|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mrzim petarde!
31.10.2014 19:51:51   
wivern
Sezona petardi je od juce kod nas i zvanicno otvorena...i kud mi svi prozori gledaju u skolsko dvoriste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 9:35:20   
Anoniman
Aaaaaaaaaa Wiww i ja ih mrzim, valjda nece jos krenuti sa njima kod nas.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 10:29:55   
Olga75
i kod nas su sinoc ludovali sa petardama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 11:04:02   
mirkam
I mrzim i bojim ih se ! Kod nas na svu sreću još nisu poceli.Ne znam kako će M reagovati kad krene pucnjava oko zgrade.Navikao je on na buku,al sad baš petarde ,ne znam user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 11:08:43   
Kata90
Ne mrzim,to mi nikad nije smetalo pogotovo kada za novu godinu pocnu rokati obozavamuser posted image user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 11:12:04   
mali_mis
Cujem poneku, ali ne kao sto imaju obicaj cim pocne decembar. Ogadice mi tako divan mesec.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 11:14:36   
Bibilib
Kod nas su neki cigancici bacali petarde jos od proslog meseca...i to me strasno nervira...jer mi stvara osecaj jeze...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 11:16:13   
Ana13
user posted image Ja ih obozavam. MM nakupuje gomilu petardi i vatrometa,a ja ga vratim po jos user posted image
Ali me nerviraju klinci koji ih bacaju svuda i ne razmisljaju da li ce se neko povrediti.Mi bas vodimo racuna i ne bacamo ih blizu ljudi.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: mrzim petarde!
1.11.2014 14:23:39   
vikiveki
Ja ne volim da bacam petarde ali zato mm i deca bacaju petarde preterano....ja non stop grdim mm što deci daje da bacaju petarde ali vidim da i druga deca bacaju isto čak i manja od moje,tako da se još nisam izboRILA SA DECOM I MUŽEM

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: mrzim petarde!
26.12.2014 21:01:47   
Maraj
Jao evo sezona petardi je krenula. Deca ne prestaju da ih bacaju. Ne znam samo kako im roditelji daju pare. Svake godine po neko dete ostanebez dela ekstremiteta ili ne daj Boze oka. Uzasavaju me petarde

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: mrzim petarde!
31.12.2014 17:54:32   
mali_mis
Mrzim, mrzim, mrzim...ovi kao bombe da bacaju koliko tresne user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: mrzim petarde!
31.12.2014 17:58:15   
dunja RR
Kod nas nema još tutnjave, a prethonih godina su u ovo vreme već uveliko pucali, prija ova tišina, ali znam de neće još dugo trajati ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: mrzim petarde!
31.12.2014 18:04:24   
dejana007
ja sam malo dalje od centra i ... tisina je :) obzirom da sam veceras kuci na doceku sa muzem i sinom , videcemo kakva ce situacija biti. Jedino ocekujem vatromete u ponoc od nekih komsija. eto cistoi da mi se Nikola zaraduje a i da bude drugacije vece od uobicajnih tj da bude novogodisnje :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: mrzim petarde!
31.12.2014 18:05:51   
wivern
Blago tebi Dunja, nama petarde krecu od 8.00. Svi prozori nam gledaju na skolsko dvoriste gde klinci pre skole ispale takav kontigent petardi da se us**s.
Sva sreca pa malisic spava kao top, na mene.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: mrzim petarde!
31.12.2014 18:17:22   
minnica
Sve što imam da kažem na ovu temu:
user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: mrzim petarde!
9.3.2015 20:59:19   
acalukic
moji unuci ih se boje, i ja mislim da one nisu dobre, licno bi ja to izbacio da nema na trzistu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: mrzim petarde!
6.1.2016 22:14:12   
branki*
Evo ih,poceli suuser posted image sta li je to zanimljivo u tom pucanju petardi nikad mi nece biti jasno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: mrzim petarde!
6.1.2016 22:16:53   
emicaa
Uh kako sam mrzila prije odemo na badne veče na molitvu a oko crkve bacaju petarde,ne samo djeca nego i one staronja,pa majku im u d..e bih im ih natrpala i zapalila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: mrzim petarde!
7.1.2016 0:19:10   
wivern
Meni je najzanimljivije kako su svi veliki vernici a ovamo udri po prangijama i petardama. Seljacine neopevane.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: mrzim petarde!
7.1.2016 2:39:25   
choopa choops
Ne smetaju mi toliko jer vise ne idemo ispred crkve uvece kad je nalaganje badnjaka a ovo povremeno pucketanje mi ne smeta. Jedino kad mi mala zaspe a oni rokaju,mada kad bi tako gledala smetalo bi mi kad prođu kamioni, kad laju psi, macke "plaču" i td. Moji vole vatromete da gledaju pa je veselo u ovo doba godine :)

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: mrzim petarde!
7.1.2016 7:43:26   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Meni je najzanimljivije kako su svi veliki vernici a ovamo udri po prangijama i petardama. Seljacine neopevane.


user posted image

Cini mi se da su juce opet burad na klisi letela user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: mrzim petarde!
8.3.2016 23:56:47   
aleksandrici
I ja ih prezirerem,ne volim,odvratan zvuk koji proizvode,toliko sam videla povreda,opekotina ušivanja da se i sad grozim.Na raznim porodičnim okupljanima gde se slavi ja volim da igram,plešem,pevam,snejem se a ne da slušam pucnjavu i odjek .No,nisu svi isti.Dečice,uživajte u nekim drugim lešim stvarima,na petarde zaboravite.A vi,dragi očevi i deke,braćo i sestre učite decu vrednim stvarima i pokazujte neku drugu lepotu sveta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: mrzim petarde!
8.3.2016 23:59:35   
aleksandrici
I ja.I sve majke podeliće isto mišljenje.Sreći nema kraja kad znam da imam sina i malenu devojčicu.Da sam sebi sreću donela.Da sam sraćna majka.Zelim svim damama ovaj osećaj majčinstva.Od onog dana kad postanete majke sve se menja,ceo svet je tvoj.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: mrzim petarde!
9.3.2016 7:53:03   
emicaa
Izvini aleksandrici ali koliko god puta da ovaj post pročitam nikako ne razumijem kakve ima veze sa petardama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: mrzim petarde!
9.3.2016 8:00:00   
branki*
Aleksandrici,molim vas,prilikom pisanja poruke,ukoliko se nesto zaboravili ili izostavili,koristite opciju uredi koja se nalazi u gornjem desnom uglu poruke i aktivna je narednih 5,6 minuta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here