|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvr...
3.12.2015 17:44:14   
marketing RR
Mame, da li znate zašto su žitarice važne u ishrani beba i male dece? Proverite znanje i konkurišite za nagradu!


Kompanija Nestlé će tokom decembra nagraditi 15 najvrednijih Ringerajinih članova poklon paketima Nestlé dečije hrane u vrednosti od 2.500 RSD!

Takmičenje traje od 3.12. do 24.12.2015. (zaključno sa 24.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.!



user posted image


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada!

Uz sve navedeno, morate pratiti i Nestlé sponzorsku temu u kojoj ćemo vas svakih nekoliko dana iznenaditi novim pitanjem, na koje se odgovor nalazi na sajtu sponzora www.bebe-nestle.rs
A ukoliko sa nama u ovoj temi podelite savete vezano za ishranu bebe tj. dece, i neke fotografije vaših mališana dok klopaju to donosi dodatne poene!

Tematika ovog konkursa je "Važnost žitarica u ishrani beba i male dece".

user posted image

Svaki tačan odgovor donosi 100 bodova, savet koji podelite donosi 100 bodova, fotografija vašeg mališana za vreme obroka (sa žitaricama) donosi 200 bodova a svi bodovi se sabiraju sa brojem objava na forumu, s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji budu učestvovali u temi. Prvih 15 članova sa najvećim zbirom bodova + objava osvajaju nagrade.


Dalje, treba da budete što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!! Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma user posted image

Brojenje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagrađeno će biti 15 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu a ujedno i tačno odgovorili na Nestlé pitanja, odnosno podelili savete i/ili fotografije u takmičarskoj temi !!!





Tokom takmičenja podrazumeva se da i korisnici iz inostranstva mogu da učestvuju, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji (rodbina, prijatelji).

Nakon takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika (poštarinu plaća sponzor).


Pročitajte više>>>


A nagrade, pa nagrade su kao i do sada više nego sjajne, paketi puni sjajnih proizvoda koje dečica jaaaako vole!!!

Učestvujte i srećno!!! I neka najaktivniji pobede user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 11.12.2015 1:58:49 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 17:57:41   
marketing RR
I da počnemo sa pitanjima user posted image

Kada ste uveli žitarice u ishranu svog deteta?

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 18:06:59   
Mariya
Bezglutenske žitarice - pirinač i kukuruz sa 5,5 meseci,to je bila prva čvrsta hrana koju smo probali,a žitarice sa glutenom sa 7,5 meseci,prvo sam im dala malo keksa,pa koricu od hleba,tako sam uvela pšenično brašno, a ostale žitarice u obliku nestle 8 cereals,sa punih 8 meseci.

< Poruku je uredio Mariya -- 3.12.2015 18:07:41 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 19:00:36   
bojana92
Zitarice koje smo uveli a ne sadrze gluten su pirinac i kukuruz,uveli smo ih sa 4,5 meseca,jer smo krenuli ranije da jedemo cvrstu hranu,jer nije beban sisao dugo.Zatim smo sa 7 meseci uveli zitaarice koje sadrze gluten,kao keks i ovas.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 19:28:16   
isidora88
Sa 4.meseca smo poceli da uvodimo pirincane pahuljice.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 20:02:04   
branki*
Sa 5 meseci bezglutenske,tj pirinac prvo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 20:12:14   
emicaa
Žirarice sa glutenom sa 8 mjeseci,bez glutena sa 4

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 20:22:15   
vonavoj
Da li ce biti isti paket kao prethodni? Ne bi bilo fer da opet ucestvujem.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 21:47:14   
dddaca
Mi smo zitarice uveli sa 5.5 meseci, najpre pirinac, a kasnije i kukuruz i proso. Gluten smo uveli sa 7.5 meseci , a tome je prethodilo uvodjenje ovsenih pahuljica kao namirnice bez glutena ali najcesce kontaminiranih glutenom. Posto nisam bila sigurna kako da ga uvedem dala sam joj prvi dan koricu hleba koju je malo zvakala, ali slabije gutala. Sledeceg dana sam udrobila hleb u kiselo mleko i tako smo polako krenule sa glutenom.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 22:01:22   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: marketing RR

I da počnemo sa pitanjima user posted image

Kada ste uveli žitarice u ishranu svog deteta?

Bezglutenske sa oko 5 meseci, glutenske sa 7.

Evo i kako izgleda kad ga taaaja hrani (palenta sa mlekom u pitnju)
user posted image
online photo storage

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 22:10:16   
mila83
Pitala bih isto što i Vonavoj..pošto je isti sponzor,da li je i poklon paket isti? U prošloj nagradnoj igri smo osvojili paket, i ne bismo sada opet da se takmičimo ukoliko je ista nagrada ili ako je mimo pravila...mada vidim da ima još dobitnika od prošlog meseca koji odgovaraju na pitanja.
Lepo je da i ostali vredni članovi budu nagrađeni.

Što se tiče odgovara na pitanje...Sa 5 meseci smo uveli kukuruz,proso i pirinač, a sa 8 meseci ovas,pšenicu, raž,ječam..svaku žitaricu posebno a onda uživali u žitnim kašama,između ostalog i u Nestle žitaricama user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 22:12:01   
mila83
Trco,sad videh fotku..medenjak mali user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
3.12.2015 22:18:24   
MakiJ
Mi smo poceli sa pirincanim yitaricama sa 4 meseca user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 7:29:39   
m2m2
Zitarice smo uveli sa 4 meseca. Nije bas mnogo voleo da pije mleko, pa nam je doktorka preporucila da krenemo sa pirincanim kasicama. Sa zitaricama je stvarno bilo bolje, mnogo je voleo da ih jede. user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 8:22:47   
Leptiric123
Sa četiri meseca, prvo pirincanu kašu

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 9:39:35   
Maraj
Pirincanu kasu smo spremili sa 6 meseci

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 9:42:14   
Mala Elena
Valjda cu ovoga puta biti aktivnija user posted image

Sa 5 meseci, prvo pirinac cini mi se bas da je bio Sinlac pa onda palentu, griz...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 9:51:23   
dddaca
Mi griz jos nismo jele. Ne znam ni sama sto. Racunam da je malo bljutav bez mleka

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 10:00:39   
Mariya
Pa griz na vodi i nije nešto ukusanuser posted image
Probaj sa voćem.prokuvaš vodu,ubaciš voćku i kad omekša dodaš griz i ukuvas.
Ja u to onda dodam neko sveže voće i sve izblendam, i pošto moja može,dodam i med da bude ukusnije. E,to je već ukusan griz na vodiuser posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 10:03:49   
mali_mis
Bezglutenske - pirinac sa 3,5 meseca.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 11:16:47   
amdn
Bilo je davno ali smo prvo jeli Bezglutenske žitarice - pirinač sa 5 meseci, to je bila prva čvrsta hrana koju smo probali i mnogo nam se dopala.

Inace mi smo veliki za taj paket,
ali ako dobijemo kojim slucajem nagradu prosledicemo je ili nekom dRRugaru/ dRRugarici ovde ili malenom bata Vidaku koji sad ima 4 meseca, pa ce uskoro da njupa sve to.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 11:23:15   
amdn
evo kad smo prvi put probali prvo sam bio zabrinu sta je to

user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 11:24:31   
amdn
a onda sam sam grabio kasicicu :)

user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 11:41:23   
amdn
Dijana mi smo nagradu dobili na leto ili prolece ne secam se i bila je bas dobra, ako sad daju istu odlicno je,
Tad nismo znali da je sve za bebane pa smo mi uzeli bilo je mleko u prahu dve velike kutije, dve kutije kasica i deserti,
mlekoi kase smo poklonili a deserte je J pojeo,
al i ja bih drage volje pojela i kasice i dezerte :)


< Poruku je uredio marketing RR -- 4.12.2015 11:54:37 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 11:56:44   
muzicarka
Bezglutenske sa 6 a sa glutenom oko 8 meseca...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here