jednom sam iz zezanja rekla mm (još dok smo se zabavljali) da ću ga voleti večno ako bude spuštao dasku na wc šolji user posted image nikad je nije ostavio podignutu user posted image hvala bogu pa je i on pedantan, uvek sve stoji na svom mestu.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 15:03:19   
eni26

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jednom sam iz zezanja rekla mm (još dok smo se zabavljali) da ću ga voleti večno ako bude spuštao dasku na wc šolji user posted image nikad je nije ostavio podignutu user posted image hvala bogu pa je i on pedantan, uvek sve stoji na svom mestu.


isti slucajuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 15:05:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: oxy7

Mislim da uopšte nije suština u tome ko radi kućne poslove. Stvar je u osjećaju da u svakoj kritičnoj situaciji treba nekako ja da poguram, a onda će i on učestvovati, naravno. To nije pitanje lijenosti, više nekako prepuštanje drugoj strani da krene prva u akciju...


To oxy!!! E to je ono što mene muči. Ja sa kućnim poslovima nikakav problem nemam. Mm jedino ne pegla- SVE ostalo radi. Već to konstantno guranje i nagovaranje i ubeđivanje u situacijama kad bi on prvi trebao da istupi, a ja da ćutim u pozadini. Kod nas je to uvek obratno. 



Mislim da to sve zavisi samo od toga kako se postaviš od starta zajedničkog života. Meni ne smeta da guram, jer sam malo dominantnija osoba od mm, par puta sam morala da mu napomenem da sam reši neke probleme sa njegovom familijom i da mi ne pada na pamet da se ja time bavim, ali tu sam baš bila izričita, i nisam mu ostavila izbora. Ne mogu da mu budem žena, ljubavnica, najbolja drugarica, pa još i mama, nemam vremenauser posted image Sad već nemamo problema, malo se i on, recimo, osmelio, ali za to je trebalo vremena i truda.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 15:06:50   
Anoniman
Prekopirala sam ovaj svoj post iz teme o vaspitavanju muževa :

Ja sa mm od prvog dana nemam taj problem oko podele kućnih poslova . Grešila bih dušu kad bih rekla drugačije , čak je on možda i previše u tome . Njemu ne predstavlja problem da skuva ručak (čak kuva bolje do mene) , spremi večeru za nas dvoje , usisa , obriše prašinu , opere sudove , sortira veš za pranje , raširi veš , pa čak ponekad i da ispegla isti , ako se ja bakćem nečim drugim . I nije mu to blam , to mu je skroz ok , i ne pogađaju ga eventualne prozivke muškog pola na taj račun . Meni je super što je takav . A kako je uopšte došlo do toga ? Pa ja sam njemu lepo rekla , kada je naša veza krenula u ozbiljnijem pravcu : ja ne kuvam . Nikad nisam kuvala . Ne umem da kuvam , ne volim da kuvam . Nikad nisam bila domaćica . Ne znam po JUS-u da ispeglam košulju , ne pravim 33 vrste kolača i ne dežuram sa metlom u ruci . Takva sam , hoćeš - nećeš , uzmi ili ostavi . Ako uzmeš - ne prigovaraj mi , lepo sam te upozorila . I on je uzeo .
Vremenom su se stvari promenile , naravno, uz malo dobre volje ja sam naučila što - šta da spremim , da ga obradujem , vodim računa o domaćinstvu ali je to i dalje u nekim skromnim okvirima , dovoljnim da sve funkcioniše kako treba , a da ja budem opet JA , a ne neko ko mlati krpom zarad opšteg blagostanja .
Mi smo , jednostavno , postigli kompromis , i našli se na pola puta : kao što on u određenoj meri želi domaćicu , tako i ja u određenoj meri želim da sačuvam svoj stari način života , u kojima su sudovi neoprani ali sam ja na suncu i uživam negde sa sobom takvom kakva sam . On je mene pustio da ne budem domaćica , a ja sam njemu za ljubav ipak postala malo domaćica .

Elem , tu smo temu obradili . Kao što mi kućanski poslovi sa mm nisu problem - tako mi je problem nešto drugo : ono , duhovne prirode , gde smo potpuno zamenili uloge i to me izluđuje . O čemu govorim ? O onome da sam , kada god iskrsne neki problem ( a ima ih , vala) , ja ta koja teši , ja ta koja ohrabruje , ja ta koja je "stub" u tim momentima , jaka za oboje . MM se obično slomi i jako deprimira , a ja lelujam oko njega sa smeškom i konstantnim "biće sve u redu" . E TO meni smeta . Volela bih da samo jednom ja budem ta koja će biti ohrabrivana i "štićena " na taj način . Da budem slabiji pol , a ne večiti utešitelj i izvorište energije i vere u bolje sutra .

Sad kad pročitam sve ovo kontam da sam izgleda ja ta koja piški stojeći user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 15:11:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja RR


Mislim da to sve zavisi samo od toga kako se postaviš od starta zajedničkog života. Meni ne smeta da guram, jer sam malo dominantnija osoba od mm, par puta sam morala da mu napomenem da sam reši neke probleme sa njegovom familijom i da mi ne pada na pamet da se ja time bavim, ali tu sam baš bila izričita, i nisam mu ostavila izbora. Ne mogu da mu budem žena, ljubavnica, najbolja drugarica, pa još i mama, nemam vremenauser posted image Sad već nemamo problema, malo se i on, recimo, osmelio, ali za to je trebalo vremena i truda.



Mm je godinama živeo sam sa svojim mlađim bratom (momčili se user posted image ) koji je po prirodi "mozak na pašu i sve mi ravno" i on je u tom periodu bio konstantno u situaciji da misli za dvoje i za celo domaćinstvo. Konstantno je bio nervozan, svađao se sa njim oko najmanjih sitnica i kad je počeo da živi samnom, valjda je počeo i da se opušta...... Da bi se na kraju pretvorio u svog brata, a ja u njega user posted image Ja dajem sve od sebe da ga podsetim na neke zaboravljene odgovornosti, i sam je svestan toga, pa vremenom valjda će se više angažovati

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 16:02:30   
Lu
Ja sam po potrebi, muško ili žensko!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 16:30:11   
Maccana
Nije stvar u obavljanju kucnih poslova!Pa mm neke stvari u kuci obavi cak bolje nego jauser posted image !Pomaze mi i radi sve sto zatreba,i verujte,ono sto nnnnnaaaaj vise volim kod njega je sto mu nista nemoram govoriti!Naravno da se dogovaramo oko svega ali je ipak on taj koji preuzima odgovornost iposledice kada su u pitanju neke krupnije stvari i odluke.Smatram da me je tu ipak "pobedio"i volim sto jeste.Ja jesam po prirodi dominantna ali je on od mene jaci i to mi je ok...nekako mi je to kod njega muzevno i ponosim se njegovim sposobnostima.On se u moje stvari ne petlja a ja u njegove nemam nameru!Jedno dr uvek pomazemo ali ipak svako zna svoje obaveze i oboje uzivamo u njima.Iskreno,to sam oduvek zelela.Naravno da ima mane ali je ipak on musko i ja u tome uzivamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 17:14:50   
bebać
Ne znam šta sam,znam da on finansira kuću oduvijek a ja radim 'skoro' sve ostalo....a odkako sam počela raditi brate neću ni ja mnogo toga ako neće i on...valjda mogu gledat tako jer me nema do 4 u toj kući(prije nisam mogla,dok nisam radila)......

a kad vidim slučajeva gdje žene finansiraju kuću plaćaju stambene kredite,a on kući spava(jer nema posla) naježim se....i ovo moje mi nekako djeluje normalnije

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Maccana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ko je "muško" u vašoj zajednici...
13.5.2011 17:55:50   
Lu
Jel pričamo o donošenju odluka u zajedniciuser posted image
Ja sam ta koja pravi planove i mužu iznese sve spremno, jer njega nema tako da njemu to odgovara.
Naravno da razgovaramo prije konačne odluke ali bude skoro uvijek onako kako sam ja zamislila.
Neke stvari je jednostavno odlučiti sam a neke baš i nije!
Jedino se ne petljam u njegove poslovne odluke, dosad se pokazao kao pouzdan i vrijedan tako da nema potrebe da se tu petljamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here