|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
3.5.2010 11:14:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Žena se švalera zbog...
3.5.2010 11:18:15   
eni26

IZVORNA PORUKA: gagi

Ne pamtim kada sam se seksalauser posted image mislim sa muzemuser posted image

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 202
   [Obrisana poruka]
3.5.2010 11:19:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Žena se švalera zbog...
3.5.2010 11:20:49   
eni26

IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: eni26


IZVORNA PORUKA: gagi

Ne pamtim kada sam se seksalauser posted image mislim sa muzemuser posted image

user posted image user posted image user posted image


Sada ce biti daj sta das user posted image


Ostala sam bez texta! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Žena se švalera zbog...
3.5.2010 11:43:25   
jelena038
gagi, zrela si za novu seansu user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 0:31:12   
NadaR
Juce sam saznala za vezu supruge mog nerodjenog brata i njihovog prvog kosije .. nekoga s kim je Dado odrastao , za koga je mislio da mu je iskren prijatelj ..

Njen odgovor na pitanje ZASTO je bio >> zato sto joj je bilo dosadno, on je u inostranstvu,njena jedina obaveza je da se brine o njohovoj sestogodisnjoj cerkici i da trosi to sto on tamo krvavo zaradi ...

I kaze jos > ona je mlada,ima svoje potrebe ..

I sta reci .. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 0:34:15   
Novosadjanka T.
Gagi planiras ceger u ruke???
Ili si kupovinu vec obavilauser posted image






_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 0:35:28   
Verus
nado, bas strasno....nadam se da nece ostati sa njom!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 0:36:38   
Anoniman
Nista, Nado, nije lepo kad muskarac tuce zenu, ali ja bih joj kao zena zeni nalupala par samara...Svako zna zasto se udaje i ne treba to da radi ako ce svakom da siri noge kao da su joj donji ekstremiteti bastenske makaze koje se svaki dan koriste...Ako ti muz ne pruza dovoljno--RAZVEDI SE!!!!!Prosto i jednostavno....Nisam dusebriznica, ali brate dragi, takve zene mi se gadeuser posted image ...I muskarci, naravno, koji to rade...
Sta kog djavola usamljena, dosadno joj...Ja kad sam usamljena ne kresem se sa drugim, nego odem sa drugaricama na kafu...

< Poruku je uredio verolino -- 4.5.2010 0:37:25 >

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 0:39:10   
NadaR
Ma otisla je valjda danas , odvela je Milicu .. on je van sebe zbog toga ..
Nije ni on nikakva cvjecka ( jeste moj) , ali da ona nekog dovodi u njihovu spavacu sobu,bas nemam rijeci ..
Pa stvarnooo .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 0:41:24   
NadaR
Ma Verolino .. takvu osobu ne vrijedi ni komentarisati user posted image
Meni je u tome svemu samo zao Milice ..

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 0:43:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ma Verolino .. takvu osobu ne vrijedi ni komentarisati user posted image
Meni je u tome svemu samo zao Milice ..


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 212
   [Obrisana poruka]
4.5.2010 8:57:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 213
   [Obrisana poruka]
4.5.2010 9:05:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 9:05:51   
diamond
Kako čovek lako baci sve u vodu....user posted image

Puno je ljudi, ali retko ko je čovek....
jadno to dete, stvarno user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 9:45:48   
jelena038
pa sta hocete, otisla je.. svako ima prava na izbor. kad zene rintaju po kafanama, kao cistacice, kelnerice, do jutra u pekarama, do noci na pijacama, a muzevi se samo nalivaju pred televizorom, bance i svalerisu se, onda je razvod u redu? jeste pogresila, ako je sve bilo tako kako nada kaze, a upoznala sam je i znam da prica ono sto zna, ali opet, otkud, bre, mi znamo sta je zeni bilo i sto joj je neko trebao. dzaba meni i pare i kule i gradovi, ako nemam muza. mogla sam onda i kod svojih da ostanem... ako me razumete. ne opravdavam, al me nervira toliko drvlje i kamenje na svaku zenu koja pokusa da nadoknadi nesto sto joj fali. pa nismo sve rodjene iste, nekoj treba soping, nekoj izlasci, nekoj rakija, nekoj covek... aman, gore smo od inkvizicije! a kad se neka od drugarica poveri da je to uradila, niko je ne ispljuje, nego je jos bodri, da bi cula trac do kraja. meni je to sve bljak. najlakse je pricati iza ledja, cik budi faca pa pogledaj toj osobi u oci i pitaj je kako joj je. hriscanski je prastati, drage moje, pomoci, okajati, a u prepricavanju nema ama bas nicega. osim malo smrada. 

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 216
   [Obrisana poruka]
4.5.2010 9:50:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 9:54:51   
jelena038
ma daj, stvarno ovo postaje sve odvratnije, ni ne znamo ko su ljudi, a pretresamo im ovde gace i fioke..



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 218
   [Obrisana poruka]
4.5.2010 9:55:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 9:55:58   
jelena038
nema goreg zenomrzca od mene, a ovde ce jos da me proglase feministkinjom user posted image gagi, uvek pise da sam odsutna, a poslala sam ti pp.

< Poruku je uredio jelena038 -- 4.5.2010 9:59:19 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 9:59:15   
Trcosava
Slažem se sa Jelenom ovde.... Htedoh napisati ono što je ona napisala.

Mislim na poduži post user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 11:16:20   
Novosadjanka T.
IZVORNA PORUKA: eni26


IZVORNA PORUKA: Nena81


ono sto nemas u kuci ti lepo odes u prodavnicu pa kupis, zar ne ?!

sad muskarci ispadose laka roba! user posted image




Joj  Gagi sta se vredjas, znam da si se zezala, pa sam nastavila zezanciju, vidis na konto cega, a ti oma prst u oko. Necu vise!user posted image


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 222
   [Obrisana poruka]
4.5.2010 11:19:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Žena se švalera zbog...
4.5.2010 12:30:54   
Anoniman
Moje iskustvo........
Jako mlada sam se zaljubila,volela bila voljena,nikada mi na pamet nije pala prevara.Trajalo je dugo i puklo.
Godinama patila,bila sama i na pamet mi nije padao niko drugi sem njega.
Kada sm se malo zalecila,pokusala u neke nove veze,nije islo,raskidala,nisam varala.
I posle svakog njemu se vracala.
Pukao mi je film,i da sa njim pokusavam iznova,resila da stavim tacku na dugogodisnju pricu,i krenem u novu vezu.Trajalo je,bilo bez veze,nisam volela mislila da jesam,bila jako ponizena i sve to trpela,ni sama ne znam zasto(u novoj vezi),nije mi pala na pamet prevara sve dok....Bivseg nisam srela.....
I naravno usledila je prevara,sadasnjeg momka sa bivsim.I  to je trajalo jedno duze vreme(moram da napomenem,da mog bivseg uopste nisam inetresovala posebno,vise je bila veza formalna)htela sam da ga napustim,samo da je ovajbivsi hteo da ostane za uvek sa mnom,ali nije.
A ja se plasila da ne ostanem sama.
To je bio jedan uzasni deo mog zivota.
Bivsi se ozenio,sadasnjeg(tj,tadasnjeg) i dalje sve drugo interesovalo osim mene.A jos cu reci da sam ja prilicno lepa zena a on nikakav,a njemu ni to nije bilo vazno.

I onda sam sela,dobro razmislila,da se samo vrtim u zacaranom krugu,da u bivseg ustvari nisam vise ni zaljubljena,nego su mi prijale paznje kada smo zajedno,a od ovog drugog to nisam imala,a sigurna dam da sam od njega to imala na bivseg ne bi ni pomislila,tako da sam sve prekinula i resila biti sama,pa ako treba i do kraja zivota.
Jer sam rekla sebi,bolje je i biti sam nego u losem drustvu,i ako sam se nekada plasila samoce.

I da ne duzim puno,ubrzo sam upoznala muza,zavolela kao nikoga do tada,i sve ostale bivse izbrisala gumicom sa samo jedan dan.
U braku sam srecna i zadovoljna,
Ali moj licni zakljucak,je da zena moze prevariti,samo ako ne voli.
Svako od nas ima zutu minutu,i problem i raspravu,ali ako ima ljubavi u braku,mislim da zena nece prevariti,jer se svaki problem moze resiti,cak i ako se ljubav uspava moze se probuditi.Jer,realno,nisu nam osecanja ista na pocetku braka i posle par godina.
Ali polse one zaljubljenosti sve prelazi u visi cin,u cin ljubavi,a gde je ljubav,prevare nema,i posle svedje ili problema,dovoljne su mi te njegove okice da me pogledaju,ruke da me zagrle i da shvati,Da ga nikada ne bih prevarila i zamenila drugim muskarcem na za 1 sek.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Žena se švalera zbog...
5.5.2010 0:00:06   
Alexis79
Citam sve ovo i mislim se da mi o tim zenama koje se svaleraju nemamo pojma.

Ja imam  prijateljicu koja godinama vara svog muza sa razlicitim personama.Samo jednom za ove  sve godine koliko je znam sam je pitala zasto to radi.Rekla mi je da joj je u braku lepo,da joj je muz super ali da tako voli da ima po nekog sa strane.I da nema nista protiv da to radi i njen muz.U braku su vec 20 god. imaju dvoje divne dece i kaze da joj nikad  nije  palo na pamet da se razvede ili nesto tome slicno.

Skroz me zbunila odgovorom i nisam mogla da je osudjujem.Vise nikad to nismo pomenule a vidjamo se skoro svake nedelje.Ja postujem nju kao prijatelja,ne slazem se sa njenim nacinom zivota ,ali tad sam ukapirala da se neke zene svaleraju i kad im je sve u braku u redu.
Ne odobravam to ,ali vise i ne pokusavam da razumem.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here