|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
24.3.2014 9:24:57   
Lu

IZVORNA PORUKA: New Mom

Merilo da dete predje iz jajeta i vecu kategoriju je: da ima bar 10kg odnosno 13kg, da ima bar godinu dana i da samostalno hoda (razlozi ono oko misica i mozdina). To da li je nogicama preraslo se NE GLEDA. Gleda se da od temena do vrha naslona AS ima manje od 2cm.


Da ne citiram čitav post, mada bi svi trebali da ga ozbiljno pročitaju jer donosiš informcije sa lica mjesta, ovo je najveća greška koju roditelji rade.
Ja sam ovdje par puta stavila linkove za neke osnovne stvari u vezi AS ali pojednici to ne žele da vide i čuju jer imaju svoje "mišljenje" o tome, nažalost često na štetu djece.
Ako niste sigurni potražite savjet stručnjaka, ipak su u pitanju djeca i njihov život!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
24.3.2014 9:32:45   
Ivanka 75
Mi nikako da kupimo novo sediste, jos se slepamo sa ovim 9-18, 3 pune godine ga koristimo.
I dalje se premisljamo, samo buster ili 15-36, racunam da je celo sediste udobnije zbog putovanja (barem 4-5 puta godisnje, more, kod moje mame, kod sestre....).

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
24.3.2014 9:40:45   
IVA 11
Mi imamo do 36 kg, to nam je drugo sjedište pošto je prvo brzo prerastao. I često zaspe u sjedećem položaju kad je relacija malo duža. Super je. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
24.3.2014 10:07:33   
Azra_
Ivančice, i mi često putujemo, zato smo i rešili da uzimamo sedište 15-36, a ne booster. Šta znam, deluje mi udobnije, a i bezbednije je kada je u sedištu. Ako se sada vozi u onom do 15kg, zamisli kako bi se razbaškarila u nekom komotnijem.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
3.4.2014 22:39:52   
anci kv
Naše je cybex 9-36kg, prezadovoljni smo

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
4.4.2014 21:10:43   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mi nikako da kupimo novo sediste, jos se slepamo sa ovim 9-18, 3 pune godine ga koristimo.
I dalje se premisljamo, samo buster ili 15-36, racunam da je celo sediste udobnije zbog putovanja (barem 4-5 puta godisnje, more, kod moje mame, kod sestre....).



I ja imam neko do 30 kg, uvek pomislim mozda bi mogla neko novo da kupim pa proucim kako sta, pa mi se cini da je ovo jos bolja opcija jel ima vise tacaka oslonaca.

< Poruku je uredio vukosava -- 4.4.2014 21:11:02 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
4.4.2014 21:58:03   
Ivanka 75
Ova fotografija je od pre 7 dana, da li je ovo neprihvatljivo ili moze jos, sediste je do 18 kg, ona ima oko 17,5kg
user posted image
user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
5.4.2014 12:47:42   
Ivanka 75
Poglednite ove moje slicice... please... Ivka je visoka107cm.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
5.4.2014 13:44:35   
anci kv
Mislim da je knap,a?ima oslonac za glavicu,to je bitno,mada mi smo ti novi u tome tako da nismo od velike pomoći

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
6.4.2014 0:52:35   
Azra_
Ivančice, ja proučavam, ali opet, nezgodno je ovako proceniti. Kažu sedište je do 18kg ili do 3godine. Vi se sigurno možete šlepati još koji mesec , ali realno je da bi trebala uskoro da pređe u veće. E sad, kad, i u koje, to ćete nekako rešiti. Naš sinak nema ni 2,5, ali će uskoro u veće. Meni je isto, da li ga kupili sada, ili na jesen, zimu...pare za to su u njegovoj koverti, dakle, sam finansira svoje prohteve i komfor, pa ne brinem.user posted image

Ništa ti nisam pomogla.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
23.5.2014 17:11:54   
pari
koje AS preporučujete za novorođenče? sigurnost mi je najbitnija, izgled nije.
beba treba da dođe krajem jula pa se polako spremamo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
24.5.2014 0:20:26   
Leax
Meni su Cybex sjajna sedista, deluju mi prilicno sigurno a i mozes ga koristiti do detetove trece godineuser posted image Lep izbor sedista ima u Aksi Klik


_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
24.5.2014 7:48:58   
Lu

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Poglednite ove moje slicice... please... Ivka je visoka107cm.user posted image

Ivanka to je još uvijek dobro, glava je unutra a stručnjaci kažu da je sigurnija sjedalica koja je knap nego ona koja je prevelika. Ja to još ne bi mjenjala.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
24.5.2014 9:56:55   
Ana RR
U Aksi je trenutno sniženje Cybex sedišta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
25.5.2014 8:48:28   
pari
hvala vam!
našla sam nešto vrlo korisno:
http://www.roditelj.org/2012/06/08/atest-bezbednosti-auto-sedista/

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 11:38:48   
Sanchy
Ivanka glava mora da bude minimum dva cm ispod gornje ivice naslona pa ako jeste onda je ok...inace mi smo poceli da koristimo onaj jastuk napred na cybex issis fix posto je kada stavim samo kais poceo da izvlaci ruke..e sad se vise ne buni ,cak mu je super stavi svoje igracke na ono pa se igrauser posted image ,a i posto je leto nema ogromne jakne i mnogo vise prostora ima ispod njegauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 11:41:28   
anci kv
i nama je cybex odličan,kad stavljam jastuk ispred već je naučila da diže ruke i čekauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 12:30:05   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanchy

.inace mi smo poceli da koristimo onaj jastuk napred na cybex issis fix posto je kada stavim samo kais poceo da izvlaci ruke..e sad se vise ne buni ,cak mu je super stavi svoje igracke na ono pa se igrauser posted image ,a i posto je leto nema ogromne jakne i mnogo vise prostora ima ispod njegauser posted image


To ti pričam user posted image Marko ne da da skinemo jastuk, navikao je da se nasloni ili da voza autiće po njemu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 19:30:56   
Sanchy
Ma da,i on sad digne ruke cim sedne da mu namestim taj jastuk a dok je bio manji ma kakvi..u svakom slucaju mnogo je sigurnije sa tim jastukom tako da sam zadovoljna,,,na krajuuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 22:54:32   
dijana1*
Vuku sam narucila OVO sediste i sutra idem po njega user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 23:02:29   
anci kv
mnogo dobro izgledaju,koji si dezen uzela?

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 23:12:29   
dijana1*
Bez boja, Videcemo koliko ce dugo biti u toj boji user posted image
Meni je sve od Peg Perega odlicno user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
1.6.2014 23:17:03   
anci kv
user posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
2.6.2014 17:46:05   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Vuku sam narucila OVO sediste i sutra idem po njega user posted image


I stiglo user posted image
Vec dva sata se zanima oko njega. Knjizicu sto je dobio uz sediste mu je pasos, pa sedne pa se veze pa kao putuje, pa mu je to vozacka , pa ga zaustavila policija, hahahahaha da sam znala da je kupim ranije odavno se nije ovako zaigrao user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Kakvo autosedište za bebu?
7.7.2014 15:58:20   
Ivanka 75
Pored svih troskova koje smo imali ovaj mesec i sediste je doslo na red!
Kupismo user posted image
[/url]]TOYLAND SEDISTE


I jos pospust 20% ko da nas sunce ogrejalo



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 7.7.2014 16:01:51 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here