|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 14:44:53   
BojanaN
Kažu: Privatne klinike nisu dostavile potrebnu dokumentaciju!!!Nemogu da poverujem u ovu pricu! Kako su znale da dostave sve potrebne papire 2010.-2011. god.? Neka već jednom izadju u javnost i priznaju da nece da finansiraju VTO. Klinike nemaju nista protiv plaćanja u fazama, već u roku plaćanja. Po dostavljanju fakture RFZO-u, isti ima rok 90 dana da izvrsi uplatu. E problem je u tome sto ne poštuju taj rok, već plaćaju kad hoće. ( može im se)

(odgovor članu Encimenci)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 14:55:38   
Dani.kv
I sad kao Stojkovic ne zna da ode do poreske, popuni zahtev i da taksu, saceka par minuta i uz dobru volju inspektora i referenta uzme uverenje? Kako da ne. Nego nije niko lud da radi za dzabe. Ne radim ni ja, a sto bi oni. Treba da ceka za svoje pare da udje u reprogram i da dobija na kasicicu dinar po dinar. Neka hvala. Smesno zvuci i prica o medjunarodnom tenderu. Ko ce da placa put i smestaj i sve kontrole? A o uspesnosti stranih klinika ne bi da sudim. Zna li neko kolika je prolaznost na gak-u u poslednje vreme? Jedna od deset i to je mnogo

(odgovor članu BojanaN)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 14:58:14   
Snekile7
Strasno, strasno, nemam reci kako se igraju sa nama, koji se toliko borimo za potomstvo. Zelim im da i svi ti koji se poigravaju sa nasim zivotima, osete neku strasnu stvar na svojoj kozi ili kozi svojih najblizih, sram ih bilo, nemam reci, sramota.
Ko je ustvari kriv za svu ovu situaciju????

(odgovor članu Encimenci)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 16:51:15   
daca77

IZVORNA PORUKA: Verolina

A sto se tice makedonskih klinika, dozvolite da izrazim negodovanje, s obzirom na cinjenicu da poznajem tri para koja su odande pobegla kod Stojkovica i dvoje u Prag. Tako da, ako bi raspisali medjunarodni tender, nekako ne bih verovala bas svim zemljama u okruzenju. Madjarska i grcka bi po mom misljenju jedine dosle u obzir, a i od njihovih, vise verujem nasim strucnjacima. Mi imamo vrhunske strucnjake.

Slazem se, Verka...poznajem 3 para iz neposredne okoline, koji su zapoceli VTO kod Stojkovica, ali nisu odreagovali na odgovarajuci nacin na stimulaciju, pa je postupak lepo prekinuo, sa obrazlozenjem da ne zeli da im uzima novac, jer je siguran da tako losim materijalom nece nista uraditi.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 16:53:59   
Verolina
Stojkovic teze slucajeve uputi u Prag.Ne znam koliko je tamo, ali mislim da sam nacula da je 5000evra. Nisam sigurna.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 17:19:23   
daca77
Da, u Pragu je toliko...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 18:00:03   
moja ciklama
BG Hronika, odmah i Dnevnik2 na Rts-u

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 18:13:12   
mala.bebica
nisam bas pratela, prosto da neznas sta kome da verujes... lavirint i nikako do cilj.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 18:58:39   
mala.bebica
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/353860/Svi-bi-da-zarade-na-bebama-Propast-tendera-za-vantelesnu-oplodnju

(odgovor članu mala.bebica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 20:45:07   
naci1
u pragu je 3000e moja koleginica ima zakazano 23 marta,i moja sestra ide u februaru provereno 3000e

(odgovor članu mala.bebica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 22:36:57   
17 joka
u Pragu je VTO 3000 bar tamo gde sam ja radila

o tenderu sve iste prazne priče, kao da smo mi glupi i po stoti put slušamo da pričaju isto.user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
20.11.2012 22:42:02   
mihi

IZVORNA PORUKA: Snekile7

Strasno, strasno, nemam reci kako se igraju sa nama, koji se toliko borimo za potomstvo. Zelim im da i svi ti koji se poigravaju sa nasim zivotima, osete neku strasnu stvar na svojoj kozi ili kozi svojih najblizih, sram ih bilo, nemam reci, sramota.
Ko je ustvari kriv za svu ovu situaciju????


Ovo nije u redu znam da si rezignirana ali da prželjkuješ strašne stvari i nesreću drugima to nije lepo.

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 10:31:56   
Snekile7
Mozda jesam prenaglila, izvinjavam se, ali stvarno strasno sta rade, dovedu coveka do takvog stadijuma, na zalost. Poigravaju se sa svim ljudima koji se bore za svoje potomstvo .Treci put da propadne tender, pa to nema nigde i to za ovako bitnu stvar kao sto je ova. Sramota je, da ne moze biti veca.
Inace, juce sam slusala na dnevniku, da ce se raspisati tender po hitnom postupku, valjda vec sledece nedelje, i ako i ovog puta propadne, ukljucice i druge zemlje.
Verovatno su mnoge devojke cule.


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 10:38:58   
m@j@25
to su rekli cim je propao tender

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 10:40:57   
mala.bebica
u ponedeljak bice raspisan a za 2 nedelje ce da saznamo. pa taman do nove godine bice ... hehe

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 14:31:09   
imperial
O Boze kako nam kidaju zivce,garantujem da ni od ovog tendera nema nista,a nek me oni slobodno demantujuuser posted image

(odgovor članu mala.bebica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 15:23:58   
m@j@25
ja mislim da ce biti

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 15:38:17   
naci1
bice ko sto su i ova tri bila...kupuju vree,i ojavljuju tendere da nebi bilo haosa sada ce da dobiju jos jedan mesec,pa onda opet pa ce biti praznici cista matematika do tada ce svima da isteknu potvrde,jer jos uvek nisu zvanicno objavili da ce potvrde vaziti duze i milina resice problem

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 15:46:58   
mala.bebica
rekli su da potvrde vaze do doljneg

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 16:22:02   
m@j@25
potvrde ko je dobio u 2012 bice produzene juce sam zvala rzzo i pricala sa dr koji je zaduzen za potvrde, rekao mi je da potvrde su vazece,verujem da ce bitiii

(odgovor članu naci1)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 19:37:50   
mala.bebica
http://www.pinkonline.com/Videos/GetNewest/Vesti

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
21.11.2012 23:21:32   
plačljiva
I znači kreće i četvrti tender?Šta je bilo sa peticijom?user posted image

(odgovor članu mala.bebica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
26.11.2012 9:50:23   
Snekile7
Zna li neko sta se desava povodom ovoga, danas treba da krene tender, jel da???

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
26.11.2012 9:51:40   
Verolina
Bilo je juce na dnevniku. Dali su detaljna uputstva klinikama kako da popune formulareuser posted image
Raspisace jos jedan tender, a onda ce ici na inostranstvo ako ovo propadne.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tender za uključivanje privatnih klinika ...
26.11.2012 14:36:54   
imperial
Hajde da se nadamo da ce nam ovaj tender uspeti i da ce se iz njega izroditi puno lepih bebica user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here