|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 19:21:40   
Maraj
Rosi znaci mama stigla user posted image

Ne rekoh vam, merila sam se danas, obecala sam madre. Ugojila sam se 10 kg do sad user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 20:52:03   
milicicak
Rosi, bravo za mamu user posted image znas kako kazu, najlepsa je mamina kuhinja user posted image
Mene opet boli stomak... I imam braon tragove na vesu... Upucacu se.
Ja sam gledala neke papire ugojila sam se tri kg user posted image ne znam kako ali kg su tu. Mm je rekao da mi ukida slatkise user posted image
Odoh u krpe, oci mi se sklapaju

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 21:37:08   
Rosita
Baš, joj što je dobro kad ti neko pomogne. Ali meni baš vaš retko dolaze. Mama je tu još dva dana.
Miličice, kad li će te više ostaviti na miru bolovi i ta krvaruckanjauser posted image ? Dosadni su!
Baš bezveze što se D razboleo ovako pred moje porodilište. Sav se razbenavio mama, pa mama. Nadam se da ćemo imati dovoljno vremena za reset_user posted image . Ja za dva dana punih 36 i 37.-auser posted image . Ali družimo se joooooš, ihajuser posted image .
Imam da uradim one briseve i test na žuticu iduće nedelje. Samo da D ozdravi da se krećem kao čovek.
Ja uzela uput za Dragišu M. Pa ako ne bude suđeno, nastaviću dalje.
Što se kilograma tiče, ja ujutru, ako ispraznim creva i stanem na vagu u vešu ( nesvesno uvlačeći stomakuser posted image ) brojim +12.

< Poruku je uredio Rosita -- 9.3.2018 21:39:56 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 21:48:55   
Maraj
Rosi pa bravo za kilogrameuser posted image
Mili bas bezveze sto te vise ne ostavi to "curkanje". Jel uzimas progesteron i dalje?
L malo pre zaspao. Ni danas nije imao posle podnevnu dremku

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 21:50:25   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maraj

Odoh da vidim taj recept. Jel ih ti to mesis na par dana il ti testo stoji u frizidefu , pa ga peces kad pojedete vec pecene user posted image

Nekad umesim pa ostavim testo u frizideru. Ja uvek pravim pola mere jer od 1kg brasna se dobije 6 plehova medenjaka user posted image treba to pojesti.

Odustala sam da pravim kuglice, razvaljam na pola cm debljine nekad i deblje zavisi i vadim modlama. Bitno je da testo bude u frizideru jer se jako lepi zbog meda ako je toplo. PA i kad pravim vadim deo testa po deo da mi se ne greje. Nekad u jedan deo dodam izrendanu cokoladu, nekad dodam suvo grozdje, ma dodajem svasta od tog suvog a i od orasastog. A D najvise voli te najobicnije.

Svi su se pojeli, deca na hokeju odusevljena user posted image

Rosita super sto ti dosla mama. Ja ne volim niko da mi dodje " u pomoc" mene pomoc nervira. Ne znam zasto al navika je cudo, ja sve sama. Al kaze mama takva sam od malena i nikad nisam trazila niciju pomoc ni oko skole ni oko cega. I dan danas najvise volim sama. Ja cak mm teram od kuce kad je D bolesna jer se bolje sama organizujem. Ne znam, ja sam ono u fazonu "neka bolje ja" jer me nervira nacin na koji drugi nesto rade. Mama me izludjuje kad dodje i kaze mi bolje da ti dzezva stoji ovde. Ma da, ti ces sad da mi kazes gde je bolje da drzim dzezvu. I onda mi SVE poremeti.

Ona ima najbolje namere ali me toliko nervira da ne mogu da izdrzim. Mi odemo na more i ostavimo im kljuc od kuce ona pre nego sto se vratimo sve sredi oriba usisa izluftira kucu i SVE MI POREMETI u kuci. MESECIMA ali MESECIMA sam trazila gde mi je ostavila ono za pasiranje krompira. A naravno ona je zaboravila. Ju...mislim i da sam mesecima bila ljuta na nju zbog toga user posted image .Ja sam u fazonu ne mesajte se. Zato se sad vec nerviram sto ce sveki svako malo da dolazi kad se rodi Pavle. Mene ce to da izludjuje. Kaze mi mm moras malo da smiris te tvoje hormone. ali nisu to hormoni JA sam takva.

No odoh u off.

Idem da se tusnem. Valjda me nece sef zvati kao sinoc u pola tusiranja user posted image
Mm je na zurci sa firmom povodom osmog marta. Naterala sam ga da ode da ga kolege ne prozivaju eheehe..Eto kakva sam ja zena. Teram muza da ide u provod heheh...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:16:41   
Rosita
Ljišo, i mene bi sve to nerviralo. Ali ona uradi ono što kažem, ništa drugo. Oko D isto oduvek sve ja. Ja kuvam i td. Mama je očistila prozoreuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:33:54   
Misha i Ljisha
Jaooo kad bi njih dve slusale sta im se kaze (mama i sveki) pa to bi bio kraj sveta. Nikad ne poslusaju nikad. Ja aam.mamu sad izdriblala. Kad dodje popije kaficu i posedimo i to je to. nista joj ne dam da radi.

Sveki se jos nije naucila ali naucicu i nju. Prosle nedelje mm i D bili u kafani na sahu ja ostala kuci sama. Zakljucala sam se i prilegla. Cujem uhvatio se neko za bravu. Odmah sam.znala da je ona. Nisam ustala da otvorim. Poljubila je vrata i otisla. E nek se nauci da se najavljuje. Prosetala se na grdnom.minusu i poljubila vrata jer se noje najavila. Ma sve cu da ih doteram u red.
Jao ja tako nekad ispadnem hitler. Sad sam se setila. Mi posle treninga se oblacimo. Jedan malac stoji i kida maramicu papirnu na sitne sitne delove u svlacionici, samo aam se okrenula prema njemu i rekla "kanta ti je tamo" najmirnijim glasom ali vrlo strogim. Odmah je pokupio sve papirice i odneo u kantu. A roditelji mu pored i vide sta radi. Mene tako eto neke stvari bas znaju da izbace iz takta.

I stroga sam. Vala jesam. Ali red mora da se zna. Kazem.mami je dozvoljeno da se pocasti kod mene i to je to. Sveki ce se nauciti. Blaza sam prema njoj zbog mm ali naucicu i nju redauser posted image


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:37:18   
Maraj
Pa meni mama ne premesta stvari. Ni fioku mi ne otvori. Meni ona pomaze
I ne bunim se. Prija mi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:42:56   
vocicana
Trudnice! Malo izadjite iz ove teme, pisite naravno, ali sa promenom teme. Chat-ujte, ali bez odlazenja u off molim.
Spremanje hrane i cuvanje iste u adekvatnu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:50:09   
vonavoj
Ijaoj trudnice..sad sam cula da Marija Serifovic ima koncert u areni..da li 24.ili 25.5..a meni je termin 3.6..da li da idemuser posted image
A samo jos njen koncert cekam..isla sam u Ns..i bilo je extra!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:51:59   
vocicana
Von da ides obavezno! Ja kada bi gostovala kod nas negde svakako bi otisla. Kakva zena sa kakvim glasom, cisto uzivanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:55:22   
vonavoj
Mislis da bi smela..iako.mi je termin 3.6.user posted image
Pa jos da se porodim u Bgu😁

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 22:56:17   
vocicana
Sve radi onako kako se osecas.
Da ides, zasto da ne.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:07:12   
vonavoj
Zadnje dve nedelje maja su mi pune..raspored od svakog dana..22.5 krstimo kumica..Tika ima priredbu..29.5.rodjendan kod prijatelja..24.5.Marijauser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:09:17   
Misha i Ljisha
von skitaro jedna user posted image ma samo napred, lakse ces se poroditi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:13:19   
vonavoj
Da ponesem u kola i torbu za bolnicu..s obzirom da je treca beba..ide brzouser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:15:26   
Misha i Ljisha
user posted image vidis mozda to i nije losa ideja.Ili se porodis na koncertu MArije Serifovic i budes u novinama user posted image pa ti Marija jos za bebu da neki vauuuu poklon

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:27:15   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Da ponesem u kola i torbu za bolnicu..s obzirom da je treca beba..ide brzouser posted image

Von u deset i dvadeset mi pukao vodenjak,u 3:30 stigla Nina.Od toga dva sata sam bila u putu user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:30:10   
vonavoj
Imacu fore da se vratim za Pa i porodim seuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:31:42   
veselicaa
Hahha nece ove trece bebe da se rode u manjem mestu,ja tako posla ali ipak otisla u veci grad da se porodim.Zato ono putovanje od dva sata.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
9.3.2018 23:32:35   
Misha i Ljisha
Ma neeee... porodis se na koncertu, bude opsta frka i panika i na kraju aplauz. Onako FILMSKI user posted image a Marija ti vice "push, push" ahahah (gledam previse filmova)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 0:04:15   
vonavoj
Hahaha..idi bre Ljishauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 6:29:03   
Misha i Ljisha
user posted image

Dobro jutro mame. Spavalice.

Ja evo barim jaja, ukljucila susilicu, pijem kaficu.Nisam vise mogla da lezim u krevetu.

Idem da pogledam jednu epizodu serije. Valjda ce se moji do tad smisliti da ustanu.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 7:03:32   
Maraj
Dobro jutro i od mene. I ja nesto rano ustala. Jos sam se i vrtela po krevetu misleci da cu nastaviti da spavam... kad ono nista. Teze se i namestam u krevetu. Stomak mi smeta kad legnem na levi bok tako da se "zuljam" na desnom.
Moji jos spavaju. A meni nesto u glavi barena jaja i slaninicauser posted image
A planirala sam prazi luk i jaja za dorucak user posted image

Von pa ti cesto obilazis te koncerte. Pa super. Ja ne znam sta da ti kazem. Neces valjda u parter sa stomakom do zuba. Kako ti je beba prosli put reagovala na koncertu? Zbog buke te pitam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 7:18:39   
milicicak
Jutro, trudnice :)
Maraj, uzimam utrogestan. Jutros nema nista tako da ono od juce ne racunam.
Planirala sam danas da odem da kupim farmerke i brus ali nista od toga, muz ce me pojesti ako pomenem. Da se on pita ja iz kreveta ne bih ustala...
Meni su mama i svekrva tri godine cuvale Taru, ja sam navikla da pola stvari ne mogu da nadjem user posted image malo preterujem ali je tu negde. Naucila sam da prihvatim pomoc i budem zahvalna za nju bez obzira da li mi je ta pomoc potrebna ili ne.
Idem da skuvam caj i kaficu, nesto me boli glava

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ivana.stosic: Moja porođajna priča
Dođe babica, dere se što zovem telefonom, pa kad ja dreknem na nju, pa počnem da psujem, sad kad te do'vatim ovako gabar...
NEK JE ŽIVO I ZDRAVO, SAMO NEK JE VODOLIJA
Sve više žena u Srbiji tempira i zakazuje datum porođaja "carskim rezom" samo zbog horoskopskog znaka svog deteta.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here