|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nastavite priču...
15.7.2009 11:26:48   
Anoniman
Našla sam text u Blic ženi, koji kaže da sex utiče na žene super... znate ono, leči depresiju, ulepšava kožu, ustaljuje ciklus. No... Nije to ono o čemu bih ja da se ovde piše.
Ušla sam na komentare vezane za taj text, i našla jednu priču. Hm... hajde da se igramo igre "Nastavi priču". Pošto će puno nas da piše (nadam se), pa da bi se znalo ko gde šta nastavlja, citirajte post na koji se nastavljate.
Možda bi najbolje bilo da svako piše po koju rečenicu tek, umesto celog texta... No, videćemo kako će se stvari odvijati...

Pustite mašti na volju...

Evo tog komentara na text u Blic Ženi:

Bese to pre neki dan. Firma kao i svaka druga firma, odeljenje slicno mnogim odeljenjima.
Posto su svi otisli kucama, njih dvoje ostadose sami, da jos nesto zavrse...oboje su bili u dugim i ozbiljnim vezama, i nikada do sada nisu prevarili svoje ljubavi...ali, djavo ne da mira... vrucina hormoni, vishak golotinje svuda oko njih a manjak garderobe...i dok je Ana, onako slucajno, gledala kroz prozor negde daleko ka horizontu, Milan odluci: probace, pa sta bude...polako joj pridje, da ona ne cuje, i poljubi je po vratu, tako da Anu prodjose zmarci, od glave do pete...oboje su ozbiljni i znaju da ako se procuje, moze biti svasta, a opet, osecala su te neka tiha hemija medju njima...Ana se okrenu...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:30:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

.Ana se okrenu...


i spuca mu takvu šamarčinu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:31:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


i spuca mu takvu šamarčinu user posted image



Zatim ga prigrabi čvrsto, šakama pritiskajući obraze i strasno prisloni usne na njegove...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 15.7.2009 11:32:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:31:51   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
...Ana se okrenu...


... i pomisli...

jao, da li će on osetiti da sam danas jela hamburger sa lukom. A možda mi suknja ostala zakačena u hulahopkama pa ne vidim. Mogla bi i da skinem hulahopke da nam ne bude vruće... JAO ali onda će videti da su mi noge blede. Trebala sam kupiti onaj Nivein spray za samopotamnjivanje. Uf, nisam se ni obrijala.

Milan je pogleda i pita "a što si se okrenula" a Ana odgovara "odgovarala bi mi masaža ramena.
Polako seda na stolicu kraj radnog stola i razmišlja.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:32:31   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

.Ana se okrenu...


i spuca mu takvu šamarčinu user posted image
da su mu momentalno ispala socivauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:32:43   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

.Ana se okrenu...


i spuca mu takvu šamarčinu user posted image


da mu se zavrtelo uglavi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:32:43   
guppy RR
(Hahahahah tasho, skroz nam se uklopio poljubac i miris luka user posted image )

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:34:17   
Anoniman
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!

Pišemo erotsku priču a ne komediju ili akciju! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:34:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
...Ana se okrenu...



halo ba pasha dismr ti iz usta vopra... ko da si spuco 10-tku s lukom u cijelom...kupi si bar žvake 

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:35:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!

Pišemo erotsku priču a ne komediju ili akciju! user posted image


neću se ja vise javljati user posted image ...nemoj budeš tužna .........hajmo zene pisite user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 11:36:29   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!

Pišemo erotsku priču a ne komediju ili akciju! user posted image


Bice i erotike na kraju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 13:20:23   
guppy RR
Došla sam da vidim taj kraj, a ono..
...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 13:23:22   
oliveradj
Hajde cure raspalite malo po mašti šta je ovo user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 13:24:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR


... i pomisli...

jao, da li će on osetiti da sam danas jela hamburger sa lukom. A možda mi suknja ostala zakačena u hulahopkama pa ne vidim. Mogla bi i da skinem hulahopke da nam ne bude vruće... JAO ali onda će videti da su mi noge blede. Trebala sam kupiti onaj Nivein spray za samopotamnjivanje. Uf, nisam se ni obrijala.

Milan je pogleda i pita "a što si se okrenula" a Ana odgovara "odgovarala bi mi masaža ramena.
Polako seda na stolicu kraj radnog stola i razmišlja.



Da joj je bar na stolu fotografija momka... da je prekorno (ili pak nežno) pogleda. Možda ne bi imala dvojbu koju sada doživljava. Šta li će biti ako Milan zaista odluči da joj masira ramena?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 13:25:39   
Anoniman
ja se ne smijem javljati user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imam ludačkih ideja user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 13:25:46   
oliveradj
I počeo je da je masira i ona se totalno opustila i skroz zaboravila da ima nekog pored sebe...user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 14:56:20   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


i spuca mu takvu šamarčinu user posted image



Zatim ga prigrabi čvrsto, šakama pritiskajući obraze i strasno prisloni usne na njegove...


Kad se u tom strastnom momentu iznenada otvorise vrata i ulazi sef!Zaboravio je mobilni na stolu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:03:50   
Brand new mama
Marince, ti napravi grupnjak odmahuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:06:13   
marince1
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Marince, ti napravi grupnjak odmahuser posted image


Ne grupnjak,nego timski rad!Tako se to zove u poslovnom svetu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:11:03   
Brand new mama
Nikad mi nisu isli ti poslovni terminiuser posted image . Kakav je sef? Ne mozes samo da ga ubacis- opisi gauser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:21:23   
marince1
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Nikad mi nisu isli ti poslovni terminiuser posted image . Kakav je sef? Ne mozes samo da ga ubacis- opisi gauser posted image user posted image


Lep mlad,zgodan,sto bi se reklo u punoj snazi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:23:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: oliveradj

I počeo je da je masira i ona se totalno opustila i skroz zaboravila da ima nekog pored sebe...user posted image

...ma baš me briga za posao ionako nisam dovoljno plaćena,
a onaj moj kod kuće...njemu ne bi nikada palo na pamet da me izmasira,pa onda zašto da ne, imam i ja pravo na opuštanje, ali to će biti samo masiranje,nećemo napraviti ništa loše...

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:24:27   
Anoniman
Ma jao, gde si ti videla takvog šefa?

Šef je: srednjih godina, visok, i dalje lepo građen s obzirom na 45-50-tu koju gura, bezobraznog pogleda i osmeha, sa prosedom kosom. Kravata mu je vezana školski... ni na koju stranu iskrivljena, stoji pravo, tek da se zna koliko iskustva ima... user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:27:32   
Anoniman
znači....šef masirauser posted image ....

aha .... e onda sljedeća varijanta

ako ga pustim da me izmasira...hm...povećanje plate...unapredjenje ... što da ne on je svkako stari kenjac...žena ga ne razumije ...a ja....pa nek vidi sta je mlada piletina...ko zna kolko dugo nije vidio kako to izgleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nastavite priču...
15.7.2009 15:30:01   
Anoniman
...
A šta ako mi se onda navuče za vrat? Ako ne budem mogla da ga se rešim? Ako budem morala da dam otkaz? kako ću to momku objasniti?
...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here