|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
15.10.2016 17:35:08   
IvanaSK RR
Isi, evo je moja
https://www.tehnomanija.rs/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/candy-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-gvw-596-lwc.html

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Mašina za sušenje veša
16.10.2016 18:37:27   
Animsaj9
masina je stigla ,ugnezdili smo je, jos da je probamouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Mašina za sušenje veša
16.10.2016 19:03:35   
mila83
Meni bi ova masina tako trebala i nadam se da cemo je nabaviti u skorije vreme...taman da vidim vase preporuke..cekam tamo pred Ng,valjda ce biti nekih akcija i popusta..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Mašina za sušenje veša
16.10.2016 22:19:50   
isidora88
Hvala Ivanauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Mašina za sušenje veša
26.4.2017 13:50:25   
Petaluda14
Evo mog predloga. :) Kupili smo bas skoro Beko masinu za pranje I susenje oznake su HTV 8633 XS0 I PREZADOVOLJNA SAM! :clap:
Imamo bebu, a mali stan I nije bilo sanse vise da susimo ves po stanu I terasi. Ova masina je bila potpuni spas! Prvo, ne guzva ves da moras posle pranja da ga dodatno peglas. Drugo ne usmrdi ves kao neke masine vec ga super omeksa-peskiri mi nikad meksi nisu bili! A plus sto mnogo vesa opere I osusi. Ima kao neka linijica do koje treba da se stavlja za susenje ali ja me obracam paznju na nju vec ozbiljno napunim bubanj I pustim pranje I susenje I sve se zavrsi sjajno. Koje olakanje kad samo izvadis ves I poredjas u orman! :yeah:
Da ne kazem da smo je super povoljno platili nesto bas tako oko 45 hiljada I to preko neta smo naricili na sajtu tehnoklik.rs Ljudi nam doneli I uneli u stan, raspakovali I milina jedna! Garancija 5 godina, laganica (:

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Mašina za sušenje veša
6.5.2017 7:52:04   
medamisko
Baš mi treba neka da bude i za pranje i sušenje. Moja za sušenje veša je stara a i dosta gužva odeću.

(odgovor članu Petaluda14)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Mašina za sušenje veša
5.6.2017 10:58:48   
SaraLana
Ja imam BOSH masinu za susenje vesa,malteretiram je bukvalno svaki dan,nas dvoje plus njih dve male koje se prbljaju flekaju brljaju...

Preyadovoljna sam zaista,ves je tako mekan,mirisan,ne guzva se puno,jedino neke tanke majicece,ali ako izvadim ves dok je jos topao potrebno je samo da ga slozim nema potrebe za peglanjem,tako puno vremena mi je ustedela. user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Mašina za sušenje veša
8.6.2017 21:56:45   
Sandricak
Jako potrebna stvar pogotovo zimi

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Mašina za sušenje veša
8.6.2017 22:05:11   
Duškić
Nadam se da mi je to sledeca investicija . Odavno gledam neku masinu za susenje vesa

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Mašina za sušenje veša
8.6.2017 22:09:20   
IvanaSK RR
Duskic, stvarno mnogo znači.
Zimus ne bih imala dovoljno garderobe za bebu da sam morala da cekam da se napolju osusi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 11:37:18   
datza0202
Juce mi je stigla takva masina. Nakon programa susenja (stavila sam i maramicu za susenje), a ves je prethodno opran uz upotrebu omeksivaca, dozivela sam razocarenje-ves je bez ikakvog mirisa! user posted image
Kako je kod vas? Imate li neki savet/neku caku?
Hvala

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 11:39:23   
datza0202

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Isi, evo je moja
https://www.tehnomanija.rs/masine-za-pranje-i-susenje-vesa/candy-masina-za-pranje-i-susenje-vesa-gvw-596-lwc.html

izvinjavam se, nova sam...
radi se o CANDY masini za pranje i susenje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 12:22:40   
Sanjalicaaa
Kakva je to maramica za sušenje?
Ja nemam problema sa tim. Mozda je do omekšivača.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu datza0202)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 12:28:15   
datza0202
kupila sam je dm-u, cena je vrlo povoljna

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 12:31:26   
datza0202
koristila sam uobičajeni omekšivač od koga miriše pola ulice! user posted image

(odgovor članu datza0202)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 12:34:18   
Sanjalicaaa
A čemu služi ta maramica?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu datza0202)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 12:40:17   
datza0202
evo, otkucaću.
osvežavajuće maramice. za mekani i sveži veš. smanjuju gužvanje i redukuju elektrostatičko punjenje. lakše se pegla..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 12:51:23   
degu
Ni meni se nesto ne oseca miris vesa, al meni to nije ni bitno, omeksivac stavljam minimalno u sareni ves samo, tako da mozda nisam ni kompetetna. Meni je bitno da je ves cist, mekan i da su poubijane sve bakterije user posted image

< Poruku je uredio degu -- 15.6.2017 12:53:48 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu datza0202)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 12:55:22   
Sanjalicaaa
Moraću da nađem te maramice. Meni se veš gužva.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 21:30:42   
datza0202
Od juče imam takvu mašinu, pa bih Vas zamolila za iskustvo. Imate je duže, verujem da ste se ispraksovali.
Isprobala sam najpre najbrži program pranja+sušenja (59 min). Kako sam verovatno stavila više od dozvoljene količine (max 1,5 kg) nije se osušio. Uzgred, stavila sam omekšivač uobičajeno. Potom sam ubacila maramicu za sušenje i uključila program za sušenje, suvo za ormar. Odlično je osušila veš, peškiri su izašli divni, mekani. Ali, veš ni malo ne miriše, i pored omekšivača i maramice! Čak šta više, meni ima neprijatan miris.
Da li je i kod Vas tako? Ovo mi je prvo iskustvo, nisam imala mašinu za sušenje do sada. Osim toga, moja omiljena majca je sada manja za 2 veličine!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 21:34:03   
datza0202

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mi smo kupili Candy Alisa, kombinovanu, kosta 54000 din. I ja sam prezadovoljna. Moze da pere 9 kg vesa, da suši 6kg. Juce sam isprobala program od sat vremena koji opere i osusi oko 1.5 kg garderobe. Skroz super program.


Još neko pitanje za Vas:
da li ste sušili perjane jakne? Vunene stvari?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Mašina za sušenje veša
15.6.2017 21:47:45   
IvanaSK RR
Nisam perjane jakne, vunene stvari jesam
Nije mi se desilo da mi neki komad garderobe promeni velicinu.
Sto se tice mirisa, ves mi nema miris, ne miriše, ali ni ne smrdi.
Za program od sat vremena stvarno sme bas malo garderobe da se stavi,a i tada ves zna da bude malo vlazan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu datza0202)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Mašina za sušenje veša
16.6.2017 0:27:36   
Mariya
Ja imam isto candy kombinovanu mašinu, ona sama računa koliko vremena treba da osuši veš pa nekad osuši super, uvek istu količinu stavim, i nekad veš ostane mokar i još uvek nisam otkrila u čemu je cakauser posted image onda šta ću,uključim još jednom na sušenje.
Veš gužva ako ga stavim izgužvanog u mašinu.
Sušila sam perjani jastuk, ništa mu nije falilo.
I da, ni kod mene veš nakon sušenja nema miris omekšivača već karakteristični miris sušilice.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Mašina za sušenje veša
16.6.2017 9:26:30   
IvanaSK RR
Mariya, meni se desi da ostane ponegde vlazan ako stavim malo vise vesa. Ali ako stavljas uvek isto ne znam sta bi mogao biti problem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Mašina za sušenje veša
16.6.2017 9:33:00   
medamisko
Ja imam neku gorenje dugo, ali je stariji model i susi dva sata
Vise je i ne koristim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here