|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 19:59:44   
pari
Mama jo, podrzavam te skroz, to bi ti bilo bas dobro, naravno ako to zelis i volis. 

Nije jednostavno sve uskladiti ali moze se uz neku pomoc, malo odricanja...
Meni T zaspala malopre 🤪 tako je i sinoc jer preko dana nije spavala ni juce ni danas. Sinoc se budila oko 9 ali sam je ljuljala da nastavi da spava. A veceras cemo videti sta ce biti. Svetla sam pogasila. Nikako da kupim onu lampicu za knjigu da mogu da citam...
Glava malo utihnula ali osecam i sinuse i malo grlo...grrrr...mrzim kad nisam dobro...moram biti dobro odmah sad :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 20:19:28   
Misha i Ljisha
Joj Pari razumem te. Nemas vremena da budes ni bolesna "ko normalan svet". Svaka tebi cas_t.


Mama jo to zvuci strava. Ja se prijavila za prekvalifikaciju za IT. Cekam mail da su me primili 😂. Garantujem da ce da me prime jer tako to yvek kod mene kad stiska a ono stisne fest. Bili smo danas na Ceneju. Isplatio mi se put. Imala i casni druzili se i rucali kod mojih. Nista nismo radili. Sramota😁 al stvarno, posla ima haos na salasu. 
Sutra D ide sa hokejasima da istrazuje katakombe. A P i ja cemo videti sta cemo

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 20:30:53   
mama Jo
Joj ja mnogo zelim i volim, zao mi sto nisam i pre, ali dobro. Videcemo.

Ljisho, samo napred i ti, drzimo fige da te prime.
Je l' tvoja D trenira hokej na spensu? Pre neki dan smo prolazili tuda i mm mi kaze ovo je sala gde ima klizaliste, i ja se odmah setila tebe tj.tvoje D ☺️ rek'o garant ona tu trenira.

Pari, nadam se da se nece buditi. Sta radis ti kad zaspi?
Sta si odlucila za vrtic?
Ja te skroz podrzavam da krenu... Ti si bas sama sa njima, i zato si verovatno i napeta kao sto si par puta sad pisala. Treba ti malo lufta sigurno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 20:39:20   
pari
Mama jo, gledam u telefon jer sam sve pogasila, a vise bih volela da citam knjigu...sama sam kriva kad nisam nabavila lampicu...Za vrtic sam odlucila da ce krenuti od utorka...nadam se...u ponedeljak idemo kod dr po potvrdu da su zdravi...nadam se da ce sve biti ok. T mora opet na adaptaciju ali mislim da ce oboma znaciti da idu barem malo...
Ako neko zna nekog ko radi u americkoj ambasadi, jako bi mi znacilo...javite mi molim vas...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 20:42:58   
Misha i Ljisha
Jeste na spensu NS jedino ima klizaliste. Stavlja se led. Zvanicno krece od prvog oktobra. Jedva cekamo. 

Tvone cure vec mozes da dovodis na smenu. Najmanje klizaljke za iznajmljivanje su broj 25. A mislim da imaju klizaljke i sa dve šine za malce. 
Za IT su mi poslali mail da su primili prijavu. Sad cekam da vidim da li su izvrsili selekciju  pa onda u oktobru idu testiranja pa ko prodje taj u novembru krece sa obukom. Nakon obukr ide i 120 h prakse. Pa sta mi Bog da. Online je obuka sto je strava. Ne mrdam iz kuce 😁😂. 
U principu da su mi deca velika i svako u svojoj sobi 😂 ah... zivot mir i tisina haha..a garant bih se i tad zalila kako ne dodju s majkom da popricaju


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 20:44:48   
flamingos
Pari,budi mi dobro.❤

Maraj,duša mila.Samo da bude dobro i eto njemu vrtića.Lepo kad voli.Mi krenemo u školu i mama nosi dečaka,a on plače na sav glas i viče:"Neću u vrtić".A mama mu kaže:"Nećeš dugo da budeš,samo dva sata".A on jadan"Nećuuuuuu".🙄

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 21:42:25   
Sanjica26 RR
Za tu IT prekvalifikaciju se jedne godine prijavilo 200 hiljada ljudiuser posted image

pari, da si bliza da ti dam moju lampicuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 22:04:24   
Misha i Ljisha
Jeste Sanjice. Tad je bio uslov da si nezaposlen a sad je uslov da si zaposlen 😂 ludilo. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 22:06:03   
Sanjica26 RR
Htela sam i ja da se prijavim. Sestra me je nagovarala. Njene kolege su to zavrsile ali ne rade to. Ne znam da li je zavrseno?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 23:05:17   
betibupbg
Sta se radi na toj prekvalifikaciji?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 23:07:18   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Htela sam i ja da se prijavim. Sestra me je nagovarala. Njene kolege su to zavrsile ali ne rade to. Ne znam da li je zavrseno?




Mislim da je rok do 30.sept ako se ne varam.
Beti u zavisnosti od testova valjda koje prodjes odredjunu gde ce te svrstatiiima obuka za jabu php i jos par. Stoji im na sajtu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 7:26:40   
flamingos
Dobro jutro.Želim vam prijatan dan.Ovde više ne pada kiša.Mada,najavili su je i za danas.Skuvala sam kafu,izvolite,pa odoh da nafilujem tortu,kupatilo da oribam,ručak spremim itd.U 15 h nam dolazi društvo na ručak.Pozdrav svima.❤

Maraj,Pari,nadam se da ste dobro.❤Jess,kako noga?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 7:29:51   
jess021
Dobro jutro iz tmurnog Novog Sada. Recimo da nisam spavala skoro nista. Kod nas su juce ostali drugari, brat i sestra na spavanju. Devojcice je nocas toliko kasljala da sam joj na kraju dala Aerius pa se smirila. Ledja me ubise koliko me bole, sinoc popila Diclofenac.


Obecala sam im palacinke za doručak pa idem da zamesim

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 7:32:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Legla sam sa glavoboljom i probudila sa njom. Malo cu da dremnem i idem sa decom u crkvu. Danas je praznik Krstovdan.
Jess, mogla bih i ja palacinke za dorucak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 7:35:34   
pari
Ajoj jess, namucila si se...

Flamingos, ti si bas vredna!
Mene nocas krenulo grlo da boli :( sliva mi se iz sinusa...T se budila par puta tako da ni ja nisam bas nesto spavala...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 7:37:33   
jess021
Pari, onda smo iste. Kad ce vece🤣




_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 7:39:07   
pari
Jos nas dve same danas ceo dan...vec sad mi se spava



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 9:13:54   
mama Jo
Pozdrav. Ju ja sam zaspala rano sinoc sa decom i oko pola 9 sam jedva ustala 😆 doduse starija se dva puta nocas budila ali na kratko.
Bas je zahladnelo nocas. Meni je toliko losa cirkulacija, cim malo ovako zahladni ja ne mogu da se ugrejem.

Pari, da negde idete?
Ja cu danas da ,,uvalim'' decu babi i dedi 😂😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 9:16:39   
pari
Planiram da odem na humanitarni bazar za Lanu, taman da pomognemo malo ako mozemo...

Nikako da se organizujem da stavim neke stvari na licitaciju u onu fb grupu. Jess, ti si stavljala videla sam...Ja jedem griz, bas ga volim, podseca me na detinjstvo i baku koja nam ga je pravila :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 9:29:51   
mama Jo
Joj jeste i ja sam htela... I nikako. Samo saljem poruke.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 9:34:00   
jess021
A ja ne saljem poruke jer su mi nesto jednom skinuli sa racuna, vise se ne secam ni sta, pa sam blokirala slanje takvih poruka, pa izmedju ostalog nece da salje ni te humanitarnog karaktera, a grupa je savršena. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 10:08:10   
betibupbg
Gde je taj humanitarni bazar?


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 12:48:10   
pari
Bio je jedan u igraonici Okean do 12. Bile smo, kupile kišobran, čarapice, kocke i neki kao labelo. Imate i kod Kalenić pijace u parku do 18h, tu smo isto bile, kupile balon i keksiće. Mislim da ima još na nekim lokacijama ali ne znam tačno gde...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu betibupbg)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 13:09:40   
betibupbg
Ima i na zemunskom keju danas sam saznala. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 09/20
27.9.2020 16:05:40   
Maraj
Dan mame. Ja sad sela. Malo da mi se svari rucak pa cu kaficu da pristavim.
Nama danas bio majstor, namestao nam neke police u spajzu.
L je imao nocas temperaturu 39. I to oko pola 4. Od tada nije imao. I dalje prica kroz nos. Zapusen je. To je sve sto ima. Niti kaslje, kija, curi nos. Nista. Samo T ponekad i zapusen nos. Garant da je ipet neki vrticki virus. Njemu rodjendan sad u sredu...narucila sam tortu. Nadam se da ce biti ok do srede da bar proslavi sa drugarima u vrticu. Kupila sam im neke slatkise. Al to imvaspitacicw ostave u ormaric. Ne smeju u vrticu da jedu.
I tako...cekam mamu da dodje da me ofarba

(odgovor članu betibupbg)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here