|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:10:52   
Trcosava
Jedna od jutros - mešani hleb i abc sir (na oko)
user posted image
uploadimage

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:12:05   
amdn
Dijana user posted image
slazem se sa tobom, zato i kazem ako dobijemo poklanjamo user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:12:19   
NadaR
Divaaan mladi gospodin! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:12:45   
Trcosava
A ovde gospodin sam jede projicu (bez jajaj)
user posted image
photo hosting

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:13:43   
Trcosava
Što se tiče griza, kako sam ja spremala (a i dalje spremam) skuvam gušće griz na vodi, pa viljuškom raznječim u adaptirano mleko (mame koje doje mogu da dodaju svoje izmuženo mleko)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:28:03   
dijana1*
Trco koji smekeruser posted image musavi smekeruser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:29:04   
eca89
Joj, Trco med medeni, a tek rupiceuser posted image !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 12:58:49   
adulence
pirincanu kasu sam Ivi uvela sa 5 meseci,kao i kukuruznu,a glutensku nesto kasnije ako se ne varam sa 7 meseci...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 13:06:05   
adulence
user posted image

u pitanju je bila projica...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 13:07:08   
adulence
nagrada je stvarno divna,a posto cemo mi za par meseci poceti da jedemo divne nestle kase,ovoga puta ucestvujemo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 13:12:04   
emicaa
Ja učestvujem čisto onako jer je lijep osjećaj kad nešto osvojiš a svejedno ću je na kraju pokloniti nekoj id vas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 13:17:34   
adulence
jeste emice u pravu si...
user posted image
evo i nas kako ruckamo kukuruz...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 14:07:32   
Anarunika
Mene nema pa nema. Valjda ću sada uspeti da budem aktivnija ,motivacija je odlična user posted image . Krenuli smo sa 5,5 meseci sa pirinčem ali ga je Živa nešto brljavila. Onda sa nekih sedam sam dala i palentu, pa je onda insistirala da grize hranu iako zuba nije imala pa sam joj dala hleb (ne beli). Onda su na red došli plazma keks i sada jedemo i ovsene pahuljice. Inače dugo je brljavila sa hranom i tek je skoro počela da jede onako zdravo .Mada lepo napreduje user posted image

user posted image

Evo kako ruča devojka Palentu user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 4.12.2015 14:14:52 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 14:35:34   
marketing RR
Drage mame, naravno da imaju pravo učestvovati sve mame, ali molimo vas da korektno odgovarate na pitanja, jer nas zaista zanimaju iskustva mama, tema ovog konkursa i jeste "Važnost žitarica u ishrani beba i male dece". Da ponovimo još jednom prvo pitanje :) Bacite se na odgovore, savete i fotografije, to tražimo ovde!

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Kada ste uveli žitarice u ishranu svog deteta?


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 15:41:51   
dddaca
Auh, al' se ovde zahuktalo. Hajde da se vratimo na temu :)

IZVORNA PORUKA: Mariya

Pa griz na vodi i nije nešto ukusanuser posted image
Probaj sa voćem.prokuvaš vodu,ubaciš voćku i kad omekša dodaš griz i ukuvas.
Ja u to onda dodam neko sveže voće i sve izblendam, i pošto moja može,dodam i med da bude ukusnije. E,to je već ukusan griz na vodiuser posted image


Ja tako spremim palentu i ovsenu kasu po neki put. Skuvam vockicu i pred kraj dodam palentu ili ovsene pahuljice koje sam prethodno usitnila u blenderu i kuvam jos par minuta. Mnogo to volimo da ruckamo.
A sveze voce izbegavam da kombinujem sa zitaricama zbog varenja

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 15:47:39   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dddaca

Auh, al' se ovde zahuktalo. Hajde da se vratimo na temu :)




Tako je.

Jutros baš pričam sa drugaricom i kažem kako koristimo te pahuljice. Jedan od doručaka (ili užine) je i voćni jogurt sa 7-corn pahuljicama. Ne dam puno pahuljica. Možda 3-4 kašičice i ovde kupim malo tečniji voćni jogurt.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 16:27:15   
dddaca
O pa vi ste malo veci od nas :) Jos joj nisam davala vocni jogurt, pretpostavljam da ima isuvise secera i da joj je jos rano za to (preterujem malo, znam...), ali zato 7 corn kombinujemo sa jogurtom ili ekstra kiselim mlekom

< Poruku je uredio dddaca -- 4.12.2015 16:28:04 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 17:29:45   
nikiteki
Sa 6 meseci smo poceli polako da uvodimo zitarice

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 19:40:14   
milicicak
Sa 4,5 meseca je probala Milupine zitarice pirinac i kukuruz, jos imam traumu od toga user posted image
Onda je oko 6,5 pocela da jede palentu i pirinac sa AD mlekom i palenta joj je bila omiljena vecera do otprilike godinu dana od tad ne moze da je smisli user posted image
Glutenske zitarice smo uveli sa 8 meseci kroz griz pa presli na Neatle 8 zitarica. Danas je u dm-u ceznjivo gledala kutiju 8 zitarica sa kakaom i pitala da li je to jela kad je bila mala i da bi mozda mogla da jede opet user posted image
Za dorucak cesto jedemo ovsenu kasu, omiljena kombinacija nam je lesnikovo mleko i cokolada :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 20:35:44   
mila83

Ako i osvojim poklon paket,hvala Bogu imam kome da prosledim..ili nekoj rr mami koja nije imala vremena za kuckanje ili jednoj porodicnoj prijateljici, koja ima bliznakinje koje krajem decembra pune 7 meseci a svaka pomoc oko njih bi im dobro dosla... Vazna je dobra namera,a toga je uvek na RR bilo !
Moja T jedino i jede Nestle pahuljice,sve smo probali ,obicne, i sa kakaom i sa medom...ali uglavnom praktikujem da joj spremam zitarice u zrnu u raznim kombinacijama, sa vocem ili jogurtom,kao dorucak, uzina..tako uglavnom.

< Poruku je uredio branki RR -- 5.12.2015 12:09:37 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 21:33:27   
serpica
Ja ne ucestvujem nazalost,moja draga Veselica obradovala je moje malisane i jos jednom joj hvala za to..
inace sam uvek pocinjala sa Nestle prve zitarice,pirinac i kukuruz sa nekih 4,5m zadrzavali se na tim zitaricama dugo,kasnije su nam bile kao baza uz povrce i vvoce...gluten jos uvek nisam uvela,ali ima veoma lepih Nestle bezglutenskih kasica,pored zitarica...
Maraj naravno da svako ima pravo da ucestvuje,pogotovo kad je ovako divna nagrada,ali verujem da ce ih biti jos dok tvoj mali ne pocne da rucka,a obzirom da su u pitanju 8 zitarica i nestle mlecni deserti ima vremena do tada,u najmanju ruku moze im proci rok trajanja dok on krene da jede te namirnice,ako me razumes..verujem da niko nije hteo da te isprovvocira,naljuti niti bilo sta drugo...

< Poruku je uredio serpica -- 4.12.2015 21:48:29 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
4.12.2015 23:50:55   
Modessty
E ovo je super nagrada za koju se vredi boriti (naravno pošteno)! Srećno mame!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
5.12.2015 0:00:44   
Ivanka 75
Prva je bila pirincana kasica sa 5,5 meseci. Po savetu pedijatra, videlo se da joj dojenje nije bilo dovoljno, trazila da sisa na 1h a teska skoro 8kg.
Pa onda postepeno, proja, kukuruz, palenta, iskreno, sve sveze, ne kupovne kasice.
A bas prve su bile Nestle pirincane pahuljice user posted image
Nisam obracala paznju na gluten jer hleb i keks nije htela da jede skoro do 2 godine pa su nam zitarice i pirinac bile zamena.
I to mogu reci savrsena zamena! Stolica redovna! Nikad je nije boleo stomacic! Nikad nije imala proliv kao beba. A to sve pripisujem ishrani bogatoj zitaricama.
Ako osvojim nagradu poklanjam niskim bebama, imamo ih punooo user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.12.2015 0:05:00 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
5.12.2015 0:05:00   
Modessty
user posted image Ivankice bravo!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za n...
5.12.2015 0:18:35   
Bibilib
Cao zene vidim da je ovde bas gusto ali opustite se... Nagrada je fenomenalna ali mi necemo ucestvovati jer smo vec dobili nagradu... Vama zelim punooo srece user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here