|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2014 14:12:47   
sana.
Hvala i ja sam radila na Betaniji,doktorica mi rekla da dodjem posle pregnila 48h sati posle,u nekim slucajevima se rade dve a meni nije ni valjano uradila ni jednu user posted image ..Jos pregnil oni i ne daju,sad mi zao sto nisam otisla na svoju ruku dan kasnije po pregnil meni sve ovo nikako ne svidjauser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Inseminacija III deo
3.10.2014 14:14:14   
sana.
Kakvi su vam osecaji posle inseminacije,jeste imale neka ziganja i dva dana posle odradjene IUI???

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Inseminacija III deo
8.10.2014 10:41:21   
micaubica
drage,imam nedoumicu!
naime,trebam da odradim svoju prvu IUI u Visegraskoj. juce sam bila na konsultacijama ali posto mi brisevi isticu,iste moram da ponovim. napisala mi je da radim uz 2.dana ciklusa pa od 2. do 6. da uzimam Klomid. 8.dc opet uz. e sad,problem nastaje jer je meni danas moja doktorka rekla da uz mogu da radim i kod nje,da napomenem da nisam iz bg-a, ali ja sam nekako shvatila da trebam za te uz da idem u visegrasku,racunam,tamo cu raditi IUI pa oni valjda i trebaju da rade uz. mozda gresim. pomoc,gde ste vi radili prvi i sve ostale uz,kad ste radile iui,u domu zdravlja ili na klinici? hvala

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Inseminacija III deo
8.10.2014 12:50:17   
Anoniman
Mico ides na UZ gde ces i raditi inseminaciju,tako sam bar ja isla.

Uradjena IUI rezultati bete za pet dana..

(odgovor članu micaubica)
  Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Inseminacija III deo
8.10.2014 16:17:44   
micaubica
hvala,tako sam ja i shvatila,al moj ginekolog se pravi pametan....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Inseminacija III deo
8.10.2014 21:36:15   
nata11
MU i meni su predlagali da mi UZ rade u mojoj ambulanti gde idem kod ginekologa pa kada misle da su folikuli spremni da me posalju na UZ gde cu raditi insem.

_____________________________





(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Inseminacija III deo
9.10.2014 13:21:09   
micaubica
nato,pa jel si tako odradila kako su predlagali? meni je i lakse i jeftinije da uz radim u mom mestu nego da idem u Visegradsku,ali ako mora tako.... jos mi je problem sto mi pada da dobijem sutra ili prekosutra,a oni za vikend ne rade,kad bu trebalo da mi pada 2.dc,pa ni to ne znam kako cu da izvedem. bas sam maler!! :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Inseminacija III deo
9.10.2014 18:53:56   
nata11
Ja sam nazalost morala da odlozim zbog briseva. Pa odi 2 dc u tvojoj ambulantu a posle nastavi u BG. Mislim da je ipak bolje da te folikule prati dr koji ce raditi insemenaciju, ja bih bar tako uradila.

_____________________________





(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Inseminacija III deo
19.10.2014 15:15:53   
kokolom
evo mene sa lepim vestima, posle 3. neuspele inseminacije, resili smo da napravimo malu pauzu i ugledali user posted image vec posle drugog ciklusa. Tako da devojke, nema posustajanja user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Inseminacija III deo
19.10.2014 17:10:25   
zeksi
Kokolom cestitam i zelim ti laku trudnocu. user posted image

(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Inseminacija III deo
19.10.2014 17:14:35   
kokolom
Hvala draga i ja svima vama zelim da mi se sto pre pridruzite

(odgovor članu zeksi)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Inseminacija III deo
20.10.2014 10:16:51   
nata11

IZVORNA PORUKA: kokolom

evo mene sa lepim vestima, posle 3. neuspele inseminacije, resili smo da napravimo malu pauzu i ugledali user posted image vec posle drugog ciklusa. Tako da devojke, nema posustajanja user posted image


Cestitam user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Inseminacija III deo
3.11.2014 14:07:27   
iva80
jedno brzo pitanjce, jer sam sludjena....
koliko važe brisevi (vag i cerv) kada se rade za inseminaciju?? 3 meseca ili?? hvala!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Inseminacija III deo
3.11.2014 14:41:14   
iva80
jedno brzo pitanjce, jer sam sludjena....
koliko važe brisevi (vag i cerv) kada se rade za inseminaciju?? u Višegradskoj... 3 meseca ili?? hvala!



_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Inseminacija III deo
3.11.2014 16:29:40   
nata11
Blago tebi ako vaze 3 meseca, meni svaki mesec traze nove user posted image

_____________________________





(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Inseminacija III deo
7.11.2014 23:48:28   
micaubica
iva80 u visegradskoj vaze samo mesec dana.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Inseminacija III deo
8.11.2014 0:25:55   
micaubica
jel moze neko da napise kratak opis,ko je radio IUI u Visegraskoj, koliko ste puta isle na uz od 8.dc? svakog dana,ili svakog drugog. interesuje me jer nisam iz Beograda,a suprug bi trebao da uzima slobodne dane za svaki uz,da bi me vozio. i koliko sam shvatila,za mene treba zeleni uput,a za njega plavi.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Inseminacija III deo
8.11.2014 10:41:58   
kokolom
To sve zavisi od lekara i od tvoje ovulacije. Oni moraju da budu sigurni kad si spremna za pregnil. UZ nije svakog dana ali je cesto. Tog dana kad dodjes na intervenciju, to ti je ceo dan tamo, pa budi spremna. Dolazite oko 8-9h, tvoj suprug ubrzo daje uzorak i onda cekate bar 3 sata. Nekada vam kazu da mozete da prosetate i kad da se vratite, a nekad cekate tamo. Posle intervencije koja traje 5 min lezis jos neko vreme u sali i onda kuci. Pregnil primas 36h pre intervencije sto je oko 22-23h uvece

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Inseminacija III deo
12.11.2014 21:58:15   
rahela
user posted image user posted image Pozdrav curke iz kisne istre,nakon svih stimuliranih i prirodnih ostale mi 4insminacije,1bila u cetvrtak,stoperica u srijedu,menzes treba(nadam se da nece)doci 20,beta 27,ali nisam izdrzala i napravila test,2crtice,znam da treba cekat da menzes kasni i kako se rade testovi,ali dali postoji sansa za ...bojim se spomenuti,od lijekova i injekcija vec 4mjeseca nista ne uzimam kao ni nista poslije insiminacije,hvala i samo hrabro

(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Inseminacija III deo
12.11.2014 22:06:12   
Štetica
Rahela ja licno nebih verovala tom testu posle sest dana,jer ipak si primila beta hcg,u obliku stoperice. Nezelim da ti rusim iluziju ali ni da ti dajem laznu nadu,ipak je to prerano uradjen test. U svakom slucaju nadam se lepim vestima za 7-8 dana.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu rahela)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Inseminacija III deo
13.11.2014 5:48:32   
rahela
Hvala draga stetice,znam,na iskrenosti,iako znam da je beta najbolji pokazatelj,ubi me izcekivanje,prikljucila sam se ovom forumu jer ste sve drage i iskrene,a opet obzirne kad dajete savjete,puno lipih zelja svima i jedan cvrsti zagrljaj za sve moje curke ovdje

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Inseminacija III deo
21.11.2014 14:50:06   
janabons
RAhela, slazem se sa Steticom.
Sano, mene je znao stomak bas da ziga par dana posle uradjene iui

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu rahela)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Inseminacija III deo
11.12.2014 20:30:30   
njanja52
Zdravo devojke, usla sam u proces inseminacije, 2.DC dobila terapiju Klomifen, dve dnevno, ujutru i uvece. Danas sam bila kod ginekologa u D.Z. na UZ, 4.DC i nije bas optimistican, kaze na desnom jajniku jedan folikul 9 mm, endometrijum 3 mm i to je to... Zanima me da mi neka od vas opise proces inseminacije u Visegradskoj ako je imala iskustva... Inace u Visegradsku se javljam ponovo 8.DC...

_____________________________

Zapamti: snovi postaju stvarnost, samo trebaš verovati.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Inseminacija III deo
12.12.2014 7:38:41   
kokolom
Zasto ides uopste u dz na ultrazvuk? Jesu ti to preporucili doktori iz visegradske?

(odgovor članu njanja52)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Inseminacija III deo
12.12.2014 9:20:50   
nata11

IZVORNA PORUKA: kokolom

Zasto ides uopste u dz na ultrazvuk? Jesu ti to preporucili doktori iz visegradske?


Tako se cesto radi, pogotovo ukoliko nisi iz istog grada gde ti rade insem. Oni ti provere briseve, pratet te na uz iposle 8-9 dc se javljas u ustanovu gde ti rade insemenaciju.

_____________________________





(odgovor članu kokolom)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here