|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ROMANSA
15.3.2010 23:46:04   
Anoniman
Umutiti testo od 2 jaja, 2 soljice secera, 2 soljice ulja, 1 pecivi, brasno po potrebi. Razviti testo, vaditi oblike i peci.
Preliv:
1 casa secera, 1 casa vode i 6 kasika kakao, prokuvati. Umociti ih u preliv i valjati u kokos.


Bas mi je krivo sto ne mogu slicicu da vam postavim!
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: ROMANSA
15.3.2010 23:55:59   
Anoniman
Obecavam da cu za vikend probati da ih napravim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: ROMANSA
16.3.2010 0:03:16   
Anoniman
Nista tesko a fin je ukus i izgleda lepo! Ja sam vadila srca... dosta kolicinski ispadaju!
Recept je dosta star user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: ROMANSA
16.3.2010 0:09:41   
Anoniman
Moj muz ne bira, samo da je slatko user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: ROMANSA
16.3.2010 21:46:00   
Anoniman
Moja srecaaaa misli da sam kupila i stavila na tacnu... On sumnja u moje sposobnosti... user posted image user posted image user posted image
Kaze da su mnogo dobri kolacici!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: ROMANSA
16.3.2010 21:46:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Moja srecaaaa misli da sam kupila i stavila na tacnu... On sumnja u moje sposobnosti... user posted image user posted image user posted image
Kaze da su mnogo dobri kolacici!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: ROMANSA
16.3.2010 22:23:25   
Anoniman
Evo slicice,dosta mutne ali nisam imala kako drugacije pa sam kamericom sa kompa slikala! Moja srca i kruzici
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: ROMANSA
16.3.2010 22:24:30   
SUPER MAMA
mmmmmmmmmmmmmm
Pceliceeee....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ROMANSA
16.3.2010 22:25:56   
Anoniman
user posted image
A lepse je uzivoooooooo,na mobu mi crkla kamera!

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: ROMANSA
29.7.2010 14:49:27   
Anoniman
Miljce i nisi probala moj recept?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here