|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija III deo
7.8.2014 20:47:50   
BBaby
Drage,
pozdrav svima.
Nova sam ovde , od sutra sam na terapiji i spremam se na prvu inseminaciju.Uzimacu Clomifene po dve tablete.
Da li neko zna kada da uzimam?Ujutro, na prazan stomak?

Hvala

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Inseminacija III deo
7.8.2014 21:37:52   
Verolina
BBaby, pa jesi li konsultovala lekara?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu BBaby)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Inseminacija III deo
7.8.2014 21:44:14   
zece
ne nemora na prazen stomak da pies klomifen

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Inseminacija III deo
12.8.2014 9:45:02   
BBaby
Hvala, u svakom slucaju.
Danas idem na ultrazvuk ,Pa videcemo sta doktor kaze.

Pozdrav

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Inseminacija III deo
19.8.2014 8:40:09   
kokolom
Evo i ja da se javim. U četvrtak ću dobiti rezultat treće inseminacije. Držite mi palčeve. I nače ovo mi je prva sa stimulacijom i druga FSP, jedna između je bila IUI. Inače ni mm ni ja nemamo nikakav problem, ali nam ne ide user posted image

(odgovor članu BBaby)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Inseminacija III deo
4.9.2014 20:55:06   
nata11
kokolom jel ima rezultata?user posted image

_____________________________





(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Inseminacija III deo
5.9.2014 19:03:31   
Anoniman
Pozdrav devojke,da li je neko radio skoro inseminaciju na Betaniji,kako otprilike ide to kod njih ako bi neko hteo malo da me informise...Predpostavljam da se javimo na uz od 3-5 dana ciklusa,prepisu nam tablete i od 9dc idemo na UZ i mere folikuli...kada je najbolje otici na folikulometriju to ne mora da se zakazuje jel??
Pregnil kad se prima pre inseminacije ili ne???I muz vam treba jel taj dan kad je O zbog uzorka??Koliko se ostaje,jel se lezi na kratko bar???

Znam da imam puno pitanja al ako bi hteo neko sa mnom da podeli svoje iskustvo..sa Betanije ili neke druge drzavne ustanove,cisto da znam sta me ceka???

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Inseminacija III deo
7.9.2014 21:57:50   
lilik
Pozz Anonimna... Ja sam radila inseminaciju u Betaniji jos u Februaru ove godine. Tako je. Izmedju 3-5 dana ides na uz, prepise ti se terapija ( moja je bila femara 2x5 dana) i nakon toga sam isla na folikulometriju. Oni su zakazali mom suprugu kada da donese uzorak na ispitivanje za obrafu spermograma. Moras sama da kupis pregnyl kada ti oni to budu rekli. I samo da znas da ti ga oni tamo NECE DATI, nego moras da se snalazis ( meni je dao moj ginekolog). Na dan iui, dodjete ti i suprug i donesete njegov uzorak. Iskilirate pola sata do sat(zavisi kada ti kazu da se vratis nazad), odrade ti iui i ja sam lezala celih 5 minuta (bas su se utrgli). Ali, opet, kako kazu.... koga hoce, hoce. .. Nadam se da nisam nesto ispustila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Inseminacija III deo
9.9.2014 11:23:15   
Anoniman
lilik hvala puno na odgovoru user posted image mnogo mi znaci svaka informacija,pa da to sam i pretpostavila da Pregnil i za ostalu terapiju da se snalazimo sami..A znaci ide se na UZ posto sam cula od jedne devojke da su pratili O samo lh tracicama,zato me zanimalo da li se radi folikulometrija jer mi ovo sa Lh tracicama onako malo bzv...Jel tebi uspela inseminacija??Ili ces ici ponovo.Veliki pozdrav od mene user posted image  

(odgovor članu lilik)
  Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Inseminacija III deo
9.9.2014 14:08:49   
nata11
Da li mi na plavom uputu sad odmah pisu da je uput za insemenacija ili samo stave ustanovu gde idem na insemenaciju?

< Poruku je uredio nata11 -- 9.9.2014 14:09:04 >


_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Inseminacija III deo
9.9.2014 14:49:25   
Anoniman
ja mslim da ti mogu napisati i inseminacija ili strelitet N97 a moras imati i onaj zeleni za lezanje?

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Inseminacija III deo
9.9.2014 15:56:45   
lilik
Radila sam dve privatno i jednu u Betaniji i nisu uspele.. Sada malo kuliram do Decembra kada treba da se javim za vto. Vama, devojke, puno srece od sveg srca....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Inseminacija III deo
10.9.2014 10:03:36   
Anoniman
Hvala ti puno user posted image
I ja tebi zelim i drzim palceve da zeznes Vto i da vidis ranije user posted image ...Javljam novosti kakve god budu.user posted image

(odgovor članu lilik)
  Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Inseminacija III deo
14.9.2014 21:06:55   
nata11
Koliko vazi zeleni uput tj. za insemenaciju?

_____________________________





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Inseminacija III deo
14.9.2014 21:20:53   
17 joka
6 meseci bi trebalo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Inseminacija III deo
14.9.2014 22:01:21   
nata11

IZVORNA PORUKA: 17 joka

6 meseci bi trebalo


Plavi za specijalisticki pregled vazi 6 meseci. A zeleni sto je za jednu intervenciju jer i za njega to vazi user posted image

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Inseminacija III deo
14.9.2014 22:05:10   
17 joka
da , bar je tako bilo pre

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Inseminacija III deo
14.9.2014 22:49:14   
nata11
Ipak vazi mesec dana, cvrc user posted image

_____________________________





(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Inseminacija III deo
25.9.2014 18:30:46   
Anoniman
Devojke kad radite IUI kad je najbolje otici na UZ ja idem na Betaniju u NS pa jel bolje odma ujutru otici ko zna, hvata me vikend kad ispijem zadnje tablete pa u ponedeljak kad budemo isli mozda cemo odma radili IUI kako ste vi??

(odgovor članu BBaby)
  Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Inseminacija III deo
25.9.2014 18:36:00   
17 joka
onda je najbolje da odete ujutru i da srecno user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Inseminacija III deo
25.9.2014 19:01:15   
Anoniman
hvala,pa i ja mislim da cemo odma ujutru otici..

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2014 17:01:38   
sana.
Devojke IUI radjena 48h posle pregnila,folikuli na dan primanja inekcije bili 19,23..ja se bojim da nisu uradili kasno jel folikuli pucaju 36h sati od inekcije..Malo sam zabrinuta zbog toga sta vi mislite o tome???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2014 21:34:02   
lilik
Pozz Sana.. U zavisnosti sta ti je doktor/ka rekao/la.. Koliko sam upoznata, a rafila sam ih tri, nakon 24h po primanju Pregnyl-a se radi iui. Meni je dr uvek govorila da je bolje da mali vojnici budu tu pre nego sto pukne folikul, a tvoji su bas lepi bili. No, sta je tu je. Odradjeno ti je i sada samo treba da se opustis, pa ce bii dta bude i da mislis samo pozitivno i sa se pohvalis sa user posted image user posted image

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2014 21:35:51   
lilik
Anonimna, ima li novosti? Kako je protekla iui ( ako si je odradila) u Betaniji? Kakva su tvoja iskustva?

(odgovor članu lilik)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Inseminacija III deo
2.10.2014 21:37:35   
17 joka
Sana, da bude uspesnouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu lilik)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here