|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 15:59:44   
Anoniman
Mlađa žena - stariji mušarac...
Mlađi muškarac - starija žena...
Velika razlika u godinama...
Mala razlika u godinama...
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
18.2.2009 16:01:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 16:02:32   
eugenija
Dakle, MLAĐI definitivno... Kao što rekoh... pastuvčić u cvetu mladosti, pun snage, veseo, nema pojma o životu i ima mene stariju iskusnu koku, kao predmet obožavanjauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 16:09:31   
Ana RR
svidja mi se ta definicija user posted image

ja imam 28 a mm 29, razlika je dakle minimalna. ali eto kad sam bila mlada i naivna user posted image  , naisao je neko ko me je ocarao bez obzira na godine. i trajalo je to punih 5 godina, volela sam i bila sam voljena, cak cujem i dan danas ( a proslo je 4 godine) da jos prica o meni.

mislim da sada, u ovim godinama, ne bih pristala na tu vezu, ali tada mi nije smetalo..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 16:19:04   
ljubičica
Mm je stariji  od mene 13 godina i mogu vam reći da mi savršeno odgovara u svakom pogledu user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 16:46:45   
sneza24
Mm je od mene stariji 6 godina i mislim da nije ni previse ni premalo.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 19:06:15   
Jeca*
Ja sam oduvek volela da muškarac bude bar 4-5 godina stariji od mene. I takve veze su mi bile najbolje. Dugo dugo sam bila u vezi sa tipom koji je 7 godina stariji od mene. Sjajna mi je malo veća razlika u godinama. Možda zato što sam ja oduvek bila zrelija od svoje generacije jer sam odrasla uz stariju sestru i njeno društvo. Uvek sam tražila zrelijeg muškarca, a oni su svakako pažljiviji, nežniji, iskusniji...
Sve u svemu, mm je skoro 12 godina stariji od mene i ne bih ga menjala ni za koga na svetu, a ta razlika nam savršeno prija. Zapravo i ne primećujemo je. On je mlad duhom, izgleda kao da je stariji duplo manje i tako. Sve u svemu u svom slučaju glasam za kombinaciju stariji muškarac, a uopšteno ko kako voli user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 18.2.2009 19:07:46 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 21:00:11   
Jacaca
moj muz je samo jednu godinu i 15 dana stariji od mene, nemam nista protiv starijih ali ja ih nikada nisam volela. Pre mladji nego stariji.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 21:07:41   
Jeca*
U ja ne volim mladje NIKAKO! Sebe ne bih nikada mogla da zamislim sa mladjim tipom. Čak ni sa tipom koji je moje godište. Probala par puta, ali baš loše iskustvo...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 21:57:44   
dunja RR
uvek glasam za sterijeg,mm stariji 8 god. od mene

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 22:05:30   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja sam oduvek volela da muškarac bude bar 4-5 godina stariji od mene. I takve veze su mi bile najbolje. Dugo dugo sam bila u vezi sa tipom koji je ... stariji od mene. Sjajna mi je malo veća razlika u godinama. Možda zato što sam ja oduvek bila zrelija od svoje generacije jer sam odrasla uz .... Uvek sam tražila zrelijeg muškarca, a oni su svakako pažljiviji, nežniji, iskusniji...


Jel ti to pričaš o mom životu ili o svom? user posted image

Moj muž je 9 godina stariji od mene. Tepam mu "starkelja" user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 22:31:58   
andrijana
Mm je od mene stariji 11 godina. Pa,sve smo tu negde.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 23:02:27   
maša
Igrom slučaja mm je skoro dve godine stariji, a zapravo ne mislim da je razlika u godinama važna.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razlika u godinama među partnerima
18.2.2009 23:10:35   
NadaR
Mislim da je razlika u godinama sasvim nebitna stvar ukoliko se par voli i razumije, nadopunjuje... Mm je stariji 9 god, to nam je samo plus, njegovo iskustvo nam je puno pomoglo na pocetku zajednickog zivota!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 0:14:52   
Anoniman
Ja sam se zabavljala i sa mlađima i starijima i sa mojim godištema, međutim, uvek mi je najviše prijalo da je moje godište pa do 5god stariji. MM je 3god stariji od mene.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 1:51:24   
kumara
user posted image user posted image user posted image Ja se bas nikako ne uklapam u vase primere!!!!!

Ja sam se skoro uvek zabavljala sa starijima i bila sigurna da cu da se udam za nekog ko je stariji od mene, ali... MM je 3 godine mladji od mene!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 6:53:28   
Lu
Moj je stariji dvije godine,neznam mislim da nisu bitne godine,
ali je jedna činjenica,evo samo na osnovu ovih postova velika većina žena traži starije muškarce što je još jedan dokaz da smo zrelije i da ako tražimo sebi ravne oni moraju biti starijiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 9:16:28   
sani
IZVORNA PORUKA: lu
neznam mislim da nisu bitne godine,


ja se slazem sa lu jer mislim da je bitnije nesto drugo a ne "propisna razlika" u godinama.
kod mene je slucaj da je mm 4 godine mladi od mene i ako je u prethodnim vezama uvijek bila situacija da je on bio stariji i bila sam misljenja da muskarac treba biti stariji od zane sve dok nisam upoznala svog mm i tada promjenila misljenje user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 19.2.2009 12:06:49 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 10:58:18   
MERYEN
Ne volim mladje muskarce,cini mi se da sa njima ne bih imala sta da pricam,mozda gresim.
Volim starije od mene,mm je stariji 4 god.

(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 11:08:26   
Anoniman
Moj muž i ja smo isto godište, to mi je nekako i najlepše.

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 11:16:38   
Ana RR
Moj bivsi je bio 13 godina stariji, mada on bas mladoliko izgleda i nije se ni primecivala razlika. I bilo mi je odlicno sa njim.

A muzic je samo godinu dana stariji. Sa njim mi je jos lepse user posted image

Mislim da godine zaista nisu bitne, biti voljen i voleti, to je bitno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 11:42:54   
pače
Mužić je 76 godište,a ja 78,razlika dve godine,i super nam je,ali inače smo oboje mladoliki pa izgledamo kao dvoje klinaca i to mi je super

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 14:02:01   
andrijana
Mladji su neozbiljni i nezreli. Meni je trebao pravi muskarac!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu pače)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 14:05:06   
NadaR
potpisujem sve sto rece andrijanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razlika u godinama među partnerima
19.2.2009 14:14:23   
mamica salamica
Ja i MM smo isto godiste (on je stariji celih 26 dana!!!) i super nam je. Inace smo zajedno bez prekida od nase 16. godine a sada nam je celih 34.....znaci zajedno smo VISE OD POLA ZIVOTA!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here