|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013
21.2.2013 0:01:35   
Sanchy
Ja mislim da se nasa zvala Chrisa,bela zgrada ,puno dvoriste cveca ,isto skoro na plazi,pored nekog kanala koji je prazanuser posted image ,,mozda je ista..mrzi me sad da trazim,a ova pplaza divlja je super znam da se ide preko nekog brda..a vec ce vas neko uputiti,ne sumnjam,svi su strasno ljubazniuser posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Letovanje 2013
21.2.2013 17:06:16   
viking
Hoće li neko ići na Sajam turizma? Ja se nešto razmišljam sutra da skoknem, ali kako uvek rezervišemo nešto preko neta ne znam da li vredi da se cimam... Mi ove godine planiramo neko grčko ostrvo.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Letovanje 2013
21.2.2013 19:35:59   
MASHKA
drugarice treba mi pomoć, da li znate neko mesto u Grčkoj da ima prirodan hlad a da nam je bliže da možemo da odemo sa malom decom? znači Solunska regija i halkidiki

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Letovanje 2012
21.2.2013 21:38:12   
jovicaa
da li je neko letovao u mestu nea vrasna, nesto sam se zainteresovala?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Letovanje 2012
21.2.2013 22:34:37   
sarti
Da, mi smo letovali pre jedno 4-5 godina. Lepo je mestasce, nama se svidelo, ali mislim da nije za nasu decurliju jer je vrlo brzo duboka voda.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Letovanje 2012
21.2.2013 23:48:10   
jovicaa
koje bi mesto preporucili u grckoj za porodicu plus da moze nesto okolo zanimljivo i da se vidi? znaci nije nam bitno da je mesto neko napucano, ali makar da bude blizu nekih zanimljivosti... a sto se tice direktno mesta bitno mi je naravno da bude ok plaza i sve ostalo sto je potrebno za decu...
i zanima me nesto oko tri prsta, nikako onaj prvi deo paralija, leptokaria i sl..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Letovanje 2012
22.2.2013 8:08:15   
Anck Su Nmaun
Sa puno zelenila vam je Sitonija.. puno manjih mesta ima lepe plazice a za decu super! A ako ste kolima svaki dan mozes na drugo mesto i obici je celu user posted image
Ja sam prosle godine snimala Metamorfozi jer je sav u borovini, al smo se ipak na kraju ( u ulazu u Grcku user posted image ) predomislili user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Letovanje 2012
22.2.2013 15:31:37   
Trbica
http://www.virtualzakynthos.gr/laganas/apartments/delfini-apartments.html Evo odlicnog virtualnog obilaska vecine grckih letovalista. Tako smo mi izabrali gdecemo ove godine, u koju ulicu u koju vilu :) Imate gore padajuci meni u koji ukucate mesto koje vas interesuje i prosetate se kroz njega.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Letovanje 2012
22.2.2013 15:33:30   
Trbica
Ups izvinjavam se, ovo je samo za Zakintos. Nisam istrazivala da li ima i za druga mesta. Sad cu da pogledam i to...

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Letovanje 2012
22.2.2013 15:35:49   
Trbica
Nema, ovo je samo za Zakintos user posted image

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Letovanje 2012
22.2.2013 17:11:24   
jovicaa
ja se sad dvoumim izmedju PARGE i ASPROVALTE meni se vise svidja parga... deluje kao da ima bas sve i svasta za videti i more i priroda su mi nekako posebno lepi na slikama
ali opet asprovalta deluje pristupacnije zbog dece. ne znam koliko je u pargi nezgodno sa malom decomuser posted image
molim brze odgovore.. moramoda rezervisemo sto pre..
i zanima me da li je neka od vas putovala preko agencije TRAVEL LAND? imaju super ponudu za pargu, zvala sam ima i mesta, ali opet nova je agencija i ne znam nikog ko je putovao preko nje...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Letovanje 2012
22.2.2013 17:19:03   
sarti
Parga je nezgodna zbog stepenica. Bili su nasi prijatelji prosle godine sa decakom od godinu dana i zapalo im je. Asprovalta je lepa, spojena je sa Nea Vrasnom za koju si juce pitala.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Letovanje 2013
22.2.2013 17:21:45   
New Mom

IZVORNA PORUKA: viking RR

Hoće li neko ići na Sajam turizma? Ja se nešto razmišljam sutra da skoknem, ali kako uvek rezervišemo nešto preko neta ne znam da li vredi da se cimam... Mi ove godine planiramo neko grčko ostrvo.

Ići ću ja sutra. Nisam do sada bila iako po pravilu u ovo doba rezervišemo letovanje.
I isto gledamo grčka ostrva ili eventualno opet Kipar.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Letovanje 2013
22.2.2013 17:22:57   
New Mom
viking, sad vidim da si juče pisala ovaj post. Jesi li išla onda danas? Je l' vredi?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Letovanje 2013
23.2.2013 9:54:49   
viking
Draga, nisam na kraju stigla, imala sam trista čuda da obavim i nisam stigla... Ako budeš ti išla, javi.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Letovanje 2013
23.2.2013 10:02:07   
viking
Pošto je tema stara i eć ima 96 strana, otvaramo novu temu Letovanje 2013, koja se nalazi ovde KLIK

< Poruku je uredio Olga RR -- 23.2.2013 10:04:41 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 2391
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here