|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 101 [102] 103   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 22:20:40   
Babybu
ma ubedicu muza da idemo u le.Ipak ce mene da bodu...zelim da odem bez straha da ce nesto da mi se desi.Na osnovu cega utvrdjuju ko je na dugom a ko na kratkom protokolu?

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2526
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 22:24:54   
Brbljivica
e to neznam ,verovatno na osnobvu hormonske slike koju im odneses ....ako nisi do sada radila vto ,mislilm da ecs dugu protokol

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2527
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 22:30:20   
Babybu
Prva mi je vto...Jel mozes da se ugojis ili odlakavis od hormona?Izvini sto te smaram glupim pitanjima user posted image

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2528
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 22:38:42   
Brbljivica
ha ha user posted image user posted image luda si !
ja sam malo pustila stomak ,ali doduse i takva mi je i sama gradja tela.inace da odlakavis ne mozes ,vec ti kosa opada nakon vto ...i mnogo nus pojava ,....da te sada ne plasim,...to nije bitno toliko ako zelis bebu ! zaista zelis !

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2529
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 22:44:58   
Babybu
Naravno da zelim od sveg srca,sve ce to proci samo da ja dobijem bebu...Joj ja i ovako imam stomacic i kad se gojim sve ide u stomak..ne mogu da zamislim sebe debelu user posted image a i dlakava sam...hi,hi,hi imacu brkove

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2530
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:27:10   
alex88
babybu bas me nasmejauser posted image ,al jeste sve tako,ja imam bradu od hormona i svasta ponesto se promenilo al ionako sto kazes smo cupave pa ako jos ponegde izraste neka dlaka nije opasno.Ja sam bila na kratkom protokolu,verovatno sve zavisi od stanja hormona.

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2531
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:43:56   
Babybu
Malo da se nasalimo na svoj racun user posted image Najvise me plasi kako cu da reagujem ako mi ne uspe jer sam ubedila sebe da hoce...jaka sam,izdrzacu

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2532
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:47:36   
Babybu
Sta ti se jos promenilo?Jel i tebi otpada kosa kao i brbljivici?

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2533
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:48:45   
alex88
znam kako je to,verovatno se pitamo sve kako cemo podneti ako ne uspe,covek prezivi i gore stvari pa odboluje,digne glavu i ide dalje.Moramo da se borimo i da se nadamo da ce uspeti.

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2534
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:51:45   
alex88
meni ne opada kosa,pojavili su mi se mladezi,bradavice,dlake na stomaku,brada ali ipak sam pila i utrogestan i primala progesteron 5 meseci dok sam bila trudna.Ne odreaguje hormonska terapija na svaku zenu isto,kod nekih se nista i ne promeni.

< Poruku je uredio alex88 -- 23.10.2013 23:55:25 >

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2535
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:55:25   
Babybu
Ja i sada imam dlake na stomaku i puno mladezauser posted image a sto se tice brade doste je mene muz bockao sada cu i ja malo njega user posted image
Definitivno ce morati da mi kupi kosacicu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2536
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:56:11   
alex88
hahahah...bolje trimer

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2537
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.10.2013 23:57:59   
Babybu
Ma moze i to...e odlepila sam nacisto...Ne znam sta cemo za smestaj da radimo posto smo iz bg a moracemo da ga nadjemo...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2538
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 0:01:31   
alex88
to je najmanji problem za smestaj,ima bas dosta stanova za izdavanje blizu klinike,a i na klinici ce sestre izaci u susret i preporuciti,o tome nemoj ni najmanje brinuti

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2539
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 0:16:48   
Babybu
Hvala Alex...ne znam sta bi radila da nije vas...niko za nas problem ne zna,a muz ne voli kada pricamo o tome...skrenula bih da mi nije vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2540
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 0:29:27   
alex88
lakse ti je sto niko nezna,nismo ni mi pricali ,sem svojima i bliskim prijateljima kad smo vec usli u postupak.Svako bi zapitkivao sta,kako,zasto a tebi nije uvek do toga da objasnjavas svima,mada nekad i odgovara da popricas sa nekim bliskim,olaksas dusu

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2541
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 0:42:25   
Babybu
Zato mi je drago sto imam vas..mi ovde jedna drugu jedino razumemo...user posted image
Niko uopste ne zna za nas problem posto radimo na tome vec tri godine a tek smo se u avgustu vencali ko bi pomislio da decko i devojka planiraju vto...valjda cemo sve zavrsiti dok ne posumnja neko nesto...ne mogu da slusam glupe savete i komentare i sto ti kazes da svima pricas i objasnjavas isto.Dok sam gledala strica i strinu kako se muce,znala sam da pate a shvatila sam koliko tek kada smo saznali da i mi imamo isti problem...ko nije osetio ovo na svojoj kozi ne moze ni da zamisli kako je...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2542
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 11:36:35   
Lepterija
E pa ja sam zavrsila sa hormonima pre mesec dana i ama bas nikakve nezeljene pojave na svom telu nisam primetila, osim sto mi sad stomak raste user posted image user posted image vise sam imala reakcije na Mikroginon, a na Diferelin i Puregon bas, bas nista. Verovatno je sve individualno.

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2543
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 11:40:28   
PalcicaBg
Babybu ako se vec ceka 2,3 meseca na postupak u Spebu zasto ne bi sacekala da vidis kako ce proci ovaj tender,mozda cemo moci da izaberemo privatnike.To bi trebalo biti gotovo za najvise mesec dana.

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2544
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 11:42:29   
PalcicaBg

IZVORNA PORUKA: Lepterija

E pa ja sam zavrsila sa hormonima pre mesec dana i ama bas nikakve nezeljene pojave na svom telu nisam primetila, osim sto mi sad stomak raste user posted image user posted image vise sam imala reakcije na Mikroginon, a na Diferelin i Puregon bas, bas nista. Verovatno je sve individualno.


user posted image Samo takva nezeljena dejstva zelimo,sto vece stomake,al trudnicke. user posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2545
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 12:29:21   
Brbljivica
smestaj je najmanji problem ,na svakoj banderi po neki br tel ....to ne brini.....
elem ,ja malopre dosla iz hiperbaricne komore .utisci su mi bas pozitivni.pocelo prvo neko pucketanje u usima ,pritisak se povecao,,i ja se skoro uspavala...sutra ujutru opet---
to je to.

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 2546
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 14:37:18   
ivanicasale
Babybu ja sam bila na kratkom protokolu a bila mi je prva vto.Meni nije kosa opadala,opada sadauser posted image ali to nema veze sa vto.Ja nisam imala nikakvih problema.Malo me je vise boleo stomak tog jutra kada mi je radjena aspiracija-odnosno pre aspiracije ali verovatno zato sto su bili 12 folikula,i da ostao mi je mali stomacic jer sam ja primala injekcije u stomak.Savetujem ti da sacekas poziv kad si vec sve to prosla,jos malo je ostalo.Kad prodje tender mozes da biras klinike,ides tamo gde ti hoces.Sto se tice Jevremove ja sam se dvoumila izmedju nje i Speba,moja drugarica je otisla u Jevr. i imala je jedan folikul,iz njega jednu jaj.celiju i na kraju jedan embrion koji se usadio i u Decembru treba da se porodi i ceka curicu.Tako da svako ima dobra i losa iskustva sa svakom klinikom.Njoj je radeo dr.Ljubic ako ti nekad zatreba.Tako da ona je skroz zadovoljna njima.
Smestaj u Le je opasno skup jer su napravili biznis od toga,ali kad ti treba moras da platis.Ja licno sam isla na soluciju mesecnog placanja i bila sam tamo mesec dana od pocetka stimulacije sam bila u Le.Nisam mogla sebe da bockam,nisam kukavica ali to nisam mogla,a i zasto bih kad su sestre tamo koje su inace divne.JA iako mi nije uspela vto imam reci hvale za njih.Doduse imam i blastu kod njih pa cu se druziti sa njima opet,kada dojde vreme za nju.Puno srece ti zelim i da vas uskoro pozovu za vto.

_____________________________

Februar 2010-spontani u 7-oj nedelji
I vto April 2013-Spebo-12 jc, 4 embriona-Beta 1.47
II Vto KC Nis-Februar 2014-11 j.c.-9embrion-Beta-1.06
III Sreca-Genesis Novi Sad-Oktobar 2014
beta 41.32 pa 13.07 pa 36.41...
IV pokusaj-FET Leskovac 5.02

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2547
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 16:33:16   
Babybu
Verovatno cu da secekam ali se plasim da ne bude sa tim tenderima kao prosle godine...prosli tek iz cetvrtog puta...pare mi nisu bitne samo zelim da sam u sigurnim rukama i svoju bebu...bas sam zbunjena user posted image

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2548
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 16:33:45   
lalojedac
ja sam bila na kratkom protokolu i to ti zavisi samo od hormona,meni je sve bile perfektno i zato je bio kratak. apsolutno mi nista od terapije nije smetalo,ni kontracepcija niti hormonske inekcije,cak me nisu boleli ni ubodi u stomak,malo me peckao menopur i ja sam primala one,kako sam ih ja nazvala svrbece inekcije,pa sam se od njih cesala kao luda,u sred grada,ljudi su mislili da imam buve,garantovano. aspiracija je prosla super i to mi jedino oko cega sam imala frku,zbog anestezije ali anesteziolog je super i lepo me je opustio i spavala sam kao beba,nisam cak ni imala bolove osim blagog krvarenja a izvadili su mi 10 jc. ja zaista imam svaku pohvalu za kliniku,iako nam vto nije uspela i samo da imamo para,isli bi ponovo kod njih,imamo zaledjene plivace dole pa ako Bog da neke bolje finansije,ici cemo,mada nas fond odkacio zbog loseg spermograma pa i nemamo neki izbor,jedino da maznemo negde pareuser posted image

(odgovor članu Babybu)
Direktna veza do poruke: 2549
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.10.2013 17:47:08   
alex88
a sta lalo mislis da odes u opstinu mozda ti izadju oni u susret!

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 2550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 101 [102] 103   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 101 [102] 103   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here