|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
5.5.2010 12:02:51   
eni26

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Citam sve ovo i mislim se da mi o tim zenama koje se svaleraju nemamo pojma.



To se i ja slazem..
Ko zna sta je u njihovim glavama,i zasto to rade... neke idu srcem.. user posted image
A neke iz ciste dosade i hira...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Žena se švalera zbog...
5.5.2010 12:39:54   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: eni26


IZVORNA PORUKA: Alexis79

Citam sve ovo i mislim se da mi o tim zenama koje se svaleraju nemamo pojma.



To se i ja slazem..
Ko zna sta je u njihovim glavama,i zasto to rade... neke idu srcem.. user posted image
A neke iz ciste dosade i hira...

Slazem seuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Žena se švalera zbog...
9.3.2011 22:41:00   
jeca.vestica
Pa mislim isto kao i muskarci, hoce im se, a i moze im se, pa oba u isto vreme...
Samo mislim i da kad zena prevari cesce je emotivno upetljana pa je ta prevara i opasnija. A muskarci mogu to i "usput", samo zato sto im se moze. Ne verujem u bajke da bi odbili.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Žena se švalera zbog...
10.3.2011 9:52:34   
bebać
Ne svidja mi se naziv teme...previše je grubuser posted image

A što se švalera....potpuno iz drugih razloga u odnosu na muškarca....oni najčešće idu za sexom,nekom cicamacom ili vrtirepkom,i tek onda upadaju u začarani krug ...dok većina žena mislim da ''pada'' na nekakvu pažnju i suosjećanje(kolege,poznanika...ili neke nove persone)...pod tim mislim i nekakav vid divljenja uvažavanja te žene...nježnosti i šta ti ja znam...

ja ne znam ni jednu ženu koja je ''to'' napravila sa nekim koji joj je eto dobar fizički,privlači je sexualno,ono na prvuuser posted image


drugo...

ima i žena koje ''naplaćuju dug''...to je ono da vrati mužu za njegovu nevjeru...ja to podržavam....iskrena da budem kako starim sve sam više ubijedjena da se ne bi razvela radi njegove prevare(il što znam da on nije od te ''sorte'' muškaraca) ali vjerujem da bi vratila...pa taman da zadovoljim ono u sebi ''e sad smo ejdan na jedan''...čak ne mora on ni da saznauser posted image ..

treće...

mislim da ima žena koje se jednostavno rode...i ne mogu da budu vijerne...stalna potreba za flertom i adrenalinom,koja prevazilazi granice realnosti...mislim da bih tu svrstala i one žene iz prve ''tačke'' ,onaj mali procenat žena koje padaju recimo ''na njegovo dobro d...pe''...i da ''ima ono nešto''...

Nisam nikad varala nit znam da sam prevarena,ali vjerujte da ja nikod ne osudjujem i donekle mogu razumjet sveuser posted image

< Poruku je uredio bebać -- 10.3.2011 9:53:25 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2011 23:58:10   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: bebać

treće...

mislim da ima žena koje se jednostavno rode...i ne mogu da budu vijerne...stalna potreba za flertom i adrenalinom,koja prevazilazi granice realnosti...mislim da bih tu svrstala i one žene iz prve ''tačke'' ,onaj mali procenat žena koje padaju recimo ''na njegovo dobro d...pe''...i da ''ima ono nešto''...

Nisam nikad varala nit znam da sam prevarena,ali vjerujte da ja nikod ne osudjujem i donekle mogu razumjet sveuser posted image


moja mama i tata su uvek mislili da ja nikada neću biti samo sa jednim čovekom..pošto sam, uvek imala po par momaka, a izlazila sam sa kim sam poželela..u sve to imala sam tri (momcima) ozbiljne veze..koji nisu imali pojma jedni za druge, za jednu sam se i udalauser posted image elem..histeriše moja mama na mene i izgovara: Ne možeš ti da budeš kuruser posted image , one se tako rode..ja se zgranulauser posted image a skoro sam shvatila šta je tada htela da mi kaže..

Moje mišljenje je da, nezadovoljne i neiživljene žene, traže bolje, i to mi je ok!
Ja i mm smo najbolji drugovi od vrtića, sedeli 8 godina u istoj klupi..pa mislim..ne mogu ceo život da budem sa njim, iskreno verujem da ni on nije bio samo samnom..posle godina svega i svačega, shvatla sam da ga prosto OBOŽAVAM, i da, on mi je prvi, i sex sa njim mi je najbolji, možda to ima uticajauser posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:13:35   
anonimnaaa
Treba mi savet... varala sam muza kratko posle toa doznala dam da sam trudna sad sam u dilemi neznam dali dete koje nosim je od moj soprug.. na 29 maj spavala sam sa taj covek na 1 juni dobila sam Menstruacija posle men sam spavala samo sa muza i vo juli doznala sam da sam trudna.. sta mislite vie...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:15:09   
branki*
hej,anonimna....ako si posle menstruacije spavala samo sa muzem,ne brigaj,dete je njegovouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anonimnaaa)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:19:58   
Misha i Ljisha
neka se javi neko strucniji ali ja mislim da ne mora da znaci da je muzevo bez obzira sto je posle menstruacije spavala samo sa suprugom. Mislim da ce se na ultrazvuku pokazati koja je nedelja trudnoce otprilike pa ako je manja od mesec dana onda je muzevo ako je ve priblizno mesec tj ako se poklapa bas sa menstruacijom mislim da j emoguce da je od tog coveka. Za nauk, ako se vara koristi se kondom. Dete ne bih rodila ako sam vec varala muza, znaci da tu nesto ne stima. Izvinjavam se sto sam ovako gruba ali to je moj stav.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:21:02   
17 joka
Anonimna, cim je stigao ciklus posle odnosa sa tim covekom nije njegovo,ako si posle ciklusa bila samo sa muzemuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:21:07   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: jeca.vestica

Pa mislim isto kao i muskarci, hoce im se, a i moze im se, pa oba u isto vreme...
Samo mislim i da kad zena prevari cesce je emotivno upetljana pa je ta prevara i opasnija. A muskarci mogu to i "usput", samo zato sto im se moze. Ne verujem u bajke da bi odbili.


slazem se, samo sto su muskarci mnogo povredjeni neko mi zene ,oni to teze prebole i prebrode...a neko nece ni da cuje vise za zenu ili devojku posle toga...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:22:22   
branki*
kako,bre,ljiso,ako je posle toga dobila odmah,nije mogla ovulacija da joj bude 2 dana pred menstruaciju?bar ja tako mislim...
anonimna,je l imate decu vec?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:24:29   
Misha i Ljisha
Sperma ostaje fertilna od 28 - 48 casova do nedelju dana.
Koliko dugo sperma moze da zivi na otvorenom zavisi od uslova okoline, u proseku moze da zivi vise od nekoliko sati a u telu zene vise od sedam dana. Unistava je voda usled osmotskog soka, takodje sapun i sredstva za tusiranje

pazi i vise od nedelju dana moze sperma da zivi a zena moze ostati trudna i tokom menstruacije bez obzira sto ne ovullira. U svakom slucaju su sanse male ali postoji sansa

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 15.9.2014 12:25:40 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:29:08   
branki*
da,ali 48 sati,2 dana je sperma plodonosna,tako?a,oni su imali odnos ,pa je za dva dana ona dobila.onda je trebalo da joj je ovualacija bila 28.ili 29.maja,tako,da bi doslo do oplodnje...a,po meni je nemoguce da ovulacija bude 2 dansa pre menstruacije..
utupih ga sad,ali razumes kako razmisljam..
stvarno,mislim da ne moze,ne znam.ajde,mozda se jos neko javi..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:31:24   
Misha i Ljisha
sperma ostaje fertilna do nedelju dana. A kazem neretki su slucajevi da zena ostane trudna iako je imala nezasticen odnos tokom menstruacije zbog toga mislim da je moguce

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:35:08   
wivern
ena moze da ostane trudna ako u toku user posted image ima nebezbedan sex jer se od drugog dana ciklusa pojavljuju folikuli. Mislim da je u slucaju anonimne gotovo nemoguce da spermic prezivi toliko dugo da bi oplodio jajnu celiju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:35:46   
anonimnaaa
Pa po nedela kako mi je ginekolog rekoa ispaca da sam ostala trudna na 8 juni ali ja to ne verujem nisam sigurna u exo neznam dali stvarno pokazuje tocno kako je

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:38:42   
branki*
ginekolog tebi racuna trudnocu od dana dobijanja poslednje menstruacije,pa na to dodaje jos 7 dana,tako se svima racuna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anonimnaaa)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:40:17   
anonimnaaa




Objave: 5391
Član od: 25.7.2011
Status: prisutan kako,bre,ljiso,ako je posle toga dobila odmah,nije mogla ovulacija da joj bude 2 dana pred menstruaciju?bar ja tako mislim...
anonimna,je l imate decu vec?


Da imamo jedno

(odgovor članu anonimnaaa)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:41:54   
branki*
pa,jeste li planirali jos dece,je l bi htala ovo dete ili..?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anonimnaaa)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:52:10   
Klarita
Izvinite,a kakve veze imaju plodni dani i fertilnost sperme sa naslovom temeuser posted image Ja sam se pa ukljucila da diskutujemuser posted image ukljucila mozak, skuvala si kafu, ono opet nesto trt mrt

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 12:59:16   
branki*
klari,mi se malo vise udubile u diskusijuuser posted image anonimna ima problem,ne zna da li je dete svalerovo ili muzevljevo,stvar je ozbiljna.
ja navijam iskreno da je muz ispalio glavni hitacuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:00:31   
17 joka
Klarita, samo ti pii sta si htelauser posted image

ja sam sigurna da tad nije moglo doci do trudnoce, zato anonimna budi mirna po tom pitanju

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:06:44   
Bibilib
Mala podrska s moje strane...Dal je beba od muza ili svalera? Zbog tebe bih volela da je od muza obzirom da ste u braku,ali bitno je ta je tvoje...user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 15.9.2014 13:07:29 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:07:52   
emicaa
Ja bih rekla da je muž odradio posao kako treba user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Žena se švalera zbog...
15.9.2014 13:11:24   
Klarita
Sve ste mi sad poremetile koncepciju, jos malo pa ce mi dodje K iz vrtic tccc.

Anonimna, javlja mi se, javlja i logicno je pride da je dete tm.

Elem, mislim da zena svalera kad ima viska slobodnog vremena u svome zivotu. Imam dva primera u porodici, vrlo bliskoj porodici i oba su zbog viska vremena. DakleM, ocekujem diskusiju...
Raspalite sad...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here