|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko dugo telefonirate?
18.4.2009 18:56:09   
Anoniman
U vreme kada su ljudi sve više otuđeni, može da bude teško naći nekoga da se s njim ispričate; nekada ne uspete ni stvarno bitne informacije da prenesete. Ali, postoje i trenuci kada zaista niste u prilici da ćaskate, makar i baš voleli da se siti ispričate s osobom koja vas zove, ili se radilo o bitnoj osobi s kojom ne možete samo tako da skratite razgovor.
Izvor: krstarica.com

Jel volite duge telefonske razgovore?
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
18.4.2009 18:59:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko dugo telefonirate?
18.4.2009 19:00:22   
Anoniman
Ja to u poslednje vreme ne radim. Kako uzmem tel u ruke, Luka kaže "Piški mi se!" user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
18.4.2009 19:01:29   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koliko dugo telefonirate?
18.4.2009 19:04:24   
dunja RR
ja ne volim duge razgovore zato sto radim u call centru, smuci mi se telefon kada ga pogledamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko dugo telefonirate?
18.4.2009 19:05:40   
Anoniman
user posted image dunja

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko dugo telefonirate?
18.4.2009 22:54:06   
sneza24
Kako sa kim.Imam jednu drugaricu koja zivi u NS pa se ne vidjamo cesto i kad se cujemo pricamo najmanje pola sata.Sa drugima se cesce vidjam pa uglavnom vodim kratke razgovore.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko dugo telefonirate?
19.4.2009 0:06:14   
afrodita
Pricam dugo sa drugaricama koje ne vidjam.
A koga vidim svaki dan
E ZURIM SAD NEMAM VREMENA...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko dugo telefonirate?
19.4.2009 14:07:29   
Lu
Ne volim da telefoniram.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko dugo telefonirate?
19.4.2009 19:04:49   
Sneža
Nekad se toliko raspričam da kad pogledam na sat,zabezeknem seuser posted image ,ali su srećom češći oni kraći razgovori.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koliko dugo telefonirate?
19.4.2009 19:11:28   
Anoniman
Nekada sam umela satima da pričam, čak mi je tata u jednom momentu uzeo mobilni a fixni izbacio iz sobe. Sada... uglavnom nemam vremena a ni volje. 

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko dugo telefonirate?
29.4.2009 8:57:07   
NadaR
Ja ne volim da telefoniram user posted image
Kad treba da zovem , brzinski to odradim.
Moja mama voli da duuuuugo prica pa meni poslije par minuta dosadi i odmah zavrsavam razgovoruser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko dugo telefonirate?
20.4.2010 23:36:23   
Anoniman
Ne volim telefone, ne volim duge razgovore, iritira me kad cujem da zvoni!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko dugo telefonirate?
20.4.2010 23:39:32   
Dora
Ja sam mislila da će mi paket od 900 minuta biti previše i zapitala sam se šta ću sa tim silnim minutima? Međutim, sramota me da kažem, skoro sam većinu paketa potrošila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko dugo telefonirate?
20.4.2010 23:42:13   
Sanjica26 RR
Joj meni se smucilo telefoniranje. Pre sam cesto koristila razgovore preko mobilnog, jer mi je mm bio daleko. Hvala Bogu vise ne moram da tako provodim vreme sa njim

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko dugo telefonirate?
21.4.2010 7:17:04   
bebironcic
Ranije sam znala da visim satima,sa mm sam pricala jer nismo ziveli u istom gradu!Kada sam se udala telefon nisam mogla ni da pogledam,iritirao me je...A,sada...sada opet znam da prilegnem na telefon iz razloga sto su svi moji u drugom graduuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko dugo telefonirate?
21.4.2010 9:13:11   
pepino
Nemam fiksni kuci trenutno pa ne telefoniram!A mobilni skup,pa se razgovori svedu na ono sto mora da se kaze,javi!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko dugo telefonirate?
21.4.2010 10:15:58   
lenaa
uh telefoniram koliko moram, a moram i previse jer moji iz Srbije samo zazvone jednom i cekaju da se ja javim

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko dugo telefonirate?
10.7.2010 1:12:00   
Mishica 77
Uu, baš puno! Sa mnogim dragim ljudima mi je to jedini način komuniciranja jer zbog obostranih obaveza nemamo vremena za "bliske susrete".... na žalost. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koliko dugo telefonirate?
10.7.2010 2:10:33   
dunja RR
zbog posla, jako puno....
privatno-jako malo, više volim živi susret.....

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koliko dugo telefonirate?
12.8.2014 16:45:57   
branki*
ja puno pricam telefonom,ali ne sa puno osoba.sa mojom mamom i sa mm kad nije tu npr se cujem vise puta na dan,ali na kratko.a,imam 2 drugarice,pogotovo ova jedna,super se druzimo i sve znamo jedna o drugoj,sa njima pricam po sat vremena,i to svaki dan...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koliko dugo telefonirate?
12.8.2014 16:53:23   
tijatija
Jako malo, kratko i brzo... Strasno me nervira ta stvarcica i rado bi je skroz izbacila iz upotrebe ... STalno ga zaboravljam ili necujem pa jos kad pocne kritika sa druge strane sto se nejavljas? pa gde si? kako si zaboravila? dodje mi da ga lupim o zid user posted image pa nek zovu koliko hoceuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koliko dugo telefonirate?
12.8.2014 22:15:20   
Misha i Ljisha
tijatija mene mm stalno kritikuje gde mi je mobilni sto se ne javljam i td. Dok je D bila beba ako se slucajno ne javim na telefon znao je cak da zove komsinice da dodju da me obidjuuser posted image . Uglavnom kratko pricam, ne potrosim paket od cini mi se 900 smartova. ni ne znam koliki mi je paket hahaha...Imam samo jednu koleginicu s kojom razglabam dugo i po sat vremena. Al to je zato sto se ne vidjamo cesto. Jednom ili dva puta nedeljno skajpujem sa drugaricama izvan Srbije i to je to.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koliko dugo telefonirate?
13.8.2014 0:16:15   
Leptiric123
Ja puno telefoniram,sa drugaricama uglavnom...manje pisem poruke jer kad mi stigne peocitam pa zaboravim posle da odgovorim ako u tom momentu ne mogu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koliko dugo telefonirate?
13.8.2014 8:19:57   
Anck Su Nmaun
Ne volim duge telefonske razgovore to me smara, uglavnom je to nesto kratko... tipa kad se vidimo , nesto da se dogovorimo... a ono kafenisanje preko tel. uhhhhh

Ili ko ima Viber, What;s up, mesinger usput razmenimo po koju porukicu.


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.8.2014 8:21:51 >

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here