|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 [30] 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 12:11:11   
emicaa
Bar dan,mi došli kući prije pola sata,našli u njemačkoj strašno jeftinu prodavnicu sa dječijim stvarčicama pa smo je kupili komplet ljetnu garderobu,još nam fali ljeto user posted image
Dora se par puta budila,opet je muče zubići.
Joj Ljišo i oni muče komšiju,neka to riješe već jednom i da čovjek ide kući ženi i djeci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 15:36:43   
branki*
Milicicak,ti putujes sutra zbog onog usavrsavanja?srecan ti put i sve najbolje!!!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 16:48:04   
mila83
Milicicakuser posted image Srecno draga, samo napred ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 21:42:15   
branki*
Gde ste,mame?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 22:03:51   
Mariya
Tu smo Branki, virnemo kad možemo!!user posted image
Baš sam danas kukala sestri,ceo dan mi prođe radeći stvari koje niko ne vidi, a da ih ne radim svi bi videli da ih ne radimuser posted image . I kažem ja njoj kako pripremam 3 doručka, 2 ručka, pa usisaj, oribaj pod, ispakuj pa napuni i uključi mašine za veš i sudove, skloni sto, namesti krevet, napravi malo reda da kućža ne izgleda kao da je bomba pala...A ona će meni: , jao, Marija, pa ja to uradim za 2 sata! Ma nemoj, ti spavaš celu noć, ne ustaješ 8 puta zbog dece, i dok sve to obavljaš ne moraš da dojiš, hraniš, uspavljuješ dvoje dece, a i kad sve to uradiš, nemaš muža i decu koji su u stanju da za 5 minuta naprave haos u kući koju si ti ceo dan sređivalauser posted image aaaaaaa!!!

Ne znam kakvo je vreme kod vas, kod mene je super i odmah se bolje osećam, plus što sam još i kako-tako spavala sinoć, H se budila samo 3putauser posted image Mada juče sam upalila grejanje, izlazile smo u jaknama, a danas u kratkim rukavimauser posted image nije ni to dobro. Ali neka, samo nek je toplo, pa ćemo ja i moje bubice da krenemo da lunjamo...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 22:21:30   
World
Sve sam se pronasla u toj tvojoj prici.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
30.5.2015 22:28:59   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

Tu smo Branki, virnemo kad možemo!!user posted image
Baš sam danas kukala sestri,ceo dan mi prođe radeći stvari koje niko ne vidi, a da ih ne radim svi bi videli da ih ne radimuser posted image . I kažem ja njoj kako pripremam 3 doručka, 2 ručka, pa usisaj, oribaj pod, ispakuj pa napuni i uključi mašine za veš i sudove, skloni sto, namesti krevet, napravi malo reda da kućža ne izgleda kao da je bomba pala...A ona će meni: , jao, Marija, pa ja to uradim za 2 sata! Ma nemoj, ti spavaš celu noć, ne ustaješ 8 puta zbog dece, i dok sve to obavljaš ne moraš da dojiš, hraniš, uspavljuješ dvoje dece, a i kad sve to uradiš, nemaš muža i decu koji su u stanju da za 5 minuta naprave haos u kući koju si ti ceo dan sređivalauser posted image aaaaaaa!!!

Ne znam kakvo je vreme kod vas, kod mene je super i odmah se bolje osećam, plus što sam još i kako-tako spavala sinoć, H se budila samo 3putauser posted image Mada juče sam upalila grejanje, izlazile smo u jaknama, a danas u kratkim rukavimauser posted image nije ni to dobro. Ali neka, samo nek je toplo, pa ćemo ja i moje bubice da krenemo da lunjamo...user posted image


Istina ziva ! draga,sve se pronadjosmo u tvom opisu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 6:32:09   
eca89
Marya, potpisujem! Juče sam se baš smorila, e da mi smo se u 6h probudile, tajo nam spava, spavala je cijelu noc, s'tim da je u 8h zaspala, ali šta ću ja kad ne mogu ići tas spavati, pa sad sam kao pokislauser posted image ! Ovde tmurno, lijep dan vam želim!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 7:17:06   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Opet luda noc. Ni sama ne znam kako, ali sam se probudila u dnevnoj sobi sama user posted image Sto je jos ludje, ne secam se kad sam presla iz spavace. Nije ni bitno user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 9:11:14   
branki*
Dobro jutro,mame!
Marija,kod mene je slicno,isto ludim od toga.moji odose do pijace,boka siki,bice lep dan danas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 9:22:22   
doktorkakristal
jutro mame user posted image
sve imamo isto muke i probleme,ja ludim od svakodnevnog haosa,ali sta cu tako je kako je,samo sto smo ja i D same pa eto sve je na meni,zato ugrabim da se posvetim sebi kada je ona kod tate ili kada je kod mojih

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 9:22:31   
emicaa
Dobro jutro,T opet loše spavala.Kasno sam i legla,do 11 radila pa dok sam atigla,istuširala se,oko 1 sam zaspala.
Ne možete zamisliti koliko je toplo jutros.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 10:31:58   
wivern
Gde ste zene, dan bas obecava..ali ne i za mene
Sva se cesem vratila mi se alergija, odlepicu.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 10:46:42   
branki*
Da li je moguce,wiv!je l zato sto si juce bila u prirodi!ti si jos onda pocela da kijas.bas bzv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 11:00:36   
mila83
Zdravo mame ! Dan jeste divan a ja nesto nervozna,jutro mi bezveze pocelo i sad nikako da se oraspolozim...Haos da, Kristi,prava rec.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 11:01:09   
doktorkakristal
WIV ja sam vec pisala ja sam kuburila sa alergijom jos od detinjstva,u trudnoci je bilo haoticno nalekovima non sto i prosle godine kad vec nisam znala sta cu odem kod homeopate i pila sam terapiju i to ne koliko je trebalo vec neka tri ili cetiri meseca jer je bilo skupo pa nisam mogla duze,ovo je prva godina da nemam problema a eto nisam cak ni ispila koliko je trebalo,pokusaj i ti mozda resis problem

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 11:05:41   
emicaa
Eeee Wiv baš bez veze,drži se šra drugo da ti kažem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 13:44:53   
jovicaa
evo i mene.. pecem hleb, kuvam rucak.. i pokusavam da se iskobeljam iz haosa koji se stvorio samo zato sto sam dva dana bila bolesna.. uf... sve je zatrpano

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 16:45:59   
vonavoj
Gde ste mamike? Bili na Avali,uzivali..Jole je sad u najboljoj fazi,u kolicimauser posted image ..klopa kasice,smazala celu hipp teletinu,pa sisala na vidikovcu,posle ponjopalaa breskvu-pirinac,milina! Sad smo stigli i mrzi me i ves da slozim u ormane..sedimo na terasi!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 16:51:22   
daca77
Tu sam ja, Vonuser posted image
Mi kao mislili da idemo u prirodu, ali N zaspala, posle je vec bilo pretoplo i sada cekam da je nahranim i idemo u setnju.
Inace, kuc kuc u drvo od juce i mi jedemo relativno dobro kasice...juce sargarepu i tikvicu, danas brokoli i krompir.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 17:13:53   
milicicak
Mame, ja samo da vam mahnem i odoh da istrazujem :) hvala vam na podrsci :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 17:34:35   
vonavoj
Samo polako daco,sve bolje ce jesti,mala je!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 17:42:12   
Anoniman
milicicak srecnouser posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 18:22:26   
mila83
Super Daco za jelo user posted image treba vremena,ali kad krene,nemas brige user posted image

i nama je popodne lepo proslo,evo cekamo devera sa klincima pa da se malo druzimo.Pravila sam kolac sa jagodama,izgleda cu sama da pojedem pola tepsije user posted image

Milicicak user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
31.5.2015 21:32:35   
Mariya
Dobro veče mame!!
Danas nisam spremala, samo sam usisala i umesila testo za pizzu. Znate kako mi kuća izgleda?user posted image Kao Hirošima i Nagasaki!!
I mi smo skoro ceo dan proveli napolju. Bili na vašaru, pa kod kumova, ručali, pa u dvorište na ljuljaške. Ušli da odmorimo i onda na igralište do pola 8user posted image A mm sklopio trambulinu u garaži za Lu, pa nismo mogli da je uvučemo u kuću dok se nije iskakalauser posted image . A glava mi se raspada, ovo vreme je ludo. Žene, od sutra junuser posted image Još malo i moram da počnem da radim...AAAAaaaa!!! Rodiću još jedno dete samo da ne radim još 2 godine.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 [30] 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 [30] 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here