|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata svoj...
12.1.2012 15:42:30   
Tatamata

Odbor roditelja – jedinstvena inicijativa uključivanja lokalnih zajednica i povećanja transparentnosti.


Cryo-Save, vodeća evropska banka matičnih ćelija, sa oduševljenjem objavljuje pokretanje jedinstvenog programa – Odbora roditelja.


Cilj ovog programa je da se klijentima Cryo-Save-a pruži mogućnost da iz jedne nove perspektive sagledaju samu kompaniju i da saznaju više o načinu na koji jedna porodična banka matičnih ćelija funkcioniše u pogledu laboratorijskih procedura i tehnika krioprezervacije. Ova jedinstvena inicijativa je pokrenuta kako bi se stvorila interakcija između kompanije i njenih klijenata a ujedno predstavlja i način da se poveća transparentnost same organizacije.


Pročitajte ceo tekst...

www.cryo-save.com/rs

www.maticne-celije.rs

www.facebook.com/maticnecelije


< Poruku je uredio Tatamata -- 16.1.2012 12:39:35 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Odbora roditelja - Cryo-Save otvara vrata...
12.1.2012 17:35:01   
snovi
Sjajna vest za sve buduće roditelje user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Odbora roditelja - Cryo-Save otvara vrata...
15.1.2012 17:16:50   
dunja RR
Da li ste pročitali ovu lepu vest? :)

Ovo je sjajna prilika roditeljima da se upoznaju sa radom kompanije Cryo-Save, da saznaju koje su mogućnosti upotrebe matičnih ćelija a i da otputuju u Belgiju!

Sjajno, zar ne!



(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Odbora roditelja - Cryo-Save otvara vrata...
16.1.2012 10:36:44   
Sesilija 83
Super vest\
user posted image
Mi smoc prosle nedelje posetili poslovnicu i potpisali ugovor i naravno preuzeli paket
Vrlo su ljubazni i profesionalni... sad cekam porodjaj smirena...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
16.1.2012 14:00:45   
snovi
Lepa vest, zaista je bitno da i roditelji učestvuju u ovoj priči!

Rekla bih da Cryo-Save ozbiljno radi svoj posao, čini mi se profesionalnije od ostalih banaka matičnih ćelijakoje su zastupljene u Srbiji.


(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
28.1.2012 11:41:00   
Vanjina mama
Sesilija 83 ,posto vidim da si u toku sa procedurom,interesuje me kad bi trebalo da se javim u poslovnicu Cryo Save da bih potpisala ugovor,sad sam 10-a nedelja trudnoce?!I kad se rade potrebne analize krvi?

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
28.1.2012 12:15:01   
dunja RR
Vanjina mama poslala sam vaše pitanje u Cryo-Save Srbija, oni su partneri Ringeraje, tako da uskoro očekujte odgovor na ovoj temi.

Dobro došli na Ringeraju user posted image

(odgovor članu Vanjina mama)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
28.1.2012 13:18:07   
Vanjina mama
Hvala user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
29.1.2012 10:58:39   
dunja RR
Draga Vanjina mama, stigao je odgovor iz Cryo-Save Srbija:

Dragi naši,

Prema našim propisima, krv iz pupčanika se ne uzima ukoliko se porođaj desi pre 34.-te nedelje trudnoće.
Korisnica može kontaktirati Cryo-Save da dobije sav info materijal, a za ugovor i set se može javiti nekoliko nedelja pred porođaj.

Tel. : +381 11 2018 955; +381 11 2018 956
Fax : +381 11 2018 959
Email: serbia-info@cryo-save.com


Pozdrav,

Cryo-Save Srbija

(odgovor članu Vanjina mama)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
29.1.2012 20:17:05   
Vanjina mama
Draga Dunja RR,hvala na odgovoru!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
3.8.2012 13:37:13   
dunja RR
Molim vas da ne reklamirate druge banke matičnih ćelija, ovde pričamo SAMO o Cryo Save!

Hvala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Vanjina mama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Odbor roditelja - Cryo-Save otvara vrata ...
12.1.2013 20:54:50   
lilihip
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here