|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 16:43:26   
marketing RR
U radno vreme srede oni sve što treba, ne brinite. Nema potrebe da sede dan i noć za računarom. Sve nepravilnosti se lako uoče.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 16:44:39   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: marketing RR

U radno vreme srede oni sve što treba, ne brinite. Nema potrebe da sede dan i noć za računarom. Sve nepravilnosti se lako uoče.

user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 17:51:48   
jess021
Iskreno, ja kad vidim neke komentare za nagradne igre lepo mi se ni ne pocinje. Kao sto je neko rekao nisu nagradne igre rezervisane za stare clanove i one koje imaju gomilu postova. Ja sam clan vec dugo, ali tek sad aktivnije pisem jer imam o cemu, a i na bolovanju sam. Pogotovo komentari tipa kako stize od dece, kuce....pa ko nam je kriv kad nismo snalazljive.
Setite se samo igre gde je Mala Elena osvojila prvu nagradu, al' je bilo komentara, a zena je i dalje jedan od najaktivnijih clanova.
ME ovo nije nista protiv tebe, vec suprotno.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 18:54:34   
Anarunika
Jedna od najtežih stvari je,makar meni, bila da krenem da učestvujem u razgovorima. Ne znam zašto,ali prosto ti bude teško da nešto napišeš. I baš zato mislim da su ove nagradne igre dobra motivacija da se neko ko nije ranije, uključi i postane aktivan. Kao tada imaš razlog, ne upadaš niotkuda kao padobranac .A kada se završi nagradna igra rr sigurno dobije po nekoliko članova koji nastave da budu aktivni i bez nagradnih igara. I tako su svi na dobitku. Malo je off ali sam želela sa vama da podelim svoje mišljenje.

A što se tiče kozmetike, ipak ću morati da prošetam do Lillija da je isprobam user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 19:06:48   
dijana1*
Dragi moji takmicari molim vas jos jednom da dobro procitate pravila foruma i pravila igre a pogotovo vas molim da koristite pretrazivac u gornjem desnom uglu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 19:13:31   
adulence
ahahahahahha.....eto nema me malo i prava predstava,ahahahah UM ti si legenda....kiss

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 19:51:06   
serpica

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Jedna od najtežih stvari je,makar meni, bila da krenem da učestvujem u razgovorima. Ne znam zašto,ali prosto ti bude teško da nešto napišeš. I baš zato mislim da su ove nagradne igre dobra motivacija da se neko ko nije ranije, uključi i postane aktivan. Kao tada imaš razlog, ne upadaš niotkuda kao padobranac .A kada se završi nagradna igra rr sigurno dobije po nekoliko članova koji nastave da budu aktivni i bez nagradnih igara. I tako su svi na dobitku. Malo je off ali sam želela sa vama da podelim svoje mišljenje.

A što se tiče kozmetike, ipak ću morati da prošetam do Lillija da je isprobam user posted image




Anarunika,zasto tesko? Mi smo te stalno pominjale u trudnickoj temi,cekali da se javis,znali smo kad treb da se porodis i bas smo te pominjale,bar je tamo uvek pozitivno i uvek je svako dobrodosao,mislim i na drugim temama ali kod trudnica je uvek tako.
Posle nekoliko postova kao da se znamo oduvek,nema razloga da se ne upoznamo medjusobno tako. A uvek ima sta da se napise,od saveta do iskustva.
Izvinjavam se i ja za off...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 19:55:34   
veselicaa
Ja imam osecaj da bi ovde na forumu rekla cak i nesto sto ne bi svojim prijateljima.Prijatno se osecam,smejem se cesto ovde i ponekad imam osecaj kao da sam se uzivo druzila sa nekim clanicama.Sve smo ovde jer volimo ovakav vid druzenja i iako je meni ovo prvi forum,veoma brzo sam ga zavolela.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:30:05   
MakiJ
Gde ima ovi proizvodi da se kupe?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:30:40   
veselicaa
U svakoj vecoj prodavnici user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:32:20   
mali_mis
Al smo u kafani zakljucili da su u liliju najjeftiniji, ili da skoknes do UM kod nje u prodavnici user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:34:42   
Žapkić
Inače, Mišu, u kafani smo zaključili mnogo što šta!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:36:50   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Jedna od najtežih stvari je,makar meni, bila da krenem da učestvujem u razgovorima. Ne znam zašto,ali prosto ti bude teško da nešto napišeš. I baš zato mislim da su ove nagradne igre dobra motivacija da se neko ko nije ranije, uključi i postane aktivan. Kao tada imaš razlog, ne upadaš niotkuda kao padobranac .A kada se završi nagradna igra rr sigurno dobije po nekoliko članova koji nastave da budu aktivni i bez nagradnih igara. I tako su svi na dobitku. Malo je off ali sam želela sa vama da podelim svoje mišljenje.

A što se tiče kozmetike, ipak ću morati da prošetam do Lillija da je isprobam user posted image



Slazem se Anarunika. Malo je ispocetka bilo nezgodno.Meni je puno pomoglo dok sam bila u bolnici sa Teodorom,sama, bez dece i muza, zatvorena u izolaciji.Cekali operaciju.... Reci ohrabrenja clanica Rr koje uopste ne poznajem,pa cak i oni smajlici koji salju zagrljaje...neopisivo su mi pomogle.I ovim putem vam se zahvaljujem na podrsci !user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:37:02   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Inače, Mišu, u kafani smo zaključili mnogo što šta!!!user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:40:03   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Sto ste vi zle zene. Umesto da se radujete sto ce zena opere kosu vi tu nesto samo prigovarate. user posted image

Soso, vooooolim teeeee!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:40:55   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Inače, Mišu, u kafani smo zaključili mnogo što šta!!!user posted image

user posted image user posted image

Ko razume-shvatiće!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:42:48   
veselicaa
Svasta se nauci u kafani user posted image I sazna,ne kazu uzalud "najbolje je drustvo u kafani" user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:49:19   
Žapkić
Eeee, Veselice, jesi li videla sinoć sta se slušalo u kafani??? Znači, kad nisam umrla!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:52:41   
veselicaa


Samo ono za MAP user posted image Joj kako ona meni ide na zivce a mm kada je vidi dobije ospice user posted image Zena bas iritira

Nego odakle si citirala Sosu,nisam u toku o cemu se radi user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 8.3.2015 20:53:12 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:53:55   
Žapkić
Iz Sosinih mudrih misli i izreka sa prethodnih stranica!!!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Žapkić -- 8.3.2015 20:54:19 >


_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 20:54:52   
veselicaa
Lelle ja dva posta,modovi pomagajte user posted image
Sosa ima dobar smisao za humor user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 21:36:16   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 21:37:49   
Sosa Mena
Takva sam po celom telu. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 21:41:39   
veselicaa
user posted image user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 23:38:49   
Didy
Al je ovde živo poslednjih dana! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here