|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:02:04   
cicko
Nije ranije bilo tako; poceli su da zezaju ove godine. I mojih par koleginica je prosle godine bez problema dobilo bolovanje, do porodiljskog, nisu ni morale ici svakog meseca. Verovatno cu otici na drugostepenu komisiju, mada nisam sigurna da ce se nesto promeniti... Ne znam kakvi su oni, i da li mogu pomoci. Mislim da su svi oni isti.

Ne bih se ja gnjavila sa tim i otisla bih zaista da radim samo da se osecam dobro. Strah me je da necu fizicki izdrzati 7 sati stojanja...


IZVORNA PORUKA: minavb

Oni stvarno nisu normalni!!!! Malo me sve to cudi, moja sestra je pre 3 godine bila na trudnickom. Zivi u Novom Sadu i radi kao profesor u skoli. Samo je jednom otisla na komisiju i produzili su joj bolovanje do kraja tako da vise nije morala da ide na komisiju. Sta se u medjuvremeno desilo sa tiom komisijom i zasto su postali takva djubrad, nikako mi ne ide u glavu.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 30.11.2009 10:08:02 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:05:49   
minavb
Bas mi je zao sto te tako muce, to su stvarno neljudi!user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:07:46   
LillyT
IZVORNA PORUKA: cicko

Nije ranije bilo tako; poceli su da zezaju ove godine. I mojih par koleginica je prosle godine bez problema dobilo bolovanje, do porodiljskog, nisu ni morale ici svakog meseca. Verovatno cu otici na drugostepenu komisiju, mada nisam sigurna da ce se nesto promeniti... Ne znam kakvi su oni, i da li mogu pomoci. Mislim da su svi oni isti.

Ne bih se ja gnjavila sa tim i otisla bih zaista da radim samo da se osecam dobro. Strah me je da necu fizicki izdrzati 7 sati stojanja...



Eh da tako razmislja vecina trudnica. Nazalost, kod nas (mislim na ove prostore) sve se moze ako imas nekoga negde, tako da je vremenom doslo do vulgarizacije bolovanja. Stroze komisije su se slomile na trudnicama, a kao za inat uvek ispastaju one koje stvarno ne mogu da rade. Priroda tvog posla je (po meni) dovoljan razlog za bolovanje, pa majku mu, hajde da bilo ko stoji 7 sati. Idi na drugostepenu, isteraj to do kraja, ili radi koji dan i otvori novo bolovanje


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:07:46   
cicko
user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:17:46   
anci 81
Joj sto se ja plasim te komisije... Tek bih trebala da idem i to ce mi biti prva pa ne znam ni sta da ocekujem. Kao i Cicko,da imam neki normalan posao ne bih se ni bunila,ali stajati bar 8h i provesti 2h po prevozu... Stvarno ne mogu... Ja radim u trgovini... Stojis...Cima te njih 1000... Trci tamo-vamo...

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:19:46   
minavb
IZVORNA PORUKA: anci 81

Joj sto se ja plasim te komisije... Tek bih trebala da idem i to ce mi biti prva pa ne znam ni sta da ocekujem. Kao i Cicko,da imam neki normalan posao ne bih se ni bunila,ali stajati bar 8h i provesti 2h po prevozu... Stvarno ne mogu... Ja radim u trgovini... Stojis...Cima te njih 1000... Trci tamo-vamo...

Ne brini Anci, koliko znam , ove nas ebeogrdske komisije nisu tako strasne. Opusti se, bice sve ok.

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:29:41   
anci 81
Hvala Minavb! Javicu sta je bilo kad budem isla. Malo sam starija sto se tice trudnoce user posted image  (14-ta ned.) pa ce da javim kad budem isla,da znas(znate) kako sam se provela! user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 10:48:42   
gagins
Cicko,ja idem 17.decembra.Pokusacu nekako da pozovem televiziju neku RTS na primer,gledacu veceras "beogradsku hroniku" posto se oni bave svim i svacim i da vidim da li mogu da se ukljucim direktno u prograwm da kazem nas problem.Takodje cu pokusati da povedem neku televiziju samnom na komisiju i da sacekaju svaku trudnicu koja izadje da cuju kako je prosla.Ne znam cime su ovo samo novosadske trudnice zasluzile,u Beogradu ih ima 50 puta vise pa to ne ostecuje drzavni budzet,nego cemo samo mi novosadjanke da trpimo zbog tzv krize!Stvarno vise nemam reci!


(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 11:11:51   
demetra
A da nazoves ministarstvo pa da pitas njih kakav nalaz treba da odneses da bi ti produzili bolovanje?

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 11:40:27   
cicko
Nisam sigurna da bilo sta moze pomoci da ovi neljudi na komisiji malo omeksaju. Jako sam deprimirana i ocajna zbog nemoci Strasno je kad poznajes svoje granice i svestan si koliko mozes da potegnes kad treba, a onda se nadje neko ko ti nakon 17 godina radnog staza kroji sudbinu... Nisam ni ja vise u cvetu mladosti pa da sam puna snage.
Ne znam sta treba da uradimo da bi nas koliko toliko tretirali normalno.
Izlazimo jutros sa komisije i ja u neverici gledam papir, pomesana su mi osecanja, a onda pocinjem da placem, jer shvatam koliko smo mi obicni smrtnici nemocni da bilo sta promenimo. Znate, kad nisam sigurna da imam snage da se borim sa njima. 

(odgovor članu demetra)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 11:45:31   
Anoniman
Cicko! Glavu gore! Ne daj im da te zezaju. Organizujte se nekako. Ovo što gagins priča za TV je super.

user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kada otići na bolovanje???
30.11.2009 13:22:54   
gagins
Ja sam stvarno vec popizd... od toga da cujem od svake trudnice koju sretnem da je vracena na bolovanje,pa sta smo mi ovde u NS suga drzave!
Muz mi govori da se sigurno nesto promenilo od kada su izasli oni clanci u novinama ali nista!Idemo do kraja sad mislim da pocinje objava rata(ala sam se napalila).
Cicko nemoj ocajavati,par dan radi i opet uzmi bolovanje.A ako uspem nekog sa televizije da dovucem kad budem isla na komisiju da li si voljna da dodjes i da kazes sta imas?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 8:38:00   
bratzz
Ja sam danas otvorila bolovanje konacno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 8:43:31   
LillyT
IZVORNA PORUKA: bratzz

Ja sam danas otvorila bolovanje konacno user posted image user posted image user posted image


Ja idem danas (za nekih sat vremena) u DZ da otvorim bolovanje.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 8:46:59   
bratzz
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: bratzz

Ja sam danas otvorila bolovanje konacno user posted image user posted image user posted image


Ja idem danas (za nekih sat vremena) u DZ da otvorim bolovanje.

 

Samo napred user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam trebala da otvorim bolovanje jos pre mesec dana ali posto mi je prva trudnoca od silnih pitanja koje sam postavljala doktoru zaboravila sam da mu kazem da mi otvori a onda je on otiso na odmor pa sam morala da cekam da se vrati s odmora

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 8:49:57   
minavb
Ja sutra idem po doznake a sledeceg cetvrtka po uput za komisiju. Javicu vam kako je bilo, drzite mi fige.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 8:51:18   
Anoniman
ja dobila uput za komisiju i imam je 11.og...pa cu da vam javnem...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 8:58:41   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI

ja dobila uput za komisiju i imam je 11.og...pa cu da vam javnem...

Gde ides na komisiju? Jel ti doktor rekao gde ides?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 15:19:10   
LillyT
Ja sam od danas zvanicno na bolovanju, receno mi je da krajem meseca dodjem po doznake i da uzmem uput za komisiju. Kod mene ce biti ono, draga komisijo, srecna Nova godina!!! A gde se ide na komisiju, nemam pojma, jednom sam bila u nekom PIO-u u Vladetinoj, da mi overe papir za krv (za zavod za transfuziju) i cini mi se da su tamo cekali za komisiju user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kada otići na bolovanje???
1.12.2009 15:24:46   
Anoniman
Jao Lilly, kako ti je lep Ticker! user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kada otići na bolovanje???
2.12.2009 15:39:55   
anci 81
Sa koliko starosti trudnoce ste otisle na trudnicko bolovanje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kada otići na bolovanje???
2.12.2009 15:42:41   
mejra81

IZVORNA PORUKA: anci 81

Sa koliko starosti trudnoce ste otisle na trudnicko bolovanje?

Ja sa trudnocom od mesec dana,prvo sam morala a posle dve nedelje,kada je bilo sve ok, nisam htela da se vracam na posao...
Posto vidim da si iz Zemuna,odluka je samo na tebi kada ces to uciniti jer mozes kada hoces,...

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kada otići na bolovanje???
2.12.2009 15:50:25   
anci 81
Ja sam juce usla u 4-ti mesec,ali sam sve vreme do sad bila na bolovanju,tj. mesec dana bol. pa 7 dana g.o. pa opet mesec dana bo. i sve tako i kaze doktorka da ce da me salje na komisiju za trudnicko sad kad mi istekne ovo bolovanje. Mislis da je komisija kod nas ok? Jer kad krenem da citam o komisiji u NS... Katastrofa!

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kada otići na bolovanje???
2.12.2009 15:58:58   
mejra81
Kao sto mozes da vidis na ovih 14-15 strana nijedna iz Beograda nije imala problema sa komisijom.
Bukvalno,udjes,izadjes i gotovo,nista i ne pitaju...
Opusti se, neces imati problema...zato ti i kazem mozes kada hoces na bolovanje....

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kada otići na bolovanje???
6.12.2009 0:12:06   
cicko
Svakako Gagins!!!


IZVORNA PORUKA: gagins

Ja sam stvarno vec popizd... od toga da cujem od svake trudnice koju sretnem da je vracena na bolovanje,pa sta smo mi ovde u NS suga drzave!
Muz mi govori da se sigurno nesto promenilo od kada su izasli oni clanci u novinama ali nista!Idemo do kraja sad mislim da pocinje objava rata(ala sam se napalila).
Cicko nemoj ocajavati,par dan radi i opet uzmi bolovanje.A ako uspem nekog sa televizije da dovucem kad budem isla na komisiju da li si voljna da dodjes i da kazes sta imas?


(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here