|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 7:39:27   
Maraj
Ja sam tako gladna ustala da sam slistila kesicu grisina.
Mili i ja isto. Meni L ne ide u vrtić i stvarno mi je potrebna necija pomoc. Mnogo bi mi lakse bilo da ide u vrtic. A i moji bi odmorili user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 7:39:31   
vonavoj
Jutro!
Maraj.prosli put je sve vreme skakao i stucaouser posted image zaigrao se covekuser posted image ..
U parter ne idem ni kad nisam trudna..jok.jok..
I ja se rano probudila..morala u wc..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 7:52:42   
Misha i Ljisha
Ju i ja gladna kao vuk. A nista mi se nije jelo i vidim kornfleks. Evo jedem punu onu veliku soljetinu kornfleksa sa mlekom heheh...
Moji mi se jos nisu pridruzili

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 8:24:34   
Maslacak15
E sad cu i ja Cornflakesuser posted image . Idem posle Malo U shopping da konacno kupim Par stvarcica za malecku. Moram i da se zavucem U kutije ispod kreveta i vidim sta Imam of tih malih stvari sta nisam prosledila, Ali svakako moram da kupim bar nesto reda radi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 9:04:54   
madre
maslacak, nisi valjda resilauser posted image moj najmladji i najstariji decak jos spavaju, a B doruckuje, a ja jos smisljam sta cuuser posted image b se sprema, ide sa dedom za vikend u skitnju, pa se raduje.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 9:23:49   
vonavoj
Ja sam pekla jaja.jer tokom nedelje na poslu jedem iz pekare..
Sad pijem kafu,susilica..masina rade..kao u veseraju!
Maslacak,pazi da se ne zaglavisuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 9:29:27   
Misha i Ljisha
Jaoo ja u 10 imam cas. Skroz sam zaboravila. Tako mi se ne drzi da je to strasno. Najradje bih se vratila u krevet. A napolju divan divan dan

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 9:30:29   
Maslacak15
Von da znasuser posted image user posted image rizik postoji hihi
Da Madre znam da je rano,Ali treba misliti na vremeuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 9:34:42   
Misha i Ljisha
Ima nade za sve nas sto mislimo da cemo biti trudne jos dugouser posted image . Ja sutra idem po kadicu i ogradicu od kreveca i da to vec montiramo. Imam utisak da ce deran poraniti

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 10:48:55   
Maraj
Joj sto sam ja fino klopala user posted image
Isprzila prazi luk i jaje i uz to pavlaka i svez krastavac . Bas mi je prijalo. Cela kuca mi mirise na prolece i krastavac user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 11:10:12   
Rosita
Dobar dan. Ja ću početi da mislim da se bliži porođaj kad prođe D rođendan :). Do tad ima vremenauser posted image
D manje kašlje, uspeo je da doručkuje hvala Bogu, izrazio želju da vozi bicikl pa ću morati da ga izvedem. Eno ga kaki i sriče, čita u 16. Ja malo po kući, sad ćemo u malu nabavku.
Von, idi na koncerat, šta te brigauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 16:46:15   
Maraj
Gde ste drage!
Rosi super za D! Jel mu prijalo napolju? Divan je dan bio. I mi smo bili 2-3 sata sa komsijama. L uzivao. Obozava kad ima dece napolju. Bas se vidi da mu fali drustvo.
Mi sad dosli iz nabavke pa sam prisela da odmorim

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 17:11:20   
Misha i Ljisha
Maraj zaboravih da ti napisem moj gin je rekao za AC ipak moraju da te salju na procenu. Tako da bi trebala sve preglede na koje te salje tvoj dr iz dz da obavis.

Mi sa novim problemom. Septicka puna. Neverovatno ali istinito. Vecito neki problem.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 17:34:39   
vonavoj
Gde ste trudnice? Svi izasli na sunce!
Ja sam sa kumom isla u setnju..pa na rucak..crkla sam..presle smo 5km..user posted image
Isla sam u dm da kupin ulje da mazem stomak..extra je..bas marka dm..270din..smesno..tj.ona mama kozmetika..i kupim i za bradavice kad se porodim.230din..a ista uloga kao i multimam,koja je preskupa..da znate trudnice!
Rosi.neka ga sto vise napolje sad..i da znas ds cu mozda i ici na koncert..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 17:45:40   
madre
i ja sam tu, ali sad cu jos malo da izadjem napolje. bogi otisao sa dedom i tetkom, a T i mm napolju, sad cu i ja kod njihuser posted image von, meni su za bolne bradavice pomagale samo multimam komprese, isecem na pola, jedan deo na jednu i drugi na drugu sisu i obucem usku majicu, to hladi, prija... jedino sam to trpela, nikakva mazanja!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 18:00:04   
vonavoj
Madre.probaj i ovu kremicu.super j3..
I ja cu opet u skitnju..idem sa drugaricom na veceru..bio joj rodjuser posted image da iskoristim mozda poslednji vikend za naredne 3 godine bez deceuser posted image a inace drugi vikend za 6 godina da sam sama😁
Mm i deca su na Divcibarima..nekim cudom ima snega,pa se kliskaju..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 18:23:39   
madre
samo krkasuser posted image malo da jos neko pise o jelu, pored mene i marajuser posted image ja perm skafandere, pa da ih odlozim, valjda nam vise nece trebatiuser posted image uzivaj, von, bas mi to lepo zvuci, vecerinka sa drugaricom, bez jurbe i zurbeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 20:21:12   
Maraj
Evo i mene.
Bili smo danas napolju. Super je bilo na ovom suncu. Svi su izmigoljili.
Madre ja sam juce preprala L ski pantalone i 1 zimsku jaknu. Nece mu po svemu sudeci trebati do sledece zime.
Ljiso hvala ti. Da ja sam neki "poseban" slucaj. I sa L kad sam se poradjala hematolog mi je dao semu za porodjaj bilo cr ili prirodno.
Von ja kupujem u dm njihov losion. Oko 150 din je. I stvarno mi je super bio i u prosloj trudnoci. Nisam nigde popucala. E sad da l je do genetike ili do losiona, ne znam.... nego kakav je to melem za bradavice. Super je cena. Ja sam prosli put kupila multi mam . Oko 2000 je bio. Bas dosta. Namazem i setam sa golim (.) (.) po kuci. Mogla bi to da probam. Ako stignes, dok ti deca nisu tu, daj sliku da vidim kakvo je to ulje i melem. Jel masno to ulje?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 21:08:41   
vonavoj
Madre..ja ne zurim.ali ona da..hahha.ima bebu od 6 meseci,imale smo fore 2h,do sledeceg podojauser posted image
Maraj.masno je ulje.ali se opere sa potkosulja..😁i to za bradavice je extra..a vidis kolikp jeftinije..9 puta!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
10.3.2018 21:54:53   
Maraj
U von necu onda ni da gledam to ulje ako je toliko masno. Meni su njihovi losioni fenomenalni. Lepo se razmazuju i brzo upijaju, taki da ja to mazem na telo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
11.3.2018 7:04:03   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ja sinoc jos imala cas. Legla sam kasno. Ustsjala nocas. Divan dan ce danas biti. Icicemo D i ja na salas. A mm mozda ostavimo kuci pa da se nas dve skitamo ceo danuser posted image

Dok drzim cas ostavicu je kod mame ili cak kod bivsih komsija. Videcu. Nek se igra malo sa decom.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
11.3.2018 9:32:18   
vonavoj
Jutro+ probudila me vrtoglavica..ali kod ociju..mozda mi ne prija otopljenje..pritisak mi je ok...ali ja nisam..kao pijana..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
11.3.2018 14:36:03   
Rosita
Dobar dan. Vreme je lepo, ali nije zdravo nikako :(. D me i dalje nervira, slabo slabo jede, veseo je, zakaslje se i povrati ono sto se sat vremena razvlacio da pojede.... Mrzim kašalj.
Ja sam imala tu kremu za bradavice, ali nisam je ni jednom upotrebila, nije bilo potrebe.
Za stomak koristim dove mleko, tako se namestilo, na pijaci nasla nekog ko donosi iz Madjarske pa je povoljnije. Prošli put sam mazala šta sam stigla, becutan, čak i ono džabalesku ina bellauser posted image .
Ja se ošišala, to sam obavila. Sad ću da spremam ručak.
Pozdrav žene.




_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
11.3.2018 14:41:48   
mama Jo
Pozdrav drage trudnice... virkam s''vremena na vreme da vidim sta ima kod vas 😊

Pre par meseci kada sam se spremala za porodjaj i prve dane sa bebom kupila sam Aventove kesice za zamrzavanje mleka.. ali uopste nisam mleko zamrzavala... tako da su mi ostale, i ne trebaju mi... ako nekoj od vas treba, rado bih ih poklonila 😊 eto takoc da znate 😊

Ostalo mi je i MultiMam lanolin za bradavice, takodje ako nekome treba... njega sam otvorila i koristila ali ima jos vise od pola...

< Poruku je uredio mama Jo -- 11.3.2018 14:43:38 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
11.3.2018 15:33:18   
Maraj
Gde ste drage! Ja da vam se javim danas...ne stigoh do sad. Jutros skupljaj ves, kaci novi, peglaj, oko L, spremaj dorucak.... e onda smo izasli napolje. L se izigrao sa komsijama. Ma super bilo. Ja se ispricala sa mamama. Bas prija ovo lepo vreme. Nisam se sa komsinicama i decom nikako vidjala. Hladno vreme pa svi po kucama. A juce i danas...ma milina.
Jos dobijem od komsinice 4 para pantalona i 5 majica za trudnice. Obukla me od glave do pete. Bas sam happy. Bar ne moram tu trudnicku garderobu da kupujem user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here