|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 14:13:22   
dddaca
Anck, ja sam letovala u Limenariji i isli smo na plazu i u Tripiti. Doduse pre nekih 8-9 godina. Tripiti je blizu Limenarije, vise me podseca na neko vikend naselje, nego na mesto. Tad su najbliza prodavnica i pekara bile u Limenariji. Plaza je prelepa, ali desni deo (gledano ka moru) ima lep ulaz u vodu, dok je levo bilo dosta kamenih ploca. Mi smo se kupali desno, tako da ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim na kojoj udaljenosti od obale su bile te kamene ploce. Ne znam koji si smestaj gledala. Ako je iznad magistrale, racunaj da imas da silazis do plaze i da se penjes uzbrdo po povratku. Nije strasno, ali sa troje dece...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 14:37:12   
Anck Su Nmaun
Draga mi smo autom ne predstavlja mi problem to gore dole, ako je smestaj dobar a mislim da sam nasla bas dobar smestaj po preporuci nekih prijatelja.
Jedino ne mogu da iskopam licni kontakt nego je preko agencije al dobro..opet mi je ok. Trazicu jos par dana pa ako ne... bookiram.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 14:40:19   
dddaca
Pa onda super. Ni mene ne drzi mesto, ali ipak volim da mi plaza bude blizu. I prodavnica... I pekara... Ili da imam pp user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 15:02:40   
Anck Su Nmaun
Tasos svakako planiram da obidjem ceo to nije mesto gde se sedi na jednoj plazi a i nisam taj tip. Mi uvek obilazimo sve sto ima da se vidi u okolini.
Inace apartman nam je blizu ali i da nije volim lepu plazu u blizini ako mi se taj dan nigde bas ne ide. Sto mozda bude samo prvi dan kad stignemo s puta user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 15:19:41   
dddaca
Pa o tome ti i ja pricam user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 15:46:16   
medamisko
Becici, naravno

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 16:06:19   
Zemunka85
Hvala Vam svakako. Citam, izgleda se malo raspada, ogromno je to, tesko je odrzati 5*.
Neki se zale i na higijenu, sto mi je od svega najbitnije...
U travellendu je popust jos koji dan, moram da prelomim...

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Zenske, je l bio neko u Porto Carassu? Koji hotel? Utisci?
Ja se nesto nameracila na to, al nzm da li bi Lari bilo dosadno ..

Zemunka ja nisam bila. Par mojih prijatelja je bilo.
Razlika u Porto Caras Sitoniji i Melitonu je samo u hrani. Meliton ima vise ribljih specijaliteta u idnosu na Sitoniju. Inace su oba hotela odlicna. Ogroman kompleks u kome imas apsolutno sve


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 18:55:12   
dddaca
Imas na fejsu grupe Iskustva sa smestajem, Sitonija na dlanu, pa pitaj tamo. Ima dosta ljudi spremnih da odgovore. Pisalo se i letos tamo, mislim da je bilo negativnih komentara.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Letovanje 2018
17.1.2018 22:50:00   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


inace ko je ono bese pisao o Skali Sotiros????
Didi ili Von nesto sam se sad zbunila..imam pitanje?

Nasla sam super super smestaj al mi se plaza ne svidja , bar ona na slikama, interesuje me kakva je user posted image

Svakako bi mi svrljali ali bas ako mi se ne mrda nigde ne bih da bude neki krs


Ja sam pisala. Mi smo tamo bili u dva navrata i opet bih da idem na Tasos bila tamo smeštena. Koji si smeštaj našla? Što se tiče plaže u Skali Sotiros, tu nema greške, ne moraš da se brineš. Toliko je lepa da i da nigde ne mrdneš, dobro ćeš proći. user posted image

Tripiti mi je predivna plaža, voda divna, čista i volim onu pećinu koju ima kroz koju možeš da plivaš i da izađeš na pučinu, baš mi je fora. Al svi smeštaji su na uzbrdici i uglavnom uz magistralu. Limenarija mi se uopšte ne sviđa, tamo ne bih uzela smeštaj. Meni je i dalje Skala Sotiros omiljena baza. Malo, mirno mesto s lepom plažom na zapadnoj strani, što znači da dan traje 2-3 sata duže neko u mestima na severu, jugu i istoku ostrva.
Neos Marmaras mi se isto ne sviđa. Između Neos Marmarasa i Toronija, uvek bih pre išla u Toroni, al ja sam neko ko ne voli gužvu i vašare, tako da imaj i to u vidu. Meni da je pusto ostrvo, bio bi mi to idealan odmor. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Letovanje 2018
18.1.2018 16:44:30   
Anck Su Nmaun
U Skali mi se svideo smestaj Vranas ali mi plaza deluje jako jako mala. Kao neki cosak gde je vetar naneo nesto peska pa sam kao odustala.
Sad sam se.prebacila na Trypiti...verovatno ce to i biti.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Letovanje 2018
18.1.2018 22:12:59   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

U Skali mi se svideo smestaj Vranas ali mi plaza deluje jako jako mala. Kao neki cosak gde je vetar naneo nesto peska pa sam kao odustala.
Sad sam se.prebacila na Trypiti...verovatno ce to i biti.


Znam gde je ta vila, ona je pre ulaska u mesto. Mislim da ona ni nema izlaz na plažu, već da se mora ići na gradsku plažu. Bili smo jednom na pici tu. Nije mi ništa posebno, pogotovo mi se ne sviđa jer bi morala magistralom da ideš do plaže. Nije to nešto mnogo daleko, ali s obzirom na to da su ostale vile na minut od plaže i od centralnog trga, ovo mi je besmisleno. Ne mogu da nađem taj ćošak plaže kako kažeš, tj. ne mogu da nađem tu sliku, ali plaža u Skali je odlična, za to ne moraš da brineš.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Letovanje 2018
22.1.2018 15:15:26   
Anck Su Nmaun
Nasla dva extra smestaja i cekala mm da se smisli i sad ostali bez oba... ubiiibicu ga!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Letovanje 2018
22.1.2018 16:07:10   
Zemunka85
Mi smo uplatili Porto Caras user posted image od 26.6., pa sta bude ...
AI zbog bebe najvise, msm zbog vremena oko njega.
Prvi put idem tako, bas se radujem!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Letovanje 2018
22.1.2018 21:38:59   
Anck Su Nmaun
Ma sta zbog bebe...uzivajte ljudi. Mi amo uvek vodili avo troje kao bebe.
Ja cekam odgovor od jedne vile, ako bude termina bicu bas Happy!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Letovanje 2018
22.1.2018 21:46:31   
Maraj
Zemunka super. Bice vam extra ne sumnjam user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Letovanje 2018
22.1.2018 22:29:24   
Didy

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nasla dva extra smestaja i cekala mm da se smisli i sad ostali bez oba... ubiiibicu ga!!!



Mi smo tako prošle godine izvisili za više smeštaja sredinom januara. user posted image Posle mi je bilo drago jer je to bio Toroni, a Toroni je u tom periodu baš loše prošao kad je bio onaj uragan. Taman u to vreme. Mi s Tasosa gledamo Sitoniju i čitamo vesti srećni što nije bilo mesta u vilama gde smo slali upite. Htedoh ti reći onu ofucanu - Nikad ne znaš zašto je to dobro. user posted image
Jesi li slala upit za Tripiti?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 7:01:45   
Anck Su Nmaun
Slala sam upit u dve , Potos i Trypiti ...obe pune user posted image
Poludela.sam user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 7:54:42   
vocicana
Mi ove godine demo za Austriju, pokrajina Velden, kod jednog bivseg profi bicikliste. Slike dugujem, presrecna sam. Ono sto sam videla, odusevilo me je. Idemo zadnju nedelju juna.
Anck, nadam se da ce sve biti ok. Navijam da dobijete pozitivan odgovor na upit za smestaj.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 8:19:51   
Anck Su Nmaun
Voci licno mi oni nisu ni odgovorili al preko agencija sve puno user posted image , bar ono sto bi mi hteli, da ima neko dvoriste za decu i bazen, znaci ne mogu da verujem kakva otimacina u Januaru user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 8:30:37   
vocicana
Bas bzv, mi smo brzo dobili mail sa potvrdom, mada ovo i nije bas uobicajena destinacija za odmor. Nadam se da sve bude ok.Ja bre nesto ne mogu da se setim, ali msm da smo prosle godine uplatili u maju nesto, ono za Leptokariju, mada smo isli septembar, 20 dana, ljudima to nije interesantno, vrv, krece skola i to. Zelim ti mnogo srece u svakom slucaju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 18:30:53   
bubulence
Zemunka, moj brat od tetke je prosle god bio u Porto Caras , sa detetom od godinu ipo i kazu da je to najbolje letovanje do sada, a bili su svuda... Tasos, Zakintos, Lefkada... Smestaj im je bio odlican, hrana savrsena... Mislim da i ove god idu tamo...
Ja se iskreno nadam da cemo ove god preskociti letovanje (jer bi to znacilo da smo kupili kucu user posted image ) , ali za sada ipak gledamo Sitoniju...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 20:47:20   
Anck Su Nmaun
Odavno se nisam ovako napatila da nadjem smestaj. Znaci za petoclanu porodicu a da nije deracina.
Prvo zakasnila sam podosta. Znaci Decembar od sad iskljucivo za rezervacije ili cao! Sve sto mi je bilo bas bas privlacno je puno, ma prepuno. Danas sam citavo pre podne zvala agencije, samo se ponavljalo puno...puno...punooo! Imala sam osecaj kao da je Avgust.
Znaci toliko suzen izbor za cetvorokrevetne apartmane, da covek ne poveruje!

Ja sam nasla sta mi se svidja jos pre 15 dana, al mm kao ajd gledaj jos nesto, pa jos nesto na kraju ostali bez svega.

Nadjoh jednu finu vilu u Limenasu, ima i bazen i dvoriste, sve kao sto smo hteli jedino je na prvom spratu, ali sta sad da se radi, ko mi je kriv kad sam cekala. Tako da smo to uplatili i jedva cekam da krenemo user posted image
user posted image ...ma brzo ce to user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:02:42   
Maraj
Boze anck, da covek ne veruje da je tolika navala. Pa za koji to mesec? Jun /jul jel da?
Sto bi neko rekao, ko zna zasto je to dobro. Mozda vam ovo bude najbolje letovanjeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:10:25   
Duškić
Ja sad citam i bas htedoh da pitam za koji je ovo mesec Anck?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Letovanje 2018
23.1.2018 21:24:34   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Maraj

Boze anck, da covek ne veruje da je tolika navala. Pa za koji to mesec? Jun /jul jel da?
Sto bi neko rekao, ko zna zasto je to dobro. Mozda vam ovo bude najbolje letovanjeuser posted image

Ma da, pa kaze zena sad do 1 feb su naj veci popusti ko ih nije imao do 31 Dec i sad svi navalili.
Brzo se rasproda taj period kraj Juna pocetak Jula. Mi smo nesto navikli tako pocetkom Jula , kao na pola leta, i ostaje mi jos leta kad dodjem kuci user posted image

Ima jako puno vila koje nemaju uopste opciju cetvorokrevetnih pa je jako suzen izbor. Ova vila gde smo mi npr. ima samo jedan takav ap. A po negde insistiraju da V ima svoj krevet, pa on jos ni kuci ne spava u krevetu...user posted image Naletela sam cak na neke gde ne primaju decu ispod 14 god.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here