|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 13:48:55   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mirka sta se peckasuser posted image samo vi klikcite, dace Bog pa ce se i ovo zavrsiti, i onda cete nestatiuser posted image


user posted image user posted image user posted image

E tacno sam znala gde treba da zavirim i da mi se vrati dobro raspolozenje.



Smejem se kao ludak ahaaaah

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 14:13:21   
mirka11
Znate onu narodnu.... ,,ko se zadnji smeje, najsladje se smeje.. user posted image
user posted image user posted image

srecno svima u daljem takmicenju i pozdrav!!!

< Poruku je uredio Olga RR -- 8.3.2015 15:08:54 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 14:41:42   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mirka11

evo i ja da se javim, ne znam zasto volite da prozivate ljude, svako klikce koliko moze, i kad je bila igra za kolica niko se nije bunio...isto je bilo puno bodova samo sto sada je uljucen i lajk sa fejsbuka pa moze da se sakupi jos vise.

O bunili su se, mnogi.

Oko nestajanja - ta dobi kolica i nikad je više videli nismo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 14:49:05   
MakiJ
ja lajkujem danas ali nema 10 poena, mozda nesto pogresno radim.

(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 14:50:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mirka11

kako mislite ,,nestati,,?
ja mislim da na ovom forumu ima super tema i odlicnih tekstova za citanje, a to sto ne komentarisem ne znaci da ne citam ...
ne znam sto pojedinima toliko smeta ako neko ne komentarise...



pa znamo mi sto ne komentarises, imas 18 objava za godinu dana, i kada se desi neka nagradna igra ti se pojavis, ali navikli smo se na to.user posted image

Idi klikci pobegose ti ikonice a mi stalni cemo da diskutujemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mirka11)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:02:30   
mirka11

IZVORNA PORUKA: Unina mama

IZVORNA PORUKA: mirka11

kako mislite ,,nestati,,?
ja mislim da na ovom forumu ima super tema i odlicnih tekstova za citanje, a to sto ne komentarisem ne znaci da ne citam ...
ne znam sto pojedinima toliko smeta ako neko ne komentarise...



pa znamo mi sto ne komentarises, imas 18 objava za godinu dana, i kada se desi neka nagradna igra ti se pojavis, ali navikli smo se na to.user posted image

Idi klikci pobegose ti ikonice a mi stalni cemo da diskutujemouser posted image user posted image user posted image

pa sta ako imam 18 objava, nisam znala da je to uslov da budem clan ovog foruma??? a sto si tise nagradnih igara i tvoje ime mi je bas poznato....vidim da svaku skoro odigras...ne znam zasto ti imas vise prava od mene na neku nagradu...toliko od mene...pozdrav!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:02:32   
Sosa Mena
Sto ste vi zle zene. Umesto da se radujete sto ce zena opere kosu vi tu nesto samo prigovarate. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:03:43   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Sto ste vi zle zene. Umesto da se radujete sto ce zena opere kosu vi tu nesto samo prigovarate. user posted image

user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:07:08   
Anoniman
Mirka pa normalno da je odigram kada sam 4 godine na ovom forumu, a i puno si mojih postova procitala, posto volis da citas, pa mozda sam ti odatle poznatauser posted image ali na tvoju veliku radost ovu ti prepustam, sto rece Sosa, radujem se zbog tebeuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 8.3.2015 15:11:40 >

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:08:34   
mirka11

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Sto ste vi zle zene. Umesto da se radujete sto ce zena opere kosu vi tu nesto samo prigovarate. user posted image


Draga Sosa Mena, vidim da citiras naseg Patrijarha Pavla....budi onda dosledna sebi i ne pisi gluposti.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:10:36   
Sosa Mena
Ako nisi shvatila, a ocigledno da nisi pozivam da ti se zene raduju. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:11:01   
mirka11

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mirka pa normalno da je odigram kada sam 4 godine na ovom forumu, a i puno si mojih postova procitala, posto volis da citas, pa mozda odatleuser posted image ali na tvoju veliku radost ovu ti prepustam, sto rece Sosa, radujem se zbog tebeuser posted image

i ja sam 4 godine na ovom forumu ali nisam bila registrovana. Hvala ti na lepim zeljama.:))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:12:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mirka11


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mirka pa normalno da je odigram kada sam 4 godine na ovom forumu, a i puno si mojih postova procitala, posto volis da citas, pa mozda odatleuser posted image ali na tvoju veliku radost ovu ti prepustam, sto rece Sosa, radujem se zbog tebeuser posted image

i ja sam 4 godine na ovom forumu ali nisam bila registrovana. Hvala ti na lepim zeljama.:))

Pa kada nas toliko dugo pratis, idi u prave teme da se upzonamouser posted image

(odgovor članu mirka11)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:16:14   
serpica
RR je jedna velika kuca,veliki dom,meni zaista druga porodica. Ja cu dokle god je zdravlja i vremena da svakog jutra pijem kafu uz RR da se ardujem novim crticama i novim bebama,da otplacemo svaku novu M ,da sa mojim rr drugaricama setam parkom...to je po meni najvrednija nagrada na ovom forumu,sve ostalo dodje i prodje,skoro sam citala svoju temu kad sam se porodila sa Tomom,suze su mi isle kao lude...pa ima li to cenu??? Kakve nagrade kakvi bakraci...divne zene,divni moderatori ( programemre nisam upoznala ) divna stomosfera...sta ces vise... u zdravlje da osvojiti nagradu,u zdravlju da se kupate i mirisete,ja odoh u t. temi da popijem kaficu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:19:04   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: mirka11

kako mislite ,,nestati,,?
ja mislim da na ovom forumu ima super tema i odlicnih tekstova za citanje, a to sto ne komentarisem ne znaci da ne citam ...
ne znam sto pojedinima toliko smeta ako neko ne komentarise...


Evo ja da kazem, meni smeta! Ispadamo mi ostale budale sto se druzimo i uveseljavamo, tesimo i slusamo jedna dugu a vi pametnice samo "citate" ko da RR svaki dan izbacuje 100 tekstova. I onda se pojavite tako gramzivo kad su nagradne igre a u sustini niste pravi deo foruma i hocete da vas obozavamo.
Cist obraz, hvala.

(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:23:05   
Anarunika
Ove nagradne igre su super stvar i čini mi se da nas sve obraduju. Pretpostavljam da i ringeraji odgovara da se priključi uvek što više ljudi (novih,starih, raspisanih, koristoljubivih,ovakvih,onakvih...) jer rr na taj način širi vest o sebi i priziva,poziva i dobija nove članove. Jedina crna stvar u svemu je , koliko sam do sada primetila, što se neko u nagradnim igrama ovog tipa uvek pokači i neko nekom smeta. user posted image
A na kraju će opet rr odlučiti koja su pravila, šta prolazi,šta ne prolazi i ko nagrade zaslužuje i dobija. A na ringeraji ih ima toliko da stvarno može da se nađe za svakog po nešto! user posted image

(odgovor članu mirka11)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:30:50   
Olga75
devojke ajde lepo da se igramo user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:32:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

devojke ajde lepo da se igramo user posted image




Olga je li znas da sam upravo pocela da ti pisem porkuu sa prodajnog profla, nema te zenoooo, a ima jednu vest za tebeuser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:35:29   
Olga75
UM , ima se nekog posla pa tako vreme postalo kratko user posted image
ajd posalji poruku user posted image
znaci , lepo se igramo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:36:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

UM , ima se nekog posla pa tako vreme postalo kratko user posted image
ajd posalji poruku user posted image
znaci , lepo se igramo user posted image




klikk


< Poruku je uredio Unina mama -- 8.3.2015 15:37:08 >

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 15:36:19   
Mala Elena
Anarunika potpuno se slazem...rr nije rezervisao nagradre samo za nas koje aktivno ucestvujemo nego i za bilo koga drugog.Meni zaista niko ovde ne smeta.Ono sto je navedeno u pravilniku treba da se postuje ali to svako treba sam da odluci. Rr svakako odgovara sto veci broj clanova, zato i sve ove mogucnosti lajkovanja na drustvenim mrezama itd. I ne volim kada neko ko dobija nesto svakog meseca bude uvredjen tudjim brojem bodova...
Svako za sebe, dzabe se nervirate..user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 16:14:43   
marketing RR

Drage/Dragi naši, mali podsetnik na prvu stranu rubrike posvećenu ovom takmičenju KLIK


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 16:16:04   
marketing RR
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

a ja bih dala predlog programerima da cim tako nesto uoce odmah izbace doticnog iz igre bar da neko ko je fer moze da zna gde je. I necemo da mracimo... user posted image


I programeri imaju dušu, a i neradan vikend user posted image
U radno vreme srede oni sve što treba, ne brinite.

< Poruku je uredio marketing RR -- 8.3.2015 16:42:14 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 16:24:08   
marketing RR
IZVORNA PORUKA: Unina mama

bolje je kada se gleda aktivnost na forumu.





Trenutno je aktivno nekoliko nagradnih konkursa, sa vrednim nagradama, u okviru koji se gleda isključivo aktivnost na forumu:

STABILO (poklanja 3 školska pribora za najaktivnije na forumu Dete) KLIK OVDE
CORTINAT (godišnje Lifemedic poklanja 36 CORTINAT krema roditeljima koje pišu na forumu) KLIK OVDE
CANDY UNIVERSE (poklanja svakog meseca 1kg Candy bombona najaktivnijem forumašu meseca, 12 puta godišnje) KLIK OVDE


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna...
8.3.2015 16:40:50   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: marketing RR


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

a ja bih dala predlog programerima da cim tako nesto uoce odmah izbace doticnog iz igre bar da neko ko je fer moze da zna gde je. I necemo da mracimo... user posted image


I programeri imaju dušu, a i neradan vikend user posted image




Ok... samo sam predlozila, ako vec stalno vrse kontrole. user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here